0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #760 -: Август 04, 2011, 20:56:08 pm »
при мен болката продължава от пункцията до днес, не знам дали да се притеснявам или не, тест са ми казали да направя на 12.08.
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #761 -: Август 05, 2011, 08:07:34 am »
anichka.bs според мен би трябвало да се обадиш на лекуващия си лекар и да споделиш с него неразположенията си. Моята уговорка с д-р Б. Бойчев е да му звъня винаги, когато нещо ме притеснява. Когато болката се увеличи след третата инсеминация, за която писах по - горе,на 11-тия ден се обадих на доктора и той поиска да ме прегледа. Бях много притеснена, че нещата не са се получили. На следващия ден при прегледа се установи биохимична бременност и ми предписа допълнителни лекарства. За съжаление прокървих и след няколко дена ми дойде, но това от друга страна ни обнадеждава, че при ИКСИ ще успеем. Това, което зная от мои приятелки с проблемна бременност е, че трябва да си в пълен покой, без никакви емоции и да пазиш леглото. Лекарят ще определи дали е необходимо промяна в терапията ти, без самоинициативи.
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #762 -: Август 05, 2011, 09:33:56 am »
anichka.bs според мен няма място за притеснения.При мен болки имаше месец и половина след пункцията.Организма трябва да се успокои след тази  атака и яйчниците да се приберат до обичайният им размер.
Имай търпение!
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #763 -: Август 08, 2011, 10:35:11 am »
Здравейте,момичета!Нахълтвам в темичката ви да задам един въпрос.Знаете ли от кога до кога почива д-р Бойчев?
Благодаря ви предварително.Успех на всички!

[/url]
*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #764 -: Август 08, 2011, 10:46:23 am »
На 15.08 ще бъде в клиниката.
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #765 -: Август 08, 2011, 10:52:13 am »
gergana :-),Благодаря ти

[/url]
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #766 -: Август 08, 2011, 21:44:20 pm »
Имам въпрос към момичетата, които вече са правили инвитро в Тутракан: Бихте ли ми казали какви стимулиращи лекарства сте ползвали, в какви мерни единици и евентуално на какви цени?
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #767 -: Август 11, 2011, 10:28:32 am »
Момичета, някой знае ли дали някой от докторите Бойчеви са на работа в болницата.Мъча се да се свържа с д-р Любомир Бойчев,но не ми вдига,а трябва да ми се прави секцио в понеделник.Но незнам кога трябва да вляза в болницата.
Та ако някоя знае дали е на работа да пише
url=http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?userLoginName=mimito_ge][/url]
*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #768 -: Август 11, 2011, 10:39:59 am »
Някъде по-назад в темата бях чела, че д-р Б.Бойчев ще бъде в клиниката до 14.08. Но аз лично не знам дали е така. Пожелавам ти леко раждане в понеделник!
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #769 -: Август 11, 2011, 10:42:10 am »
Благодаря!Аз все пак успях да се свържа с доктора и в неделя сутринта влизам,за да ми направят изследвания
url=http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?userLoginName=mimito_ge][/url]
*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #770 -: Август 11, 2011, 10:45:09 am »
Ще чакаме новини след това :D.
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #771 -: Август 11, 2011, 11:54:28 am »
Mimito_ge успех в понеделник!На хубав ден ще родиш твоето бебче!Ти ли си избра да родиш със секцио?
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #772 -: Август 11, 2011, 12:10:50 pm »
ivkon, по принцип аз нося очила, и то не малък диоптър, - 4 е,късогледа съм!Та за това се налага секцио :).Макар че за мен няма значение как, важното е с бебчо и с мен всичко да е на ред!
Когато мога ще пиша като ни изпишат.Иначе се разбрах с д-р Бойчев да вляза в неделя, за да ми направят необходимите изследвания.
Ами това е!
Пожелавам на всички поне по 1 бебче на финала  :D
url=http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?userLoginName=mimito_ge][/url]
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #773 -: Август 22, 2011, 18:26:45 pm »
Момичета, бихте ли ми казали къде мога да си направя микробиологично изследване в гр. Русе и какви точно са изискванията?
*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #774 -: Август 22, 2011, 18:35:05 pm »
Няма някакви изисквания - отиваш при кой да е гинеколог да ти вземе секрет и после го носиш в най-близката лаборатория.
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #775 -: Август 22, 2011, 18:36:32 pm »
Ванчето ми каза сама да си взема секрет, а също така и на мъжа ми от спермата. Но как точно да стане това?
*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #776 -: Август 22, 2011, 18:42:19 pm »
Как така сама? За първи път чувам подобно нещо! Мъжът ти може да даде материал във вас и да занесеш чашката в лабораторията, но за теб си трябва гинеколог.
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #777 -: Август 23, 2011, 10:54:55 am »
Отидох в лаборатория "Здраве" и там ми обясниха същото. Така, че днес ще си взема направление за гинеколог от личния лекар и ще отида при някой русенски гинеколог. Чудно ми е само защо не ми взеха проба при прегледа на 17.08.2011год. в гр. Тутракан, още повече, че изследванията трябва да се наравят колкото се може по - бързо, за да спазим новите изисквания за Инвитро - 30 дни преди началото на процедурата. От следващата седмица започвам стимулациите и със сигурност няма да можем да спазим този срок. Смятам, че нещата трябва да се планират доста по - добре и своевременно да се информират пациентите за всички действия. Сега си създавам само излишно напражение, а би следвало да съм максимално спокойна и обнадеждена.   
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #778 -: Август 23, 2011, 12:37:54 pm »
Аз също си взех сам секрета :D. Това беше когато пусках изследванията при запис на ЖК и т.к. си ги правих в друг град нямаше как. Това е един стерилен  памучен тампон и не мисля, че може да объркаш нещо. Дано само говорим за едно и също изследване.
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #779 -: Август 23, 2011, 19:24:54 pm »
тези микробиологични изследвания правят ли ги в Тутракан в клиниката или се правят по местоживеене,питам защото септември и аз тръгвам по този път дадоха ми от клиниката бележките с изследванията и ми казаха което искам да си го направя в разград,но аз само хормоналните смятам да си ги пусна тук понеже минават по здравната каса, а останалите мисля да ги правя в Тутракан