0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: От колко време опитвате за бебе?
« Отговор #20 -: Януари 29, 2010, 12:05:20 pm »
Никога не сме се пазили, вече 5г. от раждането на първото ми детенце.
От 6м. сериозно дебнем фоликули, овулации, добавихме за два месеца Клостил, после и пресийд+ трибестан, но -----------------
Да допълня, че първото детенце го правихме 6г.
Нямам други забременявания.
Едно неуспешно инвитро.
От всички фактори по малко или повече - mix.
*
Re: От колко време опитвате за бебе?
« Отговор #21 -: Януари 30, 2010, 10:19:14 am »
БОЖЕЕЕЕЕЕЕЕЕ колко мъка имало на този свят Боже. Аз влизам в графата от 1 до 3, а вие като сте написали 5,6,7,10 дори 20 (при Душка)направо ме сразихте. Започвам да си задавам въпроса защо трябва да бъде така, сякаш с желанието си да забременеем извършваме престъпление. Разбирам Ви момичета и пожелавам на всички успех, дано тази година донесе на всички нас дългоочакваната радост и да се срещнем някъде с усмивки и  :bori_010: :bori_003: :bori_014:
Re: От колко време опитвате за бебе?
« Отговор #22 -: Януари 30, 2010, 18:17:26 pm »
2 години опитваме, години изпълнени с неуспех, депресия, след това висене пред различни докторски кабинети. Всичко това доведе до голямото ми сриване и примирение. Иначе за сега няма точно установена причина за стерилитета- по-скоро е в мен, защото спремограмата ни е перфектна.
Re: От колко време опитвате за бебе?
« Отговор #23 -: Януари 30, 2010, 18:30:32 pm »
До тук ще станат 4 години от борбата за дете...
 
Re: От колко време опитвате за бебе?
« Отговор #24 -: Януари 30, 2010, 19:26:47 pm »
Вече 1 година.Правихме 2 спермограми-първата лоша,втората добра след проведено лечение;изследване за хламиди-отрицателно.Другия месец ще пускам хормони.От там нататък не знам какво ще следва.


Re: От колко време опитвате за бебе?
« Отговор #25 -: Януари 30, 2010, 22:03:11 pm »
От 6г.ходим по лекари и една преди това по естествен път.
*

    isho75

  • ****
  • 533
  • Вярвай в чудеса
Re: От колко време опитвате за бебе?
« Отговор #26 -: Януари 31, 2010, 16:03:49 pm »
От както сме заедно пробваме.Тоест 5 год.Проблема е в мен.Запушене тръби.Чрез лапаро отстранихме едната а другата е с пластика,но там яйчника не отделя.Имаме и две неуспешни ИКСИТА.Дано следващият път всичко бъде на ред.
Да заповядаш на себе си е най-голямата власт
http://misli.hit.bg/thedreams.html
*

    ivkaa80

  • *
  • 21
  • ИСКАМ ОЩЕ ЕДНО ДЕТЕ
Re: От колко време опитвате за бебе?
« Отговор #27 -: Януари 31, 2010, 16:26:47 pm »
Опитваме за второ детенце вече 2г и 6м след направени изследвания и при двамата всичко е наред поне така казаха докторите.Каката вече е на 9г понякога си мисля ,че е по-вероятно да дочакам внучета отколкото второ бебенце,но каквото е рекъл Господ ,аз няма да се откажа :)
*
Re: От колко време опитвате за бебе?
« Отговор #28 -: Януари 31, 2010, 16:35:40 pm »
Ние сме в опитите от 8 месеца

*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Re: От колко време опитвате за бебе?
« Отговор #29 -: Януари 31, 2010, 16:53:00 pm »
Каката вече е на 9г понякога си мисля ,че е по-вероятно да дочакам внучета отколкото второ бебенце,но каквото е рекъл Господ ,аз няма да се откажа :)

Нашата кака днес навърши 16г.Аз реално съм по-близо до внуците,но още се надявам на бебе.
  <br />
Re: От колко време опитвате за бебе?
« Отговор #30 -: Февруари 01, 2010, 11:04:25 am »
Здравейте!Ние опитваме от 10 години.Имам 2 опита ин витро и 3 есименаций.Мисля,че през всичките тези години не попаднахме където трябва.Сега имаме час при д-р Стаменов и исъм с вътрешна нагласа,че ще успеем.
Успех и на всички вас!От сърце ви го желая!


Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!

*

    kurabiika

  • **
  • 113
  • ммм....че вкусно...
Re: От колко време опитвате за бебе?
« Отговор #31 -: Февруари 01, 2010, 16:57:08 pm »
Аз попадам в графата 1-3 год.,не мога да определя точно,защото мъжа ми отсъства част от времето.Като реални опити клоня към 2,а като изминало време минава 3.Всички изследвания ,които сме правили са отлични,но...Надявам се да не влизам в следващата група.Сега сме на етап инсета,а догодина минавам на инвитро,ако се наложи.
Re: От колко време опитвате за бебе?
« Отговор #32 -: Февруари 03, 2010, 11:14:56 am »
Аз направих вече 4,5г  :( . Предисторията е дълга, но лошото е, че изгубих вяра в доктор на който разчитах... Лошото е, че ми се наложи да стана много по-осведомена от необходимото, за да разбера колко малко са специалистите на които наистина можем да разчитаме.

Продължавам борбата, но май понякога забравям накъде съм тръгнала, забравям да се надявам.

Re: От колко време опитвате за бебе?
« Отговор #33 -: Февруари 03, 2010, 13:49:19 pm »
Писала съм от 1-3г.защото имам два мисед аборта,първия път забременях веднага,втория след 5 месеца,а сега правим опити пак от 5 месеца и до сега нищо! :ask: :balk_145: Също ходихме и направихме куп изследвания и за всички ми казват,че проблем няма и явно,че сме пак в ниведение!Съдба...каквото сабя покаже  :youwoman:Успех на всички! :goodluck:

Re: От колко време опитвате за бебе?
« Отговор #34 -: Февруари 03, 2010, 20:37:43 pm »
От месец 10.2009 г. решихме с мъжа ми да не се пазим. Беше голямо следене с цикъла, но аз по принцип съм си точна и се усещам много добре. И така до към 17.01.2010, когато започнах да се усещам, че никога не ми е закъснявало, а сега се случва. Но уви, докато разбера, че съм бременна и всичко свърши. Отначало много мислехме кога ще стане, но изведнъж си казах, когато и да е няма да го мисля, защото нарочно не става. И така без да се усетим бях за малко щастлива. Надявам се скоро всичко да е наред. Пожелавам го на всички.
Re: От колко време опитвате за бебе?
« Отговор #35 -: Февруари 03, 2010, 20:51:34 pm »
 Сериозните опити започнахме през януари 2006г. Започваме 5-тата година опити. :(От тогава съм забременявала веднъж , но направих миссед в 9 г.с. Правили сме инсеминации. сега ни предстои второ ин витро - ИКСИ. Проблемът е мъжки фактор и имунологичен при мен.
*
Re: От колко време опитвате за бебе?
« Отговор #36 -: Февруари 04, 2010, 08:05:54 am »
За да съм по-точна 8 месеца и 1 кратка радост през януари,но много кратка :balk_145:

*
Re: От колко време опитвате за бебе?
« Отговор #37 -: Февруари 04, 2010, 17:46:27 pm »
Ние опитваме от 4 години.Преди 15 год.го направихме от първият път,но имахме неблагоразумието да го махнем(по ред причини,които няма да споменавам).От една година посещаваме специализирана клиника и дано не е за дълго.
Вярвам,че чудото ще се случи.Вярвайте и вие,мили момичета. Успех :goodluck: :goodluck: :goodluck: 
Re: От колко време опитвате за бебе?
« Отговор #38 -: Февруари 06, 2010, 17:52:47 pm »
Здравейте за първи път пиша в форума.  Ние с моя съпруг пробваме от година и половина и нищо. :( Всички ни казваха да изчакаме да не ходим още на доктор но ие отидохме след 7 месец.Съпруга ми си прави спермограма и беше фобра.Аз си правих снимка на матката беше много добра проходими траби и всишко е добре. Но е ето и при нас не се получава положителен резултат. Доктора ни каза че няма проблем да име ме бебе.Но ето че няама резултат .даже пихме и хапчета за хурмони... Ако мойе няакои да ни даде съвет ще съм му много благодарна...   :)
*

    slantze37

  • ***
  • 159
  • Това ,което не ме убива ме прави по силна!
Re: От колко време опитвате за бебе?
« Отговор #39 -: Февруари 06, 2010, 21:41:02 pm »
Аз да ви кажа много се чудих дали да се включа, обаче като видях Душка и се престраших.Така че и аз съм тук-18 години всеки месец чакане и надежди,изключая възстановяването след оперативните интервенции.Но продължавам да вярвам,че ще дойде и нашия ден,в който в очите ни пак ще има сълзи,но от щастие че сме станали родители.Така че вярвайте мили сестрици!    :bighug: :bighug: :bighug: