0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Добро утро момичета! Благодарности на ранобудната Маринка, и аз кукнах в 7.30 - но домашни ангажименти ме пуснаха чак сега при вас! Тити - при мен е същото -БТ малко спадна, каквото станало-станало!Аз цяла седмица бях доста заета - изчетох ви - може би съм пропуснала нещо - но стискам палци на всички вас  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:!Лек и спокоен ден и на почиващите и на работещите!
*
Добро утро,момичета ранобудни!
Ранобудната Маринка пак ни поднесла кафенцето,мерси!А пък за мераклията за закуската нямам думи... osi_15
Сонче,много ти се събрало,разбирам те.Вдигай го това кръвно,че майтап няма-кафенце,шоколадче,червено винце,ти си знаеш. yahoo_33 Горе главата,тук винаги можеш да поплачеш,и да знаеш,че няма да си сама.Гушкам те!
Вики,честита ви награда.Дано с помощта на Проксийд-а сбъднете мечтата си!
Пете,съжалявам.Еххх,значи и напаст. :bighug:
Ама ти по наш край идваш,а?Само на 16 км съм от Хасково. :) Хубаво да се повеселиш и да поиграеш и заради нас! :bellydance: (е,не чак такова де)
Хайде останалите Очакващи да ни зарадват-Гардже,Мелодийка. :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17
Мунки,и на теб пожелавам късмет днес и хубави новини! osi_9
Хубав ден на всички-и работни и почивни!

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*

    eveishan

  • ***
  • 373
  • Напред и нагоре!
Привет момичета!Аз тази сутрин станах малко по-рано от обичайното,но поне си свърших работата,остана само една пералня да пусна.
Маринка,мерси за кафенцето и закуската.На тази закуска едва ли някой ще откаже дори и на диета да е като мен!
Успех момичета и чакам днес хубави новини!
Етоооо ме имаме си 16 яйцеклетки,всичко мина добре,сега в понеделник ще звънкам да видя как вървят нещата  :D :D :D :D :D
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Исееее браво душо само така !
Сега вече споко
Всичко ще е наред!
Цункиии
[/url]
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Етоооо ме имаме си 16 яйцеклетки,всичко мина добре,сега в понеделник ще звънкам да видя как вървят нещата  :D :D :D :D :D
Браво,симпатяго,снесла си бая яйчица.Айде дано да са хубави всичките и да си имаме след 9 мес.малки Мънкита.Ама много малко си седяла в болницата бе,мен цял ден ме държаха след пункцията.Радвам се за теб.Пиша май малко объркано ама наистина много се зарадвах.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Ами аз съм си инато магаре Мари и казах че искам да си ходя,и направо си се облекох и зачаках,и имах оговорка с едната сестра да и звънна двапъти през два часа да и кажа как съм.Ама как да седя щях да изпусна срещичката а така си отидохххх,запознах се баракудка,тини,коки,олеее имаше още ама като им видя имената ще се сетя  :D :D :D :D :D
 Благодаря ви за пожеланията още веднъж сега чакам понеделник и както казва една маймуна като мен дано от 16 цели 17 да са се оплодили  :lol: :lol: :lol: :wink:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    eveishan

  • ***
  • 373
  • Напред и нагоре!
Мънки,страхотна новина!Честито ти 16 яйчица и дано наистина от 16 се оплодят 17! :wink: :D Ще стискам палци всичко да е наред и скоро да се похвалиш с малките мънкита!  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
*
Здравейте мацуранки, аз доста късно се включвам ама нямам с какво да се похваля, освеен че тая с метлата найсетне и при мен дойде, въпреки че ми е само като зацапване, ама ще се посещава лекар, въпреки че в четвъртък ходих не ме прегледа само каза да отида на ендокринолог, защото усещал, че имам проблем с гушата да ми пуснат изследвание(я и мъжо да отиде при уролог и на него да му пуснат и тогава при него за преглед и консултация. Та по същество искам да кажа първо на Номине тихичко честито, усещах аз чеще излезе там нещо и на Исето браво за яйчицата и успех на всички аз ще държа гадта , а вие действайте, че после и аз се включвам както сме отпуска с мъжлето  :D
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Здравейте,душици :D
Мункич,браво - чудесна работа си свършила,стискам палци все така да ти върви до края :D
Номине,тихичко честито и от мен,ти го заслужаваш много :D Дръж ни в течение,как се развиват нещата :wink:
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Браво Маймунче,много добра бройка  :D !
Номине, тихичко честито и от мен, много леки 9 месеца ти желая  :D !!!
Женя, съжалявам за тази с метлата...  :( , дано следващия е успешен  :wink:
« Последна редакция: Януари 30, 2010, 21:20:26 pm от Надеж »

*
Номине ,честито и от мен!Нещо не можех да прочета новината от теб ,но от момичетата и постовете им разбрах щастливата новина!ЧЕСТИТО и браво на Мънки! :bighug:
ПП Дано само такива новини виждаме тук тази година!Стерчи къде си бе душицо? :?

*
Номине ,честито и от мен!Нещо не можех да прочета новината от теб ,но от момичетата и постовете им разбрах щастливата новина!
Който шпионира по графиките,знае. :wink:
Тихичко честито и от мен,номине!Имаше намерение да правиш ЦС,но ето че Бог е имал други планове за теб.Лека бременност! :) :hug2:

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*

    sonyas

  • ***
  • 224
  • Живота е хубав, защото е красив!
Браво момичета само хубави новини валят, дано така да продължава.
Номине, тихичко честито и от мен, лека и безпроблемна  :balk_21:
Страхотна новиничка  Мунки стискам палци за яйчицата... :crossfingers:
Мамче много ти благодаря, ще послушам съвета ти  :wink:
Женя този път ще имаш повече късмет
На всички лека...

Това, което прави живота интересен е възможността да осъществим мечтите си! Животът не се измерва по броя на вдишванията, а по миговете, които спират дъха ти.
Здравейте,за първи път пиша, но почувствах нужда да го направя. Със съпруга ми правим опити за бебче от май 2009, но за съжаление все не се получава. Вече започвам да се притеснявам. Според вас кога трябва да се обърна за помощ към специалист? Всеки месец се надявам , но ...
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Хайде и аз най-накрая да успея да се включа в честитките и поздравите.
Номине-честито мила!Лека и успешна бременност докрая и сладко и здраво бебче на финала.
Мънки-бая си се потрудила скъпа.За количеството-нямам думи-браво!Сега да видиш и колко ембриончета ще си имаш само,а накрая  :bori_007: :bori_004: :bori_011: :bori_008: :bori_020: :bori_021:цял отбор юнаци!Ха дано!
  <br />
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Добро утро момичета! На мен си пада честа да сложа в тази прекрасна сутрин кафенето! Заповядайте.....



Придружавам го с малко сини вирусчета  :wink:  :green_dust_1:
Тоза, след около година опити можеш да се обърнеш към специалист за някои изследвания.
Хайде слънчев ден от мен!!!
« Последна редакция: Януари 31, 2010, 08:32:50 am от radosttinka »
Добро утро и от мен.
 Анииии охааа този зет ще го схрускам да знаеш  :wink: честито и тук за синия памперс  :D
 И благодарско за заразното кафенце с вирусчета ще зема няколко да да съм сигорна че съм набавила достатъчно вирусчета ххооххохоох  :lol: :lol: :lol:
 Номинеее,честито на ушенце и от мен мила,дано всичко бъде наред  :crossfingers:
 Тоза добре дошла при нас куковиците  :D :D :D :drunk:,разкажи малко повечко изобщо имате ли нещо правено като изследване,колко време е минало във опити и.т.н и определено ще те насочим в правилната насока ,ама не се отчайвай хич  :D :D :D
 лек ден от мен милички  :wink:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Aнизи, честити сини гащи, миличка  :D!!! Мерси за кафенцето и вирусчетата, пийвам с кеф  :wink:

Тоза, добре дошла при нас  :D , на колко години си? Ако искаш можеш още сега да отидеш и да си пуснеш някой от хормоните, за всеки случай  :wink:

Приятен ден момичета

*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Добро утро милички!
Анизи-благодаря за прекрасното кафенце с цветенце.
А пък от мен ще е почерпката:



за бременните ни мацки по някое безалкохолно коктейлче:



а за другите може и алкохол:



Днес мойта вече голяма дъщеря става на 16г.

П.П.Аз докато правя почерпките и Мънки станала вече.Честито ояе веднъж миличка за прекрасния резултат вчера!
  <br />