0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #240 -: Април 07, 2010, 11:47:10 am »
Денис , хайде пак да ми погледнеш графиката да видиш правилно ли съм отбеляала деня на О . Според това до колкото съм се научила да си разчитам графиките благодарение на теб съм отбелязала 20 ден от МЦ.


Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #241 -: Април 07, 2010, 12:04:28 pm »
Момичета незнам дали пиша в правилната тема  за което ме извинете но днеска видях :bfp:пожелавам го на вси4ки най-скоро време да ги видят.Когато желаем нещо ужасно много рано или късно става.все още не мога да повярвам дано вси4ко да е наред.  :bighug:стискам  ви :crossfingers:. Денис и Снежина благодаря ви много.
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #242 -: Април 07, 2010, 12:10:48 pm »
Обичам такива новини, браво, браво и успех до края  :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #243 -: Април 07, 2010, 12:46:48 pm »
Денис , хайде пак да ми погледнеш графиката да видиш правилно ли съм отбеляала деня на О . Според това до колкото съм се научила да си разчитам графиките благодарение на теб съм отбелязала 20 ден от МЦ.
Да, може О. да е била на 20 ден, но може и на 19 ден от МЦ.
Къде мериш Бт и колко държиш терм-ра.
дигитален - 2-3-4 мин, след сигнала
живачен - 10 мин

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #244 -: Април 07, 2010, 12:47:51 pm »
Момичета незнам дали пиша в правилната тема  за което ме извинете но днеска видях :bfp:пожелавам го на вси4ки най-скоро време да ги видят.Когато желаем нещо ужасно много рано или късно става.все още не мога да повярвам дано вси4ко да е наред.  :bighug:стискам  ви :crossfingers:. Денис и Снежина благодаря ви много.
Тихичко Честито!
Лека и спокойна бременност :)

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #245 -: Април 07, 2010, 14:23:01 pm »
Ех, че хубава новина, браво Снежанка :), ние сме с теб и ще продължаваме да се борим. Имам едно въпросче към теб. От какво мислищ са болките в кръста. Аз също много често имам, особено сутрин и се замислям дали нещо не е от леглото, неудобен матрак например.
Аз този месец на нищо не се надявам, защото така или иначе нищо не чувствам, нито глад, нищо. А за напрегнати гърди, това никога не ми е било познато усещане.

Но само напред с нови сили.
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #246 -: Април 07, 2010, 14:57:57 pm »
Денис , хайде пак да ми погледнеш графиката да видиш правилно ли съм отбеляала деня на О . Според това до колкото съм се научила да си разчитам графиките благодарение на теб съм отбелязала 20 ден от МЦ.
Да, може О. да е била на 20 ден, но може и на 19 ден от МЦ.
Къде мериш Бт и колко държиш терм-ра.
дигитален - 2-3-4 мин, след сигнала
живачен - 10 мин

БТ измервам анално с дигитален термометър-държа го 4 мин. след сигнала.


Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #247 -: Април 09, 2010, 09:13:54 am »
Здравейте!Аз съм нова :)От 2 месеца се опитвам да забременея,този цикъл си меря БТ и искам да видите графиката ми и да ми кажете кога според вас е настъпила О.Само някой,ако може да ми каже как да я покажа :)
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #248 -: Април 09, 2010, 09:42:39 am »
Здравейте!Аз съм нова :)От 2 месеца се опитвам да забременея,този цикъл си меря БТ и искам да видите графиката ми и да ми кажете кога според вас е настъпила О.Само някой,ако може да ми каже как да я покажа :)
Прочети тук: http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=6670.0
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #249 -: Април 09, 2010, 14:07:55 pm »
Dani4ka, можеш също да прочетеш до края Указанията за работа с календара, ето че не си ги прочела. След което " 5.Създаване на лентички за форумите ", наистина много добре и разбираемо е обяснено.

Денис, моля те кажи какво мислиш за повишената температура последните дни. Нали преди М. трябва да спада, та и аз очаквам да видя ниски температури. Тези дни трябва да ми дойде- 31 дневен цикъл.
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #250 -: Април 09, 2010, 14:46:41 pm »
Трябва, но твоята не пада :) - направи един тест. Стискам палци :)

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #251 -: Април 09, 2010, 15:19:49 pm »
Денис , един поглед при следващо включване.  :D
С тази БТ изобщо не съм сигурна колко е вярна , но както и да е.
Преди 2 дена падна и беше 36 и 6, а сега стана 36 и 9. Сигурно още съм под влияние на хормоните , но ти какво ще кажеш?
Незабравяй че на 6ти ден видяхме 14 мм фоликул на ляв яйчник така че пак имаше шанс за О. ,  ама като гледам или е минала или няма да има  :?
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #252 -: Април 09, 2010, 20:06:14 pm »
Още веднъж отправям благодарност към Денис за постоянната помощ, която оказва на всички нуждаещи се тук, както и на мен. Видях двете чертички няколко пъти последните дни и пожелавам това да се случи съвсем скоро на всички очакващи.
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #253 -: Април 10, 2010, 08:32:02 am »
Денис , един поглед при следващо включване.  :D
С тази БТ изобщо не съм сигурна колко е вярна , но както и да е.
Преди 2 дена падна и беше 36 и 6, а сега стана 36 и 9. Сигурно още съм под влияние на хормоните , но ти какво ще кажеш?
Незабравяй че на 6ти ден видяхме 14 мм фоликул на ляв яйчник така че пак имаше шанс за О. ,  ама като гледам или е минала или няма да има  :?

Според графиката до тук - не виждам и дори не мога да предположа О.
Рано е за коментар.
Това 36,6 може да е инцидент и нищо не означава. Според мен графиката си е почти хоризонтална./до тук :)/

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #254 -: Април 10, 2010, 08:33:15 am »
Още веднъж отправям благодарност към Денис за постоянната помощ, която оказва на всички нуждаещи се тук, както и на мен. Видях двете чертички няколко пъти последните дни и пожелавам това да се случи съвсем скоро на всички очакващи.
Тихичко Честито!
Лека и спокойна бременност
Много се радвам за теб :)

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #255 -: Април 10, 2010, 10:01:38 am »
Съжалявам...мисля че графиката ми вече може да се вижда,не е пълна но все пак моля за мнение!
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #256 -: Април 10, 2010, 10:22:52 am »
Денис, би ли коментирала графиката ми. Притеснява ме този спад на БТ днес. А и не съм съвсем сигурна кога е била О. Благодаря ти предварително!!!

П.С.Slunchize, тихичко честито и от мен. Желая ти лека и безпроблемна бременност!

*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #257 -: Април 10, 2010, 12:37:56 pm »
Съжалявам...мисля че графиката ми вече може да се вижда,не е пълна но все пак моля за мнение!
Трябва да разрешиш графиката ти да се вижда и от други потребители
Цитат
Възникна грешка: 
Съобщение:
Този потребител не споделя графиките си!
обратно

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #258 -: Април 10, 2010, 12:39:25 pm »
Денис, би ли коментирала графиката ми. Притеснява ме този спад на БТ днес. А и не съм съвсем сигурна кога е била О. Благодаря ти предварително!!!

П.С.Slunchize, тихичко честито и от мен. Желая ти лека и безпроблемна бременност!

Според мен О. е била на 13 ден от МЦ.
Този спад днес не е проблем, може да е нещо инцидентно.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #259 -: Април 10, 2010, 13:06:49 pm »
Благодаря ти много, Денис!!! :balk_104: