0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #640 -: Април 20, 2011, 13:00:19 pm »
Да, винаги след ЦС изписват антибиотици. Аз пих Вибрамицин след ЦС. Правих я във Варна и тогава никой не ме информира, че може и упойка. Аз имам двустранен хидросалпингс и никаква проходимост на тръбите. Болката беше зверска, но се издържа. Но на мен на епикризата на снимката е описана диагнозата, която и д-р Б. Бойчев потвърди след прегледа при него.
Понякога е необходимо консултация и със 2-ри специалист, не че диагнозата ще се промени (рядко се случва), но така остава удовлетвореността, че си направила всичко възможно. Аз не приемах идеята за лапароскопия и отстраняване на тръбите. Просто не ми се искаше да повярвам. Уви съдбата е друга. Но при нагъване, ако има шанс за спасяване, то мога да ти кажа, че д-р Бойчев би направил всичко възможно да ти запази тръбите и те да бъдат проходими, за да не ти се налага ин витро.
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #641 -: Април 27, 2011, 22:00:02 pm »
Момичета колко струва ЦС и кога трябва да кажа че желая да е с упойка. Благодаря ви от сърце  :bighug:
*

    фиона

  • ***
  • 299
  • моето чудо се случи
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #642 -: Април 27, 2011, 22:03:57 pm »
Като си записваш час ще те питат дали искаш да е с упойка.Мисля,че беше 120 лв.,ама не съм много сигурна защото я правих в началото на 2010 г. и не ми е много ясен спомена.Успех!
П.с. мен ако питаш с упойка си е по-добре - вместо да се притесняваш и страхуваш osi_9 osi_9 osi_9
« Последна редакция: Април 27, 2011, 22:05:50 pm от фиона »
*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #643 -: Април 27, 2011, 22:12:09 pm »
Аз правих февруари - 160 лева с упойка.
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #644 -: Април 28, 2011, 09:43:26 am »
аз правих септември 2010 с упойка при Б.бойчев 130лв.но при Л.Бойчев е по скъпа май е 160лв. и аз те съветвам с упойка
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #645 -: Април 28, 2011, 12:15:48 pm »
Момичета колко струва ЦС и кога трябва да кажа че желая да е с упойка. Благодаря ви от сърце  :bighug:

Моята ЦС беше преди около 10-т дена, при д-р Л.Бойчев. Цената без упойка е 130лв.,а с упойка 160лв. Когато се обадиш да си запишеш час ,ще те попитат как искаш да бъде. За записване на часа, се обади на първият ден от МЦ. И аз съм твърдо "ЗА" упойката.
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #646 -: Април 28, 2011, 15:51:52 pm »
Момичета, разбрах, че д-р Бойчев е стартирал ин витро процедури. Някой има ли представа за цената? Вадя ценоразписите на всички клиники, трябват ми служебно.
Предварително багодаря.
*

    фиона

  • ***
  • 299
  • моето чудо се случи
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #647 -: Април 30, 2011, 21:59:08 pm »
Момичета,а дали д-р Бойчев вече работи с фонда?
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #648 -: Май 01, 2011, 10:56:23 am »
съмнявам се, те от месец някъде започнаха с ин витрото, а за него колко документи се изискваха, за Фонда също ще трябват. Няма да стане толкова бързо.
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #649 -: Май 04, 2011, 12:31:10 pm »
Аз съм нова във форума и имам същите проблеми като вас.Вчера бях на консултация при д-р Бойчев и ми предстои инвитро цената която ми каза е 2500лв в моя случай.документите не са много трябват иследвания на хормони,спермограма,кардиограма и диагнозата.Някой хормони се поемат от здравната каса стига личния лекар да даде направление.Работят с фонда,но за тази година всичко е изчерпано
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #650 -: Май 05, 2011, 21:26:51 pm »
 ylinfant ylinfant ylinfant ylinfant ylinfant ylinfant ylinfant Много бебчета на всички момичета тук пожелавам от сърце да се родят!
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #651 -: Май 06, 2011, 19:44:36 pm »
Здравейте, момичета имам няколко въпроса някой правил ли си е пълен имунологичен пакет при д-р Л. Бойчев и колко е приблизителната цена. Следващия месец ми предстои второ лапаро за отстраняване и на единствената ми останала тръба и паралелно ще пускам и имунологичните. По този начин се подготвям за третия си опит ин витро и силно се надявам, че този път ще успеем :bfp1: Благодаря Ви от сърце!!!
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #652 -: Май 08, 2011, 12:39:54 pm »
Аз правих в Малинов пакет имунобиология и там цената беше 260лв. Предполагам, че ще е толкова и в Тутракан.
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #653 -: Май 15, 2011, 16:46:54 pm »
а за какво точно са тези имунологични изследвания :oops: :oops: :oops:
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #654 -: Май 15, 2011, 22:50:26 pm »
За евентуални проблеми. Обикновено след неуспешни опити ин витро/икси или аборт ги препоръчват, за да се открие къде е проблемът, но аз ги правих превантивно, за да съм спокойна, че всичко е наред.
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #655 -: Май 24, 2011, 17:14:06 pm »
Момичета някоя от вас прави ли вече ин-витро опит при Бойчев.До колкото разбирам Б.Бойчев се занимава стези процедури,ако има някой запознат да сподели.
*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #656 -: Май 24, 2011, 18:12:39 pm »
Аз направих ИКСИ. Моето си беше при д-р Любомир Бойчев :wink:.
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #657 -: Май 25, 2011, 06:59:44 am »
Аз направих ИКСИ. Моето си беше при д-р Любомир Бойчев :wink:.
Хайде успех, много се радвам. Ако чуете кога ще започнат да работят с фонда, свикайте да подготвям документи, че този път съм решила да се възползвам от дъжавни пари :lol:

[/url]
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #658 -: Юни 02, 2011, 20:46:17 pm »
момичета моля за помощ  :wink: в понеделник влизам за лапаро при д-р Л. Бойчев и вече започна да ме тресе треската  :? та въпроса ми е кога трябва да дам парите за избор на екип и на кого въобще трябва да ги дам притеснявам се да звъня на доктора, за да го питам  :oops: помагайтеееееееееее!!!
*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #659 -: Юни 02, 2011, 20:53:04 pm »
Ще ги дадеш на доктора преди да те изпишат точно. Той ще те извика в кабинета си да ти обясни подробно какво точно ти е направено и какво предстои оттук нататък и тогава можеш да платиш културно :wink:. Успех!