0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #480 -: Декември 18, 2010, 09:59:15 am »
Момичета, в събота има ли някой в клиниката? Д-р Л. Бойчев ми каза на 18-ти да се обадя да ми потвърдят датата за лапаро, но никой не вдига-да не би да се е объркал и да е искал да каже 17-ти? После на регистратурата също ми казаха 18-ти ...
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #481 -: Декември 18, 2010, 14:32:02 pm »
В редки случай почиват в събота. Разликата е, че приемат пациенти до ранен следобед, а не до посред нощите.
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #482 -: Декември 19, 2010, 07:52:15 am »
Да, успях да се свържа. Потвърдиха ми - на 3 януари ме приемат. Обаче понеже съм супер залюхана-забравих да питам 'къде'  :oops: :oops: :oops:
Т.е. къде приемат и там като отида с документите си, на регистратура ли да обяснявам за какво съм там? Друго, което не намерих (изчетох двете теми)- може ли да се вземе лаптоп, колко време се седи в реанимация? При първата ми лапароскопия ме оперираха в 13, после в реанимация и в 16 ме качиха в стаята ми, но една приятелка пациентка на д-р Л. Бойчев каза, че е стояла в реанимация цял ден и цяла нощ след това.
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #483 -: Декември 19, 2010, 10:05:54 am »
Преспива се в реанимация и сутринта те смъкват в стаята. Ще отидеш в болницата, май беше трети етаж и казваш, че си за приемане.

[/url]
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #484 -: Декември 19, 2010, 12:22:06 pm »
За лапароскопията отиваш в болницата на 3 етаж. На първия са разни рентген и каси, на втория е родилното, което всички си мечтаем да посетим и на третия е гинекологията. Влизаш вътре и казваш, че си за приемане за лапаро и там те ще те поемат. След операцията те вкарват в реанимация. За лаптоп не зная дали може. Аз бях полуседнала през целия ден, четях и говорех по телефона. Остават те там и през нощта и на сутринта те смъкват в стаята. И след това ме изписаха.
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #485 -: Декември 19, 2010, 12:56:29 pm »
Значи като тръгваш към операционна си вземаш телефони, нещо за четене и солети - това-онова за гризане вечерта?
*

    фиона

  • ***
  • 299
  • моето чудо се случи
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #486 -: Декември 19, 2010, 15:36:25 pm »
Да така е.Първият ден те приемат и ти правят тест за лекарствата,вечерта промивка и клизма.сутринта пак промивка и клизма и се качваш на 4-я,където е операционната.Имаш и среща с анестезиолог преди това.След операцията кето се събудиш в реанимация ти дават телефона и вода и ти мерят температурата и кръвното.На сутринта пак кръвно и температура и ако всичко е о.к. те смъкват в твоята стая и те изписват.
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #487 -: Декември 19, 2010, 17:45:11 pm »
Змимка по-добре не си вземай лаптопа.Отделението е пълно с пациенти и....за по-сигурно.
А за яденето ти казват, че преди да получиш газове -не се яде. Аз чак след ден и нещо започнах да хапвам. Но ти най-добре ще прецениш за теб.
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #488 -: Декември 19, 2010, 19:24:37 pm »
Да така е. Не ми дадоха да ям нито вечерта след операцията, нито сутринта. Вечерта след операцията пих малко вода, съвсем малко и това беше. Питаха ме дали съм "пуснала газове" или както каза една акушерка: "Пръцна ли?" Много ми беше смешно. Та ядох чак вкъщи на обяд. А като тръгнах за операционната си взех книга, телефон и нощницата, с която си бях облечена. Освен това там на леглото след операцията ти постилат едни мушамички и парчета плат, които са за предпазване на чаршафите от кръв. Те са дезифекцирани, но изглеждат малко гадно. Затова си купих и си носех едни постелки от материя като дамски превръзки и си постлах на леглото преди да отида в операционната. Продават се в аптеките, които имат санитарни материали ама как се казват точно не помня. Като обясниш за какво става дума те ще ти дадат. Мисля, че по принцип ги постилат на възрастни хора или на деца, които се напикават. Много по-приятни са от мушамичките. Преди операцията ме сложиха на леглото, на което ще легна после и ми го наместиха според тялото и тогава си оставих тази постелка. Сега се сетих, че съм виждала жени с лаптоп, но те не са били в интензивно.
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #489 -: Декември 20, 2010, 11:26:54 am »
Аз бях много гладна, мъжа ми донесе пилешка супичка на обед като ме смъкнаха от реанимацията. Казаха ми, че мога да ям и 2-ро потвърждение не чаках. Докато съм била в болницата не съм яла от тяхната храна, мъжа ми ми готвеше и ми носеше.
*

    milokami

  • ***
  • 198
  • Това ще е нашата година!
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #490 -: Декември 24, 2010, 15:48:01 pm »
Желая Ви една вълшебна Коледа!
Не забравяйте да отворите душите и сърцата си и да си пожелаете нещо- в полунощ небето се отваря и се случват чудеса!
" Когато си на дъното на пъкъла,
когато си най-тъжен, най-злочест,
от парещите въглени на мъката
си направи сам стълба и излез..."
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #491 -: Декември 24, 2010, 18:57:57 pm »
Момичета и аз да се включа. Желая на всички да ни се сбъднат мечтите и да бъдат чути молитвите ни, които сигурно всички сме си казвали или помисляли по трънливия ни път. На всички, които успяха тази година, пожелавам да са много щастливи. На нас, които не успяхме сега, пожелавам да ни е последната самотна Коледа. Написах самотна, защото въпреки близките ми е малко самотно.
Да не забравя да напиша и още нещо, което ми идва от сърцето. Да бъдат здрави и много щастливи и нашите Доктори, които бяха до нас през тази година и ни помагаха и подкрепяха толкова много.  Огромно "Благодаря Докторе".
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #492 -: Декември 25, 2010, 12:30:21 pm »
Желание едно си намисли,сГоспод ти го сподели и знай,че по коледа в ноща се случват чудеса!ЧЕСТИТА КОЛЕДА НА ВСИЧКИ!
*

    фиона

  • ***
  • 299
  • моето чудо се случи
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #493 -: Декември 25, 2010, 13:25:50 pm »
Честита Коледа момичета! mc101 tree2a ornaico1
Моите пожелания са за кошница със сбъднати желания за всички ни!
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #494 -: Декември 25, 2010, 16:06:32 pm »
Честито рождество! Пожелавам на всички догодина да се сдобием и ние с рожби :)
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #495 -: Декември 28, 2010, 12:05:08 pm »
Здравейте!
Може ли някой да ми каже кога са на работа в клиниката в Тутракан!
предварително благодаря
url=http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?userLoginName=mimito_ge][/url]
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #496 -: Декември 28, 2010, 15:14:01 pm »
Ами аз имам записан час за 5.01.2011г.Може би още на 3.01.2011г. ще са на работа.
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #497 -: Декември 31, 2010, 10:22:59 am »
Здравейте, момичета!
Искам да попитам дали за спермограма в Тутракан трябва предварително записване? Че ни се иска да я направим там като ме кара моя човек за лапаро на 3ти, но съвсем изключих да се обадя вчера, а днес е официален почивен ден....
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #498 -: Декември 31, 2010, 10:35:29 am »
Мисля, че няма да е проблем да направите спермограма и без записан час стига клиниката да работи. До колкото си спомням когато няма предвидени процедури ембриоложката е в клиниката до обяд. Най добре се обади на 3ти сутринта- дори да не успеете да направите спермограмата в понеделник, може да запишеш час за деня в който твоето момче ще идва да те вземе.

Ти си смело момиче и май няма нужда да те успокоявам за лапарото, но знай, че имаш стиснати палци от мен  :wink:.

На всички момичета желая весело посрещане на новата година. Нова година- нов късмет! :)
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #499 -: Декември 31, 2010, 14:50:00 pm »
Пожелавам весело посрещане на 2011 г. Вярвам, че ще бъде по-добра и ще донесе много дечица!! Остана да го повярвате и вие!
Прегръдки на всички съфорумки. :grouphug: