0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #380 -: Май 11, 2010, 14:55:03 pm »
Според графиката - О. може да е била на 12 ден от МЦ.
:)
:balk_21:
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #381 -: Май 12, 2010, 11:20:42 am »
Дениска пак съм аз я виж отново мойте красоти,че БТ ту-нагоре-ту надолу мисля че е имало ову към 21-22?

*
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #382 -: Май 12, 2010, 16:39:30 pm »
Денис , да погледнеш и при мен въпреки че е рано, но Бт днес отново е 36 и 8 , мерена е днес към 8 , и дори да беше по рано пак щеше да си бъде толкова. А иначе тази 36 и 5 може ли да е реална след около 6 часа сън,мерена в 6 без 15 сутринта,с дигитален термометър 5 минути,след сигнала. И никакво гадаене  :wink:
Ти си знаеш  :)
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #383 -: Май 13, 2010, 08:52:04 am »
Дениска пак съм аз я виж отново мойте красоти,че БТ ту-нагоре-ту надолу мисля че е имало ову към 21-22?
Не съм сигурна дали е имало О. - по скоро  не.
Има вариянт да е е мало повече от 1 фоликул и затова графиката да изглежда така, но % е малък, по-скоро ми прилича на липса на О.
Съжалявам миличка

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #384 -: Май 13, 2010, 08:53:27 am »
Денис , да погледнеш и при мен въпреки че е рано, но Бт днес отново е 36 и 8 , мерена е днес към 8 , и дори да беше по рано пак щеше да си бъде толкова. А иначе тази 36 и 5 може ли да е реална след около 6 часа сън,мерена в 6 без 15 сутринта,с дигитален термометър 5 минути,след сигнала. И никакво гадаене  :wink:
Ти си знаеш  :)

До тук е супер графиката ти - но не показва все още да е имало О.
Тя предстои /или е тези дни -вчера, днес ,утре.../

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #385 -: Май 13, 2010, 14:40:19 pm »
Цитат
Цитат
Добре е да правиш тестовете от (-) до (-).
За (+)О. тест се приема ако тестовата линия е наситена, колкото контролната или повече.
И трите дни ли теста е положителен?
Добре е да си събираш тестовете /номерираш ги/ и да си ги сравняваш и сама да опеделяш кога е пика на ЛХ.
О. настъпва 12 до 48 час след пика на ЛХ

Здравей Денис, направих точно това, което ме посъветва. В резултат на което, промених дните на + тест за О. в графиката. Бях започнала с тестовете от 8.05.2010 и още от първия чертичките бяха две  напълно еднакви, тогава реших че, това е + тест, но сега след като, на 11.05.2010 направих поредния тест се получи така че, тестовата е по наситена и от контролната. Сега вече само температурата може би, ще е от значение за по точно определяне на деня на О. Как е графиката според теб добре ли върви.
« Последна редакция: Май 13, 2010, 14:43:58 pm от Мариана Петрова »
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #386 -: Май 14, 2010, 09:45:11 am »
Денис,нямах време да ти благодаря вчера ! :thankyousign:

*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #387 -: Май 14, 2010, 15:58:19 pm »
Здравей Денис, направих.....
Според мен О. е била на 18 или 18/19 ден от МЦ

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #388 -: Май 16, 2010, 10:19:00 am »
Здравей Денис .Искам да попитам -нормално ли е да имам еднаква температура .И дали това ,че ТТ е ниска и Бт не се вдига повече от тази ???
Благодаря ти !!!!!!
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #389 -: Май 17, 2010, 08:02:51 am »
Здравей Денис .Искам да попитам -нормално ли е да имам еднаква температура .И дали това ,че ТТ е ниска и Бт не се вдига повече от тази ???
Благодаря ти !!!!!!
Графиката ти е добре до тук - О. на 13 ден /или 13/14/ от МЦ. Днес ти е 11/12 ден ЛФ
Нормално е да имаш еднаква Т.
БТ ти е достатъчно висока
ТТ. може да се види, че е по-висока най-често след обяд и вечер

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #390 -: Май 17, 2010, 09:57:54 am »
Денис,
Моля за коментар, има ли смисъл да се следи графика след поставяне на Прегнил и при прием на Дуфастон? 
Може да следиш БТ ...
Ако има повече от 1 фоликул те може да не са показателни, но понякога добре се разчитат.
Ти си реши - ако това ти влияе зле, може да разчиташ само на УЗ /надявам се ще те следят :)/

Прегнила дава лъжлив (+) тест за бременност
Дуфастона може малко да повиши БТ, но може и да не я повлияе.

Привет, отново,
Тъй като има някои промени, ми възникнаха още въпроси.
Приемам Естрофем + Утрогестан, т.е. естрадиол, който понижава БТ и прогестерон, който пък я повишава. Мога ли да разчитам на графиката?
Напомням, че правих инсе при 1 фоликул.
Благодаря предварително!
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #391 -: Май 17, 2010, 12:14:44 pm »
Привет, отново,
Тъй като има някои промени, ми възникнаха още въпроси.
Приемам Естрофем + Утрогестан, т.е. естрадиол, който понижава БТ и прогестерон, който пък я повишава. Мога ли да разчитам на графиката?
Напомням, че правих инсе при 1 фоликул.
Благодаря предварително!

Мисля, че може да се разчита на графиката. За сега е добре. Дано да е станало :)

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #392 -: Май 17, 2010, 14:22:46 pm »
Благодаря много!
Утре е критичния ден - обикновенно БТ пада 3 дни преди М.
Но пък единствената бременна графика, която съм имала до сега, беше със съществен спад към датата на М., зацапване, но после пак се вдигна ...
Ще видим ...
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #393 -: Май 18, 2010, 16:14:03 pm »
Денис при първа възможност коментирай ми графиката.  :wink:
В четвъртак ще ми е готов резултата от цитонамазката , според док. ще има О. тъй като имах и според нея предовулаторно зацапване , по графика съм го означала - просто ми зацапа 2,3 капки съвсем ясна кръв, а БТ вече е висока , а иначе нямам никаквип признаци нито на О. ,нито за идването на МЦ...
Моля те не гадай, знаеш си  :)
« Последна редакция: Май 18, 2010, 16:18:12 pm от fanta_25 »
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #394 -: Май 19, 2010, 08:50:28 am »
Денис при първа възможност коментирай ми графиката.  :wink:
В четвъртак ще ми е готов резултата от цитонамазката , според док. ще има О. тъй като имах и според нея предовулаторно зацапване , по графика съм го означала - просто ми зацапа 2,3 капки съвсем ясна кръв, а БТ вече е висока , а иначе нямам никаквип признаци нито на О. ,нито за идването на МЦ...
Моля те не гадай, знаеш си  :)

Ако БТ се задържи висока - може да е имало О. на 16-17 ден от МЦ.
До тук графиката ти е добре.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #395 -: Май 19, 2010, 09:07:04 am »
Денис, миличка какво мислиш засега за моята графика, зная че е рано, но дали предстои О. или .... и аз незнам вече, започна да се покачва БТ, а за мен не е нормална толкова ранна О. Благодаря ти предварително
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #396 -: Май 19, 2010, 10:22:46 am »
Вече нямам търпение, и тази температура  четвърти ден е 36,9 градуса толкова е постоянна, че чак се притеснявам. Меря я по едно и също време, но дали е възможно, пък и за първи път пробвам с мерене на БТ и незная нищо за температурните различия, по цял ден си сравнявам графиката с други, за да намеря нещо общо. Още малко и да се надявам, че се е получило нещо. А ако не е, другия път ще имам вече база за сравнение на температурна графика. Дано да не се разочаровам :goodluck:
« Последна редакция: Май 19, 2010, 10:33:12 am от Мариана Петрова »
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #397 -: Май 19, 2010, 15:16:43 pm »
Денис, имам нужда от твоето мнение. Започвам да се притеснявам :? БТ ми се повишава, вместо да намалява, а аз си мислех да чакам ову този уикенд. Нищо необичайно не се е случвало, освен че пропуснах температурите миналия месец. Меря със същия термометър, по същото време, същата продължителност. Единственото различно нещо, което правя е по 200-300 коремни преси вечер, но не мисля че това оказва влияние. Благодаря ти предварително!




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #398 -: Май 20, 2010, 09:13:30 am »
Денис, миличка какво мислиш засега за моята графика, зная че е рано, но дали предстои О. или .... и аз незнам вече, започна да се покачва БТ, а за мен не е нормална толкова ранна О. Благодаря ти предварително
Графиката ти все още не показва О.
Добре е да правиш тестове за О.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #399 -: Май 20, 2010, 09:50:39 am »
Вече нямам търпение, и тази температура  четвърти ден е 36,9 градуса толкова е постоянна, че чак се притеснявам. Меря я по едно и също време, но дали е възможно, пък и за първи път пробвам с мерене на БТ и незная нищо за температурните различия, по цял ден си сравнявам графиката с други, за да намеря нещо общо. Още малко и да се надявам, че се е получило нещо. А ако не е, другия път ще имам вече база за сравнение на температурна графика. Дано да не се разочаровам :goodluck:
Графиката ти е добре до тук. Това, че стой-те са еднакви не е проблем
:)

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум