0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    фиона

  • ***
  • 299
  • моето чудо се случи
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #240 -: Август 24, 2010, 22:17:40 pm »
maya_the_bee аз имах доста изследвания направени предварително и преди снимката доктора ги беше гледал,така че не ми се е налагало да правя отново.А ти направи ли снимката - аз останах с впечатление,че тепърва ще я правиш osi_10.А как откри възпалението?
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #241 -: Август 25, 2010, 00:16:22 am »
Аз съм правила ЦС през юли. Тогава питах док и той ми каза, че микробиология не е нужна. Говорих с моя позната, която също не е правила МБ преди ЦС. Възпалението го открих като си правих цитонамазка. Имаше много левкоцити, което е признак за възпаление. При самото вземане на намазката се вижда и зачервяване. Но сега съм си пуснала МБ изследване за доста неща и съм решила всичко да уточня преди второто ИКСИ.
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #242 -: Септември 07, 2010, 13:07:47 pm »
И на мен не са ми искали микробиология преди манипулациите.
Мая, кога ще започваш с иксито?
Аз имам днес час при Л. Бойчев и ще видим дали мога да започна третия си опит.
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #243 -: Септември 07, 2010, 21:39:34 pm »
Аз трябва да почакам, защото още не ми е дошъл реда за втори опит. Никой не се е похвалил във форума за обаждане от фонда за заповед. Имам чувството, че нещата стоят на едно място, а така се надявах да си взема заповедта октомври/ноември. Не зная кога ще започвам второто ИКСИ. През октомври може би ще трябва да направя хистероскопия. Мисля да е в Тутракан, ако и д-р Персенска одобри. Това е при ман. Много, много успех на теб.
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #244 -: Септември 08, 2010, 08:40:57 am »
cream както съм сигурна, че слънцето ще изгрее сутринта, така съм сигурна, че ще успеете в тази борба :D. Дано няма пречки за начало на последния ти опит.
Момичета почивайте, че сега по цял ден се крещи,все нещо се иска от девойките... :lol: .... всички ще го изпитате рано или късно :D.
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #245 -: Септември 08, 2010, 09:13:45 am »
Е, няма да е сега. Отложиха ме :(
Майче, успех на хистерото! Според мен няма да имат нищо против да го направиш в Тутракан.
Цеци, целувки на врещящите принцеси и благодаря за подкрепата! И аз вярвам, че ще успеем, но нещо не ми издържат нервите и само плача ли плача... Ама ще се стегна и ще видят те!
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #246 -: Септември 24, 2010, 21:38:29 pm »
Момичета дали почнаха да правят инвитро в Тутракан?
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #247 -: Септември 24, 2010, 21:50:27 pm »
Аз нищо не съм чула, но като ходя за едни изследвания и за хистеро, ще питам. Това ще е около средата на октомври.
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #248 -: Септември 24, 2010, 22:03:59 pm »
Благодаря ти!
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #249 -: Септември 25, 2010, 10:15:17 am »
Аз бях в болницата няколко дни и разбрах,че е пристигнала апаратурата за инвитрото,но кога стартират не знам. :wink:
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #250 -: Септември 25, 2010, 13:33:01 pm »
Подготвят необходимата документация, най- рано края на другия месец. Така или иначе ще е скоро. Процедурите ще се правят от д-р Б. Бойчев.

[/url]
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #251 -: Септември 25, 2010, 15:11:11 pm »
Браво,това е хубава новина!
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #252 -: Септември 25, 2010, 22:42:15 pm »
Радвам се за тази новина. Д-р Б. Бойчев е много внимателен и аз съм много доволна от него. Сега се притеснявам за тези простотии с вземането на номера при необходимост от операции в болница. На мен ми предстои хистеро и се чудя дали да звъня на док и да питам трябват ли ми такива номера.
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #253 -: Септември 27, 2010, 16:06:50 pm »
И аз съм много доволна от Богомил Бойчев, зарадвах се много като го срещнах в Малинов. Той ме изпрати там за ин витро, защото не се знаеше кога ще се започва при тях.
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #254 -: Септември 27, 2010, 20:31:14 pm »
anichka,  и аз съм негова пациентка. Сега при него ще правя хистероскопия. Страшно внимателен е. Чувствам се много спокойна с него. Ти кой номер си във фонда(ако не искаш, не отговаряй)? Аз съм 7519 и чакам вече много нервно да дойде реда ми. Но май ще трябва доста да почакам.
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #255 -: Септември 27, 2010, 20:38:56 pm »
Аз съм няколко номера преди теб - 7499-ти сме :) Ти къде смяташ да правиш ин витро? И теб ли те посъветва в Малинов?
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #256 -: Септември 27, 2010, 20:47:32 pm »
Аз не съм го питала нищо по въпроса. Само във форума следя, че и в Тутракан ще правят ин витро. Аз имам едно ин витро в Малинов и съм много доволна, въпреки че не беше успешно. Сега не съм мислила да сменям клиниката. На д-р Бойчев имам огромно доверие. Ще видим. Надявах се, че много скоро ще излезе заповедта ми и няма да има време за смяна на клиника. Като ходя при него за хистеро, ще говоря повече. Ти си ссъвсем близо до моя номер. Мислиш ли, че ще успеем да направим опита преди нова година?
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #257 -: Септември 27, 2010, 21:25:01 pm »
Старая се да нямам очаквания, за да не се и разочаровам. От фонда ми бяха казали септември, най-късно октомври, както виждаш това не стана и затова не възлагам нови очаквания. Когато стане.
*

    фиона

  • ***
  • 299
  • моето чудо се случи
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #258 -: Септември 28, 2010, 19:16:22 pm »
Момичета,които сте правили лапаро при д-р Бойчев дайте малко повече инфо- има ли значение какво ще взема нощница или пижама например - или в операционната ти обличат друго? И всичко,за което се сещате,а не са ви казали предварително :oops:Толкова съм се шашнала,че незнам за какво да мисля и ме е страх да не пропусна нещо.А и тези лепенки - водоустойчивите там ли ви ги слагат или се носят?И във всяка аптека ли ги има?
Моля помогнете osi_12
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #259 -: Септември 28, 2010, 22:05:40 pm »
upla6ena, аз правих лапаро преди година и половина. Предния ден пиеш очистително или в деня на лапарото ще ти направят клизма. Вземи си нощница. По-удобно е. С нея лягаш на операционната и само я повдигаш над кръста. Вземи си телефон и книга в интензивното още като се качваш преди операцията. Аз четох, защото друго няма какво да правиш в интензивното. Аз се чувствах отлично и скучаех. Добре, че имах книга. Ще си с катетър като се събудиш, но не пречи изобщо. Едва ли болницата ще има водоустойчиви лепенки. Аз си носех и ми ги сложиха на следващия ден при смяната на превръзките.  Носех си и една постелка за легло тип пелена като памперс, за да ми я сложат на леглото. Друго не се сещам. Успех и смелост.