0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #320 -: Октомври 20, 2010, 11:43:14 am »
 Аз правих при Любомир м. Март и не ми взема никакви пари, обаче в предварителният разговор каза, че се доплащат 200 лв за консумативи. Малко странно е това, но при който и да се запишеш за операция те си работят заедно в операционната! Успех
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #321 -: Октомври 20, 2010, 11:52:57 am »
Змимка, и моето лапаро беше при д-р Л.Бойчев. Нищо не съм доплащала. Това беше през 2008 г.
Сега нямам представа как е, но ме интересува, защото имам една миомка, която трябва да махнем. Само се чудя дали ще стане с хистероскопия или лапарото няма да ми се размине пак - от външната страна на матката е :?...............
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #322 -: Октомври 20, 2010, 12:41:09 pm »
Щом е отвън няма как да се отрани с хистероскопия.... Но лапарото не е страшно, аз голям страх брах на моето, но сега го предпочитам пред нова цветна снимка...
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #323 -: Октомври 20, 2010, 12:52:27 pm »
В Тутракан цветните снимки са с упойка :wink:.
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #324 -: Октомври 20, 2010, 13:00:18 pm »
Имам, два броя, с два различни резултата, които пък са различни от резултата при лапарото. Снимките не са точни изследвания, така че си предпочитам лапарото :)

2005 - цветна снимка - една запушена и една силно нагъната тръби
2006 - лапаро - две идеално проходими тръби
2007 - хидротубация - две запушени тръби

Едва ли някой друг в Зачатие може да се похвали с моите резултати :) :) :)
« Последна редакция: Октомври 20, 2010, 13:02:17 pm от Змимка »
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #325 -: Октомври 20, 2010, 13:56:02 pm »
Моята ЦС беше без упойка. Но всички са много внимателни, не че не боля адски.

[/url]
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #326 -: Октомври 20, 2010, 23:57:09 pm »
И двамата доктори са страхотни. Аз не съм била при д-р Л. Бойчев, но виждам какво се пише за него и какъв добър лекар е. Както знаете от предишни постове, аз съм пациент на д-р Б. Бойчев и съм страшно доволна. Чувствам се спокойна, когато отивам за каквото и да било, защото му имам доверие, винаги е много внимателен и отговаря на многото ми въпроси. Страшно съм му благодарна за всичко до сега. Мисля си, че ние пациентките им успяваме да се справим в борбата за нашите бебета в голяма степен благодарение на подкрепата на двамата доктори.
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #327 -: Октомври 21, 2010, 10:13:50 am »
Интересното е, че въпреки многото пациенти ни помнят. Поне като се видяхме в Малинов с Богомил Бойчев, ме позна, говорихме за предстоящото ми ин витро и т.н.
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #328 -: Октомври 22, 2010, 16:33:30 pm »
Момичета, в бг-мама пак се говори за идеята да поканим нашите доктори в Море от любов. Нали и тук го обсъждахме. Влезте и вижте. Там има и имейл на едно момиче за контакти. Да не се отказваме от идеята. какво мислите? Ето линк
http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=462954.15
Мисля, че ще е много интересно.
« Последна редакция: Октомври 22, 2010, 16:36:21 pm от maya_the_bee »
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #329 -: Октомври 24, 2010, 12:54:56 pm »
Момичета, имам нужда от вашите думи и мнения в единмного труден момент за нас!
Преди дни направих втори мисед след една извънматочна бременност.
Предисторията е такава - през 2008 се роди синът ми и малко след това баща му откри, че тая работа с бащинството не е за него. После срещнах един страхотен човек, мъж и баща,с когото повече от всичко на света искаме да имаме общо дете, не,че неговото и моето не са си наши. И така, в резултат - една извънматочна и два миседа, за по-малко от година. Аз имам дете, той - също, повече от очевидно е, че проблемът е някъде между нас. Започнахме вече някаква работа с д-р Владимиров, изключихме тромбофилии, ще продължим с имунологични, може би някакви тестово около съвместимостта ни.

И сега въпросът ми към вас.  Без никакво рационално обяснение, утре се качвам на една кола и пътувам за Тутракан, да се видя с вашия доктор БОйчев. Нещо в душата ми ми казва, че тъкмо той е моят човек. Не, че нямам доверие на д-в Явор Владимиров, напротив. Но нещо ми казва, че трябва да се видя с д-р Бойчев. Въпросът ми е - зщо вие го избрахте? С какво ви спечели? С какво е по-различен от другите? Моля, помогнете ми, полудявам ли или той наистина е различен, точният човек?
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #330 -: Октомври 24, 2010, 13:11:12 pm »
Saule_Nova благодаря, че даде повече информация за теб и семейството ти  :).
Избрах тези доктори т.к. имат добра апаратура, знам че са специализирали в чужбина и имат опит, а и съм родом на 10 км. от Тутракан. Харесва ми отношението им, не се чувстам на конвейр.... пък че съм чакала с часове пред кабинета, че невинаги се добирам по тел.до тях са нищо пред всичко останало.
Ти сама ще прецениш! Пиши какъв план сте начертали.
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #331 -: Октомври 24, 2010, 13:35:29 pm »
Saule_Nova благодаря, че даде повече информация за теб и семейството ти  :).
Избрах тези доктори т.к. имат добра апаратура, знам че са специализирали в чужбина и имат опит, а и съм родом на 10 км. от Тутракан. Харесва ми отношението им, не се чувстам на конвейр.... пък че съм чакала с часове пред кабинета, че невинаги се добирам по тел.до тях са нищо пред всичко останало.
Ти сама ще прецениш! Пиши какъв план сте начертали.

Цецинка, аз пък благодаря, че ми каза за опита и специализациите в чужбина - това е новост за мени ме кара да се чувстам добре.

А информацията за семейната ми ситуация не е самоцелна. Просто някои от репродуктивните специалисти са добри в едни области, други - в други. Засега има някакви догадки, че проблемът е или имунологичен, или в частносто някаква несъвместимост междумен и мъжа ми. Та се чудех дали на тутраканци там им е силата...
*

    фиона

  • ***
  • 299
  • моето чудо се случи
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #332 -: Октомври 24, 2010, 14:26:20 pm »
Д-р Бойчев е изключително позитивен и харизматичен.Доста лекари обиколих,но той ми спечели доверието от първата среща и реших,че той е моят доктор.Много е внимателен,отговаря на въпросите и е отдаден изцяло на каузата.с две думи - невероятен човек osi_9
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #333 -: Октомври 24, 2010, 19:34:12 pm »
saule_nova, аз също съм била пациент на д-р Владимиров. Тогава живеех в София. Трябваше да правя лапароскопия за да продължим. Той не прави операции(поне преди беше така). Трябваше да намеря кой да направи лапарото и се започна едно лутане по доктори от къде ли не. Беше ад. След много лутане и питане съдбата ли, Бог ли, не зная ме заведе в един мокър, студен ден в Тутракан. От тогава не съм ходила при други лекари, освен за самото ин витрото, което се наложи при мен. Аз попаднах при д-р Б. Бойчев. Те са двама братя. Повечето момичета тук са при големия-Л. Бойчев. Той е по-известен, но аз съм много доволна и от д-р Б. Бойчев. Той ми прави хистероскопия, лапароскопия, цветна снимка и т.н. Мисля, че основната разлика от много други лекари е, че двамата Бойчеви имат страхотно отношение към пациентите, внимание, загриженост, търпение и ангажираност. Аз чувствам, че до мен има някой, на който мога да разчитам и това невероятно ми помага. Освен това, всички манипулации и изследвания могат да се правят там, а иначе ще търчиш за всяко нещо до София. А често се налагат сума изследвания и процедури. Освен всичко това докторите са и отлични в професията си. Скоро и там ще правят ин витро. Работят с една от най-добрите клиники в София. Това е моят опит. Дано съм ти полезна.
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #334 -: Октомври 25, 2010, 10:48:59 am »
Мила Saule_Nova, мога много да пиша за братята Бойчеви, но накратко - не бих ги заменила с друг лекар, ако не се налага. Ходила съм и при двамата - изключително позитивни и внимателни :lovedock:!

Изгубих две години да обикалям русенските гинеколози, които дори кръвни изследвания не ми назначиха. Когато отидох до Тутракан, д-р Л. Бойчев на втория преглед знаеше какво ми има. Начерта план за действие-пуснахме кръвни изследвания, направихме цветна снимка, лапароскопия и така още същата година направих първия си опит инвитро. Не че се получи, но поне правех нещо, вместо да слушам, че нищо ми няма.

Едно от първите неща, които направихме беше посткоитален тест и се оказа, че моята среда във влагалището убива сперматозоидите на мъжа ми. Но тъй като изникнаха и други проблеми, при нас не се получи с инсеминация и се наложи инвитро.

Желая ти успех osi_9!
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #335 -: Октомври 25, 2010, 11:34:36 am »
cream, посткоиталния тест на място в клиниката ли се прави?
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #336 -: Октомври 25, 2010, 12:01:28 pm »
cream, посткоиталния тест на място в клиниката ли се прави?
Да, само че преди това в къщи  :bed:, после бързо до клиниката и така...
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #337 -: Октомври 25, 2010, 12:41:27 pm »
До колко време след секс трябва да се направи?
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #338 -: Октомври 25, 2010, 14:35:08 pm »
До колко време след секс трябва да се направи?
До колкото си спомням - до два часа. Ще погледна в дневника си или в първата тема за Бойчев - сигурно съм писала нещо по въпроса.
Проверих - нищо не съм писала по въпроса, но почти съм сигурна, че беше до два часа.
« Последна редакция: Октомври 25, 2010, 14:55:35 pm от cream »
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #339 -: Октомври 25, 2010, 15:53:42 pm »
До колко време след секс трябва да се направи?

От 9 до 14 ч.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу