0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Добро утро всички ранобудни!Рано-рано сте сложили и масите в неделя. :lol:
Благодаря ви за кафенцето и почерпките.
Ани,честити ти сини гащи!Хоп и аз под вирусчетата. :bubblebath:
Добре дошла,toza! :welcome_1:
Аз не бих чакала година за изследванията,можеш да пуснеш поне хормоналните такива.Успех!

Тити,честито ти пораснала рожденничка!
Жива и здрава,много попътен вятър в живота,
и скоро да ти помага в сменяне на памперси! :balk_7:

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Добро утро,банда.Днес сте ме изпреварили.Аничка,честито ти Юнак и тук.Много ама много се радвам за теб,обичам те,приятелко.Мерси и за кафенцето,не го пропускам за нищо на света,от тук виждам как бъка от вирусчета.Ани,хайде по повод хубавата новина,да ни пуснеш утре седмичната тема.Моооооооооля те.
Номине,честито и от мен.Аз нали съм блейка все пропускам хубавите новини.Ама като не гледам графиките.......
Тоза,след 1 год.неуспешни опити може да потърсиш лекарска помощ.Пак зависи на колко години си ,разбира се.Но според мен за 4 мес.неуспех не може да мислиш за стерилитет и да се хвърляш да правиш каквито и да било изсл..Казваш че от септември правите опити,нали така?Все още няма място за притеснение,бъди сигурна,бебето не става когато ние решим.Дори и да няма проблем,което ти желая от сърце разбира се,пак не става като по филмите,решаваме че вече сме готови и бебето става.УСПЕХ и дано скоро да ни зарадваш.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Със съпруга ми правим опити за бебче от май 2009, но за съжаление все не се получава. Вече започвам да се притеснявам. Според вас кога трябва да се обърна за помощ към специалист? Всеки месец се надявам , но ...
Маринка,от май месец правят опити...значи 8 мес.,които според мен са основание поне за едни хормони.(пак се повтарям) :wink:
И аз съм За Анизката да пусне утре темичката. :balk_50:

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
О аз блейката пак не съм довидяла :lol:,но и 8 мес.да са,според мен е рано да се шашкат и да търчат по лекари.Но те си знаят най-добре.Аз през всички доктори,през които съм минала за тия 8 год.,всеки казва,че след 1 год.неуспешни опити за бебе,вече се търси проблем.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Тити честита ти рожденничка,йелая и голям успех въвъ живота  :D
 И аз мисля че 8 мес. са малко за да се впуска във изследвания,изчакайте една година  :D
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    stertje

  • ****
  • 538
  • звездобройка
Ани - честити сини гащета :D, не познах значи. :wink:
Тити - честита ти рожденичка - пожелавам и от здраве и щастие да не се отърве. :balk_5:
Монки - супер резулата, стискаме палчета - пу,пу! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Номине - :bighug:, че и една и съща дата... osi_9 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Не съм ви забравила, просто бях на работа. Миусля ви всичките. Утре имам нужда от вашите стиснати палчета. :bighug: :bighug: :bighug:
Лек почивен ден момичета.
<br />[/url][img]http://ticker
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Цитат
Утре имам нужда от вашите стиснати палчета.   
Имаш ги разбира се,и да не искаш пак ще ги стискаме.Аз си ги стискам от петък още,нали съм все недоразбрала и недочула,запомнила съм че на 29.01. си на преглед.Ама няма нищо,с теб съм.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Добро утро, ранобудни момичета!Пак имаме приготвено хубаво кафенце - благодаря Ани!Стерче, стискам колкото палци имам по себе си, Маймунке - поздравления, много се радвам за теб! :bighug: :bighug: Тити - жива, здрава и много щастлива да е рожденничката ти! Скоро да й подариш братче или сестриче! :cheerleader: :crossfingers: :hbirth:Лек ден от мен!
*
Привет на най-силната и подкрепяща банда.
Аз днес реших да си направя тест,но беше употребяван от миналия месец,не го бях изхвърлила,  :oops: и като го припишках се появи втора бледа черта,ама незнам реална ли е и да се радвам ли,като не е бил нов.За утре ще си взема и ще пробвам с нов.То малко е рано още,но този цикъл овуто бяха по-рано.Утре ще пиша какво е излязло,стискайте ми палци.
« Последна редакция: Януари 31, 2010, 11:04:14 am от nikid »


Привет на най-силната и подкрепяща банда.
Аз днес реших да си направя тест,но беше употребяван от миналия месец,не го бях изхвърлила,  :oops: и като го припишках се появи втора бледа черта,ама незнам реална ли е и да се радвам ли,като не е бил нов.За утре ще си взема и ще пробвам с нов.То малко е рано още,но този цикъл овуто бяха по-рано.Утре ще пиша какво е излязло,стискайте ми палци.
Добър ден момичета!
nikid, стискам палци дано и другия даде ++  :bfp1: :crossfingers:
Номине,тихичко честито! :cloud9:
Желая ви лек и спокоен почивен ден и чакам с нетърпение утре новата темичка!
Нека бременелка да я пусне моля!
 
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Здравейте :D :D :D
Анич,хайде честито :D Ех,Стерче и аз не познах :lol:
Тоза,добре дошла :D Аз по-скоро като Мамчето си мисля,че 8м поне едни хормони си заслужават....ама хайде дано ний докато си дърдорим,бебчето да дойде :wink:
НикиД и Номине....ехоооо,къде се скатахте,брех :D :D :D Айде казвайте си хубавите новини вече,нямаме търпение...
Викс,душицо,ами ти си имала прекрасни новини :D Лелее,аз шматката съм ги пропуснала :? Айде,дано да ти е на късмет годината и всичко приключи успешно този път :wink: Стискам палци :D

целувки на всички :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1:
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
Мили момичета, прегръщам ви всички, шпионки такива!  :bighug:
Пиша във форума от 2007 г.(с някои паузи) и най-после се случи и нашето чудо! Бях обещала първо да се похваля на татко, но той така и не доживя до щастливото събитие, вярвам, че вече знае... Това беше третата ни година опити.
Не мога да ви опиша как се чувствам, но пожелавам на всички скоро да разберете от личен опит  osi_9 Другата седмица ще си запиша час при доки и ще докладвам, надявам се да е минало достатъчно време, за да се чуе сърчицето :)
Никид, стискам палци!
Стерче, това за еднаквата дата нещо не го разбрах  :ask:
п.п. Сега ти видях графиката  :lol: Май ще раждаме заедно ;)
« Последна редакция: Януари 31, 2010, 15:44:29 pm от nomine »
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
nomine честито мила, много се радвам за теб, желая ти лека и безпроблемна бременност и живо и здраво бебче на финала.

но беше употребяван от миналия месец,не го бях изхвърлила,
Никид в какъв смисъл употребяван тест???
Приятен ден на всички.
Най вероятно го е ползвала и предния месец същия тест.
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Честито на Ани!Айде при всички да идва тази бременелска вълна ,че ........Много е хубаво като има такива новини,а?И под вирусите :bubblebath:,за които благодаря!
Как така употребяман тест? 8O Дано ти е на късмет мила osi_9 Ани ,щом ти или ако ти пускаш темичката да ме сложите в ловуващите ,че се захващаме и ние за работа този месец,стига пазене вече :lol:

*

    eveishan

  • ***
  • 373
  • Напред и нагоре!
Здравейте момичета!Чак сега успях да вляза и ме посрещате с хубави новини!Това е чудесно,дано всеки ден е така!
Честито на Номине!Пожелавам ти лека и безпроблемна бременност!
Ники,не искам да те разочаровам,но на използван тест не се доверявай!Вземи си нов и дано резултата е положителен!
Тити,честит рожден ден на твоята дъщеричка!Да е жива и здрава и много щастлива!Пожелавам да й направите най-страхотния подарък за рождения ден-едно пухкаво братче,а може и сестричка!
*

    sonyas

  • ***
  • 224
  • Живота е хубав, защото е красив!
Здравейте момичета!!!
Ани - честити сини гащета  :D и аз се цопкам  :a_cat_06: мерси
Тоза,добре дошла мила, и аз мисля че едни хормони няма да навредят пък за останалото дано не се налага, ако искаш консултирай се със личния/специалист ако той реши, че трябва да изчакате още... или да започвате... Успех!
Тити - да ти е жива и здрава и много щастлива щерката  :balk_7:
Никид, ползвала си един тест два пъти?, мисля че ще отчете грешен резултат мила, направи си утре нов и дано има  :bfp:
« Последна редакция: Януари 31, 2010, 18:20:54 pm от sonyas »

Това, което прави живота интересен е възможността да осъществим мечтите си! Животът не се измерва по броя на вдишванията, а по миговете, които спират дъха ти.
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Аз май нещо не схващам,как така да се ползва един тест 2 пъти,не схващам нещо бе хора.За пръв път чувам,че се ползва 2 пъти теста.Никид,желая ти да е станало чудото,но не ни хвърляй в размисли,кажи за какво иде реч с тоя тест.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Ами и всички щъркели сме в недоумение.Обясни ни миличка,моля те!!!!! osi_15 и пак ти пожелавам УСПЕХ

*
Re: Краят на Януари дойде,но ни очакват тестов
« Отговор #199 -: Януари 31, 2010, 19:01:45 pm »
Хоп, ето ме и мен, милички! :D
Радвам се за хубавите новини и за настроението, което луха от постовите ви! :D
Ани, честити ти сини гащички, мила  :D и Благодарности за кафенцето и вирусчетата!
Мамче, благодаря за пожеланията - страхотно беше /първо тръгнахме от Дим.град с младоженеца, а кумовете и булката от Хасково и после купона в Фенерите/ Поиграх си и заради вас  :D :D :D
Маймунче, честито за 16-те яйчица - дано всичко е ОК
Наоме, Честито и от мен, и безпроблемни месеци, мила!
Тити, честита ти рожденничка! Жива и здрава!
Тоза, добре дошла!
Ако забравям някоя, извинете ме, но много набързо ви прочетох! :oops:
Приятна вечер, милички!
ПП: Някой знае ли нещо за Гарджето??? Не съм чела още други теми!