0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #520 -: Януари 07, 2011, 14:26:57 pm »
Пожелавам на всички и ние да сме част от тази прекрасна статистика през 2011!
*

    фиона

  • ***
  • 299
  • моето чудо се случи
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #521 -: Януари 08, 2011, 21:52:50 pm »
Дай Боже!osi_9 :crossfingers:
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #522 -: Януари 16, 2011, 09:43:11 am »
 Здравейте момичета,знаете ли колко струва цветната снимка при д-р Любомир Бойчев без пълна упойка?
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #523 -: Януари 16, 2011, 13:03:09 pm »
здравейте,утре съм на преглед при доктор Б.Бойчев ако всичко е ок започваме стимулация за инсеминация,стискайте палци :goodluck:
а някой знаели колко дена преди инсеминацията не трябва да правим секс?
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #524 -: Януари 16, 2011, 17:30:29 pm »
Shoni_s,стискам палци.Дано най-накрая всичко при теб е добре и да се похвалиш с успешна инсеминация.В теб ми е надеждата.Аз ще ходя на преглед при Любомир Бойчев на 26.01 да видим откъде ще я подхващаме.
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #525 -: Януари 16, 2011, 17:42:32 pm »
а някой знаели колко дена преди инсеминацията не трябва да правим секс?
Хубаво е поне два дни преди инсето да не сте правили секс, за да изкарате добър материал за поцедурата.
Успех!
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #526 -: Януари 16, 2011, 19:05:14 pm »
аз си правих миналата година ЦС при него февруари и ако не ме лъже паметта без упойка е 60 лв, а с упойка 160 лв, но съм чувала,че с упойка са по точни резултатите, защото си в отпуснато състояние както и тръбите ти и по добре преминава веществото, а ако си без упойка и не си се отпуснала добре може да се появят запушвания(които не са реялни)! Успех дано резултата да е перфектен!
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #527 -: Януари 16, 2011, 19:09:37 pm »
Преди инсеминацията знам, че не трябва да сте правили секс от три до пет дни! Най-добре е да са четири така ни препоръчаха в Тутракан! Ние правихме там инсеминация на 30 окт първа и беше успешна упех и на вас вярвай в успеха
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #528 -: Януари 16, 2011, 20:26:04 pm »
мерси момичета а на тебе 6o6i успех с прегледа и не се отказвай вече
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #529 -: Януари 16, 2011, 23:17:21 pm »
Благодаря ви!На мен преди 2години ми правиха цветната снимка във Варна само с някакво болкоуспокояващо и не болеше толкова много.Затова сега се двоумя дали пак по същия начин или с пълна упойка да си направя  снимката.И аз так бях подочула,че с пълната упойка резултатите са по реални,но изпитвам ужас от упойката.Голяма съм пъзла.
*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #530 -: Януари 17, 2011, 10:42:00 am »
Здравей, 6o6i! И на мен ми предстои цветна снимка при д-р Бойчев другия месец и от събраната информация съдя, че определено повече ме е страх от болката, отколкото от упойката. Тези дни моя приятелка си направи и упойката била само за около 10 мин, излизането от нея било бързичко и нямало нищо страшно в цялата процедурa(надявам се това да не са били само успокоителни думи за пред мен де :)). Така, че аз реших да правя с упойка.
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #531 -: Януари 17, 2011, 12:18:34 pm »
и аз правих цветна снимка във варна без упойка, никой не ми каза, че мога да се възползвам от такава и при положение, че се оказа, че съм със запушени тръби болката беше невероятна, но се забрявя :) Ако трябва сега да избирам задържително бих си доплатила за упойка.
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #532 -: Януари 17, 2011, 12:38:19 pm »
Преди инсеминацията знам, че не трябва да сте правили секс от три до пет дни! Най-добре е да са четири така ни препоръчаха в Тутракан!

момичета, и ие  в началото се пазихме по много дни.
В последствие попаднах на това от библиотеката на зачатие в често задаваните въпроси:
http://www.zachatie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=550&Itemid=32

8.Колко дълго трябва да е въздържанието на мъжа преди инсеминация?
Това зависи от конкретната ситуация, но трябва да е по-малко от 72 часа, за да се получи най-добра подвижност и морфология на сперматозоидите. Когато причина за инсеминация е намаления брой сперматозоиди, най-добре е въздържанието да е 48 часа, а когато няма проблем със спермограмата – 24 часа.
Направих доста инсеминации и стигнах до заключението, че ако няма проблем в спермограмата въздържанието от около 2 дни (не повече)е най-оптималното. КОличестовото не е толкова много, но в морфологията има разлика.
Все пак дискутирайте това с лекаря си.
Успех!
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #533 -: Януари 17, 2011, 18:38:21 pm »
6o6i обади се да си потвърдиш часа за 21 че на мен ми казаха че за 21 незаписват часове защото било бабин ден дано при теб да няма промяна
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #534 -: Януари 17, 2011, 22:11:58 pm »
Аз правих ЦС с пълна упойка през лятото при д-р Б. Бойчев. Заспиваш за минути и веднага се събуждаш. Даже си мислех, че не съм заспивала. Нищо страшно няма. Слагат ти упойката като си легнала на ренгеновия апарат и там се събуждаш. Нищо страшно няма. Бързо отминава действието на упойката. Леко си замаяна, но не е нужно да лежиш. Доктора те чака после горе и ти казва какво е излязло на снимката. Аз след това се тръгнах с автобус и бях сама. Нищо особено. Аз не бих се подложила на болката. Ама аз съм страхлива. Беше ме страхот упойката, но наистина не е страшно. Успех.
*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #535 -: Януари 17, 2011, 22:21:44 pm »
maya_the_bee, твоят пост ми подейства доста успокоително. Да си призная честно малко ме е страх, но ще се подложа и на това и на каквото още трябва само и само да има желания резултат :)
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #536 -: Януари 19, 2011, 19:18:33 pm »
някой знаели колко струва инсеминацията при д-р Б.Бойчев
*

    фиона

  • ***
  • 299
  • моето чудо се случи
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #537 -: Януари 19, 2011, 19:25:36 pm »
250 лв. е всичко / обработката на материала и самата манипулация /,само прегнил тряябва да си платиш допълнително - мисля,че беше 25 лв.Успех!
А някой може ли да ми каже каже колко струват изследванията за документите по фонда.Казаха ми,че трябва да дам кръв на 3-5 ден от цикъла и спермограма, а забравих да питам какво ще струва?
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #538 -: Януари 19, 2011, 20:05:02 pm »
извинявайте че все питам нещо, но какво представлява прегнил благодаря предварително
*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #539 -: Януари 19, 2011, 20:31:30 pm »
Лекарството, с което се таймира овулацията :wink: