0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #980 -: Октомври 26, 2010, 15:19:21 pm »
Момичета не е ли много висока мойта БТ за орална  8O


Спрете Земята, искам за сляза
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #981 -: Октомври 28, 2010, 13:23:30 pm »

Въпрос към Bejkite :-)

Здравей
 Пиша ти относно това, че прочетох във форума, че си пила хапчета 5 години, и имам няколко въпросчета :oops:
Искам да те попитам колко време пробвахте за бебче, преди да стане (по този повод - тихичко честито, пожелавам ти много лека бременност) Аз ги спрях август месец и сега пробваме с мойто злато за бебе. И моите 2 цикъла до сега са много дълги   35-37 дни.
Ти имаше ли овулация ( ако си следяла де) първите 1-2 цикъла) Питам те, защото вече взех да се притеснявам малко  :oops:


*
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #982 -: Октомври 28, 2010, 16:22:05 pm »
Денис,какво мислиш за графиката ми този месец?Не можах да направя тестове и съм мерила само БТ,но нещо се затруднявам да определя ову :( Според теб кога би могло да е така като гледаш?Благодаря ти че помагаш :D
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #983 -: Октомври 29, 2010, 20:27:18 pm »
Здравей Денис,
Извинявай, че пак ти досаждам с моят графика, но моля те да я погледнеш и ако може да ми кажеш според теб кога е била овулацията.
Според babyplan е била на 16 ден , а според fertilityfriend на 14 ти ден.

Много благодаря,
Краси
Краси

*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #984 -: Октомври 31, 2010, 07:23:06 am »
Ето я и моята графика,моля за коментар :ask: За овулацията,която съм отбелязала този месец само предполагам,че е така :oops:Вие как мислите?А миналият месец ову-то бе с клостил и дуфастон.Благодаря.А от този месец пия Сиофор.Надявам се да е имало ову.
МЦ 21/09/2010 - Според мен е имало повече от 1 фоликул - имало е О. - може би на 24 ден от МЦ.
Когато има повече от 1 фоликул е трудно да се определи деня на О.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #985 -: Октомври 31, 2010, 07:26:30 am »
Момичета не е ли много висока мойта БТ за орална  8O
Нещо не е мерено както трябва / по-точно проблема е в оралното измерване /
Имало е О. - според мен на 14 ден от МЦ /или 14/15 ден/
Добре е да правиш и тестове за О.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #986 -: Октомври 31, 2010, 07:28:40 am »
Денис,какво мислиш за графиката ми този месец?Не можах да направя тестове и съм мерила само БТ,но нещо се затруднявам да определя ову :( Според теб кога би могло да е така като гледаш?Благодаря ти че помагаш :D
Ако е имало О. според мен е била на 12 ден от МЦ

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #987 -: Октомври 31, 2010, 07:30:02 am »
Здравей Денис,
Извинявай, че пак ти досаждам с моят графика, но моля те да я погледнеш и ако може да ми кажеш според теб кога е била овулацията.
Според babyplan е била на 16 ден , а според fertilityfriend на 14 ти ден.

Много благодаря,
Краси
Според мен на 15 или 15/16 ден от МЦ
До тук графиката ти е добре :)

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #988 -: Октомври 31, 2010, 09:46:25 am »
Благодаря ти, Денис.
Краси

*
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #989 -: Октомври 31, 2010, 13:34:29 pm »
Денис един поглед.[fanta_26 съм]  :wink:
На този етап минала ли е О. или не -според мен не е. Днес БТ е изключение , иначе другите дни е мерена на време- 7, 7-30 . Имам и зацапавне за 1 път доста време след края на м. А и не гадай - така нищо няма да излезе , и може ли да ме ориентриаш кога да започна с тестовете за О. този МЦ  :wink:
Сигурна съм че това зацапване не е О. твърде рано ми се вижда за нея  :?
« Последна редакция: Октомври 31, 2010, 14:13:09 pm от f_26 »
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #990 -: Ноември 01, 2010, 14:51:33 pm »
Момичета, не е ли много висока БТ за начало на цикъла?? Мерена е ректално, сутрин 7:30. Моля, погледнете ми до този момент графиката!
http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=-1
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #991 -: Ноември 01, 2010, 15:01:00 pm »
http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=-1&userLoginName=mally

Това е твоята графика Mally, сложи си я в подписа за да могат и други еда я виждат.
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #992 -: Ноември 01, 2010, 15:16:51 pm »
http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=-1&userLoginName=mally

Това е твоята графика Mally, сложи си я в подписа за да могат и други еда я виждат.


Много ти Благодаря, мила. За първи път меря температура и съответно пускам графика :) и общо взето не съм много наясно....
*

    polisia

  • ***
  • 291
  • Силата е в теб! Използвай я...
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #993 -: Ноември 02, 2010, 08:28:30 am »
Здравейте! Отново съм аз с молба да ми видите графиката. Този цикъл бях решила да меря температурата орално. Но всеки път я мерих и ректално и стигнах до заключението, че оралната температура е доста странна и не е много показателна. Правих си и тестове за овулация и в неделя беше с много ярки две черти. Как ви се струва, дали е имало овулация? Или предстои, ако изобщо ще има?

http://www.babyplan.ru/drawchart.php?cclid=431921&t=1288678943 - температурата е ректална
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #994 -: Ноември 02, 2010, 09:39:27 am »
Здравейте! Отново съм аз с молба да ми видите графиката. Този цикъл бях решила да меря температурата орално. Но всеки път я мерих и ректално и стигнах до заключението, че оралната температура е доста странна и не е много показателна. Правих си и тестове за овулация и в неделя беше с много ярки две черти. Как ви се струва, дали е имало овулация? Или предстои, ако изобщо ще има?

http://www.babyplan.ru/drawchart.php?cclid=431921&t=1288678943 - температурата е ректална
Здравей, по мое мнение трябва да изчакаш поне 2-3 дни да видиш дали ще се задържи тази Бт, ако падне само до 0.1 гр, значи това ти е била ову..а ако само днес е така висока, а следващитре дни остане 36.6-36.7 значи ову тепърва предстои.. Според мен няма друг вариант, освен да видиш как ще е следващите дни.. За всеки случай продължете с бебеправенето поне през ден! :) Успех


*
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #995 -: Ноември 02, 2010, 10:11:18 am »
Здравейте дами.
Някой може ли да ми погледне графиката ми и да си каже мнението? Дали този спад в температурата е овулацията или не. Нещо ми е много странна. Последните ми 2 цикъла са с продължителност 35-37 дни ?


*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #996 -: Ноември 02, 2010, 12:46:07 pm »
Денис един поглед.[fanta_26 съм]  :wink:
На този етап минала ли е О. или не -според мен не е. Днес БТ е изключение , иначе другите дни е мерена на време- 7, 7-30 . Имам и зацапавне за 1 път доста време след края на м. А и не гадай - така нищо няма да излезе , и може ли да ме ориентриаш кога да започна с тестовете за О. този МЦ  :wink:
Сигурна съм че това зацапване не е О. твърде рано ми се вижда за нея  :?

Рано е още за коментар - а за О. не мога да преценя - това покачване може да означава повече от 1 фоликул.
Опитай да се ориентираш по ЦС - когато стане водниста , течна - почвай с тестовете за О.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #997 -: Ноември 02, 2010, 12:47:29 pm »
Момичета, не е ли много висока БТ за начало на цикъла?? Мерена е ректално, сутрин 7:30. Моля, погледнете ми до този момент графиката!
http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=-1

До тук графиката ти е добре - когато наближи О. БТ може да започне да се понижава

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #998 -: Ноември 02, 2010, 12:51:15 pm »
Здравейте! Отново съм аз с молба да ми видите графиката. Този цикъл бях решила да меря температурата орално. Но всеки път я мерих и ректално и стигнах до заключението, че оралната температура е доста странна и не е много показателна. Правих си и тестове за овулация и в неделя беше с много ярки две черти. Как ви се струва, дали е имало овулация? Или предстои, ако изобщо ще има?

http://www.babyplan.ru/drawchart.php?cclid=431921&t=1288678943 - температурата е ректална
Графиката ти е добре до тук - според мен О. е била на 11 ден от МЦ
Дано да е станало :)

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #999 -: Ноември 02, 2010, 12:53:29 pm »
Здравейте дами.
Някой може ли да ми погледне графиката ми и да си каже мнението? Дали този спад в температурата е овулацията или не. Нещо ми е много странна. Последните ми 2 цикъла са с продължителност 35-37 дни ?
Графиката ти не показва да е имало / все още / О.
 Прави тестове за О.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум