0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #560 -: Февруари 03, 2011, 18:47:56 pm »
Ами дано, че много се стреснах. И аз си мисля, че през март ще си получим заповедите. Сега започвам да действам за някои от изследванията, които ми казаха да направя.
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #561 -: Февруари 03, 2011, 19:06:47 pm »
аз от тази вечер съм на сиофор и се надявам инсулина ми до 2-3 месеца да влезе в норма.
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #562 -: Февруари 03, 2011, 19:32:31 pm »
Успех, само това не съм си изследвала.
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #563 -: Февруари 03, 2011, 19:39:34 pm »
Успех, само това не съм си изследвала.

ако имаш ПКЯ или някой близък с диабет те съветвам да го направиш.
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #564 -: Февруари 03, 2011, 20:42:54 pm »
maya_the_bee ако наистина са 50 единици НК клетките си е доста завишението. Просто погледни от добрата страна на нещата, че си пуснала изследването преди процедурата. Това си е фактор за успеха. Пиши как се развиват събитията.
anichka.bs и при теб същата работа.
Ох станахме половин доктори.
Лека вечер.
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #565 -: Февруари 03, 2011, 20:59:43 pm »
Здравейте момичета.Родих със секцио преди 6 години при доктор Любомир Бойчев,сега чакаме и момченце термин- 4 юни.Да е жив и здрав и все така добър професионалист и най-вече човек!
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #566 -: Февруари 03, 2011, 21:05:43 pm »
Леко раждане :) Ще чакаме като родиш да кажеш какво име сте избрали :)
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #567 -: Февруари 04, 2011, 08:21:00 am »
Дай боже вс да мине добре,както и първият път.Доктор Бойчев още на непълни 4 мес видя,че ще е момче,а името е категорично-Мирослав!
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #568 -: Февруари 04, 2011, 22:46:42 pm »
Момичета, днес бях при д-р Б. Бойчев и най-сетне ги видях тези прословути NK клетки. Пише, че NK клетките са 41% при норма 12%. Има и разни други неща, които не разбирам добре. Сега правя разни изследвания за различни вирусни и други инфекции. Но се чудя и друго.Ако съм имала контакт с вируси в момента, в който правих изследването или скоро преди това, не се ли отразява това на нивото на тези клетки? Не може ли това да е моментно състояние? Резултат от инфекция например. Ако това ниво е постоянно, тогава наистина е проблем, но ако е моментно? Хиляди въпроси, но ще трябва да почакам срещата с доц. Балтаджиева и тогава да ги задам. А наближава връчването на заповедта ми за втори опит. Дано не се провали, защото не зная дали ще се справя. 
*

    milokami

  • ***
  • 198
  • Това ще е нашата година!
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #569 -: Февруари 09, 2011, 07:40:27 am »
Maya, не си вкарвай разни психарии в главата. Радвай се, че и вашия номер наближава и се вижда началото на края. Всичко ще се нареди добре. Понякога е по- хубаво нещата да стават по- бавно. Знам, че ти е много напрегнато и колкото времето напредва и наближава до вас толкова и припрямостта надделява. Старай се да се успокояваш вътрешно, защото стреса влияе зле на самата процедура. Стискам палци всичко да е временно и да започнете ранна пролет. Успех!
Да ти кажа за твое успокоение- ние не предприемаме никакви изследвания за сега.
" Когато си на дъното на пъкъла,
когато си най-тъжен, най-злочест,
от парещите въглени на мъката
си направи сам стълба и излез..."
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #570 -: Февруари 10, 2011, 17:33:42 pm »
Момичета, не е много по темата, но публикувам тук едно съобщение, защото в тази тема пишат много момичета от Русе и близкия регион. става дума за среща на момичетата, организирана от координатора за Русе на фондация "Искам бебе". Който иска да дойде. Ето линк към темата в бг-мама. Там ще прочетете за срещата-в събота-12.02.,
14.30 часа в кафето на мола срещу болницата. Всички са добре дошли. Вижте линка и ще видите координаторката.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=561520.15
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #571 -: Февруари 16, 2011, 22:53:01 pm »
здравейте момичета искам да попитам има ли яснота относно това кога ще започне ин витрото
*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #572 -: Февруари 16, 2011, 22:59:19 pm »
Аз питах вчера и отговорът беше уклончив - пролетта или началото на лятото...
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #573 -: Февруари 17, 2011, 15:43:56 pm »
здравейте,момичета моята инсеминация беше на 30.01със стимулация на спермограмата имахме блозо 90млн.подвижни сперматозоойди но....пак нищо не стана беше неуспешна във вторник пак съм на преглед да видим какво ще каже доктора,чудя се да пробваме ли още една или да се записвам за инвитро.Почвам да се отчайвам вече!
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #574 -: Февруари 18, 2011, 09:04:58 am »
shoni_s,много съжалявам за неуспешната инсеминация.Аз толкова вярвах,че ще се е получило и ще имаш с какво да се похвалиш.Не се отчайвай и продължавай напред.
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #575 -: Февруари 19, 2011, 09:24:00 am »
 shoni_s доктора ще си каже мнението, но ако стимулацията за инсеминация е лека и не е скъпо струваща, за мен е оправдано да се пробва.
Не се отчайвай, само се замисли колко по-сериозни и необратими проблеми имат хората (без яйчници,с ИЯР...) благодари, че имаш лекар,че има вьзможности и ще ти си струва по-леко. Аз така успявах да дочакам сбьдването на мечтата.
Много често ние бьлгарите се сьсредоточаваме какво нямаме,а не в това което имаме. Пиша принципно(не визирам теб).... всичко ще си дойде на времето  :hug2:
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #576 -: Февруари 24, 2011, 02:18:36 am »
maya_the_bee на теб даоха ли ти да пиеш някакви хапчета и изобщо какво ти каза доктора относно тези клетки,как ще процедирате по нататък?
А относно това което питаш-дали е възможно да се повлияят от всякакви вируси,могат.Ако си била настинала дори може и това да е причината за висок резултат,по принцип това показва,че организма ти се преборва с някаква инфекция.
А някой ходи ли на срещата на кафето в мола?
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #577 -: Февруари 24, 2011, 22:33:24 pm »
Здравей viva, вече два пъти се събираме на кафето в мола. Мисля, че ще е така и тази събота. Сериозни сме. Много приятно си прекарваме. Ако искаш идвай. Пак в 14.30 ще е. Не съм проверявала на страницата в бг-мама, но мисля, че пак ще се събираме.
А за клетките говорих с доц. Балтаджиева и ми каза за вливания, които ще се правят преди ЕТ и после ако има бременност. Правих още едни изследвания и ще правим контрола на нк-клетките и тогава тя ще реши какво да се прави. Дано на контролата нещата да са по-добре. Изследванията, които ми назначи са в норма.
Хайде, ще те чакаме в мола в събота.
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #578 -: Февруари 25, 2011, 08:00:18 am »
И на мен ми се идва, но съм с малката и няма как.

[/url]
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #579 -: Февруари 28, 2011, 12:44:56 pm »
Здравейте момичета имам един въпрос към вас.Решила съм да кандидатствам в ФАР имам един неуспешен опит преди година.Разбрах че първо трябва да отида в избраната от мен клиника работеща с фонда и там ще ми кажат какви документи ми трябват за кандидатстването .Разбрах и че д-р Бойчев работИ със Стаменов при който съм решила да направя 2 ия опит .От Русе съм и Тутракан ми е по близо от София дали Бойчев ще може да ми помогне с изготвянето на нужните ми документи за ФАР?