0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Темата на бременните-53
« Отговор #60 -: Януари 31, 2010, 09:43:26 am »
Здравейте момичета, чета ви отдавна, но не се престрашавах да се запиша при вас и да питам нещо. Аз съм в 11 г.с. и чета за това че правите ранен БХС, имате записани часове за ФМ, а аз не съм наясно с нищо.Бихте ли ми обяснили кое какво е и къде се записват часове. Иначе тази седмица имам час при Сигридов и смятах да разпитвам, обаче се страхувам, че ще забравя половината от това дето смятам да питам.Иначе съм от София. Лек ден на всички.
Re: Темата на бременните-53
« Отговор #61 -: Януари 31, 2010, 10:32:12 am »
Първо, добре дошла! Лека бременност и здраво бебче!
Аз също бях на първи преглед при д-р Сигридов в 11 г.с. и тогава той ми каза да запиша час за ранен биохимичен скрининг от 1-ви до 5-ти февруари, защото скрининга се прави 11 - 13+6 г.с. Така, че не се притеснявай, д-ра е много добър, внимателен и обяснява всичко. Като се сетиш за някой въпрос, записвай си. Така е по-лесно като отидеш при него, няма да забравиш да питаш.
Успех!
« Последна редакция: Януари 31, 2010, 11:04:18 am от Kremkaramel »
Ако се появят препятствия по пътя Ви - сменете посоката, а не крайната цел...





БЛАГОДАРЯ ВИ, Д-Р СТАМЕНОВ!
Re: Темата на бременните-53
« Отговор #62 -: Януари 31, 2010, 12:15:54 pm »
Ани честито ви сини гащи мила :) Маймунке чакаме те с нетърпение слънце... :D
« Последна редакция: Януари 31, 2010, 12:17:53 pm от goskata »
 
Re: Темата на бременните-53
« Отговор #63 -: Януари 31, 2010, 13:00:14 pm »
Здравейте, момичета-кокичета!
Хриска, успешна среща с бебочка! Чакаме скоро хубави новини и снимков материал :)
Цвети, браво за отличните новини. Това да са били последните притеснения!
Анизи, честити сини гащи! Май вече може да си сформираме клуб на бъдещата свекърва  :lol:
shanoar, добре дошла. Лека и успешна бременност и здаво бебче около термин!
Мънкич, чакаме те с нетърпение!
Звездичке, успех утре на прегледа. После чакаме пълен отчет.  :)
Ако съм пропуснала някого, моля да ме извините. Прегръщам ви мислено всички дебеланки!  :lol:
Re: Темата на бременните-53
« Отговор #64 -: Януари 31, 2010, 14:08:56 pm »
Цвети много се зарадвах на добрия резултат! Дано да няма повече притеснения за нищо.
Анизи честити сини гащи!  :bori_002:
shanoar добре дошла в темата! Лека бременност и здраво бебче!
Здраве и усмивки за всички!  :D
Re: Темата на бременните-53
« Отговор #65 -: Януари 31, 2010, 15:34:47 pm »
Ехеее аз докато се усетя за новата тема ,вие сте я изписали  :oops:
Здравейте момичета.
Анизка честити сини гащии  :DКолко е голям бандита  :D
Цвети ето че притесненията ти бяха напразни,за което много се радвам  :D
Добре дошли на новите момичета.
Благодаря на всички за разясненията относно упойките.Аз изпитвам ужас от мисълта за спиналната упойка  :? А кото чета ако се налага секцио правят такава  :?


Не търси сила и увереност извън себе си, защото те идват отвътре."
*

    VelinaK.

  • *
  • 3
  • Мама на най-доброто дете!
Re: Темата на бременните-53
« Отговор #66 -: Януари 31, 2010, 17:00:36 pm »
Здравейте! Аз съм Велина и съм бременна за втори път. Имам син на 3г. и половина и сега съм в 18 г.с. Радвам се, че има тема, в която мога и аз да се включа. Лек ден момичета!
*
Re: Темата на бременните-53
« Отговор #67 -: Януари 31, 2010, 17:28:50 pm »
Цвети  :)чудесни новини дано да има само такива до края.
Ани, честити ви сини гащи мила.
Хриска,лек финал до най хубавата среща с малката принцеса :crossfingers:
Лека бременност до края на всички и Добре дошли на новите попълнения ,дано се препълни тази темичка скоро :)
Re: Темата на бременните-53
« Отговор #68 -: Януари 31, 2010, 18:36:39 pm »
Ани, честити сини памперси  :bori_002:  :D :D :D

Стерче, утре сме стиснали палците здраво и ще те чакаме с хубави новини  yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17

Аз рядко пиша, ама да дам един бърз отчет - ние сме добре, записах се на ЖК-то, първите ни изследния са ок, а и аз вече нямам никакви неразположения  :) :wink:
Следващия ни преглед е след две седмици и силно се надявам да ни кажат какво е бебчето :). Мъжа ми така силно вярва, че ще е момче :), дано не остане разочарован  :)

Да не ви казвам, че преди седмица и нещо, тайно ме соли със солницата по главата :lol: :lol: :lol: ама аз го усетих де  :lol: :lol: :lol: и на пук никъде не се почесох :lol: :D :D . Много се забавлявам с него :D

Туин наистина изчезна, дано скоро ни изненеда с хубави вести :D
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Re: Темата на бременните-53
« Отговор #69 -: Януари 31, 2010, 21:29:31 pm »
Tsveti75, много хубаво е това, че всичко се нарежда, дано нямаш повече притеснения!Анизка, честити ти сини гащи! Аз вчера бях на преглед- всичко е наред, бебетата си растат и се оформят на човеци, мърдат ръце, крака и всякакви израстъчета. Първата фетална морфология се извърши вчера- няма аномалии за този етап. Дай, Боже, и занапред да няма! Утре е нова седмица и нов месец- на всички пожелавам да минава леко и по- топло(и без свински вируси и глупости, дето предстояли- пак да ни всяват в паника)!
Човек трябва да обича избрания начин на живот точно толкова,колкото претенции ще му предяви подир време;и аз го обичам

 
Re: Темата на бременните-53
« Отговор #70 -: Януари 31, 2010, 22:06:16 pm »
Здравейте мамчета,
Цвети,Мари-ал браво за добрите новини :P
Ани честити сини гащички,добре дошла в отбора на свекитата :lol:
Добре дошли на новите момичета,лека бременност и прекрасни бебчета.
Утре доки ще ми определи датата за секцио и ще ме хване паниката,а и нетърпението да си гушна малкия бебчо :P


*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Темата на бременните-53
« Отговор #71 -: Февруари 01, 2010, 01:40:43 am »
Здравейте сладурки :D
Не помня откога вече не съм писала в тези теми...
Виждам тука доста познати муцунки :D и все със хубави новини :D
Да не ви изброявам всички,че сте доста,но много гуш от мен!Страшно се радвам да разбера,че сте добре :D
Хриси - пожелавам ти най-трепетната среща да мине по мед и масло :D
Ани - злато мое - честити синки гащички,ей така то - нали сме един отбор 8)
Малви - и ти си на финалната,душа,стискам палци :D
Стерч,утре след добрите новини ще те очакваме офицялно с лентичка :D
Стинке - губиш ми се,ейй....да не се претоварваш,че ще си дъпаме ушенцата :wink:

лека нощ -за които могат да спят :wink:
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: Темата на бременните-53
« Отговор #72 -: Февруари 01, 2010, 11:05:20 am »
Здравей, Велина! Надявам се, че въпросът ми не те обижда, но ти имала ли си проблем със забременяването?
Питам, тъй като тази тема е за бременни след дълго очакване момичета - обикновено забременели с помощта на асистирани репродуктивни технологии като ин витро, инсеминация или поне след приложено лечение. А виждам, че си нов потребител в този форум и по честотата на забременяванията ти съдя, че нямаш подобни проблеми.
Поздрави!
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

Re: Темата на бременните-53
« Отговор #73 -: Февруари 01, 2010, 12:45:34 pm »
Привет момичета :)
Ани, честити сини гащи  :bori_004: Таткото трябва да лети от щастие и да те позлати направо, ако е като моя, дето сънуваше мъжко :lol:
Ние бяхме нагоре-надолу тия дни и затова не писах.
Ходихме до Боровец - ужасно място, много народ и коли, никакво спокойствие. Поръчах си най-обикновенна гъбена супа, която ми донесеоха разтворима. После така ме боля корем, такива киселини имах и за капак вечерта кръв във  :constipated:, което за първи път ми се случва. Да не казвам как се уплаших и какво ми мина през акъла. Извод - внимавайте какво ядете по заведения и ако ви донесат нещо, за което се съмнявате, че е полуфабрикат - не го яжте.
Днес съм се отдала на готвене и чистене :)
Малвинка - малко остава до финала :) Стискаме ти палци всичко да мине леко :)
Стинке, Стерчи - чакаме ви с новини :)
[/url][/url]
Re: Темата на бременните-53
« Отговор #74 -: Февруари 01, 2010, 12:53:56 pm »
здрвейте момичета да ви питам - знаете ли дали чаят е вреден при бременност? чета че не е хубаво да се пие много, но ако е лек чай може, вие какви ще кажете? и още един въпрос - понякога корема така ми се подува че изглеждм силно бременна , а дрег път ми спада съвсем, това нормално ли е? имам превид още е рано да имам коремче но защо така се променям непрекъснато и то така непостояно? ще се радвам да ми пишете
Re: Темата на бременните-53
« Отговор #75 -: Февруари 01, 2010, 13:09:51 pm »
Анизка, честити сини гащички, миличка  :D !!!  :bighug:
Вени, да се пазиш, мила  :bighug:
Абе нещо май момчетата са повече от момичетата  :lol:

Да се пазите, момичета, и да седите на топличко  :grouphug:

Re: Темата на бременните-53
« Отговор #76 -: Февруари 01, 2010, 13:21:54 pm »
Надежко, пазя се :) Усещам, че след две-три седмички аз ще ти давам такива съвети в тази темичка :) Пазим ти място, да знаеш :) Може пък да се включиш с момиченце или даже две да изравним резултата :)
Сори за Оф-топика :)
[/url][/url]
Re: Темата на бременните-53
« Отговор #77 -: Февруари 01, 2010, 13:22:33 pm »
здрвейте момичета да ви питам - знаете ли дали чаят е вреден при бременност? чета че не е хубаво да се пие много, но ако е лек чай може, вие какви ще кажете?

Здравей, Сантини. Бях чела доста за употребата на чайчетата тук, във форума. Ето и малко по-систематизирано и бързо за четене:
http://www.ivf.no-meat.org/pregnancy/tea/

И последно: никакъв зелен чай!!! Да - на липа, шипка и лимон!

Поздрави на всички.

Ей, Жаси, много скиташ  :D
« Последна редакция: Февруари 01, 2010, 13:25:10 pm от Tsveti75 »
Re: Темата на бременните-53
« Отговор #78 -: Февруари 01, 2010, 13:33:41 pm »
Здравейте и от мен в началото на седмицата!
 :welcome_1: на новите бремелинки. Според мен няма значение дали са имали някакви проблеми със забременяването. Нали сега всички сме с еднакъв статут- бъдещи майчета на 1,2, или 3 достойни български гражданчета... :lol: Ще си споделяме и помагаме.
Честити сини гащи на Анизка. Стиснати палци за Малвинка и Хриси.
jasmin_veni направо ме стресна с тази кръв. Аз доскоро със страх ходех до WC-то, защото в началото имах кървене...много да се пазиш. Надеж имаш право тази година много юнаци бре. Аз се надявам следващия път да разбера пола :lol:, щото и моето вътрешно усещане е синьо  :bori_004: :bori_005: :bori_002:

*
Re: Темата на бременните-53
« Отговор #79 -: Февруари 01, 2010, 13:42:15 pm »
Аз пък не мога да намеря калкулатора, който изчисляваше г.с. и дните. При Д-р Персенска термин излезе 23.08, на Ж.К. 19.08. ходи че се оправяй. Ако някой може да ми помогне да го направи моля-пункция 30.11.2009, трансфер 3.12, последен МЦ 12.11.2009г.