0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #360 -: Май 10, 2010, 09:00:47 am »
Денис хайде пак да погледнеш графиката как върви . Тъкмо температурата започна да се покачва и днес пак падна малко - май и и този месец нищо не се е получило , а така се обнадеждих след цветната снимка . Благодаря ти предварително !
Графиката ти е супер до тук.
О. според мен е била на 17 или 17/18 - там някъде.
Този спад днес не е проблем,  нищо не означава
:)
Стискам палци

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #361 -: Май 10, 2010, 09:02:28 am »
Здравей ,Денис .Би ли ми погледнала графиката и да направиш коментар ,че днешната БТ мнгоо ме узадъчи .Благодаря ти предварително.
Графиката ти е добре. О. според мен е била на 13 ден от МЦ.
Този спад може да е инцидент и най-вероятно утре Бт пак ще се повиши.
Излишно се тревожиш :)

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #362 -: Май 10, 2010, 09:04:51 am »
Денис ,Благодаря ти за вниманието .Какво ли щяхме да правим без тебе .Благодаря ти !!! :bighug: :bighug:
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #363 -: Май 10, 2010, 09:07:11 am »
Денис ,Благодаря ти за вниманието .Какво ли щяхме да правим без тебе .Благодаря ти !!! :bighug: :bighug:
:balk_21:

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #364 -: Май 10, 2010, 10:00:32 am »
Благодаря, за отговора на denis. Тъй като, казах вече че, съм от скоро  тук много се притеснявах дали графиката ми отива към овулация особено след измерената сутрешна температура, която не беше драстично променена, но все пак е покачена с 0,2 спрямо вчерашната която пък имаше очаквания спад. И според мен днес е деня, много се радвам особено след като и denis е на това мнение.Пожелавам на всички хубав ден.
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #365 -: Май 10, 2010, 10:27:29 am »
Денис, моля те погледни графиката ми. Имам кафеникаво зацапване от снощи 1 - 2 петънца, за нощта нямам, сега мъъничко на тоалетната хартия. Възможно ли е да е имплантационно зацапване и О да е била на 19 ден.
Сега пак имам малко петънце на бикините.
« Последна редакция: Май 10, 2010, 10:36:45 am от Smaraidi »






При жълтеница у новороденото не се дава да се пие глюкоза, защото излишният  билирубин не се отделя с урината, а с изпражненията.
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #366 -: Май 10, 2010, 13:06:43 pm »
Здравей Денис! Днес на 39 ден от цикълът ми температурата беше много по-ниска от предните дни и преди малко ми дойде. Може ли да погледнеш графиката, за да видиш дали изглежда нормално. Струва ми се,че освен възможна късна овулация, други проблеми няма в графиката. Някъде бях чела, че няма проблем, ако овулацията е късна след като фазата след нея е достатъчно дълга. Ти как мислиш :D
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #367 -: Май 10, 2010, 22:03:00 pm »
Денис, тази вечер си направих тест, слабичка втора чертичка. През целия ден продължава лекото кафеникаво зацапване, какво да се направи, за да спре. Възможно ли е да си дължи на нисък прогестерон и какво да направя?






При жълтеница у новороденото не се дава да се пие глюкоза, защото излишният  билирубин не се отделя с урината, а с изпражненията.
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #368 -: Май 11, 2010, 09:08:17 am »
здравей Денис ,вчера ти писах да направиш коментар на графиката ми ,днес отново е ниска БТ ,но много мие чудно ,че и ТТ е ниска вчера и днес -вчера беше 36.45 а днес е 36.25 .Това дали влияе на БТ и затова да е ниска ,По-принцип ТТ винаги ми е била средно 36.60-36.80.Дори днес сутрин докато мерих Бт ми беше адски студено  и ми се виеше свят ужасно силно .А и ръцете ми са ледено студено от няколко дена и посиняват .Това   ме притеснява???
Благодаря ти предварително .
« Последна редакция: Май 11, 2010, 09:21:49 am от foveri »
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #369 -: Май 11, 2010, 12:18:06 pm »
Здравейте, от година ви чета, но така и не съм писала до сега :oops: моля Ви погледнете ми графиката и кажете Вашето мнение имали на какво да се надявам този месец. От година правим опити - не от най старателните :oops: в предните си два цикъла пих дуфастон - заради болезнен и нередовен цикъл идваше ми на 31-ви ден, от 2,5 месеца меря БТ, предния месец според бейби план показа О ная 16-ден, но пък от тогава започвах и 10 дена дуфастон - предполагам е оказало някакво влияние върху БТ. Този месец незнам какво да си мисля. Вчера си купих тест но ме е страх да го направя, от няколко дена ми е много нервно, гърдите ми са ограмни и имам силни болки в кръста. За една година опити обаче се научих, че подсъзнанието може много ........ През последните 12 месеца най-късия ми цикъл е 25 дена, а най-дългия е бил 32. Моля за подкрепата ВИ :grouphug2:
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #370 -: Май 11, 2010, 13:36:15 pm »
Привет, Денис- би ли коментирала графиката ми.Все по- влудяваща е с всеки месец....
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #371 -: Май 11, 2010, 13:55:17 pm »
Благодаря, за отговора на denis. Тъй като, казах вече че, съм от скоро  тук много се притеснявах дали графиката ми отива към овулация особено след измерената сутрешна температура, която не беше драстично променена, но все пак е покачена с 0,2 спрямо вчерашната която пък имаше очаквания спад. И според мен днес е деня, много се радвам особено след като и denis е на това мнение.Пожелавам на всички хубав ден.
Добре е да правиш тестовете от (-) до (-).
За (+)О. тест се приема ако тестовата линия е наситена, колкото контролната или повече.
И трите дни ли теста е положителен?
Добре е да си събираш тестовете /номерираш ги/ и да си ги сравняваш и сама да опеделяш кога е пика на ЛХ.
О. настъпва 12 до 48 час след пика на ЛХ


Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #372 -: Май 11, 2010, 13:57:54 pm »
Денис, моля те погледни графиката ми. Имам кафеникаво зацапване от снощи 1 - 2 петънца, за нощта нямам, сега мъъничко на тоалетната хартия. Възможно ли е да е имплантационно зацапване и О да е била на 19 ден.
Сега пак имам малко петънце на бикините.
Според мен О. е била на 18/19 ден от МЦ.
Днес ти е 9 ден след О.
Може д е от имплантация , но може да е и нещо от хормоните.
Стискам палци да е станало :)

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #373 -: Май 11, 2010, 14:03:50 pm »
Здравей Денис! Днес на 39 ден от цикълът ми температурата беше много по-ниска от предните дни и преди малко ми дойде. Може ли да погледнеш графиката, за да видиш дали изглежда нормално. Струва ми се,че освен възможна късна овулация, други проблеми няма в графиката. Някъде бях чела, че няма проблем, ако овулацията е късна след като фазата след нея е достатъчно дълга. Ти как мислиш :D
Не мога да преценя дали всичко е наред. Разликата в БТ е 0,4 на границата си. Т.е. може да е имало О. и всичко да е наред
Късната О. не е проблем стига ЛФ да е достатчъно дълга - според мен този МЦ тя е била 14 дни.
Приемаш, че всичко е наред и ако пак се повтори и потрети - тогава се притесняваш :)
 

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #374 -: Май 11, 2010, 14:08:53 pm »
Денис, тази вечер си направих тест, слабичка втора чертичка. През целия ден продължава лекото кафеникаво зацапване, какво да се направи, за да спре. Възможно ли е да си дължи на нисък прогестерон и какво да направя?
Ами тихичко честито :) /извинявай , не видях че пак си писала/
Понякога при имплантацията се разкъсват малки кръвоносни съдчета /като капиляри/ и те са причина за това кървене.
Няма какво да направиш - яйцеклетката трябва да се вгезди. Почивай, лежи  повечко.

Ако кръвотечението стане светло червено и обилно - отиди на лекар.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #375 -: Май 11, 2010, 14:19:37 pm »
здравей Денис ,вчера ти писах да направиш коментар на графиката ми ,днес отново е ниска БТ ,но много мие чудно ,че и ТТ е ниска вчера и днес -вчера беше 36.45 а днес е 36.25 .Това дали влияе на БТ и затова да е ниска ,По-принцип ТТ винаги ми е била средно 36.60-36.80.Дори днес сутрин докато мерих Бт ми беше адски студено  и ми се виеше свят ужасно силно .А и ръцете ми са ледено студено от няколко дена и посиняват .Това   ме притеснява???
Благодаря ти предварително .
Ако ти е било студено БТ /и изобщо ТТ/ може от това да е по-ниска
Провери си терм-ра за всеки случай.
Да не се разболяваш?

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #376 -: Май 11, 2010, 14:21:59 pm »
Здравей Денис!
Този месец пак ще те помоля за коментар.
Благодаря!
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #377 -: Май 11, 2010, 14:31:12 pm »
Здравейте,........
08/03/2010 - Графиката ти е добре
Според мен О. е била на 15 ден или 15/16 от МЦ - ЛФ 15 дни
08/04/2010 - може да е имало повече от 1 фоликул /графиката ти образува един връх на 15 ден от МЦ, или фоликула не е успял тогава да се пукне?!
Ако е имало О. според мен може да е била на 19/20 ден от МЦ - днес ти е 14 ден от МЦ 
Изчакай още 1-2 дни, може да си с по-дълга ЛФ, което не е проблем стига да не е повече от 16 дни /то и тогава не е проблем, но може да се съмняваме за бременност :)/
Поради по-дългата ЛФ ти трябва да започваш да се съмняваш за бременност след 17 ден :)

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #378 -: Май 11, 2010, 14:34:44 pm »
Привет, Денис- би ли коментирала графиката ми.Все по- влудяваща е с всеки месец....
Не си мерила редовно.:)
Графиката до тук не показва /все още/ да е имало О.
Ако Бт продължи да се покачва и се задържи висока - може да е имало на 16 ден от МЦ

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 6
« Отговор #379 -: Май 11, 2010, 14:40:20 pm »
Здравей Денис!
Този месец пак ще те помоля за коментар.
Благодаря!
Според графиката - О. може да е била на 12 ден от МЦ.
:)

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум