0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #600 -: Юли 01, 2010, 12:00:15 pm »
Добро утро момичета, моля ви да надникнете в моята графика.. нормално ли е да ми е толкова ниска темп.. и толкова постоянна.. :( Меря орално с дигитален термометър между 7.50 и 8.00 всяка сутрин преди ставане, държа няколко минути след първия сигнал. Цикълът ми е между 29 и 35 дни..
Благодаря предварително
Моята БТ също е около тези стойности даже понякога и по-ниска в тази фаза на МЦ,но аз я меря м/у 7 и 7:30 също орално(не мисля че разликата в часа има такова значение)!Моя цикъл също е 29-33 дни,според зависи кой Я овулира,така че графиките ми изглеждат като твоята.Не съм мн компетентна но мисля че няма смисъл да се притесняваш.

*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #601 -: Юли 01, 2010, 12:09:03 pm »
Добро утро момичета, моля ви да надникнете в моята графика.. нормално ли е да ми е толкова ниска темп.. и толкова постоянна.. :( Меря орално с дигитален термометър между 7.50 и 8.00 всяка сутрин преди ставане, държа няколко минути след първия сигнал. Цикълът ми е между 29 и 35 дни..
Благодаря предварително
Графиката ти е добре до тук
По-ниските ст-ти са от орал.измерване
Добре е да мериш анално

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #602 -: Юли 01, 2010, 13:51:21 pm »
shkembelina,denis,
благодаря ви момичева, радвам се, че за сега няма нищо обезпокояващо :)


Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #603 -: Юли 02, 2010, 07:38:58 am »
добро утро на всички :)
ами аз си направих тест преди половин час и досега говорехме с милото. теста е положителен  :oops: чак не мога да повярвам. по-късно ще пиша пак, че сега още нямам думи. целувки на всички  :bighug:
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #604 -: Юли 02, 2010, 08:27:36 am »
Добро утро !

Тониииииии :)))))))) :grouphug: :ballons: честито за :bfp1: пожелавам ти много здраве и късмет и всичко да бъде наред !!!!!!!!!!!!! Много съм доволна, браво :):)


*
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #605 -: Юли 02, 2010, 08:45:27 am »
Денис, би ли хвърлила едно око на графиката ми.  osi_16
О,Тони,честито и лека бременност!
« Последна редакция: Юли 02, 2010, 08:47:20 am от Мери Попинз »
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #606 -: Юли 02, 2010, 08:52:54 am »
Денис би ли погледнала графиката ми за едно коментарче.Благодаря ти !!!!
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #607 -: Юли 02, 2010, 08:54:26 am »
мн благодаря :)
опитах да отида до личната, но беше задръстено с баби. трябва да започнат да дават сериали и сутрин, че да можем да се вреждаме  :lol: искам да попитам нали неможе да съм сбъркала нещо при правенето на теста  :oops:
*

    Бубулина

  • *
  • 1352
  • Благоденствие да сполети тази къща!
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #608 -: Юли 02, 2010, 09:38:06 am »
мн благодаря :)
опитах да отида до личната, но беше задръстено с баби. трябва да започнат да дават сериали и сутрин, че да можем да се вреждаме  :lol: искам да попитам нали неможе да съм сбъркала нещо при правенето на теста  :oops:

Две чертички няма как да си сбъркала, спокойно  :D :D :D Честито и лека Бременност! :D :D :D
"Това,което не ни убива, ни прави по-силни!"

*
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #609 -: Юли 02, 2010, 10:03:25 am »
   :balk_47:Лелеее,Тони,много бонбони и балони  :ballons:за отпразнуване на новината!Да е леко и весело от тук нататък! :crossfingers:стискам палци всичко да е норед!

Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #610 -: Юли 02, 2010, 10:14:15 am »
сърдечни благодарности  :D
направо съм като в сън, немога да си намеря място, а как ще работя днес незнам. сега трябва и да видя за добър гинеколог и незнам още какво. сякаш сънувам  :oops:. а милото как се събуди като му казах тази сутрин в 7ч ;). ако някой знае добър АГ във Варна, да ми пише. хиляди благодарности за вниманието и времето, което отделяте за мен. целувки и стискам палци да е наред всичко и при вас да стане скоро
 :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #611 -: Юли 02, 2010, 10:37:28 am »
Честито Тони-лека и безпроблемна бременност! yahoo_17 :balk_16: yahoo_17
   
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #612 -: Юли 02, 2010, 10:51:59 am »
сърдечни благодарности  :D
направо съм като в сън, немога да си намеря място, а как ще работя днес незнам. сега трябва и да видя за добър гинеколог и незнам още какво. сякаш сънувам  :oops:. а милото как се събуди като му казах тази сутрин в 7ч ;). ако някой знае добър АГ във Варна, да ми пише. хиляди благодарности за вниманието и времето, което отделяте за мен. целувки и стискам палци да е наред всичко и при вас да стане скоро
 :bighug: :bighug: :bighug:

Знам от приятелки, че са много доволни от д-р Танев ( в АГ мисля, че е). Иначе аз ходя на консултации при д-р Савулева(и от нея съм много доволна)
Успех и стискаме всички палци !


Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #613 -: Юли 02, 2010, 11:51:55 am »
Браво Тони, много се радвам за хубавата новина  :D. Желая ри лека и безпроблемна бременност  :balk_16:


Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #614 -: Юли 02, 2010, 11:57:10 am »
добро утро на всички :)
ами аз си направих тест преди половин час и досега говорехме с милото. теста е положителен  :oops: чак не мога да повярвам. по-късно ще пиша пак, че сега още нямам думи. целувки на всички  :bighug:
Знаех сиииииииииии ........ ЧЕСТИТО ТОНИ !!!! :bighug: :cheerleader: сега е време за празнуване :dating:

Целувки :wink:
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #615 -: Юли 02, 2010, 12:01:37 pm »
Тони честито!!!!
Едни прекрасни 9 месеца ти желая и едно пухкаво  :babyflips: на финала!!

Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #616 -: Юли 02, 2010, 12:22:40 pm »
мн мн мн благодаря и  да ви се връща  :bighug:, аз съм още в облаците  :oops:
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #617 -: Юли 02, 2010, 13:01:20 pm »
тони-бонбони честито! :D osi_9
Момичета бихте ли ми погледнали графикатаче малко съм дезориентирана относно овуто  :oops: : тестовете така и не станаха с еднакво наситени чертички и даже май сме изтървали момента  :(, а пък имах някакъв фоликул на 11 ден  с размер 25/25 /нормални ли са размерите?/ кога според вас е било ову?
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #618 -: Юли 02, 2010, 13:33:50 pm »
Според мен правилно си определила Ову,но може да е била и на 11 ден по-късно вечерта.

*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #619 -: Юли 03, 2010, 11:43:20 am »
тони-бонбони
Тихичко Честито и от мен :)
Лека и спокойна бременност

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум