0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #700 -: Юли 29, 2010, 17:09:03 pm »
И моята графика след Дуфастона е една-"за чудо и приказ" направо.Май и моя цикъл е ановулаторен след първия месец с Дуфастон,но да видим другия как ще е.
Според графиката ти до тук - не съм сигурна дали е имало О.
Струва ми се, че и при теб има повече от 1 фоликул.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #701 -: Юли 29, 2010, 17:14:39 pm »
Здравей Денис!Въпросът ми не е за тук,но ако можеш да ми отговориш ще съм ти мн.благодарна отново: Може ли да се прави лапароскопия ден преди М.,или в деня на менструацията???Или да звъня да я отлагам?И какво е пост-менструалната фаза("Някои лекари се опитват да извършват диагностичната лапароскопия по време на пост-менструалната фаза, когато маточната лигавица е тънка, така че да могат едновременно да я съчетаят с хистероскопия.")?
Постменструална фаза е фазата след М.
или това са 1-2 дни след М.
Според мен не може да се прави ден преди М. защото може да ти дойде всеки момент.
Говори с лекаря си.



Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #702 -: Юли 29, 2010, 21:35:26 pm »
Здравей Денис!Въпросът ми не е за тук,но ако можеш да ми отговориш ще съм ти мн.благодарна отново: Може ли да се прави лапароскопия ден преди М.,или в деня на менструацията???Или да звъня да я отлагам?И какво е пост-менструалната фаза("Някои лекари се опитват да извършват диагностичната лапароскопия по време на пост-менструалната фаза, когато маточната лигавица е тънка, така че да могат едновременно да я съчетаят с хистероскопия.")?
Постменструална фаза е фазата след М.
или това са 1-2 дни след М.
Според мен не може да се прави ден преди М. защото може да ти дойде всеки момент.
Говори с лекаря си.



Благодаря ти много Денис!!!Обаждах им се да я отложа,но тази която прави срещите каза да чакам до неня-и ако не ми е дошло-ще ми правят лапаро,а ако ми е дошло ще я оределят за др.ден-просто са отватрителни и това е!Благодаря ти!
   
*

    Бубулина

  • *
  • 1352
  • Благоденствие да сполети тази къща!
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #703 -: Юли 29, 2010, 21:54:51 pm »
Миличка Бубе, мноооооого силно те прегръщам и искрено се надявам всичко да е наред и да се оправи по най-лесния начин-не се отчайвай миличка, бъди силна Майка ми я оперираха преди 3 години със злокачествени показатели, но е жива и здрава и следа няма от рачето, а месец след операцията беше сватбата ни  тя игра ли игра... Силно те прегръщам миличка  :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :crossfingers:

Благодаря ви милички, на теб Денис също  :)Няма да се предаваме, ще се борим, до където можем, стискайте ми палци  :)
"Това,което не ни убива, ни прави по-силни!"

Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #704 -: Юли 29, 2010, 22:19:36 pm »
ГОРЕ ГЛАВИТЕ !!! :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #705 -: Юли 30, 2010, 09:15:07 am »
Денис, моля те погледни ми графиката. Засякох овулацията, но тази температура така и не се вдига :ask:. Това е втори цикъл след абразио.Защо не се покачва температурата, на какво се дължи ? Термометъра е в изправност, проверих го.
Благодаря ти!
Можеш да бъдеш каквото решиш,
ако егото свое ти победиш.

*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #706 -: Юли 30, 2010, 13:34:31 pm »
Здравей, Денис! Възможно ли е при бавно нарастващ фоликул да се получи качествена яйцеклетка /ако изобщо я има/ или да се настройвам за ЛУФ ?!?  :balk_145:
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #707 -: Юли 30, 2010, 15:25:56 pm »
Денис, моля те погледни ми графиката. Засякох овулацията, но тази температура така и не се вдига :ask:. Това е втори цикъл след абразио.Защо не се покачва температурата, на какво се дължи ? Термометъра е в изправност, проверих го.
Благодаря ти!
O. може да е била и на 17/18 ден от МЦ. Трябвало е да направиш поне още 1 тест - така по-лесно щеше да се определи деня на О. /това не е упрек :)/
Има време да се повиши БТ, да изчакаме още 2-3 дни
Нормално е БТ да се повиши до 5 ден след О.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #708 -: Юли 30, 2010, 15:28:37 pm »
Здравей, Денис! Възможно ли е при бавно нарастващ фоликул да се получи качествена яйцеклетка /ако изобщо я има/ или да се настройвам за ЛУФ ?!?  :balk_145:
О. може да е била вчера, да е днес или утре. малко са тестовете и не мога да преценя добре. По графика ще се разбеде доста по-късно / кога е била О./
Ако БТ се покачи до 5 ден след О. не  е проблем - всичко е наред
Ако е от 7 до 9 ден - може да показва вече проблем.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #709 -: Август 03, 2010, 06:58:40 am »
Добро утро, Денис моля те, моля те- погледни графиката ми. Защо няма лелка, има силна чувствителност на зърната, доказана от доки О, висока БТ, след Дуфастон съм, при който на 4-ти ден от спирането му идва М /днес е 5-ти/ ,  а пък теста е  :bfn: ??? Ще полудея, моля те кажи си мнението.
« Последна редакция: Август 03, 2010, 07:02:13 am от ioly »


*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #710 -: Август 03, 2010, 12:01:19 pm »
Добро утро, Денис моля те, моля те- погледни графиката ми. Защо няма лелка, има силна чувствителност на зърната, доказана от доки О, висока БТ, след Дуфастон съм, при който на 4-ти ден от спирането му идва М /днес е 5-ти/ ,  а пък теста е  :bfn: ??? Ще полудея, моля те кажи си мнението.
Не мога нищо да кажа по графиката ти защото не е пълна - иначе БТ е добре, дано да не пада.
Стискам палци да е станало.
Трябва да се изчака още 1-2 дни
Утре направи пак тест - може да е било рано и за това да не е отчел - при всеки е различно
:)

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #711 -: Август 03, 2010, 12:50:18 pm »
Благодаря ти Денис


*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #712 -: Август 04, 2010, 08:37:53 am »
Здравей, Денис! Възможно ли е при бавно нарастващ фоликул да се получи качествена яйцеклетка /ако изобщо я има/ или да се настройвам за ЛУФ ?!?  :balk_145:
О. може да е била вчера, да е днес или утре. малко са тестовете и не мога да преценя добре. По графика ще се разбере доста по-късно / кога е била О./
Ако БТ се покачи до 5 ден след О. не  е проблем - всичко е наред
Ако е от 7 до 9 ден - може да показва вече проблем.


Денис, ето че минаха 5 дни, а БТ не се покачва, има проблем, нали ?!?  :(  :?
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #713 -: Август 04, 2010, 12:57:08 pm »
Цвете
О. според мен е била на 16/17 ден от МЦ.
Графиката ти е добре до тук
Има време БТ още да се повиши, спокойно.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #714 -: Август 04, 2010, 13:37:41 pm »
Благодаря ти, Денис:balk_21:
Не знам какво щяхме да правим без теб.  :D
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #715 -: Август 06, 2010, 10:55:03 am »
Дениска, какво според теб означава прекалееееееенооо еднаквата БТ  :ask:
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #716 -: Август 06, 2010, 11:38:20 am »
Много се обърках и имам нужда от съвет. Денис, дали е възможно ову да е днес-утре? Преди няколко дни си помислих, че е била на 15 ден, но сега температурата пак спада, а и се появи белтъкообразна ЦС плюс кратки стягащи усещания като ПМС от време на време.

Замислих се, ако случайно човек има ПКЯ и не знае, какви ще са температурите /само знам, че не са показателни, но не знам как се движат/

Благодаря ти предварително!


 

*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #717 -: Август 08, 2010, 09:34:16 am »
Дениска, какво според теб означава прекалееееееенооо еднаквата БТ  :ask:
Може да е от повреден терм-р :)

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #718 -: Август 08, 2010, 09:37:00 am »
Много се обърках и имам нужда от съвет. Денис, дали е възможно ову да е днес-утре? Преди няколко дни си помислих, че е била на 15 ден, но сега температурата пак спада, а и се появи белтъкообразна ЦС плюс кратки стягащи усещания като ПМС от време на време.

Замислих се, ако случайно човек има ПКЯ и не знае, какви ще са температурите /само знам, че не са показателни, но не знам как се движат/

Благодаря ти предварително!
Не си мерила редовно и е трудно да се определи какво става.
Според мен може да има повече от 1 фоликул / което ще рече ПКЯ/ - в този случай може да има, но може и да няма О. и графиката не е достоверна / не може да и се вярва/

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #719 -: Август 08, 2010, 20:05:20 pm »
Дениска, какво според теб означава прекалееееееенооо еднаквата БТ  :ask:
Може да е от повреден терм-р :)
не..не... не е от това  :D