0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #460 -: Декември 03, 2010, 14:18:48 pm »
Радвам се, че си останала доволна и се надявам силно резултата ти от лапароскопията да е добър и да не ти се налага ин витро :)
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #461 -: Декември 03, 2010, 16:14:30 pm »
орхидея, Док наистина вдъхва много спокойствие. Аз многооо пъти съм го писала, че в огромна степен благодарение на неговото отношение, позитивност и внимание съм събирала сили в трудни моменти. Страшно съм му благодарна и за медицинските грижи и за човешкото отношение. Дава ми някак сили. Не зная как става. Дано всичко мине добре при теб. Дано наистина започнат с инвитрото. Клиниката до 17.12. ли ще работи?
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #462 -: Декември 03, 2010, 17:03:20 pm »
орхидея, Док наистина вдъхва много спокойствие. Аз многооо пъти съм го писала, че в огромна степен благодарение на неговото отношение, позитивност и внимание съм събирала сили в трудни моменти. Страшно съм му благодарна и за медицинските грижи и за човешкото отношение. Дава ми някак сили. Не зная как става. Дано всичко мине добре при теб. Дано наистина започнат с инвитрото. Клиниката до 17.12. ли ще работи?

Ще започнат с ин витрото. Останах с впечатлението, че просто закона в оплетен във формалности, които са задължени да преминат. Както той каза "би трябвало от началото на годината да почнем".
А що се отнася до това откога са отпуска, би трябвало да е от 20.12 - каза, че персонала щял да бъде в отпуска, но те с брат му имали работа в болницата (затова и ако ситуацията позволява ще ми направи лапарото тогава).
Момичета, аз бях изключително приятно изненадана от клиниката. В малък град като Туртакан те са изградили една съвременна европейска клиника с европейски подход към пациента.
Моите искрени адмирации! 
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #463 -: Декември 04, 2010, 14:21:47 pm »
Мисля, че в темата има доста русенки, за това си позволявам тук да пиша.
Подарявам:
2 спринцовки Фраксипарин
12 табл. естрофем
15 табл. агапурин ретард
6 табл. преднизолон
(всички са в срок на годност)

имам и 18 табл. Омега 3+6+9 Омни Ойл, които са със срок до Август 2010, но мисля че все още могат да се пият - те са на растителна основа - ленено масло

Не е кой знае колко, но се надявам да помогнат и най-вече да донесат късмет на някого. Предпочитам да дам всички неща накуп на едно момиче, ако може да е от Русе (за да си спестим пощенските разходи). Ако някой се интересува - да ми пише ЛС.
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #464 -: Декември 06, 2010, 15:55:17 pm »
здравейте момичета отдавна не съм писала какво става с мен,но сега ми остана време.След лапораскопията на 16.12.09г доктора ми беше казал да изчакам 8 месеца да пробваме за нормално забременяване след като изтекоха септември ми направиха пак цветна снимка и се оказа че тръбата ми се е запушила много бързо но за щастие успяха да я отпушат и доктора ми предложи инсеминация.Правихме стимулации но все отдясно се образуват фолекули, а там нямам тръба.Предния месец има по два фолекула на двата яйчника но пак десните се развиха по бързо от левите и нищо не стана.Сега в момента пия дофастон и чакам да ми почне цикъла и на 4-я ден пак съм там за стимулация с инжекции в стомаха, но така както вървят нещата май ще хвана коледните празници и ще трябва да чакам януари.Това е от мен за сега .НА ВСИЧКИ ВАС ПОЖЕЛАВАМ УСПЕХ ,ДАНО ДА ИМАТЕ ПОВЕЧЕ КЪСМЕТ ОТ МЕН
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #465 -: Декември 06, 2010, 22:42:37 pm »
shoni, успех. Ако не тая, другата година. Май всички я чакаме да дойде Новата година и да ни донесе повече късмет и успех от  тази.
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #466 -: Декември 07, 2010, 08:52:08 am »
Привет, Момичета,
Аз да се отчета - не ми потвърдиха датата за лапаро за 20.12. Последно оставам за 7.02.2011. :(
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #467 -: Декември 07, 2010, 09:01:42 am »
maya_the_bee мерси за подкрепата :youwoman:
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #468 -: Декември 07, 2010, 13:36:02 pm »
Орхидея, спойно, и без това с този фонд се забавиха нещата ... може би ще ти мине лапароскопията и после ще си вземем заповедите.
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #469 -: Декември 07, 2010, 16:00:27 pm »
орхидея явно наистина капацитета им не позволява. На ден правят над 4 операции и се измарят много. Понеже раждах по новогодишните празници, операциите бяха по-малко, но пък за сметка на това имаха ВСЯКА нощ ражадане-вкл. Коледа и Нова година. Моите бебета също ни изненадах посреднощ, та викаха екип за секцио, и като се почна тази нощ за 24 часа се родиха 12 бебета :D. Пиша за да не им се сърдим  :wink:.
shoni_s успех!
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #470 -: Декември 08, 2010, 08:14:14 am »
Цеци,
аз на никой не се сърдя ... 
Просото се бях настроила и ... нали знаеш, като ти се изясни картината искаш всичко да оправиш, колкото се може по-бързо. Това чакане е убийствено. 
Какво да се прави - ще чакаме! :)
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #471 -: Декември 08, 2010, 13:52:26 pm »
Здравейте,
вече смело да се запиша официално и аз в тази тема.
Предстои ми лапароскопия първите дни на януари при д-р Любомир Бойчев. Вече имам правена такава преди няколко години, така че не ме е страх, а и д-р Бойчев излезе невероятно приятен, позитивен и вдъхващ успокоение и кураж :)
Успех на всички!
« Последна редакция: Декември 08, 2010, 13:59:20 pm от Змимка »
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #472 -: Декември 08, 2010, 15:18:21 pm »
Това чакане е убийствено. 
Права си! И аз бях в началото нетърпелива, но после свикнах. (Трябваше да напиша сърдим в кавички.)

Змимка,ами айде официално добре дошла в темата  :). Радвам се, че си останала с такива впечатления.
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #473 -: Декември 08, 2010, 21:47:26 pm »
 :dance2:Здравейте момичета, да се включа и аз в темичката с голямо удоволствие ! Днес бях на видеозон за установяване на бременност, в началото на 7 седмица съм.Толкова много сме щасливи с моя съпруг, след 2 месеца бебеправене и бебчо стана,направихме си и сватба преди това и всичко се нарежда по мед и масло, дано цялата ми бременност е така.Засега си мисля да се регистрирам при др. Дойчинова от Русе да ми следи бременноста и отвреме навреме през 2-3 месеца да ходя при др.Бойчев в Тутракан и определено мисля при него да раждам, то още рано за такива мисли, ама моя съпруг каза там и там, точка :D е и аз искам де, двете ми братовчедки родиха 3 деца при него и са страшно доволни и от отношение и от обстановка и от професионализъм, децата им са здрави и усмихнати. На мен засега ми е добре, малко повече ми се спи и по често ходя да пишкам, ама поне не ми се гади. Живот и здраве ако има свободни часове ще се видим с др. Бойчев февруари 2011. Паля колата и съм там за 45 мин :jump12:

Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #474 -: Декември 09, 2010, 09:02:38 am »
:dance2:Засега си мисля да се регистрирам при др. Дойчинова от Русе да ми следи бременноста и отвреме навреме през 2-3 месеца да ходя при др.Бойчев в Тутракан и определено мисля при него да раждам:jump12:
Моето мнение да си изкараш цялата бременност при него!В предвид на това че в Русе няма кадърни специалисти, говоря от личен опит!вярно че при него много се чака,но това чакане си заслужава!Но ти си решаваш
url=http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?userLoginName=mimito_ge][/url]
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #475 -: Декември 09, 2010, 09:09:55 am »
Аз бях при д-р Дойчинова за рутинните прегледи и изследвания по каса. Не се чака и си влизаш на часа.
Важните прегледи за мен бяха при д-р Бойчев всеки месец и в Плевен пак всеки месец.

[/url]
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #476 -: Декември 09, 2010, 13:16:27 pm »
Момичета имате ли информация за инвитро процедурите кога ще започнат или нещо свързано с тях?Аз искам да направя но незнам към кого да се обърна за да питам?С Ванчето ли да говоря,рано ли е още,толкова много питанки имам пък незнам към кого да се обърна?Някоя ако има инфо нека го сподели!
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #477 -: Декември 09, 2010, 13:47:34 pm »
сега ще излизат във ваканция, най-добре се обади или на Богомил Бойчев или в клиниката след Нова година. Така информацията ще е най-точна. Знам, че 2011 ще започнат с ин витрото там, но точна информация не мога да дам.
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #478 -: Декември 10, 2010, 23:29:30 pm »
Момичета, питах в няколко теми, но за сега никой не ми е отговорил. След хистерото първият МЦ дойде нормално. След това обаче следващият ми дойде с бледо зацапване на 20 ден, а на 23 започна същинското кръвотечение. Сега отново се случва същото-20 ден от същинското кръвотечение ми започва МЦ. По принципна мен МЦ ми е на около 24-25 дена. Притеснявам се защо става това избързване вече втори път. Днес звънях на д-р Б. Бойчев, но не можах да говоря с него. Мисля да го търся утре. Предполагам, че са на работа, нали утре е официален работен ден. На някой случвало ли се е така?
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #479 -: Декември 11, 2010, 09:51:17 am »
За първи ден на МЦ се брои от започване на нормалното кръвотечение. Аз също имам зацапване няколко дни преди да ми дойде.

[/url]