0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #600 -: Март 28, 2011, 20:48:05 pm »
това 5000лв на часно ли е с медикаментите и изследванията ли
*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #601 -: Март 28, 2011, 20:52:07 pm »
Без изследванията, които се правят преди това. А иначе каза, че е ориентировъчно с медикаментите, но те все пак са индивидуални и съответно може да има разлика в цената от жена до жена...
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #602 -: Март 29, 2011, 09:47:18 am »
мерси аз все още се чудя дали да пробвам с втора инсеминация или с инвитро
*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #603 -: Март 29, 2011, 09:56:13 am »
Ами ако са ти проходими тръбите и е хубава спермограмата... Аз вече съм с 1 тръба и става малко трудно за инсеминации :(. Затова преминаваме директно към инвитро.
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #604 -: Март 29, 2011, 10:47:13 am »
и аз съм с една но тя много бързо се запушва за 6 месеца вече имам две продухвания и незнам какво да правя спермограмата е добре доктора каза че е убиец 90млн.подвижни ще говоря с Б“Бойчев пък както той прецени предната инсеминация ми излезе около 1500лв със стимулацията
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #605 -: Март 29, 2011, 11:24:23 am »
shoni_s, не е ли по-удачният вариант ин витрото за вас?
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #606 -: Март 29, 2011, 11:53:56 am »
gergana би ли уточнила дали всичко ще правиш в клиниката в Тутракан (стимулация,пункция,трансфер).

shoni_s най-добре обсъдете с доктора варианта за инвитро, имайки предвид факторите и цената на инсеминацията.
*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #607 -: Март 29, 2011, 16:16:29 pm »
shoni_s, аз съм при д-р Л.Бойчев, който ми смята, че с 1 тръба ако желая може да правим единствено инсеминации на естествен цикъл и то само когато има фоликул от страната на здравата ми тръба. Което пък не се случва всеки месец... А инсеминация без стимулация означава още по-ниска успеваемост :?.
Цецинка, всичко ще правим в Тутракан, само се моля в последния момент да не отложат пак нещо. Ще звънна след няколко дена в клиниката да питам дали всичко върви по план.
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #608 -: Март 29, 2011, 17:34:34 pm »
Добре Гери. Не претендирам, че имам точна информация, защото не ходя често. Постоянно се чуват различни слухове и затова питах. Ще стане ясно :D.
« Последна редакция: Март 29, 2011, 17:42:55 pm от Цецинка »
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #609 -: Март 30, 2011, 17:06:39 pm »
Може ли съвет от тези който са пациентки на д-р Л.Бойчев.Налага ми се да направя изледване на хормони /FSH, LH, Prolactin, TSH / и цветна снимка при д-р Л.Бойчев. А, съпругът ми -спермограма. Въпросът ми е: Някой от тези процедури могат ми да минат по здравната каса? И даването на хорманите на кой ден от М. го правихте?
На мен д-р Л.Бойчев ми каза,че трябва да изследвам хормоните на 3-5 ден от мензиса, а във форума чета, че трябва да се направи на 7 ден след О.
*

    бина

  • ****
  • 845
  • "Не вървете след никого, вървете само след себе си
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #610 -: Март 30, 2011, 18:10:06 pm »
Хормоните ги пусни от 3-5ден както ти е казал др.Бойчев,а за това дали някой минават по здравна каса мисля,че не но нека и други те момичета да кажат
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #611 -: Март 30, 2011, 19:36:00 pm »
Доколкото съм запозната нищо не минава през касата.Хормоните е хубаво да се пуснат на 3 или 4 ден.
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #612 -: Март 30, 2011, 19:37:45 pm »
akvamarin слушай доктора :D. Пролактина се изследва след овулация. Хормони досега не съм пускала през ЗК. Някои минават, но трябва направлението да е от специалист, не от личния лекар и то в много ограничени бройки за месец(т.е.почти няма шанс :( по ЗК). 

бина така се радвам на лентичката ти  :D
*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #613 -: Март 30, 2011, 21:15:16 pm »
Те всичките изброени по-горе хормони по принцип се поемат от Здравната каса, но както вече е написала Цецинка личният лекар трябва да даде направления за гинеколог и ендокринолог и те ако дадат вече направления за хормоните... Дълга и широка :?.
Имам прясна информация - инвитрото даже е стартирало по-рано от очакваното :cheerleader:. Има вече дами в процедура. Дано другият месец и аз се присъединя към тях.
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #614 -: Март 30, 2011, 22:31:59 pm »
бина, ivkon,Цецинка и gergana благодаря Ви за бързите отговори.
 Много съм очарована от срещата ми с д-р Л. Бойчев. Останах с впечатление за доста умен и ерудиран човек. Ще спазя това което той казва.  :)
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #615 -: Март 30, 2011, 23:06:27 pm »
момичета още ли се чака с месеци напред да си запазиш час за д-р Л. Бойчев. На мен ми предстои трето ин витро и този път съм решила да го правя при него, но се притеснявам от чакането. Ако може някой да ми отговори ще съм ви много благодарна  :D!!!
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #616 -: Април 01, 2011, 09:53:32 am »
Кумба принципно все още се чака с месеци, но трябва да обясниш на секретарките за какво става на въпрос. Предполагам, че едва ли ще започнете веднага опита и ще трябват до уточняващи изследвания, причини за неуспех (така си мисля)... и нямам представа в какъв срок могат да те включат. Зависи и дали е платен или прием по ЗК.
Д-р Б.Бойчев е също много добър вариант. Той специално се обучава за АРТ-процедурите.
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #617 -: Април 01, 2011, 11:22:17 am »
akvamarin, миналия месец пусках хормони, дадоха ми направление за АГ и от там за изследването, всичко мина по ЗК. Както са ти писали момичета, дните за изследване са 3-5, само прогестерон се прави 7 дена след доказана ову.

Ще чакам с нетърпение новини за арт-процедурите и разбира се ++++ резултати!
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #618 -: Април 03, 2011, 12:32:31 pm »
Кумба принципно все още се чака с месеци, но трябва да обясниш на секретарките за какво става на въпрос. Предполагам, че едва ли ще започнете веднага опита и ще трябват до уточняващи изследвания, причини за неуспех (така си мисля)... и нямам представа в какъв срок могат да те включат. Зависи и дали е платен или прием по ЗК.
Д-р Б.Бойчев е също много добър вариант. Той специално се обучава за АРТ-процедурите.

благодаря ти Цецинка за отговора  :D ще се свържа със секретарките и дано ме вместят някъде, за да направим необходимите изследвания предполагам, че те ще ме насочат най-добре към коя от двамата доктори да се обърна. Ще пиша как се развиват нещата с мен!!!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #619 -: Април 06, 2011, 21:21:10 pm »
момичета, необходим ми е мобилен телефон за връзка с д-р Бойчев - за нуждите на сдружението. моля, ако някоя от вас разполага с такива данни, нека ми пише ЛС.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!