0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #280 -: Октомври 07, 2010, 15:20:46 pm »
да, работят и в събота, аз първия път като се обадих за час ми дадоха във вторник, но защото се обадих в петък, пак чаках няколко дни, после научих, че се чакало с месеци.
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #281 -: Октомври 07, 2010, 19:18:42 pm »
Cream, имаш и моите силно стиснати палци. Вярвам, че този път ще е успешен. Вярвай го и ти!
Аз докато си чакам за заповедта ще правя и биопсия, и сега проследяваме ову.
А за Събота със сигурност работят, на 09.10 съм на преглед. 

[/url]
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #282 -: Октомври 07, 2010, 20:30:32 pm »
момичета, аз ще ходя на хистеро в Тутракан другата седмица. И аз имам нужда от стиснати палци.
Тревожа се, че няма и никакви новини за номерата от фонда. Дали раздават заповеди?
ralitka, ти кога очакваш обаждане? Много се надявах да направя втория опит преди нова година. Ама вече се примирявам.
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #283 -: Октомври 07, 2010, 21:35:43 pm »
уж има пари, а всичко е в застой, до края на месеца ще се разбере накъде ще се развият нещата.
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #284 -: Октомври 07, 2010, 22:07:21 pm »
Ох дали? Тази неяснота ме нерви много. Просто да излязат и да кажат-кога ще се реши въпроса, ще има ли пари и кога. Щом в Малинов продължават да започват нови процедури, си мисля, че би трябвало да има пари. те няма да работят на вятъра. Не зная защо е това мълчание.
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #285 -: Октомври 08, 2010, 06:49:51 am »
cream радвам се, че стартирате. Боже дано и вашето семейство по Коледа се радват на едно сладко коремче  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Ralitka и ти си в редиците. Всички успяват мила-въпрос на време е :hug2:!
didundri дано скоро ни се похвали със здраво бебе.
maya_the_bee разбирам те напълно, че това чакане те изнервя (ние все нещо лекувахме, чакахме това, онова), но за всичко си има точно време. Спокойствие!
Liteto следя те  :wink:. Пиши ред-два след прегледа.
anichka.bs  osi_9
Радвам се, че и в клиниката е престигнала техниката, има лаборатория....чудесно. Вярвам ще имат добри резултати.

А за нас  :D- вече разбрах какво е с две сополиви деца. С Боги даже бяхме и 5 дни в болница. Още леко покашляме, но мисля сме здрави. По-дребнички сме, но пък предимството е че сме леки и почти сме проходили на 9 месеца. Искат все да ги водя за ръчичка. Поне интензивното реване като бебета премина  :lol:. Сега искат да си играем, да ги изкарвам навън..... трудно е (не крия), но на всички ви пожелавам същите грижи.
Хубав ден!
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #286 -: Октомври 08, 2010, 09:45:05 am »
Моми4ета в4ера звънях в клиниката,но ми казаха 4е скоро може и да не запо4нат с процедурите по инвитро,имат готовност но все още из4акват разни подобности,това ме  :( натъжи,много исках там да направя процедурата.
*

    фиона

  • ***
  • 299
  • моето чудо се случи
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #287 -: Октомври 08, 2010, 12:39:55 pm »
момичета кажете ми нещо повече относно махането на конците - боли ли?трябва ли да се прави нещо допэлнително?колко време след това можехте да се навеждате спокойно? :oops:
*

    фиона

  • ***
  • 299
  • моето чудо се случи
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #288 -: Октомври 08, 2010, 12:42:06 pm »
и още нещо колко време след лапароскопията се оттървахте от газовете в коремчете и подуването спадна,защото на мен още ми е подуто и ми къркорят червата - минаха 3 дни? :?
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #289 -: Октомври 08, 2010, 13:19:03 pm »
7-10 дни

[/url]
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #290 -: Октомври 08, 2010, 17:55:54 pm »
фиона, махането на конците не боли. Аз не помня да съм имала особено къркорене. Само май ми беше подут корема доста време. А за навеждането не си спомням. Май можех да се навеждам. Не се сещам да трябва да правиш нещо особено.
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #291 -: Октомври 08, 2010, 18:21:08 pm »
Тревожа се, че няма и никакви новини за номерата от фонда. Дали раздават заповеди?
ralitka, ти кога очакваш обаждане? Много се надявах да направя втория опит преди нова година. Ама вече се примирявам.
Мая аз съм номер 7475 и очаквах, че вече ще съм си взела заповедта, но...уви още си чакам. Дано поне да стане, пък макар и с няколко месеца закъснение. Гледам да не го мисля, че съвсем се изнервям. Сега ме притеснява биопсията, и по точно дали ще имам ову този месец, че по принцим малко трудно се получават при мен нещата, но...стискайте палци за утре. И  Мая :crossfingers: за хистерото другата седмица!
Цеци, мерси много за милите думи. Знам, че си права. Радвам се, че вече сте здрави и дано занапред да е така.
Фиона и при мен нямаше болка при махането на конците след лапарото. Няма страшно, а за подуване на корема не си спомням.

[/url]
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #292 -: Октомври 08, 2010, 19:38:33 pm »
при мен нямаше болка при махането на конците, а корема ми бше подут няколко дни, но минава, след седмица бях като нова :) Това е една от най0леките операции, не се притеснявайте, отделно лекарите са страхотни.
*

    фиона

  • ***
  • 299
  • моето чудо се случи
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #293 -: Октомври 08, 2010, 22:01:23 pm »
благодаря ви момичета за инф. и куража.
Мая успех за хистерото.
anichka.bs знам,че на биопсията те приспиват и после не боли.дано и твоят резултат е добър и всичко osi_9 да върви напред.
П.с.кога ви заздравяха напълно раничките,т.е.забравихте за тях?
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #294 -: Октомври 08, 2010, 22:19:28 pm »
Не се сещам точно, няколко дни след като ми махнаха конците, в началото много ме дразнеше белегчето на пъпа, но сега много си го харесвам, мъжа ми също, другите 2 не се забелязват, даже единия почти е заличен.
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #295 -: Октомври 08, 2010, 22:49:37 pm »
anichka, ralitka, като гледам и трите сме с много близки номера от фонда. И аз мислех, че вече ще вземам заповедта, но уви... Гледам да не мисля и работя на няколко места, за да съм заета и да не усещам времето. Естествено и за да изкарвам пари. Но се притеснявам, заради възрастта си, която не работи за мен. Е има още време, но с времето нещата стават по-трудни.
Смятам, че пари ще отпуснат. Не може да спре програмата, но въпросът е кога и ще раздават ли заповеди в следващите месеци. Уж така говорят. Защо някой не излезе и не обясни. Ама то за колко тежко болни няма навреме лекарства...
Цецинка, дано си права и благодаря за подкрепата. Забелязах от постовете на голяма част от момичетата, пациентки на двамата доктори, че в края на крайщата са успели. Поне тези, които пишат. Дано и ние да сме от тях. Понякога губя надежда. Ама ще пробвам да се оправя. Успех на всички.
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #296 -: Октомври 09, 2010, 08:38:17 am »
Всички ще успеете, сигурна съм. Не губете надежда и гледайте напред. После всичко ще ви изглежда толкова далечно.

[/url]
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #297 -: Октомври 09, 2010, 16:32:26 pm »
Кога ли ще е това? дано е така.
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #298 -: Октомври 09, 2010, 20:21:39 pm »
Кога ли ще е това? дано е така.
Ще е така Мая! Трябва да го вярваме-това е единственият вариант. А ти много хубаво си го казала в подписа си! :D

[/url]
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #299 -: Октомври 09, 2010, 22:34:24 pm »
Мама ходила да й "гледат" и й казали, че декември ще ме одобрят, а януари ще стартирам процедурата. Времето ще покаже дали ще е така. Но щом сме близки номера, явно и вас това ви чака.