0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Браво, Наде! Страхотни новини! :lol:
Ще продължим да стискаме.  :D
Дано всичко да мине по вода и да видиш заветните ++++++
Много ви благодаря, момичета, страхотна подкрепа сте  :bighug: :bighug: :bighug:
Дано скоро всички се изнесем в "следващата" темичка  :wink:

Ехеееее супер новинка донесла Надето ,браво мила само така,дано се хубави вести да ни носиш  :wink:  :drunk: :bighug: :goodluck: :crossfingers:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
И аз да кажа,че много се радвам за хубавите резултати Наде! :balk_602:
Успех,и другият четвъртък пак имаш вълшебните ни палчета! :crossfingers: :crossfingers:

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
Здравейте и от мен - днес не можах да се включа!
Но сега съм на линия!
Наденце душичке браво на теб супер новини!
Успех душата!
Добре дошла на Евейшан отново!
Лека вечер на всички!
[/url]
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Здравейте,мацки :D
Хойках,хойках,та сварих да се прибера на топло вече :lol:
Пламеновца,как ще се оплаквам брех,да не съм полудяла :lol:То туй бодуване е сладко,ама понеже все ми се караш,та да се оправдая :D 8)
Наде,мило,честити ти хубави новини - заслужава си "наздравето" тази вечер :wink:
Венка  :bighug:
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Май "наздраве-то" ще е утре вечер  :(
Така ме боли в момента че несмея да мръдна  :( :( :( Взех накакъв аналгин на прах, ама полза никаква, после два нурофена - пак нищо.... А нямам аулин  :( :(
Днес за него ми искаха рецепта  8O

*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Иййх,че кофти Наде,боли те от процедурата сигурно...лоша работа ей,ама затопли си коремчето и в кревата.Пък утре ще отпразнувате :wink:
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*

    stertje

  • ****
  • 538
  • звездобройка
Добро утро. :) Кафенце за всички:


Дори и да нямам време да пиша ви мисля всичките! Без изключения! :bighug: :crossfingers: yahoo_17
Наде - браво миличка, сега да растат и после.... Стискам палчета.
Лек ден милички. :balk_5:
<br />[/url][img]http://ticker
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Добро утро,миличките ми.Наденце,супер новини,само така,дано вече нещата се подредят и скоро да си сбъднала мечтата си.Как си днес,поотшумя ли болката?
Рашинка,питаш кога ще започваме,малко ще почакам да се постопли и я мятаме,ноооооооо до тогава нали знаеш,надеждата за спонтанно забременяване си е жива :wink:.
Фиболински,ще ме умориш бе жена,докато зацепя чу Пламеновца съм аз.......,луда такава.С тая моята работа хич не ми остава време за скайпа и ми липсват разговорите там.
Момичета,утре един от големите дни за нашата Маймуна-`Убавицата,хайде всички дружно да стискаме палци да снесе много и качествени яйчица.С теб съм,Исинка,ще се моля за теб.От колко часа си?Пууууууу и с теб не мога да си полафя в последно време.
Хайде ,мацки,лек ден от мен,че тъй като гледам какъв ферман пак сътворих,Радостинка ще ми дърпа ушите.Опа Стерчи завъртя и каЙвенце аз докато се обяснявам,мерси мила.
П.П.Стерчинка,за теб днес трябваше да стискаме палци,нали така?Успех.
« Последна редакция: Януари 29, 2010, 07:09:07 am от Марина75 »

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Добро утро, момичета!
Стерче,мерси за кафенцето, ти ни мислиш нас,ние пък мислим теб,как си,пазиш се и си почиваш повече,нали? Още малко остана до прегледа в понеделник,всичко ще е наред.  :)
Наде, много се радвам за теб, за хубавите новини,ще видиш,че родната земя си е друго нещо и ще ти помогне. :crossfingers:
Мамунче,с теб сме,всичко да мине нормално и да си доволна от резултата,късмет, после ще чакаме новини.yahoo_17 :crossfingers:
Аз чакам с нетърпение лелката да дойде,че после пак сме на ловното поле.
Лек и усмихнат ден,сладурки.
« Последна редакция: Януари 29, 2010, 08:25:08 am от Цвете »
*
Добро утро, ранобуднички! :D
Стерче, благодарности за кафенцето! Веднага се включвам.  :D
Маринче, абе как няма ще стискаме яко  :D То май и за гардженцето денят не беше ли утре???
Ще стискаме за всички!
Гадже, честит петък! Къде се свряяя?
Айде лек и спорен петък!
*
Добро утро!Стерче  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: и само хубави новини.Мънки и от теб ги чакаме!Мерси за кафенцето .

*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Петенце,то и твоят ден е утре  :D, така че и за теб много  :crossfingers:.
*
Цвете, да ама то тая моя БТ, хич не ми харесва!  :(
А и от два дни пада, нооо ще видим!
Благодаря! :D
*
Добро утро!Стерче,появи се. :)Голямо мерси за кафенцето,че имам нужда.Снощи не спах хич добре,нещо ми беше превъзбудено... :?
Надежко,как си днес?Дано болките отшумяват вече. :bighug:


Аз чакам с нетърпение лелката да дойде,че после пак сме на ловното поле.
Успех и скорошен + резултат,Цветенце! yahoo_17 yahoo_17
Утре имаме НЕчакащи-Гардже и Пете,хайде дано ни зарадвате! :crossfingers: :crossfingers:
А за нашата весела Маймунка,то се знае,че ще й пратим всичките си положителни мисли. osi_9 :crossfingers:
Честит ви Петък и много усмивки!

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
Ей сладури добро утро  :D
 Ама от сутринта ме карате да се разчуствам и да грея с усмивка  :bighug:
 Толкова мн ми помагате че нямам думи,найстина утре е мн важен ден за мен ,нооо като гледам за още хора та така си мисля аз тука че определено ще е печелив  :grouphug:
 Благодаря на всички че не ме забравяте и постоянно сте с мен ,сигурна съм в добрия резултат няма как при положение че щъркелчетата са с мен ВИЕ  :flower: :flower: :flower:
 Стерч жена ти и бременна продължаваш да слагаш приказните кафенца ,браво момичеее  :D :D :D мерси  :wink:
 Маринка то докато се стопли ,ще сте гепнали едно зимно  :D пу пу дано  :crossfingers:
 Петя,Гарче успех данооо даноо данооо  :crossfingers: yahoo_17
 Успешен ден Дами и многоо  :balk_21: :balk_21: :balk_21:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Здравейте, момичета  :)
Стерчи, мерси за кафенцето,миличка, успех на прегледа в понеделник  :crossfingers: :goodluck:

Днес съм по-добре, ама на моменти си ме боли  :? ... Ще мине де...

Цвете, а дано на родна земя имам успех  :D
Маймунче, много успех, миличка  :goodluck: :crossfingers:
Гардже, и тук ти пожелавам ++ тест  :crossfingers: :bfp:

Ама вече е време някой да се похвали  :wink: , голямо затишие настана  :? ... , дано е пред буря  :lol:

*
Привет банда!
Успях да се добера до тук з края на седмицата! Много работа, много нещо... :?
Първо да помоля Радостинка да ме махне от списъка на очакващи - вещицата дойде по часовник и дори си замина вече! Направо ме слагай в ловуващи!  :D
Около мен има новини и нямам търпение да ги споделя с вас!!! В понеделник съм на преглед - станаха 3 цикъла след абразиото и се надявам док да даде зелена светлина за следващия опит /този път успешен до края/! И аз като Мамунката вярвам, че това е моята година! И за да повярвам още по-силно, вчера Зачатие ми подари надежда - това което умеят да правят изключително добре!!! Спечелихме 3месечен курс на лечение с Проксийд+  :D Вярвам, че ще започнат да се случват само хубави неща!
Да приветствам новите стари кучета! Евиейша, Бисерче  :bighug: Помня когато съобщихте добрата новина и дори сега сълзите напират в очите ми! Успех момичета!Вие ни давате надежда, че нещата в крайна сметка се случват! След бурята винаги изгрява слънце!
Маймунче, Наде  :crossfingers: ние можем и ще успеем!
На всички пожелавам успешен, спокоен, слънчев и усмихнат ден! Вярвайте и не спирайте да се борите!
Вики, супер, честито, много се радвам че сте спечелили  :D :D :D От тук нататък само като по вода да е  :goodluck:

Ехооо, къде сте бе момичета.... Да не сте го пуснали отпускарски този петък  :lol: :lol: