0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Графиката на Foveri
« Отговор #520 -: Февруари 17, 2011, 09:22:13 am »
Галка ,права си мила .То даже и да няматози месец ову  пак знам,че е нормално ,но аз се ядосвам .То за тозимесец и аз сварших тестовете .За сега вече сичакам вещухата ,дръгия месец сначале .
Оф ,незнам ,но но след неуспешната бременност ми се струва ,че всичко тръгна наопаки с мойта Бт и овуто .Дано скоро всички имаме повод да се зарадваме и този път да завърши както си му е реда след 9 месеца .
*
Re: Графиката на Foveri
« Отговор #521 -: Февруари 17, 2011, 09:56:05 am »
Милата ми..Ще си дойде всичко на мястото! Нормално е след бременност малко да се пообъркат нещата.. Аз след толкова бременности, вече не знам кое ми е нормалното и кое ми е "обърканото" .. Всичко ми е миш-маш  :wink:
И не отписвай още месеца!! Сложете някое друго сърчице.. Никога нищо не се знае, това със сигурност!  :lol:

*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Re: Графиката на Foveri
« Отговор #522 -: Февруари 18, 2011, 11:47:38 am »
Фови, мила и според мен бързаш да отписваш месеца- недей. Всичко ще си дойде на мястото.  :wink:


*
Re: Графиката на Foveri
« Отговор #523 -: Февруари 18, 2011, 14:35:17 pm »
Фови, мила и според мен бързаш да отписваш месеца- недей. Всичко ще си дойде на мястото.  :wink:

Така е Фовче, рано е да го отписваш. Дейстайте  с мъжо  :D :wink:


*
Re: Графиката на Foveri
« Отговор #524 -: Февруари 27, 2011, 15:25:45 pm »
Миличка, явно почиваш този месец :wink:
Тялото ти ще се позареди и с настъпването на пролетта ще разцъфне и то за нов живот :goodluck:




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Графиката на Foveri
« Отговор #525 -: Февруари 27, 2011, 17:17:23 pm »
Графиката ти не оказва да е имало О. /до тук/.
Провери си тер-ра за всеки случай.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Графиката на Foveri
« Отговор #526 -: Февруари 27, 2011, 21:50:55 pm »
Благодаря ви момичета ,че ме наглеждате .
Оли ами да ти кажа ,реших наистина да си почина ,защото като гледах нан върви БТ и само Отриц.ову тестове и спрях .
Денис благодаря ти и на теб .
*
Re: Графиката на Foveri
« Отговор #527 -: Февруари 28, 2011, 17:56:40 pm »
Почини си Фовче, после с нови сили на старта :)
Прегръщам те  :bighug: :bighug:

*
Re: Графиката на Foveri
« Отговор #528 -: Март 03, 2011, 09:03:53 am »
Графиката ми този месец ,направо ме побърка .
Тестовете за ову н еотчетоха ,Бт също беше ниска ,затова спрях да меря и си чаках вещухата .По календара на зачатие трябваше да има цикъл на 26.02 ,но няма и помен ,затова започнах да меря БТ и тези стойности направо ме вкараха в шах.
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Re: Графиката на Foveri
« Отговор #529 -: Март 03, 2011, 10:21:20 am »
Фови, според мен е имало късна ову, дано това сърчице на 20 ден да е свършило работа.  :D  :crossfingers:
*
Re: Графиката на Foveri
« Отговор #530 -: Март 03, 2011, 10:24:39 am »
Цвете ,благодаря ти за коментара ,да ти кажа и аз на това се надявам ,това сърчице да е на мястото си .
*
Re: Графиката на Foveri
« Отговор #531 -: Март 03, 2011, 19:30:32 pm »
Фови, според мен е имало късна ову, дано това сърчице на 20 ден да е свършило работа.  :D  :crossfingers:

И аз на това се надявам Фовче!!! Дано мила!
И аз имах много шантава графика предния цикъл. Ову-то ми беше късно, тестовете бяха отрицателни.. До последно не знаех и кога ще ми дойде М..
Успех на теб, дано не дойде тая  :witch: поне 9 месеца!!!!

*
Re: Графиката на Foveri
« Отговор #532 -: Март 10, 2011, 22:28:02 pm »
Фовчи миличка, успех с новия цикъл, скоро и ние пак ще сме бременни, ама тоя път за 9 месеца  :wink:
*
Re: Графиката на Foveri
« Отговор #533 -: Март 13, 2011, 00:06:03 am »
foveri успех мила и дано този месец няма повече разочарования и да се похвалиш с едно положително тестче. :bfp:
*
Re: Графиката на Foveri
« Отговор #534 -: Март 19, 2011, 16:39:52 pm »
Фовче, все по-рядко те засичам из форума бе мило, добре ли си? Как си??
Гледам сте на старта за този месец и исках да мина да ти пожелая успех!
Мятай любимия и дано тази графика ти е най-дългата!!!  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug:

*
Re: Графиката на Foveri
« Отговор #535 -: Март 22, 2011, 19:52:31 pm »
Здравейте мили мои незабравими приятелки .
Много се зарадвах като видях ,че ме наг;леждате и че сте ми писали .Блахгодаря на всички ви за подкрепата и милите думи .Но аз със всеки изминаващмесец се отчайвам повече и повече -мисля ,че след неуспешната ми бременност нямам овулация .Даже си взех и от дигиталните тестове ,но уви до сега не показват нито усмихнато личице ,нито тищо .Направо незнам накаде да хвана в тази Испания ,нито знам доктори ,нито пък къде да си пусна изследвания за хормони -То не че ако знаех ,става лесно ,докато ми дадат час за преглед и после за изследвания а да не казвам колко дълго се чакат резултати тука ,просто нямам думи .Единствено се надявам по -скооро да иджа септември ,че тогава съм в отпуск и да си се прибера в България и там да си пусна всичко ,но ми тежи това ,че има доста време докато стане това .
Целувам ви всички и пожелавам на всички успех -Галка ,Жени ,Снежи.....,и всички момичета . :bighug:
Re: Графиката на Foveri
« Отговор #536 -: Март 22, 2011, 22:20:59 pm »
   Здравей, Фовери. Не съм писала досега във форума, но търсейки информация по темите видях и твоята графика. Извинявам се, защото не съм запозната с подробности, но мисля, че би ти дало надежда-тези дни видях една графика подобна на твоята без ову теста да отчита ясно овулация/пик на ЛХ/ и температурата се движеше подобно нагоре-надолу...и жената беше бременна накрая:)На мен също често ми се случва тестовете да не са особено вярни, а и те винаги имат някакъв процент отклонение. Аз също много се притеснявах, че теста не отчита нищо, но по другите признаци организма си показва всяка фаза от цикъла.
   Пожелавам ти успех!
*
Re: Графиката на Foveri
« Отговор #537 -: Март 22, 2011, 23:23:18 pm »
Дени ,благодаря ти за подкрепата .
*
Re: Графиката на Foveri
« Отговор #538 -: Март 23, 2011, 09:26:23 am »
Фовчи,аз положителен ову-тест не съм виждала мой,незнам аз ли не ги правех както трябва,уж спазвах всички изисквания ама....и затова и неправех такива тестове,пожелавам ти успех мноооого преди септември :bighug:

Re: Графиката на Foveri
« Отговор #539 -: Март 23, 2011, 13:14:29 pm »
Foveri, ни се отчайвай мила, тестовете за ову не винаги и при мен са отчитали. Ето примерно този месец аз положителен ову тест не успях да видя (с наситена втора черта), докато доки ми каза че О. 100% съм имала и преди два дни видях двете чертички. Най-добрият ориентир за мен е БТ - накрая на графиката се разбира имало ли е ову или не. Лошото е, че само с БТ не можеш да знаеш кога ще бъде О. .... и все пак - отчаянието не е изход, вярвай и мисли позитивно (поне докато друго не можеш да направиш). Стискам палци скоро вече да видиш  :bfp1:

P.S. Един съвет от мен - открих, че като изсъхне теста за ову чертичките стават по-наситени, като събереш няколко теста можеш да ги сравняваш. Само си записвай поредността им. Успех, мила  :goodluck: