0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Охоооо, имаме си хубави новинки!  :D
Честито Вики! Дано от тук нататък всичко да е ОК!
И скоро да ни се похвалиш с най-хубавата новина, нали!!! :D
Наде, то днес времето е по-топло и май-май всички наизскачаха по разходки  :D
Викиии, супер новина :)
Надежка, как си днес, мина ли болката?
Ако има някой от София, който иска да се разхожда - чуствайте се свободни да минете към Надежда :lol: Една приятелка обеща да мине да ме изведе, но нещо се оказа заета и сега само гледам, как навън всички се разхождат :(
[/url][/url]
*
Браво Викче ;) Много с ерадвам за теб и стискам палци!
 :goodluck:Наде, ви как си днес наистина? Още ли боли?  :bighug:

Хубав ден на всички ви!


*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Хайде честит петък и от мен!Той вече е при край,но сега свърших работа.
Честито на Вики за хубавите новини.А утре ни очаква лавина от хубави резултати.
Приятна вечер на всички.
  <br />
Здравейте момичета! Днес си направих дълга разходка из града ни. Времето беше страхотно! :sunshine:
 Желая ви лека вечер!
 
*
Мда и аз се възползвах от слънцето и се разхождах.Стерч, има ли новини душко?

Абе още ми "бълбучка" корема  :?
Особено като се свия или се наведа направо си ме боли  :?
Абе ще мине  :)

Тина,Мони, много хубаво сте направили като сте се разходили,браво!  :)
Вени, къде да "минем" към Надежда бе, душа  :lol: :lol: :lol:

Ще дам на ЛС адреса :) А иначе си имаме много хубав парк, са знаете :)
Сега малко по-сериозно.
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=3541.msg674911#new
Това само информативно за всички, които пият поддържащи имунната система продукти като този. Щото аз си гълтах година и нещо и карах и мъжо да гълта, "щото било много полезно" :? И не ми мина през ум да потърся допълнително инфо за това чудо на чудесата...Патка! Имам си обица на ухото. Да бях прочела поне.

[/url][/url]
*
Да много добре направи ,че такива като мен дето се самодолекуват....да си имаме едно наум за този продукт-мерси Жасминче

*

    eveishan

  • ***
  • 373
  • Напред и нагоре!
Здравейте момичета!Ние днес цял ден бяхме навън,че времето беше много готино!
Искам да поздравя момичетата с добрите новини!Сега ви пожелавам успех момичета!
Мен може да ме пишете при ловуващи!Късмет на очакващите положителен резултат! :balk_21:Прегръдки на всички!
*

    sonyas

  • ***
  • 224
  • Живота е хубав, защото е красив!
Здравейте момичета!!!  :D
Ами от къде да започна, знам мили момичета че сте с мен, малко странно съм писала  :? и аз не знам защо, но наистина не бях много добре. Случиха ми се доста неприятности и проблемите се трупаха един след друг /социални/ за много кратко време, с висока миопия съм и често силно главоболие, а като ме посети и оная с метлата, ревнах, почувствах се самотна, близките ми толкова далеч от мен...и т.н. всичко това явно ми е дошло множко и вечерта ми стана много зле...кръвното ми падна на 50/60, малко в болницата и хапченца . Сега съм добре, за щастие проблемите се разнищиха :). Май не трябваше да пиша за това в тази темичка, дано не съм развалила веселото настроение. :)

Това, което прави живота интересен е възможността да осъществим мечтите си! Животът не се измерва по броя на вдишванията, а по миговете, които спират дъха ти.
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
sonyas радвам се, че вече си добре  :D гледай по-ведро на нещата и всичко ще се нареди.Успех.
Соничка недей така бе душко , ша са гътнеш за нищо  :wink:,горе главата и нещата ще се оправят много гушшшш и цуннннн  :D
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    sonyas

  • ***
  • 224
  • Живота е хубав, защото е красив!
Здравейте милички пак съм аз  :wink:
Вики, Наде много се радвам за вас и от тук нататък само успехи  :crossfingers: :crossfingers:
Евеишанче, Бисерче  добре дошли и да ви е по-кратък престоя тук  :wink:
Маймунче, Гардже стискам палци всичко да мине нормално  :hug2:
Раши, Мамче, Наде, Пети, Маймунче, Мони и всички благодаря ви за подкрепата, малее ами да, не е задължително да ме споменавате винаги  :wink:, ама ей тази е виновна   :witch:  и следвашия път osi_6    :D
Упс, писах много, Лека вечер момичета  :balk_126:


ПП:  Дениска, Мунки май сме писали по-едно време, толкова сте мили  :bighug:   :D :D :D
« Последна редакция: Януари 29, 2010, 22:33:24 pm от sonyas »

Това, което прави живота интересен е възможността да осъществим мечтите си! Животът не се измерва по броя на вдишванията, а по миговете, които спират дъха ти.
Я да ви развеселя малко рано сутрин или преди да си легнете - кой, когато го види  :lol: Аз днес много се смях:

http://www.umnicite.com/%D0%B2%D0%B5%D1%80%D0%BD%D0%BE-%D0%BB%D0%B8-%D1%81%D0%B5-%D0%BA%D0%B0%D0%B7%D0%B2%D0%B0%D1%88-%D1%82%D0%B0%D0%BA%D0%B0.html
[/url][/url]
*
Eх ама това си беше смешно! Много ми хареса Вени! Трябва да си създаваме повече хубави емоции момичета, че без тях за къде сме  :D
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Добро утро.Маймунче миличко,минавам само да ти дам кураж и да знаеш с теб съм.УСПЕХ.Хайде сега на кафенце Ето и един мераклия да спретне закуската Хайде приятна почивка на почиващите и лека работа на работещите.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Добро утро момичета!Аз днес съм от по-ранобудните и се включвам рано-рано.
Жасмин-това с имената наистина е куриозно.Снощи и вшоуто на Слави точно това коментираха за този политик англичанин.
Маринка-благодаря за кафенцето и готвача.Теб наистина няма кой да те изправари в ставането рано.Много пъти съм си задавала въпроса-Кога спи тази жена?
Маймунче,Гардже,Петя и ако пропускам някой да ме извини днес  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:са за вас.Аз ще съм от работните,но ще ги стискам.
Чакаме резултати.
При мен БТ днес е по-ниска,но може би защото е мерена 1ч и 30м по-рано от обикновено.
Но каквото такова.То ако има нещо- го има и БТ не може да го промени.
Хайде приятен ден на почиващите и лек за работещите.
  <br />
*
Re: Краят на Януари дойде,но ни очакват тестов
« Отговор #158 -: Януари 30, 2010, 07:52:37 am »
Добро утро, милички!
Охоо, наша Маринка пак рано-рано ни е приготвила кафенце!  :D
Благодаря, за което! :D
Момичета, мен ме отпишете от палците, нека има в по-вече за Маймунка и Гарджето! :D
Мен тая гад ме посети вече  :( Е , аз и не се и надявах много, амаааа!!!
Аз ще се приготвам и ще отпътувам малко да Хасково да си поиграя :D/уф отдавна не съм играла/ на една сватба, но утре като се върна чакам много положителни резултати!
Лек и усмихнат ден!
*
Добро утро!
Аз днес съм на работа ! :(
Маринче страхотно кафенце!
Маймунката на днес ще я мислим - Исе пиши душата как е минало!
Наде как си ти днес?
А да ви се похваля днес става 1 седмица откакто не пуша дали ще успея да ги откажа не знам но това  е много за мен 1 седмица!
Лек ден на всички!
П.П Петя съжалявам за червената!
[/url]