0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Графиката на Foveri
« Отговор #660 -: Юли 18, 2011, 19:36:36 pm »
Фовче хайде миличко време е за положително тестче  :bfp: и аз силно вярвам че ще го видим  :) стискам палците докато не се покаже  :crossfingers: :crossfingers: :bighug:
Недей да си спираш утрогестана както Котаранката е обяснила ако няма бременност той не може да я спре,но тя няма да дойде  :crossfingers: :bighug:

Вярвам!!!!
*
Re: Графиката на Foveri
« Отговор #661 -: Юли 18, 2011, 22:14:57 pm »
Благодаря ви момичета ,но преди малко си направих тест и е отрицателен.Много съм разочарована ,но си чакам  :witch: :witch:
Re: Графиката на Foveri
« Отговор #662 -: Юли 19, 2011, 12:11:50 pm »
Фови, мног одобре знаеш, че пикливите тестове често не отчитат при малко закъснение. Нищо недей да спираш, графиката ти е направо страхотна, изчакай още ден два и повтори теста. Много силно стискам палчета да си приятно изненадана от закъснението  :bfp:
*
Re: Графиката на Foveri
« Отговор #663 -: Юли 19, 2011, 17:42:07 pm »
Цвети ,благодаря тии на теб за укоражителните думи.Обаче аз така съм се здухала вече ,че не очаквам да ги вида този месец .Но ,какво пък тайничко в себе си се моля да се изненадам  8O
*
Re: Графиката на Foveri
« Отговор #664 -: Юли 20, 2011, 13:54:02 pm »
Аз пък много се надявам, виж днес БТ как е по-виса  :wink:
 :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1:
Re: Графиката на Foveri
« Отговор #665 -: Юли 20, 2011, 15:37:26 pm »
 Момичетата са прави ,слънчице. Графиката ти е страхотна и няма защо да се тревожиш.Имай търпение. Стискам палци всичко да се подреди както винаги си мечтала :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:. Много целувки и късмет :goodluck: :balk_104:
*
Re: Графиката на Foveri
« Отговор #666 -: Юли 20, 2011, 16:06:25 pm »
Жени ,мила ,да днес пак е висока ,но вече съм обедена ,че това е реакция на утрогестана .Просто няма друга възможност ,при условие ,че тестовете са отрицателни ,а няма цикъл .
Re: Графиката на Foveri
« Отговор #667 -: Юли 20, 2011, 18:33:41 pm »
Не мисля,че е от утрогестана-понякога съм си завишавала дозата и температурата ми не е и помръдвала,като си е 37,1 и 5 утрогестана да изпия все тая.Пила съм го и за предизвикване на цикъл и точно затова ти писах,да не го спираш докато не дойде,защото и в двата случая няма да навреди-или ще дойде или няма,дано да е второто :D според мен изчакай още 3-4 дена и опитай пак с тестче.
« Последна редакция: Юли 20, 2011, 18:35:58 pm от malenagalena »
http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php

Вярвайте в Бог!Там,където свършват човешките сили,идва място за чудото!
*
Re: Графиката на Foveri
« Отговор #668 -: Юли 21, 2011, 13:30:32 pm »
Странна работа ...
И според мен не е от утрогестана, поне при мен не е поддържал БТ висока.
Графиката изглежда доста-доста бременна  :crossfingers: osi_9
Дано тестовете са от изветрялите  :wink:
Стискам палци  :crossfingers:
*
Re: Графиката на Foveri
« Отговор #669 -: Юли 21, 2011, 17:15:45 pm »
Фовче, на мен от прогестероновите препарати никога не ми се е задържала БТ висока.. Тази графика е толкова обещаваща  :goodluck:
Дано тестовете да са неадекватни!! Дано ни зарадваш!!!  :hug2:

*
Re: Графиката на Foveri
« Отговор #670 -: Юли 21, 2011, 21:09:53 pm »
Момичета ,аз направо вече изперках с тези тестове.В аптеката до нас вече сигурно ме мислят за откачена ,че през ден купувам по два теста ..та значи ,сутринта си направих тест и беше изключително отрицателен :bfn:.Но след като се върнах от работа и ви прочетох отново укоражителните постове,реших пак да ида до аптеката и си взех пак 2 теста ,Някаква нова марка поне за Испания така ми каза продавачът PREDICTOR.За разлика от досега дето вземах от Clearblue,Този новия не е дигитален ,но удари цената 20 евро .Ок и като се върнанх реших да препишкам единия ,и след 5 минути се появи бледа втора чртичка .Само се моля утре сутринта като си направя и втория да е по -наситена .Само се моля да не стане като предния път .Стискай те ми палчета .
*
Re: Графиката на Foveri
« Отговор #671 -: Юли 21, 2011, 21:12:02 pm »
Фовче , дано мила дано  :goodluck: :goodluck: :goodluck: :goodluck: :goodluck: :goodluck: :goodluck: :goodluck: :bfp: :bfp: :crossfingers:


Re: Графиката на Foveri
« Отговор #672 -: Юли 21, 2011, 21:28:47 pm »
Фови,явно твойто бебче е по-срамежливо :D ще се покаже тези дни,няма къде да иде :crossfingers: :bighug:
http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php

Вярвайте в Бог!Там,където свършват човешките сили,идва място за чудото!
Re: Графиката на Foveri
« Отговор #673 -: Юли 21, 2011, 21:29:48 pm »
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: Чудесна графика, няма как да не е  :bfp:
*
Re: Графиката на Foveri
« Отговор #674 -: Юли 21, 2011, 22:41:11 pm »
И според мен ще има  :bfp: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug:
*
Re: Графиката на Foveri
« Отговор #675 -: Юли 21, 2011, 23:14:10 pm »
Фовче, утре сутринта ще е по-наситен теста  :wink: Със следобедната урина бледички са чертичките  :kiss:  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

*
Re: Графиката на Foveri
« Отговор #676 -: Юли 22, 2011, 00:29:09 am »
Ухаааааа,утре ще чакам със затаен дъх Фовчо!Много искам да ни зарадваш миличка  :bfp::bighug:

*
Re: Графиката на Foveri
« Отговор #677 -: Юли 22, 2011, 08:37:00 am »
Монка да ,и аз искам ,но сутринта чертичката е същата като вчера едва забележима ,дано само не е някой призрак .
*
Re: Графиката на Foveri
« Отговор #678 -: Юли 22, 2011, 09:10:29 am »
Миличка, моля се за теб. Изчакай още 2 дена и пак направи тест със сутрешна урина.
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*
Re: Графиката на Foveri
« Отговор #679 -: Юли 22, 2011, 09:27:03 am »
Фови, няма как тази графика да не завърши със силно положителен тест  :bfp: :crossfingers:.
 Утрогестана не повишава и не понижава базалните температури!!!!
Стиснала съм силно палците утре да се отчетеш с още по-наситени чертички и след няколко дни бягай в лабораторията за кръвен :)УСПЕХ!  :bighug: