0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #420 -: Ноември 12, 2010, 09:08:18 am »
Ще потърся в документацията какво сме правили.

[/url]
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #421 -: Ноември 12, 2010, 09:08:55 am »
ОК, благодаря ти.
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #422 -: Ноември 12, 2010, 09:41:19 am »
Крем, много съжалявам ... понякога наистина оставаме без сили.
Но надеждата винаги я има.
Прегръщам те!
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #423 -: Ноември 13, 2010, 16:20:02 pm »
Ще потърся в документацията какво сме правили.
Хромозомен анализ и на двамата и Изолиране на ДНК и определяне полиморфизма 4G/5G в PAI-1. 

[/url]
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #424 -: Ноември 14, 2010, 15:49:23 pm »
здравейте сигурно никои не ме помни аз съм писала един два пъти в тази тема, но много съм я чела искам да изкажа искрените си благодарности на д-р Л. Бойчев на 30.10.2010 правихме инсеминация при него за първи пит и днес ми е 16-ти ден след инсеминацията и си направих тест на които се показаха две прекрасни чертички не съм на себе си osi_15 от щастие ние сме с мъжки фактор и близо 4 год се моткахме из Русе при какви ли не "специалисти" и решението ни да отидем там беше най правилното което сме взимали през живота си! Стискам палци на всички аз съм сигурна че ще успеете в сигурни ръце сте! :balk_602: :balk_602:
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #425 -: Ноември 14, 2010, 17:32:58 pm »
D21, честито! Лека и успешна бременност! И ние сме с мъжки фактор, но ни препоръчаха инвитро. Вече имам едно неуспешно. Вие с какви показатели сте, че са ви препоръчали инсеминация? Колко е била при вас морфологията по Крюгер? При мъжа ми е около 3-4% с нормална морфология. Иначе броят е добре. Подвижността не много добра. Моля те, пиши ми. Напоследък се замислям дали и ние да не опитаме инсеминация.
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #426 -: Ноември 14, 2010, 22:50:54 pm »
Момичета във Facebook има група:"Да благодарим на д-р Любомир Бойчев и на д-р Богомил Бойчев" Може да се присъедините. Ето линка:
Може да се присъедините към групата във ФБ.
http://www.facebook.com/home.php?#!/home.php?sk=group_138274199557208&ap=1
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #427 -: Ноември 18, 2010, 19:21:04 pm »
Здравейте, момичета!!! И друг път съм писала тук, но едва ли ще си спомните. Ето и накратко нашите трънливи пътеки. Пациентка съм на д-р Л. Бойчев от 2008г. При него имам правени лапароскопия, цветна снимка, хормони, имунологични изследвания и 3 неуспешни инсеминации. Оформиха ми документи за фонда и на 27. 10. 2010г. си вземах заповедта от фонда. Ходих на първичен преглед в "Надежда" и с Персенска се разбрахме януари месец на 20 ден от цикъла, че ще започваме ин витрото. Тъй като, НК-клетките са ми повишени, сега се налага по-често да звъня в Тутракан и днес като разговарях с Ванчето ми каза, че сигурно няма да успеем да започнем ин витрото, тъй като парите са били спряни и не работят с фонда. Съжалявам за недобрите новини, но освен, че досега се притеснявахме дали въобще ще ни звъннат от фонда и въпреки наличието на заповед, ето, че проблемите не свършват. Дано някой дочуе по-добри новини, но .....
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #428 -: Ноември 19, 2010, 09:25:54 am »
Не мога да разбера това. В зачатие в друга тема Stefi е написала, че за следващата година са отпуснати 15 милн. лева за инвитро.  Надежда няма да работят с фонда ли? Да не би да не си разбрала добре? До сега никой  от пациентите на клиниката не е писал такова нещо.
« Последна редакция: Ноември 19, 2010, 10:44:31 am от maya_the_bee »
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #429 -: Ноември 19, 2010, 16:36:48 pm »
Ивката доколкото аз знам са свършили средствата за тази година и затова спират да работят с фонда до изплащане на дължимите суми, но става въпрос за 2010г. За 2011 се отпускат други средства и най-вероятно момичетата които мес. декември са отложени ще са с предимство януари.
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #430 -: Ноември 19, 2010, 22:12:14 pm »
Моето ин витро беше планувано за януари 2011г., и аз точно това попитах Ванчето - няма ли тогава вече да разполагат с бюджета за  2011 г. Но тя ми отговори пак да се обаждам, но засега са спрели да работят с фонда. Не съм настоявала за повече обяснения, тъй като бяха доста заети. Не знам дали Надежда, напълно са спрели да работят с фонда или гледат да намалят пациентките си от фонда. Може би временно са спрели,докато им се издължат за старите процедури. И аз не знам и нямам обяснение. Просто в главата ми се въртят какви ли не мисли, но така не си помагам. Горе главите, всичко ще се оправи. Дано съм разбрала погрешно, ако има развитие ще ви информирам.
« Последна редакция: Ноември 19, 2010, 22:14:37 pm от ивката »
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #431 -: Ноември 19, 2010, 22:45:41 pm »
ивка, аз мисля, че това е невъзможно за другата година. В момента са спрели. Ей сега в темата "пациенти на клиника Малинов/Надежда" едно момиче е говорило с д-р Персенска и се разбрали как през януари започват. И това момиче е по фонда. Не може ти да си единствена, на която да се каже така. А и не е възможно от Тутракан да говорят от името на Надежда. Да не би да ти е говорила нещо за започването на инвитро в Тутракан. И те ще правят инвитро, но ще започнат по-късно. Провери добре какво е искала да ти каже, защото това звучи много тревожно. Надежда е клиниката с най-много пациенти. Всички които са подавали молби какво ще правят? Ще сменят клиниката ли? Не вярвам да е така. Това са страшно много хора.
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #432 -: Ноември 20, 2010, 10:55:53 am »
А и не е възможно от Тутракан да говорят от името на Надежда. Да не би да ти е говорила нещо за започването на инвитро в Тутракан. И те ще правят инвитро, но ще започнат по-късно С Фонда. Провери добре какво е искала да ти каже....
Помислих си същото, но нямаше вчера как да пиша!
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #433 -: Ноември 22, 2010, 20:05:28 pm »
Силно се надявам, да не съм права. ще започна отново да звъня в Тутракан като ми дойде цикъла през декември и тогава отново ще ви пиша.Сега ми е много трудно, защото не знам как да се настроя, ще започнем или не. И аз си помислих, че не може от Тутракан да го решат, все пак с Персенска уговорката ни беше за януари. Може би не трябваше да се намесвам с тази новина, но не знаех на кого друг да го споделя. Бях доста объркана. Извинявам се, за което. Дано всички да осъществим най-съкровената си мечта. Моля се новата 2011г. да ни донесе много положителни тестчета и много, много радост.
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #434 -: Ноември 22, 2010, 22:31:38 pm »
Дай Боже да има много сбъднати мечти през следващата година. Да са живи и здрави и нашите Доктори.
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #435 -: Ноември 27, 2010, 09:58:13 am »
мая пиша чак сега защото имам достъп до интернет напоследък само събота или неделя и чак сега видях какво си писала ами нашия процент беше 5 спермограмата в момента не е в мен и немога с точност да ти пиша може и нещо да бъркам но при нас проблема бешев това че много от сперматозоидите бяха с много изменения с малка глава, с пречупена шийка, с двоини опашки и затова неможеха да достигнат целта и славо богу при мен нещата се както трябва и оцелихме точния момент и така чудото се случи още от първата инсеминация, но и аз бях сигурна че ще се получи нищо не можеше да ме убеди в противното и това до някаква част оказа според мен влияние! Пак ще погледна спермограмата но ще мога да ти пиша чак другата седмица поради ред причини! Иначе в четвъртък ходихме в Тутракан и видях моето балонче д-р Бойчев каза че отговаря на 6-та седмица и така към 10 - 15 декември сме пак там за да чуем сърчицето моля се на Господ за това! Чао за сега до другата седмица!
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #436 -: Ноември 28, 2010, 10:41:52 am »
Момичета,днес нашия скъп доктор Л.Бойчев има рожден ден  new_birthday .Нека да му е честит ,да бъде жив и здрав, да продължава да се бори  с нас и нашите проблеми,да прави чудеса.

Хубав ден на всички  :goodluck:

Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #437 -: Ноември 28, 2010, 12:30:14 pm »
D21, благодаря за отговора. Ако можеш провери, за да се ориентирам. При нас също има много сперматозоиди с различни дефекти-на главичките, опашките, шийките. С нормална морфология са около 4%. Мисля да направим една спермограма тия дни и да говоря с Док за инсеминация. При теб имаше ли стимулация или пробвахте ей така? Успех до края.
Да е жив и здрав Доктора. И аз се присъединявам към пожеланията, въпреки че пряко не го познавам, а съм пациент на брат му.
*

    бина

  • ****
  • 845
  • "Не вървете след никого, вървете само след себе си
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #438 -: Ноември 28, 2010, 15:19:32 pm »
Честит рожден ден на док.да е жив и здрав и да продължава да се грижи за нас все така всеотдайно
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #439 -: Ноември 29, 2010, 02:28:55 am »
Привет Момичета,
Да се разпиша и аз във вашата тема. Изчетох всички постове и останах с прекрасно усещане.
На мен ми предстои лапароскопия.
Новината ми е сравнително нова (от началото на предишната седмица) и доста се рових докато се ориентирам при кой доктор да се опитам да си запиша час. Записах си час за преглед на 2.12, при доктор Б. Бойчев.
Моето питане е: поне часът за прегледа ми е в 15:30 има ли къде да остана да пренощувам в Тутракан? От София съм и ако се забави часа за прегледа, може и да не успея да се прибера. В нета намерих само един хотел. Вие къде отсядате ако ви се наложи?

Предваритлено много ви благодаря!