0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #400 -: Май 20, 2010, 09:53:57 am »
Денис, имам нужда от твоето мнение. Започвам да се притеснявам :? БТ ми се повишава, вместо да намалява, а аз си мислех да чакам ову този уикенд. Нищо необичайно не се е случвало, освен че пропуснах температурите миналия месец. Меря със същия термометър, по същото време, същата продължителност. Единственото различно нещо, което правя е по 200-300 коремни преси вечер, но не мисля че това оказва влияние. Благодаря ти предварително!
Причината за по-високата БТ може да е: или се разболяваш или има повече от 1 фоликул.
Рано е обаче да се правят каквито и да е заключение
Коремните  преси не повишават БТ :)

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #401 -: Май 20, 2010, 12:19:00 pm »
Причината за по-високата БТ може да е: или се разболяваш или има повече от 1 фоликул.
Благодаря ти, миличка!
Не се разболявам със сигурност, но варианта с няколко фоликула ми харесва :wink:




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #402 -: Май 20, 2010, 23:42:11 pm »
Благодаря Денис, незнаеш колко ме радва твоя отговор и каква надежда ми дава.  :balk_83: Дори и да не се е получило този път.
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #403 -: Май 21, 2010, 09:52:06 am »
Денис, моля те, ако имаш въможност да погледнеш и моята графика, защото ми изглежда много странна.  :? Мислиш ли, че съм имала овулация този месец и ако да, кога? Фертилити Френд ми определи 14-ти ден от цикъла, въпреки че съдейки по цервикалната слуз може би е била на 11-12 ден? Или са били два фоликула, както може би са били предния месец? Това, което повече ме притеснява е температурата, която ми се вижда твърде ниска за лутеална фаза (и в сравнение с температурите ми от предния цикъл).  :( Чудя се на какво може да се дължи - липса на овулация, нисък прогестерон или (дай Боже) да се е изтощила батерията на термометъра? Моля те да погледнеш и да кажеш мнението си за графиката и на този, и на предния ми цикъл.  :) Благодаря!

http://www.fertilityfriend.com/home/2e110f

П.П. Забравих да отбележа, че температурите ми на пети и шести ден от цикъла вероятно не са много показателни, защото тогава пътувах, леглото беше неудобно и постоянно се будех през нощта.
« Последна редакция: Май 21, 2010, 09:55:58 am от Pamela5 »
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #404 -: Май 21, 2010, 10:03:12 am »
Здравейте момичета.Денис би ли си казала мнението за моята графика мисля,че ми е висока Б.Т.Съдя по това,че миналия месец до овулацията ми беше около36.3-36.4.или това няма значение
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #405 -: Май 22, 2010, 07:08:21 am »
Денис,   ............
Графиката ти не показва да е имало О.
Може Терм-ра да се разваля. Провери го.
Ако е имало О., може да е била на 13/14 ден от МЦ.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #406 -: Май 22, 2010, 07:10:55 am »
Здравейте момичета.Денис би ли си казала мнението за моята графика мисля,че ми е висока Б.Т.Съдя по това,че миналия месец до овулацията ми беше около36.3-36.4.или това няма значение
Графиката ти е добре до тук. О. предстои.
Всеки МЦ си е сам за себе си и не е редно да се сравняват /по конфигурация и стойности/
Прави тестове за О.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #407 -: Май 23, 2010, 12:49:43 pm »
Здравейте момичета.Много ще се радвам ,ако някой ми помогне и ми каже как така температурата ми беше 37 , 37,10  за десет дни и изведнаж спадна и м.ц. започна,много ще съм ви благодарна . на всички пожелавам успех и стискам палци  :goodluck: :bighug:
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #408 -: Май 23, 2010, 12:58:51 pm »
bambola-esp,
Те точно така се случват нещата, щом спадне БТ означава, че М. идва.
Всички тук се надяваме БТ да остане висока достатъчно дълго, за да се похвалим.
Погледнах графиките ти назад - отлични са, имаш си две фази и ... много сърчица.
Може би ако опиташ да правиш и тестове за овулация, за да я фиксираш по-точно и да действате през ден, за да има време "материала" да се възстанови. Но това все пак си е индивидуално и зависи от много фактори.
 
Успех!
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #409 -: Май 23, 2010, 13:30:52 pm »
snejina 
Благодаря ти ,сега си порачах на сестрами да ми купи овулационни тестове от бг ,и това ще пробвам,просто до сега не се беще задаржала висока температурата и се надявах да не спадне,но уви продължаваме с опитите  :) ,ако имам правописни грешки се извинявам ,но не съм свикнала с бг клавиатурата  :flower:
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #410 -: Май 24, 2010, 11:38:15 am »
Благодаря ти ДЕНИСКА :kiss: мисля,че този месец няма да имам О,но ще видим тези дни
*

    Бубулина

  • *
  • 1352
  • Благоденствие да сполети тази къща!
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #411 -: Май 25, 2010, 14:25:01 pm »
Здрасти и от мен, Денис :) През 2007 преживях спонтанен аборт в 15г.с. и от тогава безуспешно се опитваме да направим бебче....Причината не стана ясна, въпреки желанието на д-р Мазнейкова няколко месеца по-късно да отстрани несъществуващата ми миома...срещу 500лв. Както и да е...Боса и нова съм в БТ, но имам силното желание да се науча...И тъй като от скоро я меря, ще те помоля за малко помощ в разчитането. Старая се да я меря по едно и също време всяка сутрин, орално и ще продължа да упорствам. Направи ми впечатление, че тази сутрин измерих 35,9 с около 0,4-0,5 десети по-ниска температура от обичайната... :? Според тукашния календар, при 28 дневен цикъл (моя е 27-28 дни обичайно) Ову настъпва на 14-я ден (т.е.27-ми,28-ми). Усешам обаче бодежи в яйчниците и напрежение в гърдите, млечнобяла цервикална слуз....та съвсем се ошашавих  8O Днес правих тест сутринта за ову, отрицателен е...Поздрави и благодаря предварително.

« Последна редакция: Май 25, 2010, 14:48:32 pm от bubulina79 »
"Това,което не ни убива, ни прави по-силни!"

Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #412 -: Май 25, 2010, 22:14:14 pm »
Денис,моля те хвърли едно око и на моята графика,да видим този месец имало ли е О или не :wink:.
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #413 -: Май 26, 2010, 07:43:40 am »
Здрасти и от мен,..........

Графиката ти е добре до тук - О. предстои, продължавай с тестовете, добре е да се правят от (-) до (-).

ПП. В дните о/о О. Бт може да се понижи, причина - повишаване нивата на естрогените. :)

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #414 -: Май 26, 2010, 11:51:56 am »
Здравей Денис, били погледнала графиката ми този месец - според теб имало ли е О!
Благодаря ти от сърце!
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #415 -: Май 26, 2010, 14:11:44 pm »
Опааа,забравила съм си графиката :oops:!
Ето я и нея...
*

    Бубулина

  • *
  • 1352
  • Благоденствие да сполети тази къща!
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #416 -: Май 26, 2010, 22:21:06 pm »
Здрасти и от мен,..........

Графиката ти е добре до тук - О. предстои, продължавай с тестовете, добре е да се правят от (-) до (-).

ПП. В дните о/о О. Бт може да се понижи, причина - повишаване нивата на естрогените. :)
"студения" хормон  :wink: с тестовете продължавам...ще ти досаждам още малко, да понабера инерция..  :oops: може ли например, да предположа, че предвид перфектната графика на adi1983, тя е имала ову на 9-10-ти?  :balk_159:
"Това,което не ни убива, ни прави по-силни!"

*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #417 -: Май 26, 2010, 22:25:14 pm »
Здрасти и от мен,..........

Графиката ти е добре до тук - О. предстои, продължавай с тестовете, добре е да се правят от (-) до (-).

ПП. В дните о/о О. Бт може да се понижи, причина - повишаване нивата на естрогените. :)
"студения" хормон  :wink: с тестовете продължавам...ще ти досаждам още малко, да понабера инерция..  :oops: може ли например, да предположа, че предвид перфектната графика на adi1983, тя е имала ову на 9-10-ти?  :balk_159:

Според мен е имала на 14 даже 15 ден от МЦ .. и все пак  Дениска ще каже  :) Ако моье и коментар и на моята графика..  :oops: за този спад на 10 ден..
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #418 -: Май 27, 2010, 13:55:11 pm »
Здравей Денис, били погледнала графиката ми този месец - според теб имало ли е О!
Благодаря ти от сърце!
Може да е имало О. на 12 ден от МЦ.
Добре е да правиш и тестове за О. :)

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #419 -: Май 27, 2010, 13:58:58 pm »
Опааа,забравила съм си графиката :oops:!
Ето я и нея...
 
Не съм сигурна /по графика/ дали е имало О. и дали всичко е наред.
Според мен е имало повече от 1 фоликул - и в този случай не може да се разчита много на графиката
Ако е имало О. може да е била на 16/17 ден от МЦ или на 21/22 ден от МЦ.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум