0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #800 -: Септември 10, 2010, 09:23:20 am »
Цветенце с тая висока Бт, искрено се надявам да не е от утрогестана, ние сме с теб миличка, аз мога само упора да ти дам, дано Денис се включи с коментар
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #801 -: Септември 12, 2010, 15:18:37 pm »
Моля ви помагайте!!! Ако ову. е била вчера/оня ден,което е доста късно Колко време след нея има вероятност да ми дойде? Да не се надявам напразно за бременност! И ако не дойде кога да направя тест? Благодаря ви много!!!
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #802 -: Септември 12, 2010, 16:54:36 pm »
Black G, по принцип лутеалната фаза при жените е около 12-16 дни. Най-често 14, така че броиш 14 дни след овулация в общия случай. Но след няколко пълни цикъла с установена ову ще може да се каже точно колко е при теб. Според мен трябва да изчакаш и да видиш какво ще стане с температурата, дотук може да е имало ову тези дни, но може и на 24 ден от цикъла, а може и да е нямало. Ако температурата се качи още и се задържи висока бихме могли да правим по-точни предположения. Традиционно редовен цикъл ли имаш и с каква продължителност?


Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #803 -: Септември 12, 2010, 17:57:45 pm »
Денис, по мое мнение сега като гледам покачването на темп, О.е била или в сряда, или в петък, предвид, че другите 2 дни теста не я е отчел.За съжаление се наложи да спра тестовете,защото заминахме на почивка с роднини и бяхме в 1 стая, а и за секс нямаше възможност :( Поне термометъра ми е ок, защото го сравних с живачен и стойностите съвпаднаха.  :P
Според мен О. е била в дните 16-17-18 там някъде. Не мога по-точно да определя.
А както си описала влагалището - 15 ден от МЦ  :) - точно така се получава в дните на О. - може 3-4 дни да е така. Като минат тези симптоми - минала е и О.
Друг белег, че е мина О. е ЦС - стане ли непрозрачна и по-лепкава.
Иначе графиката ти е добре до тук. Задържи ли се хоризонтална и стойностите високи - всичко е наред с О.

На мен пък вчера ми излезнаха реултатите от изследванията.Оказа се, че имам ПКЯ,големи хормонални обърквани и изобщо нямам овулация...така че това обяснява странната температура и отрицателните тестове. Утре отивам да видим дали ще ги лекуваме с Диане 35 или нещо по-сериозноЖалко.Ако ми назначат Диане, поне 3 месеца още ще трябва да се чака:(:(:(
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #804 -: Септември 12, 2010, 21:57:06 pm »
Редовен ми е -28 дни. Май до сега?   :)  И освен това си меря БТ орално. Предполагам ,че иначе ще е с 2-3 десети по-висока.? От другият месец почвам да я меря на другото място,че сега май не е много показателна. Имам ли основаниеда се притеснявам според вас???
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #805 -: Септември 14, 2010, 08:37:44 am »
по съвет на petqst ще си копирам въпроса, че съм сбъркала темите...:)


да питам и тук...от този месец съм на клостилбегит, взех си и ову тестове за по-голяма сигурност, направих един на осмия ден, беше + , отдадох го на хапчетата защото си беше рано за О, според литературата.., обаче след това направих още 2 и те отрицателни  на опаковката на клостила си пише че овулация се очаква на 11-14 ден..може ли да ми дадете съвет дали е нормално и какво да очаквам..нямам и темп спад все още, а предни месеци имах спад до 36.3 в деня на О
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #806 -: Септември 14, 2010, 09:21:27 am »
tedyemo,
След като приемаш клостил, задължително трябва да те следят на УЗ. Не можеш да разчиташ на ову-тестовете, защото при стимулация обикновено има повече от един фоликул и пикът на ЛХ не се случва както обичайно. Лично аз при стимулация също не мога да засека + тест.
И струва ми се, че много рано си почнала клостила - от 3-ти ден?
Колко дни ти е цикъла?
Моят съвет е - днес задължително УЗ.
Успех!
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #807 -: Септември 14, 2010, 09:23:30 am »
неясно е колко дни ми е цикъла, защото никога не е редовен..проблема е че трябва да пътувам и няма как да ходя до доки тази седмица...следващата дано не е късно
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #808 -: Септември 14, 2010, 09:52:06 am »
Теди, приема на клостил не е шега работа.
Овулация задължително се следи чрез фоликуметрия.
И надявам се имаш правена снимка на тръбите?
В тази тема бихме могли да коментираме графиката ти, но както ти казах по-горе, при стимулация,  не е много показателна.
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #809 -: Септември 15, 2010, 12:15:26 pm »
Имало ли е ову. или е нямало??? Какво мислите като цяло за графиката,че аз съм доста боса?    :oops:    :D
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #810 -: Септември 15, 2010, 13:04:50 pm »
Имало ли е ову. или е нямало??? Какво мислите като цяло за графиката,че аз съм доста боса?    :oops:    :D
Може да е имало в дните 23-24 ден от МЦ - там някъде.
За да е сигурно че е имало О. - Бт трябва да се задържи висока и да не пада

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #811 -: Септември 15, 2010, 14:43:53 pm »
Момичета, погледнете ми графиката....нормално ли е вече 7-ми ден от началото на цикъла да се задържа толкова висока температура? На предишния цикъл температурата ми падна на 4-ия ден и то доста???
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #812 -: Септември 15, 2010, 14:45:25 pm »
Благодаря ти Denis! Ще почакаме и ще видим. Долу горе след 15 дни мога да направя тест ако няма М нали? Или греша?
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #813 -: Септември 18, 2010, 06:55:44 am »
И аз моля за някакво тълкуване на моята графика до момента, макар да нямам нанесени стойности за ФФ и въпреки разликите във времето на измерване... Просто така се получава тоя месец...

Много благодаря предварително :)


*
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #814 -: Септември 18, 2010, 10:27:01 am »
Цвете, какво става при теб?
Скрила си графиката, дано да е за хубаво  :crossfingers:
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #815 -: Септември 20, 2010, 08:05:23 am »
Момичета, погледнете ми графиката....нормално ли е вече 7-ми ден от началото на цикъла да се задържа толкова висока температура? На предишния цикъл температурата ми падна на 4-ия ден и то доста???
Малко е висока БТ, но е рано да се правят изводи
О. предстои дано БТ да се понижи :)
Другия вариянт е да е доста по-висока след О., което не е проблем - стрига да има О.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #816 -: Септември 20, 2010, 08:07:33 am »
Благодаря ти Denis! Ще почакаме и ще видим. Долу горе след 15 дни мога да направя тест ако няма М нали? Или греша?
Графиката ти до тук е добре. Според мен е имало О.
Да, тест за бременност може да направиш на 13-14 ден след О., най-добре след 14 ден / на 15 :)
Стискам палци да е станало :)

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #817 -: Септември 20, 2010, 08:13:13 am »
И аз моля за някакво тълкуване на моята графика до момента, макар да нямам нанесени стойности за ФФ и въпреки разликите във времето на измерване... Просто така се получава тоя месец...

Много благодаря предварително :)

Графиката ти нищо не показва.
Тези стойности не са достатъчни за да се прецени дали е имало О.
Правила си тест, който е (+) - само по него също не е сигурно дали е имало О.
 Теста за О. показва кога да се очаква О., не ти гарантира, че ще има такава.
О. се доказва чрез БТ - при теб обаче няма пълна графика - не си мерила през ФФ и няма база за сравнение.

Така че може да е имало О. може и да не е имало О.
Ако е имало О. то е някъде около (+) тест за О.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #818 -: Септември 20, 2010, 11:39:56 am »
Денис, моля те погледни моята графика с днешната БТ, има ли за какво да се боря  или сме пропуснали този месец?

Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #819 -: Септември 20, 2010, 17:10:54 pm »
Денис, моля те погледни моята графика с днешната БТ, има ли за какво да се боря  или сме пропуснали този месец?
графиката ти не се вижда