0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #260 -: Септември 29, 2010, 20:40:33 pm »
моето лапаро беше пролетта, носих си нощница и с нея бях в операционната, вечерта преди операцията ни правиха клизма и сутринта рано към 6-7 отново. Нищо страшно. С другите момичета се забавлявахме в болницата и така притесненията бяха по-малко. Катетъра е малко неприятен, но след като те "смъкнат" от операционната, тя е на горния етаж, ти го махат.
*

    фиона

  • ***
  • 299
  • моето чудо се случи
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #261 -: Октомври 01, 2010, 22:29:39 pm »
А как се справихте с махането на конците и белезите?
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #262 -: Октомври 02, 2010, 10:27:31 am »
Д-Р Бойчев е невероятен човек аз ходя при него от месец април минах през всички процедури и манипулации.Последно бях през месец август на инсеминация,но е неуспешна сега ще опитам пак.Отношението му е далеч по добро от това на всички от големите клиники в София.Винаги умее да предразположи човека и дава надежда,която е необходима на повечето там.
*

    фиона

  • ***
  • 299
  • моето чудо се случи
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #263 -: Октомври 02, 2010, 16:08:28 pm »
Така си е.И аз бая лекари обиколих,но такова отношение не съм срещала :balk_47:
Момичета възникна ми още един въпрос - моля отговорете и на него - сутринта като отивам да ме приемат трябва ли да не съм яла и пила нищо?
Моля отговорете ми,а аз ще се постарая повече да не досаждам с въпроси :oops:,щото то и без това в понеделник влизам............
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #264 -: Октомври 02, 2010, 16:23:48 pm »
фиона,аз бях закусила и бях пила и кафе.Защото в деня преди операцията освен кардиограма нищо друго не са ми правили.
А аз чакам с нетърпение някоя от вас да сподели че започва с инвитро процедурите или ще се обадя да питам че аз съм подала документи към Общината и ако ми се обадят че съм одобрена ще започна с процедурата.А толкова искам д-р Бойчев да я направи.Те и двамата са просто страхотни но нека не забравяме и че целият му екип е такъв.
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #265 -: Октомври 02, 2010, 18:58:51 pm »
За лапарото не зная,но на мен ми правиха хистероскопия и трябваше задължително да съм гладна и жадна.
фиона,иначе и аз влизам в понеделник,но съм етаж по надолу,в родилното :D.Дано се видим,защото не се знаело къде ще ме изместят може и докато родя да съм в гинекология.Успех ти пожелавам,всичко да мине много леко.
*

    фиона

  • ***
  • 299
  • моето чудо се случи
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #266 -: Октомври 03, 2010, 10:41:45 am »
Момичета,а кога се плаща - като ви приемат или като ви изписват?
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #267 -: Октомври 03, 2010, 11:36:08 am »
Момичета,а кога се плаща - като ви приемат или като ви изписват?

когато ни изписват. ро здравна каса плащаш само за леглови престой
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #268 -: Октомври 03, 2010, 14:47:03 pm »
фиона, конците ги махат след седмица при лапарото. Никакъв проблем не е. Видим белег имам само под пъпа, а другите почти се заличиха. И той трудно се вижда около пъпа.
Ако ще те оперират е деня
, в който постъпваш, тогава трябва да си гладна и жадна задължително и да си пила очистително предния ден.
А за двамата доктори и аз отново се присъединявам, че са страхотни.
*

    фиона

  • ***
  • 299
  • моето чудо се случи
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #269 -: Октомври 03, 2010, 17:08:08 pm »
maya_the_bee казаха ми само в 8,30 сутринта да съм там и нищо повече.Там дават ли очистително?Предполагам,че както четох и при други момичета в понеделник ще ми правят някакви изследвания и може би ще ми дадат очистително и във вторник ще е лапарото 8O
 
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #270 -: Октомври 03, 2010, 17:33:53 pm »
фиона, могат да ти дадат очистително и в клиниката, а може и да ти направят клизма. Както поискаш.  Важното е да знаеш, че и там на мен ми дадоха вечерта преди операцията. Както ти писах, може и клизма. Преди операцията ти правят кардиограма, кръвни изследвания. Може би ще си за вторник. Желая ти успех и спокойствие.
*

    фиона

  • ***
  • 299
  • моето чудо се случи
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #271 -: Октомври 03, 2010, 18:57:56 pm »
Мога да избирам между очистително и клизма така ли?Това е добър вариант :oops:
*

    фиона

  • ***
  • 299
  • моето чудо се случи
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #272 -: Октомври 07, 2010, 10:20:08 am »
здравейте момичета,мина и моята лапароскопия.резултати са много добри - проходими тръби с запазен фибрален апарат.имало е само леки сраствания,които вече са отстранени :D
много благодаря на всички,които ми отговаряха на безкрайните въпроси и ми вдъхнаха кураж.сега аз искам да вдъхна кураж на всички,които им предстои.
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #273 -: Октомври 07, 2010, 10:22:40 am »
Момичета, днес ще си правя LH, E2 и Prog. в Тутракан. Ще станат след няколко часа и после ми е прегледа - точно като в Сф. Забравих да кажа - трети ден от стимулацията ми е! Много съм развълнувана и дано успеем този път!

Фиона, радвам се за теб и успех!
*

    фиона

  • ***
  • 299
  • моето чудо се случи
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #274 -: Октомври 07, 2010, 10:24:10 am »
cream стискам палци!дано да успеете :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #275 -: Октомври 07, 2010, 10:27:41 am »
Момичета, днес ще си правя LH, E2 и Prog. в Тутракан. Ще станат след няколко часа и после ми е прегледа - точно като в Сф. Забравих да кажа - трети ден от стимулацията ми е! Много съм развълнувана и дано успеем този път!

 :crossfingers:  yahoo_17 preggo
Крем, Къде ще правите процедурата?
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #276 -: Октомври 07, 2010, 10:36:13 am »
:crossfingers:  yahoo_17 preggo
Крем, Къде ще правите процедурата?


В Малинов.
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #277 -: Октомври 07, 2010, 10:40:41 am »
Дръж ни в течение, залагаме палците!

Фиона, скорошен успех и на теб!

*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #278 -: Октомври 07, 2010, 11:21:49 am »
cream , имаш много стиснати палци и от мен  :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17
И много ми се иска скоро да ни зарадваш с хубав резултат.
А после заедно да обикаляме по бебешките магазини  :D

А клиниката вече и в събота ли работи - вчера случайно забелязах, че следващият ми час е за събота 16. Окт... да не би да съм се объркала нещо...
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #279 -: Октомври 07, 2010, 11:36:22 am »
Благодаря за палците! И няма да ги пускате до края, нали :wink:?
 :bighug:
Литенце, по принцип си работят в събота. Аз по-често в събота съм ходила, за да не отсъствам от работа.