0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    фиона

  • ***
  • 299
  • моето чудо се случи
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #500 -: Декември 31, 2010, 16:21:16 pm »
Весело посрещане на 2011 година момичета!Нека в последните секунди преди полунощ си пожелаем много сладки,пухкави бебчета и настъпващата година да изпълни домовете ни с тази радост!Много усмивки и празнично настроение! :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader:
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #501 -: Декември 31, 2010, 17:42:25 pm »
Весело посрещане и от мен :) Нека новата 2011 година ни донесе само поводи за усмивки, много здраве и  :bfp1:
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #502 -: Януари 01, 2011, 12:18:43 pm »
Да ни е честита 2011 и нека да ни донесе най-чаканите подаръци! Да е нашата година! А на всички успели, желая много радост и да са им живи и здрави дечицата!
Да са живи и здрави и нашите Доктори!
*

    milokami

  • ***
  • 198
  • Това ще е нашата година!
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #503 -: Януари 03, 2011, 07:45:47 am »
Момичета, Честита Нова Година!
Желая Ви много здраве, щастие, късмет! Нека сърцета Ви да са пълни с любов, а душите Ви да са спокойни!
Вярвам, че това ще е НАШАТА година!
А на нашите Доктори им желая много успешни процедури и живи и здрави БЕБЕТА!
" Когато си на дъното на пъкъла,
когато си най-тъжен, най-злочест,
от парещите въглени на мъката
си направи сам стълба и излез..."
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #504 -: Януари 03, 2011, 23:10:21 pm »
Честита Нова 2011 ! Дано бъде изпълнена с много сбъднати желания и повече усмивки!

И сега по същество :-) - някой знае ли дали д-р Бойчев е стартирал с инвитрото?
*

    бина

  • ****
  • 845
  • "Не вървете след никого, вървете само след себе си
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #505 -: Януари 04, 2011, 10:38:06 am »
Честита Нова 2011-нека тя Ви донесе много много сбъднати мечти,здраве щастие и късмет в всички начинания
cream-по последни да ни още не е чакат до колкото разбрах някакви разрешителни
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #506 -: Януари 04, 2011, 11:00:36 am »
Cream утре в 16 часа имам час за среща точно по повод инвитро процедура.Така че мога да ви кажа утре със сигурност кога ще започне.
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #507 -: Януари 04, 2011, 12:13:40 pm »
много хубава новина :)
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #508 -: Януари 04, 2011, 15:47:41 pm »
Честита Нова 2011 Година ! ! ! Бъдете здрави и много щастливи всички. Имам въпросче, бременна съм в края на 10 седмица, някоя от вас може ли да ми каже кога е крайния срок да се регистрирам при гинеколог?  Благодаря предварително. :)

Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #509 -: Януари 05, 2011, 15:40:14 pm »
Здравейте приятели! Наричам ви така, защото благодарение на вас открих най-страхотния и добър лекар-Д-р Богомил Бойчев. След 5 години неуспешни опити и обиколка на много други "лекари" на Коледа видях така мечтаните 2 черти, а вчера на прегледа се видяха 3 малки, сладки ангелчета. Благодаря Ви д-р Б. Бойчев, че ни върнахте Вярата, Надеждата и Усмивките. А на вас, моми4ета-не губете надежда, в добри ръце сте, дори в най- добрите. Успешна Нова Година!
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #510 -: Януари 05, 2011, 15:45:39 pm »
Дени, много се радвам за теб :) Лека бременност :)
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #511 -: Януари 05, 2011, 17:55:36 pm »
deni, честито и от мен. И аз съм пациент на д-р Богомил Бойчев и абсолютно споделям твоето мнение за него. Страшно съм му благодарна за всичко. все още ние не сме стигнали до успешен финал, но се надявам, че с негова помощ и аз ще успея тази година. Много позитивно ми действа и много му вярвам. Ти инвитро ли прави? Успех до края. Да изнасиш успешно и да родиш и трите бебета. Много стиснати палци от мен. Стискай палци и за нас, които чакаме още.
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #512 -: Януари 06, 2011, 11:10:16 am »
desislavajekova, моля те пиши ако знаеш нещо ново за инвитрото и дали ще работят с фонда.  :bighug:
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #513 -: Януари 06, 2011, 11:50:18 am »
Вчера питах ембриоложката. Каза, че чакат някакви документи и до месец се надява да стартират. С Фонда няма да работят поне първите 5-6 месеца, за после не се знаело.

Мина и моята лапароскопия, излишно е да хваля д-р Бойчев - всички сте се убедили в неговия професионализъм!
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #514 -: Януари 06, 2011, 13:38:17 pm »
Здравейте момичета,вчера разговаряхме с доктор Бойчев за инвитро процедурата,каза че февруари най-късно март стартират.Всички са готови и чакат само някакъв документ да издадат(минала е комисията,сега трябва само да го получи).Говорихме на дълго и широко,процедурите ще са като в клиника Малинов,цените ориентировачно същите.Значи записа ми телефона и се разбрахме да се чуем към 10.02 за да ми каже какво ще правим или ако решението дойде по-рано той ще ми се обади.Това е за сега от там.А аз съм притисната от към време за процедурата тъй-като имам решение от Общината за сума от 2500лв за което трябва да представя фактура и епикриза до края на март.
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #515 -: Януари 06, 2011, 21:37:17 pm »
Здравейте, при мен Чудото стана от втора инсемиация. Успех на всички, стискам ви палци!
*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #516 -: Януари 06, 2011, 21:52:05 pm »
Тихичко честито, deni.d!Пожелавам ти лека бременност и едно сладко бебче на финала! Аз имам час за първичен преглед в края на януари и вече с нетърпение очаквам да дойде този ден след всички позитивни мнения за д-р Бойчев тук! И още нещо - на мен лично ми вдъхна голяма надежда (малко съм песимистична по отношение на инсеминациите) :)
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #517 -: Януари 07, 2011, 00:15:25 am »
Честита Нова Година и от мен!!!
Малко позакъсниала но затова пък то все сърце ви пожелавам много много ЗДРАВЕ, КЪСМЕТ и УСМИВКИ предизвикани от добра новина за сбъдване на най - голяма мечта   за вси4ки ни.Нека всяка една от вас тази година да износи и роди поне едно бебенце, а може и повече :)))
Хубава година!!!
Аз редовна следя темата - но немога да се вкл винаги за съжеление
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #518 -: Януари 07, 2011, 07:13:24 am »
За малко кураж, прочетете какъв линк е пуснала Мими
http://www.facebook.com/home.php?sk=group_138274199557208&notif_t=group_activity

[/url]
*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #519 -: Януари 07, 2011, 10:13:07 am »
Ех, дай боже и тази темичка да се изпълни с толкова сладки бебоци  :wink: