0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
От колко време опитвате за бебе?
« -: Януари 28, 2010, 14:28:55 pm »
Здравейте,момичета!Няма да е от хубавите статистики,но...
Аз вече започвам да се притеснявам....За мен започна 3-та г. в опити за второ детенце и нищо... :?
Понякога съм на ръба на отчаянието и депресията.Продължаваме с опитите,но все пак ми е странно защо не става вече толкова време,при положение,че изследвахме всичко и проблем НЯМА? :roll:

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: От колко време опитвате за бебе?
« Отговор #1 -: Януари 28, 2010, 14:51:51 pm »
напиши по-подробно какво точно сте изследвали.
понякога се пропускат някои неща...
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: От колко време опитвате за бебе?
« Отговор #2 -: Януари 28, 2010, 15:16:13 pm »
...и спермограма перфектна,проходими тръби,репродуктивни хормони,на щитовидната жлеза,генетични,имунологични,хламидии,......
Главата ми пуши,не съм била и миг спокойна за тези 2,7г. и все ми казват,че там ми е проблема. osi_15
Но стига вече с това спокойствие 8)- спокойствието нито лекува стерилитет,нито само спокойствие е достатъчно за раждането на здрави деца!

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
Re: От колко време опитвате за бебе?
« Отговор #3 -: Януари 28, 2010, 16:07:05 pm »
Аз съм за опцията от 3 - 5 ,сега започна наща 5 та година,дано е последна  :D
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    sonyas

  • ***
  • 224
  • Живота е хубав, защото е красив!
Re: От колко време опитвате за бебе?
« Отговор #4 -: Януари 28, 2010, 17:16:45 pm »
При нас вече втора година не се получава, а започнахме съвсем от скоро с изследванията, но тук при нас става много бавно с по 4-5 месеца чакам за часове и резултатите и те се мотат, имам да си чакам.../грешката е моя защото всеки месец си виках следващия ще стане... и така минаха  :?/

Това, което прави живота интересен е възможността да осъществим мечтите си! Животът не се измерва по броя на вдишванията, а по миговете, които спират дъха ти.
Re: От колко време опитвате за бебе?
« Отговор #5 -: Януари 28, 2010, 17:33:00 pm »
Мамче, и ние сме същия случай...проблем няма, но вече две години не се получава :( Ясно е , че когато няма проблем, всичко е на психична основа...просто няма каква друга да е причината.Проблемът е, че едва ли има човек, способен да се успокои след толкова неуспехи и черни мисли като "А дали ще имам деца някога?" Дано чудото ни сполети в най-скоро време, иначе лично аз ще се съсипя психически :?Успех ти пожелавам и на всички останали също.
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: От колко време опитвате за бебе?
« Отговор #6 -: Януари 28, 2010, 17:33:46 pm »
Вече цели 4 години, никога не съм забременявала.
Re: От колко време опитвате за бебе?
« Отговор #7 -: Януари 28, 2010, 17:58:12 pm »
здравейте и от мен ние правим опити от9 месеца и нищо
buba
Re: От колко време опитвате за бебе?
« Отговор #8 -: Януари 28, 2010, 18:03:25 pm »
дано стане чудото тази година и всички ни споходи радоста която чакаме
buba
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Re: От колко време опитвате за бебе?
« Отговор #9 -: Януари 28, 2010, 19:08:18 pm »
Утре стават 10г и 9м от както съм извадила спиралата и правя опити за второ дете.
Ако знаех че ще бъде така никога нямаше да я сложа.
  <br />
*
Re: От колко време опитвате за бебе?
« Отговор #10 -: Януари 28, 2010, 21:19:56 pm »
От както сме се оженили  :( - вече 20 години  :( - мъжки фактор... :( :( :(

*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: От колко време опитвате за бебе?
« Отговор #11 -: Януари 28, 2010, 21:29:14 pm »
Здравейте.. ние сериозно сме с опитите от 4/5 месеца.Казвам сериозни опити защото досега се лекувах заради нередовен цикъл и проблеми с хормоните и нали се сещате все противозачатъчни гълтах кажи-речи...Но имам пък случайно забременяване преди около 1 година и половина но за съжаление неуспешно...не знам какво да кажа  :?
*
Re: От колко време опитвате за бебе?
« Отговор #12 -: Януари 28, 2010, 21:31:13 pm »
от 1 година и 2 месеца,но нямах овулация,регулирам я с лекарства,но засега няма резултат,правени са спермограма и цветна снимка,добри,но?


*
Re: От колко време опитвате за бебе?
« Отговор #13 -: Януари 28, 2010, 23:11:34 pm »
Никога не сме се пазили, вече 5г. от раждането на първото ми детенце.
От 6м. сериозно дебнем фоликули, овулации, добавихме за два месеца Клостил, после и пресийд+ трибестан, но -----------------
Re: От колко време опитвате за бебе?
« Отговор #14 -: Януари 28, 2010, 23:18:24 pm »
Гласувах за 1-3 г., но сме по-близо до 3 отколкото до 1 година опити. Март месец ще станат 3 г. Времето минава прекалено бързо  :?
*
Re: От колко време опитвате за бебе?
« Отговор #15 -: Януари 29, 2010, 08:46:58 am »
От както сме се ожинили не сме се пазили - т.е. вече 7 год.
От две години ходим по лекари! За сега мъжки фактор! :(
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: От колко време опитвате за бебе?
« Отговор #16 -: Януари 29, 2010, 09:45:00 am »
Ние започнахме 9-тата година-мъжки фактор.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    rez

  • *
  • 29
  • вече сме трима
Re: От колко време опитвате за бебе?
« Отговор #17 -: Януари 29, 2010, 10:03:05 am »
Здравейте момичета, ние караме шеста година в опити. Убедена съм че ще се случи, но съм уморена от очакване и затова от няколко месеца забелязвам, че не страдам, когато ми дойде. Приемам го равнодушно. Май и този месец няма да е, защото ми се струва, че ще ми дойде. Но като си даваме кураж е по-лесно.  :bighug:
*
Re: От колко време опитвате за бебе?
« Отговор #18 -: Януари 29, 2010, 10:38:28 am »
Вече станаха над 5 год. Една извънматочна по естествен път и 2 неуспешни опита ин витро.
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
Re: От колко време опитвате за бебе?
« Отговор #19 -: Януари 29, 2010, 12:00:50 pm »
Ами ние опитваме откакто сме се оженили - от 3 години,като имам 2 неуспешни за съжаление  :(. Но се моля тази година да е успешна не само за мен но и за всички тук. Лек ден от мен  :)
url=http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?userLoginName=mimito_ge][/url]