0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #940 -: Октомври 17, 2010, 14:17:08 pm »
Здравей Денис!Пак се обръщам към теб,кога е била овуто според теб,че ме гризе отвътре.Виж,че на 11.10 сърцето е след полунощ,което означава близо 2 дни без сърца-пропуснали ли сме го овуто май ако е така!И разликата в фазите не е голяма-0.30 според мен до тук,а според теб!!!Благодаря ти отново! :youwoman: :bighug:
   
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #941 -: Октомври 17, 2010, 18:11:20 pm »
Денис, аз пиех хапчета почти 5 години. И първите ми цикли след това са с дължина 33, 30, 41, 32 и 29. Във вторник съм при личния, което означава, че сигурно чак следващата седмица ще отида на генеколог :(
Благодаря ти :)
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #942 -: Октомври 17, 2010, 19:32:56 pm »
Здравей Денис!Пак се обръщам към теб,кога е била овуто според теб,че ме гризе отвътре.Виж,че на 11.10 сърцето е след полунощ,което означава близо 2 дни без сърца-пропуснали ли сме го овуто май ако е така!И разликата в фазите не е голяма-0.30 според мен до тук,а според теб!!!Благодаря ти отново! :youwoman: :bighug:

Според мен О. е била или на 12/13 ден или на 13 ден от МЦ
Стискам палци да е станало :)

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #943 -: Октомври 17, 2010, 19:38:20 pm »
Денис, аз пиех хапчета почти 5 години. И първите ми цикли след това са с дължина 33, 30, 41, 32 и 29. Във вторник съм при личния, което означава, че сигурно чак следващата седмица ще отида на генеколог :(
Благодаря ти :)

Запомни, че О. е била около 17-18 ден на МЦ - това е важно за термина.
Да видим АГ както ще каже за О. :)
Ще чакаме новини
:)

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #944 -: Октомври 17, 2010, 20:16:47 pm »
Мерси, Денис  :bighug:
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #945 -: Октомври 18, 2010, 01:07:27 am »
Здравей Денис!Пак се обръщам към теб,кога е била овуто според теб,че ме гризе отвътре.Виж,че на 11.10 сърцето е след полунощ,което означава близо 2 дни без сърца-пропуснали ли сме го овуто май ако е така!И разликата в фазите не е голяма-0.30 според мен до тук,а според теб!!!Благодаря ти отново! :youwoman: :bighug:

Според мен О. е била или на 12/13 ден или на 13 ден от МЦ
Стискам палци да е станало :)
Благодаря ти Денис!Тя един път в годината ще ми се падне да е на 12 ден овуто,и аз ще я изтърва,не можах да накарам съпруга ми да бебеправим обяда него ден-знаех си аз,язък.Явно пак не е било писано да стане.Ще видим към края на цикъла какво ще стане.
   
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #946 -: Октомври 18, 2010, 09:11:26 am »
Благодаря ти Денис!Тя един път в годината ще ми се падне да е на 12 ден овуто,и аз ще я изтърва,не можах да накарам съпруга ми да бебеправим обяда него ден-знаех си аз,язък.Явно пак не е било писано да стане.Ще видим към края на цикъла какво ще стане.
Според мен шанса да е станало е много голям.
Идеално сте разположили сърцата - какво са 48часа за плувците? :) - спокойно - те са си свършили работата :)

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #947 -: Октомври 18, 2010, 17:15:20 pm »
Денис, би ли погледнала пак графиката ми? Как се движи до тук? Благодаря ти, предварително!

*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #948 -: Октомври 18, 2010, 20:39:18 pm »
Денис, би ли погледнала пак графиката ми? Как се движи до тук? Благодаря ти, предварително!
Графиката ти е добре до тук -О. според мен, трябва да е била на 13/14 ден от МЦ
 

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    polisia

  • ***
  • 291
  • Силата е в теб! Използвай я...
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #949 -: Октомври 20, 2010, 09:50:42 am »
Момичета, здравейте! Пиша отново с молба да погледнете графиката ми. http://www.babyplan.ru/drawchart.php?cclid=423332&t=1287556603
Доста е странна. До днес се надявах, че може и да се е получило нещо положително. Но тази сутрин температура падна малко. Правих си и тест Престо - отрицателен е. Много ми е криво и тъжно (това май са си ПМС)
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #950 -: Октомври 20, 2010, 09:58:21 am »
polista, Ако Ову е била на 29 ден според мен е рано за М и за уринен тест .. Така че се успокой и изчакай още няколко дни. Не се натоварвяй излишно ! Стискам плаци


*
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #951 -: Октомври 20, 2010, 10:05:09 am »
polista, Ако Ову е била на 29 ден според мен е рано за М и за уринен тест .. Така че се успокой и изчакай още няколко дни. Не се натоварвяй излишно ! Стискам плаци

Да, точно. И от мен стиснати палци!
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #952 -: Октомври 20, 2010, 10:10:46 am »
Здравейте  момичета , Денис  :hug2:

Чудя се не ми се е случвало досега това постепенно покачване на БТ, и имам спомен за един коментар на Денис..... ама беше мнооооооооого отдавна  :(
Какво мислите , кога е била О ? БТ е мерена Орално  :wink:
Благодаря Ви предварително  :bighug:


Спрете Земята, искам за сляза
*

    polisia

  • ***
  • 291
  • Силата е в теб! Използвай я...
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #953 -: Октомври 20, 2010, 11:29:46 am »
renito86 и Snegina, благодаря ви за успокоението. Аз явно съвсем съм се изнервила и нямам търпение. Но такъв дълъг цикъл никога не съм имала...
Но тази днешна температура не е ли вече ниска - 36,9 за евентуална бременност? Аз се притеснявам, че е паднала...
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #954 -: Октомври 20, 2010, 11:33:22 am »
Според мен не е ниска, съвсем в нормите е ..а и понякога когато има имплантация температурата пада с няколко десети..около 8-9 ден, така че не губи надежда. Стой си спокойно на дупето и всичко ще е с хубав финал. Недей се тревожи :)


*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #955 -: Октомври 20, 2010, 20:39:11 pm »
Момичета, здравейте! Пиша отново с молба да погледнете графиката ми. http://www.babyplan.ru/drawchart.php?cclid=423332&t=1287556603
Доста е странна. До днес се надявах, че може и да се е получило нещо положително. Но тази сутрин температура падна малко. Правих си и тест Престо - отрицателен е. Много ми е криво и тъжно (това май са си ПМС)
Графиката ти е добре до тук - има време до М.
Стискам палци да е станало :)

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    Бубулина

  • *
  • 1352
  • Благоденствие да сполети тази къща!
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #956 -: Октомври 20, 2010, 20:46:20 pm »
Денис, извинявай, че се опитвам да се отклоня леко от темата, но просто съм в чуденка....Отклониха ми инсето заради лоша спермограма, ние се помъчихме "онлайн",но не тая никакви надежди /в деня на ову нямахме шанс просто  :( :(/
Въпросът ми е обаче, възможно ли е Клостила да докара тези почти ПМС, които чувствам от деня на ову? И обилна ЦС? От време на време яйчниците направо ме "скъсват", обичайно усещам ову, но този път мина границите? Това "нормални" симптоми ли са на стимулиран цикъл?
Прощавай, че тук ти задавам тези въпроси... :oops:
"Това,което не ни убива, ни прави по-силни!"

*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #957 -: Октомври 20, 2010, 20:52:08 pm »
Здравейте  момичета , Денис  :hug2:

Чудя се не ми се е случвало досега това постепенно покачване на БТ, и имам спомен за един коментар на Денис..... ама беше мнооооооооого отдавна  :(
Какво мислите , кога е била О ? БТ е мерена Орално  :wink:
Благодаря Ви предварително  :bighug:
Бт доста се е повишила, да не си болна?
Дано да е нещо инцидентно и да падне малко

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #958 -: Октомври 20, 2010, 20:57:26 pm »
Денис, извинявай, че се опитвам да се отклоня леко от темата, но просто съм в чуденка....Отклониха ми инсето заради лоша спермограма, ние се помъчихме "онлайн",но не тая никакви надежди /в деня на ову нямахме шанс просто  :( :(/
Въпросът ми е обаче, възможно ли е Клостила да докара тези почти ПМС, които чувствам от деня на ову? И обилна ЦС? От време на време яйчниците направо ме "скъсват", обичайно усещам ову, но този път мина границите? Това "нормални" симптоми ли са на стимулиран цикъл?
Прощавай, че тук ти задавам тези въпроси... :oops:

Успя ли да се пукне някой фоликул?
Повече фоликули - повишени нива на естригените - по-обилна ЦС.
Дискомфорта е от повечето фоликули -дано да е имало О.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    Бубулина

  • *
  • 1352
  • Благоденствие да сполети тази къща!
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #959 -: Октомври 20, 2010, 20:58:58 pm »
Да, в деня на планираното инсе имаше спукан доминантен фоликул+ още един голям и един по-малък. Категорично потвърдено О според Док и жълто тяло...
« Последна редакция: Октомври 20, 2010, 21:01:13 pm от bubulina79 »
"Това,което не ни убива, ни прави по-силни!"