0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #440 -: Ноември 29, 2010, 10:17:41 am »
орхидея
Може да видиш хотел в Русе,по път ти е.Понеже повечето момичета сме в близки градове се прибираме.
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #441 -: Ноември 29, 2010, 10:22:56 am »
Орхидея, в Русе разбира се.
Обади се, ако решиш.
Поздрави!
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #442 -: Ноември 29, 2010, 10:24:09 am »
Аз имам къде да остана в Русе и пътувах от там и мъжа ми всеки ден пътуваше като бях в болницата. Разстоянието е някъде 60-70км от Русе до Тутракан. Другия вариант е да останете в Силистра. Тя е на около 50км от Тутракан.
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #443 -: Ноември 29, 2010, 10:31:00 am »
Благодаря Ви момичета!
Аз се надявам да се приберем още същия ден, но е хубаво да зная какво да правя в случай, че стане късно.
Ще ви кажа как е минало!

ХУбава седмица!
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #444 -: Ноември 29, 2010, 11:52:10 am »
За прегледа няма проблем. След него може да се прибереш. Ние след прегледа се върнахме до Русе за багажа и после към Бургас.
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #445 -: Ноември 29, 2010, 16:22:23 pm »
В Тутракан знам, че има два хотела с прилични условия (цени незнам) и също стаи за нощуване. На "съквартирантката ми" в болницата, синът и отседна и беше доволен. Града е малък и ще ви ориентират бързо. Пише как е минало.
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #446 -: Ноември 29, 2010, 16:29:03 pm »
Хотел- ресторант "Лодката" примерно. Хотела не съм ползвала, но ресторанта.......нямам думи. Цяла бременност изкарах там. И в болницата ми носеха, страхотна кухня и големи вкусотии.

[/url]
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #447 -: Ноември 29, 2010, 22:42:59 pm »
Орхидея, ти с кола ли ще пътуваш или с автобус от София? Предполагам, че повечето момичета пътуват с коли, но аз понеже нямаме, пътувам все с автобуси. Живея в Русе. За Русе има бусчета в 16.30, 18 и 19ч. Не зная за хотел в Тутракан, но наистина е вариант в Русе. А иначе мога само най-хубавите неща да кажа за д-р Б. Бойчев. Аз съм негова пациентка и нямам думи да кажа колко съм му благодарна. Моята лапароскопия, хистероскопия и ЦС бяха при него. Няма лекар, който да ме е преглеждал по-внимателно. Така, че отивай смело и спокойно. Док е супер.
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #448 -: Ноември 30, 2010, 08:39:37 am »
Хей Момичета, страхотни сте!
Не веднъж съм казвала : какво ли щях да правя ако не беше форума, ако не бяхте всички вие! Благодаря ви!!! 

Аз искрено се надявам да се прибера още в четвъртък (независимо в колко часа) - все пак в петък трябва да съм на работа. Ще пътуваме с кола. АКо трябва да се пътува с автобус, часовете не са много удачни и задължително изискват нощувка.
Много ми е полезно да зная къде може да се отсяда, поне ми предстои лапаро. Ако доктора се съгласи да ми го направи и ме планира - ще трябва да лежа 3 дни в клиника. Трябва да зная къде да отседне/настаня половинката. Затова вашата информация ми е исключително полезна.

Все още съм си малко шашната. След новостите в диагнозата ми 4 дни дни бях навита като пружина (да чета, да разбера, да прозвъня всички телефони на лекари специалисти по репродуктивна медицина, които правят лапаро). В събота вече имах картина какво ще правя и как ще действам и се сринах. От тогава не съм спряла да плача. Но се надявам от това да ми олекне. Токова ми е шоково всичко, че още не съм се замислила за самата операция и страх ли ме е (сигурно като наближи много ще ме хване страх). До сега не са ми правили никакви операции...
Едно знам, с подкрепата на всички вас ще го преодолея!

 
   
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #449 -: Ноември 30, 2010, 09:23:04 am »
Орхидея, лапарото не е толкова страшно.
Мисли за него, като за премахване на проблем.
Ще се справиш, момиче!
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #450 -: Ноември 30, 2010, 10:37:23 am »
Диагнозата е шокираща, аз самата минах през това януари тази година, тогава именно започнах да посещавам сайта и това много ми помогна да се справя, да продължа напред. Всичко минава неусетно, прегледите, страха от операцията (и на мен ми беше 1-ва досега), самата лапароскопия... Богомил Бойчев наред с това, че е добър лекар е и добър човек, подхожда индивидуално към всеки, старае се да ти помогне, колкото може. Даже след операцията, когато не можаха да ми спасят тръбите мъжът ми влезе в интензивното да ми го каже, явно лекаря прецени, че така шока ще е по-малък. После ми помогнаха той и екипа му за документите към Малинов, всички бяха много мили.
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #451 -: Ноември 30, 2010, 19:37:57 pm »
орхидея, и за мен беше първа операция с такава упойка и ме беше много страх. Но операцията се понася леко. Аз нямах абсолютно никаква болка след това. Четох книга, говорих по телефона. Екипа на клиниката е страхотен. Грижиха се много добре за мен. Както и преди писах д-р Б. Бойчев е страхотен човек. Но като наближи лапарото, питай и ще ти разкажем повече. Успех.
*

    фиона

  • ***
  • 299
  • моето чудо се случи
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #452 -: Ноември 30, 2010, 21:42:50 pm »
здравей орхидея,аз мога да ти кажа същото като maya_the_bee.Общо взето притисненията са преди това - иначе самата операция е с упойка и след това бързо се възстановяваш.Аз също нямах болки.А екипа и доктора са страхотни.Успех ти пожелавам.Ще видиш,че всичко ще мине много бързо и искрено ти пожелавам добри резултати osi_9
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #453 -: Декември 02, 2010, 16:34:56 pm »
maya-the-bey за морфологията по Крюгер процента е 14% предния път като съм писала съм се объркала с друг
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #454 -: Декември 02, 2010, 18:04:39 pm »
D21, благодаря за отговора. Значително по-висок е от нашия. Аз се учудих като ми писа, че е 4% и сте правили инсеминация. При нас е многооо нисък.
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #455 -: Декември 03, 2010, 09:32:32 am »
Привет Момичета,
Сега бърз отчет от мен:

Вчера се видях с др. Б. Бойчев. Моите най-първи впечатления: млад, спокоен, обран в изказванията си, вдъхва сигурност.
Мнението му за резултата от ЦС се припокрива с това, което вече имам, но казва, че нямам хидросалпингси, но ще бъде сигурен след една лапароскопия. Дясната тръба е много зле, но лявата пропуска малко, но си има сак.
Мисля, че му стана тъжно заради хронологията в моето лечение и независимо, че има свободни часове за лапароскопия чак през Февруари, ме записа за 20.12 (техния медицински център вече ще е в КОледна ваканция), но те с брат му щели да ходят в болницата. Разбрахме се да му звънна в понеделник на 6.12 за да ми потвърди, че датата 20.12 остава (каза ми, че трябва да говори и с брат му). Поне бях с направление дори ми пуснаха направлението за хоспитализация.

Момичета, поне се вълнувате кога ще започне да прави ин витрото - вчера го питах заради вас (пък знае ли Господ - и заради мен). Той каза, че предишния ден са били идвали да  гледат не разбрах от агенцията по трансплатациите или нещо подобно каза , но свързано с трансполантациите и ако всичко е наред би трябвало от януари да стартират.
Останах с впечатлението, че са им останали само административни формалности.
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #456 -: Декември 03, 2010, 09:55:13 am »
Орхидея много точно си описала доктора. Ето сама се убеди, че правят всичко възможно за пациента (макар и да си от "новите" си вкл. много бързо за лапароскопия  :D). Дано и резултатите са добри!!!
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #457 -: Декември 03, 2010, 10:10:45 am »
Орхидея, хубави новини!
Вече си по-спокойна, нали?
Стискаме палци  :crossfingers:
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #458 -: Декември 03, 2010, 10:15:12 am »
Цеци,
дано са добри резултатите!
Иначе - ДА, постара се да ми влезе в положението, без да ме разпитва и говори излишно. То какво да ме разпитва - фактите говорят сами за себе си!
Хареса ми, излъчва положителна енергия!  
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #459 -: Декември 03, 2010, 10:19:04 am »
Снежи,
Благодаря за палчетата! :)
Иначе нали знаеш, кога ще бъдем спокойни ;) ... но се чувствам по-добре ... определено! :)