0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: От колко време опитвате за бебе?
« Отговор #100 -: Април 30, 2010, 14:04:26 pm »
И при нас всичко излиза наред, но ... вече дори не зная колко точно са годините  :ask:
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Re: От колко време опитвате за бебе?
« Отговор #101 -: Май 01, 2010, 16:33:43 pm »
Здравейте при нас са повече от 3 години опити,опити и нищо.Не ми останаха вече сили.Моите изследвания са перфектни с изключение на цветната ми снимка,едната ми тръба е запушена,но казаха,че нямало проблеми и с една тръба можело да се забременее.На съпругами уж всичко е наред и вече съм толкова отчаяна,че нямам думи :(
Re: От колко време опитвате за бебе?
« Отговор #102 -: Май 16, 2010, 22:53:04 pm »
Здравейте.
Първият път се опитвахме 5 год. След много ходене по мъките си имаме момиченце, благодарение на д-р Владимиров.Сега дъщеря ни  е на 4год.
Вече почти 1 г и 6м се опитваме отново да имаме дете, но пак не се получава.
И май отново ще посетим д-ра.
Успех момичета и дано по скоро всички да се похвалят с +++ резултати.
Re: От колко време опитвате за бебе?
« Отговор #103 -: Май 17, 2010, 15:50:43 pm »
Ние отпитваме от почти 4 години, но не постоянно, тъй като мъжът ми пътува често. Може би реално се събира 1 година и половина. Засега имаме мъжки фактор, а аз започвам подробните изследвания от юни.
Стискам палци всички да гушнем поне по едно бебче в скоро време
:bori_017:
Re: От колко време опитвате за бебе?
« Отговор #104 -: Май 26, 2010, 16:33:52 pm »
Здравейте момичета,
не знам как да се отбележа в анкетата, защото 5 години опитвахме и забременях ин-витро от първи опит, имаме момченце. От няколко месеца започнахме с опити за второ детенце, но понеже нямам много време /часовника цъка/, затова съм решила пак ин-витро през септември, ако до тогава няма резултат. Исках да ви споделя, че в родилното заедно с мен беше жена, която беше с диагноза неизяснен стерилитет и 8 опита ин-витро зад гърба си, годините не спомена, нервите и притесненията - също, но основното е, че не трябва да има отчаяние и винаги да се продължава напред. Възхищавам се на хора като нея, знам, че на всички ни е много трудно и си пожелавам тази година мечтите ни да се сбъднат!!!
*
Re: От колко време опитвате за бебе?
« Отговор #105 -: Юни 06, 2010, 13:53:59 pm »
Здравейте,ами и ние опитваме за бебче.От 2 години с лекар и около 6-7 месеца преди да потърсим помощ.Откриха ми много високи антитела към съпруга ми на тест за съвместимост и ако е писано все някога ще стане бременност.Успех на всички!
Re: От колко време опитвате за бебе?
« Отговор #106 -: Юни 11, 2010, 20:14:50 pm »
здравеите на всички момичета,ние опитваме от 2-3 месеца,а този месец за първи път реших да ползвам и тестове за овулация, в комбинация от preseed,да видим какво ще има ли ефект,пожелавам успех на всички и на себе си.. :) :) :) :) :balk_5:
Re: От колко време опитвате за бебе?
« Отговор #107 -: Юни 17, 2010, 11:27:21 am »
Ние опитваме от 3г и половина но имах късмет и попаднах на точния човек док.Тодоров
Re: От колко време опитвате за бебе?
« Отговор #108 -: Юни 18, 2010, 11:37:53 am »
Здравейте, ние опитваме от почти година. Засега не сме трима, но се надяваме скоро да бъдем. Пожелавам го искрено на всички ни  :)
Re: От колко време опитвате за бебе?
« Отговор #109 -: Юни 20, 2010, 21:59:00 pm »
Ами вече станаха 11 месеца,мисля че е време да тръгваме по доктори :(.Така се надявах да не се стига до там,ама.....
Айде късмет да ни е тази година на всички
Re: От колко време опитвате за бебе?
« Отговор #110 -: Юни 23, 2010, 23:35:44 pm »
Ние опитваме вече повече от година и половина, не сме ходили по доктори, изследвания дори не сме правили все още, разчитаме само на съдбата. Имам една бременност, завършила в 33 седмица с мъртъв плод, за която чаках почти две години.
Re: От колко време опитвате за бебе?
« Отговор #111 -: Юни 24, 2010, 11:57:30 am »
...и спермограма перфектна,проходими тръби,репродуктивни хормони,на щитовидната жлеза,генетични,имунологични,хламидии,......
Главата ми пуши,не съм била и миг спокойна за тези 2,7г. и все ми казват,че там ми е проблема. osi_15
Но стига вече с това спокойствие 8)- спокойствието нито лекува стерилитет,нито само спокойствие е достатъчно за раждането на здрави деца!

zdraveite na vsi4ki mami i bade6ti maiki v foroma 6te vi kaja za edim istinski slu4ei lelq mi ne moje6e 5 godini da ima deca v momenta v koito si osinoviha dve blizna4eta sled 7 meseca tq vidq 2-te 4erti4ki na testa ne znam kolko ste na qsno kolko mnogo ot zabolqvaniata v dne6no vreme sa na psihi4na osnova.u4a medicina treta godina i moga da vi uverq v tova kogato mozaka se natovarva i ne funkcionira normalko nikoq sistema v organizma ne raboti kakto trqbva za6toto kakto vsi4ki znaem mozaka kontrolira vsi4ko v organizma moje i da ne e na psihi4na osnova no nikoga ne isklu4vaite tozi fakt

Re: От колко време опитвате за бебе?
« Отговор #112 -: Юли 01, 2010, 00:11:21 am »

zdraveite na vsi4ki mami i bade6ti maiki v foroma 6te vi kaja za edim istinski slu4ei lelq mi ne moje6e 5 godini da ima deca v momenta v koito si osinoviha dve blizna4eta sled 7 meseca tq vidq 2-te 4erti4ki na testa ne znam kolko ste na qsno kolko mnogo ot zabolqvaniata v dne6no vreme sa na psihi4na osnova.u4a medicina treta godina i moga da vi uverq v tova kogato mozaka se natovarva i ne funkcionira normalko nikoq sistema v organizma ne raboti kakto trqbva za6toto kakto vsi4ki znaem mozaka kontrolira vsi4ko v organizma moje i da ne e na psihi4na osnova no nikoga ne isklu4vaite tozi fakt
[/quote]
Мила,paradise,а запитвала ли си се защо го мислим толкова много?Започваме да го мислим и да се притесняваме,когато е минало доста време с безрезултатни опити.Аз лично първата година изобщо не си я слагах.Все си казвах,че не сме хванали момента.Но съгласи се,че и една година не е малко.Вече повече от две години всеки месец се надявам и всеки месец не знам какво да очаквам.Е,миналия месец открихме и отстранихме проблем(полип на матката)и сега отново съм в очакване...
Извинявам се,ако съм рязка или звуча злобно,но наистина много се дразня,когато някой ми каже,че може и да е на психическа основа(особено пък ако е човек,който не е минал по този път,което и не пожелавам на никой).И,ще се повторя,но за да започнем да се притесняваме-означава,че има призина.
[/url]
Re: От колко време опитвате за бебе?
« Отговор #113 -: Юли 02, 2010, 10:23:02 am »
Аз се включвам в графата от 3 до 5 години, като през този период имам извънматочна и мисед.Искам да ви кажа, че не съм спряла да се притеснявам даже и за миг, дори и когато е станало чудото, затова не мисля, че притеснението е причината, може да е фактор, но определено не е основния!!!Правила съм почти всички изследвания и сега като се замисля проблема ни е бил в това, че не сме улучвали момента, може би......или така е било писано да бъде..

Re: От колко време опитвате за бебе?
« Отговор #114 -: Юли 03, 2010, 08:03:50 am »
здравейте момичета нашите опити вече са от 11месеца като през последните 4 са доста несериозни така се стекоха обстоятелствата.ходих на лекар накара ме да меря t и да правя ову тестове и след 4 месеца пак на преглед.тестовете-добри при цикъл 26,27 дни ову на 14,15 ден,t в 1 фаза 36.5-36.6,2фаза 36.9-37.0 до 37.1.лекарката заключи лапароскопия на есен без никакви други изследвания.какво да правя?нормално ли е това според вас?извинявам се ако пиша не на място,новече съм доста шашната и ви моля за мнение и съвет.успех на всички,които искат бебче като мен
Re: От колко време опитвате за бебе?
« Отговор #115 -: Юли 06, 2010, 10:27:03 am »
Здравейте. И ние чакаме щъркела отскоро. Правим опити от един месец. Още е рано за притеснения и изследвания. Надявам се да стане бързо и безпроблемно и да  не ми се наложи  да ходя по доктори и клиника. Но никой не знае какво му е писано. Успех на всички бъдещи мамчета.
*
Re: От колко време опитвате за бебе?
« Отговор #116 -: Юли 06, 2010, 23:58:53 pm »
анета, според мен не е нормално. Лапароскопия се прави при подозрения за проблеми при жената. Първо се пускат хормони, спермограма (много важно, и то да е в клиника по стерилитет, че иначе резултатите не са достоверни), после се прави цветна снимка. Сега ще потърся къде беше линкът за изследванията. Лапароскопията все пак е операция, макар и лека, и не бива да се подхожда направо към нея. Мое мнение е, че  трябва да смениш лекарката.

Ето ти и повече информация. Виж в какви случаи се прави лапароскопия:

http://www.zachatie.org/index.php?option=com_content&task=blogcategory&id=176&Itemid=42
« Последна редакция: Юли 07, 2010, 00:01:24 am от blue_sky »

Re: От колко време опитвате за бебе?
« Отговор #117 -: Юли 07, 2010, 14:29:21 pm »
Мерси много и аз това смятам да направя.
Re: От колко време опитвате за бебе?
« Отговор #118 -: Юли 17, 2010, 09:55:41 am »
Ние пробваме от месец, но ме притеснява приема на Милигест преди това.Надеждите за този месец се разбиха днес.След 17 дни закъснение ми дойде :BangHead:
*

    AnikaBB

  • *
  • 1
  • Очакваща чудо
Re: От колко време опитвате за бебе?
« Отговор #119 -: Юли 20, 2010, 11:52:42 am »
Здравейте! :bighug:
Ние опитваме за бебече вече 11 месеца, но от 5 пия противозачатъчни "Хлое" за изчистване на кисти, тъй като ми откриха поликистоза и я лекувам освен с "Хлое"-то и с Метформинов препарат-Метфогама и билки. След месец започваме отново с опитите и дано успеем..... :pleasantry:
Успех и на всички вас! osi_9