0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Графиката на Foveri
« Отговор #600 -: Юни 18, 2011, 08:58:19 am »
Фови, казах ти, чудесна графика, този месец е твоят, да знаеш.
Търпение още няколко дни, вярвам, че ще видиш ярките чертички.

 :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Графиката на Foveri
« Отговор #601 -: Юни 18, 2011, 09:16:42 am »
Честито,Foveri :D :D

*
Re: Графиката на Foveri
« Отговор #602 -: Юни 18, 2011, 10:00:52 am »
Foveri - много стиснати палци за една още по-наситена втора черта,тлъсто ЧХГ!!! :goodluck: :crossfingers: :crossfingers: :bighug:


*
Re: Графиката на Foveri
« Отговор #603 -: Юни 18, 2011, 12:09:32 pm »
 :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader: :crossfingers: :crossfingers: :goodluck: :goodluck: :goodluck:
Лелеееееееее направо ми направи целия ден щастлив, както ми беше криво  :D
Много, много се радвам, ноооо след ден - два ще честитя, като видим ярките черти, но все пак щом сега има втора черта, значииии...
Фовче мличко, само спокойно този път всичко ще е наред  :wink:
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: Графиката на Foveri
« Отговор #604 -: Юни 18, 2011, 12:23:44 pm »
Имаш и нашите стиснати палчета :) успех
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Re: Графиката на Foveri
« Отговор #605 -: Юни 18, 2011, 12:54:10 pm »
Фовче, още като видях този спад на 17 ден нещо ми просветна, дано да е това което си мисля. Стискаме палците на всички крайници.  :D
Re: Графиката на Foveri
« Отговор #606 -: Юни 18, 2011, 13:30:05 pm »
Успех и от мен много  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:  :goodluck: :goodluck: :goodluck:  и ще чакам ярки  :bfp: и тогава официално да ти честитим :) много се радвам  :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Графиката на Foveri
« Отговор #607 -: Юни 18, 2011, 16:40:57 pm »
Фовче,много,ама много се радвам за теб :balk_46:.Търпение,само 2 дена и тестчето ще покаже .Почти сигурно е ,че си бременна.Малко трудно от две чертички ще стане една,освен ако не е реакция от някое лекарство,но едва ли. Стискам ти много силно палци  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:.Дано ти честитим официално .Много целувки сладуранке  :bighug: :balk_104:
*
Re: Графиката на Foveri
« Отговор #608 -: Юни 18, 2011, 17:09:05 pm »
Фовчееееееееееее, ще се пръсна от радост да знаеш!!!! Дано след 2 дена чертичките са още по-наситени, миличка!!! Много, много съм щастлива и се надявам това да е последната ти графика за много дълго време!! Прегръщам те силно и ти изпращам положителна енергия  :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :bighug:

*
Re: Графиката на Foveri
« Отговор #609 -: Юни 18, 2011, 17:14:25 pm »
Браво Фовче!Мила знам,че ще се случи душко вярвам ,че ще видиш едни тлъсти две черти след ден -два.Много се радвам да знаеш :party: :balk_21:

*
Re: Графиката на Foveri
« Отговор #610 -: Юни 18, 2011, 18:02:39 pm »
Благодаря ви от сърце ,направо ме разплакахте със постовете си .
Даже за сега знаете само вие ,Дано този път успея да изкарам до края .
Галка мерси за вирусчетата веднага се мятам вътре  :a_cat_06: :a_cat_06: ,знаех си аз ,че тази седмица от всичките вируси ,ще има голям успех . :D :D :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Графиката на Foveri
« Отговор #611 -: Юни 18, 2011, 21:10:55 pm »
Фовчем, много се радвам за теб.  :D :bighug: Маргарита е праша, малко трудно  2 чертички ще станат една.  :D Стискам ти палчета след 2-3 дни да се похвалиш с хубави и чрки 2 чертички, и малко ширусчета специаааално за теб
 :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1:

успех миличка


*
Re: Графиката на Foveri
« Отговор #612 -: Юни 19, 2011, 09:10:11 am »
Иванитка ,благодаря ти за вирусчетата  :bubblebath: :bubblebath:
Re: Графиката на Foveri
« Отговор #613 -: Юни 19, 2011, 11:24:01 am »
Фовче много се радвам за теб миличка  :bighug: :bighug: :bighug:
очаквах да се включиш с  :bfp:   :cheerleader: твой ред беше  :wink:
стискам палци следващият тест да е с две тлъсти черти.
 :goodluck: :crossfingers: :cloud9: 

Вярвам!!!!
Re: Графиката на Foveri
« Отговор #614 -: Юни 19, 2011, 21:31:14 pm »
Фовчи,хайде да те наръсим едно хубаво с бременните си вирусчета,че утре хууубаво да видиш и двете чертички :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1:
[/url]
*
Re: Графиката на Foveri
« Отговор #615 -: Юни 20, 2011, 08:04:13 am »
 :( :( :( :( :( много съм нещастна днес теста е с една черта .Направо не мога да повярвам как може на 9 ДПО да са две макар и тест линията да е по бледа ,а днес на 11 ДПО да е само една .мисял ,че съм голям глупак ,че се зарадвах толкова рано . :( :( :( :( :( :( :(
*
Re: Графиката на Foveri
« Отговор #616 -: Юни 20, 2011, 10:18:34 am »
Фови, знаеш, тестовете толкова рано могат и да покажат, може и - не.
Освен това, трябва да отчетем, че си пила през нощта вода, това също намалява концентрацията на хормона.
Не се настройвай, така, графикат апродължава да е чудесна.
Колко си изтърпяла, кураж още няколко дни.
Прегръщам те!
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*
Re: Графиката на Foveri
« Отговор #617 -: Юни 20, 2011, 11:10:40 am »
foveri, не се разтройвай излишно! А според мен е излишно, тъй като дали на 7-я, 9-я или 11-я ден направен - тестът за бременност не би показал сигурен резултат. Все пак трябва да отчете някакво определено ниво на HCG, a това би могло да стане единствено след имплатация на оплодената яйцеклетка т.е. от най-,най-рано 11-12-я ден след евентуалната овулация.. и пак зависи от чувствителността на теста, но и от нивото на HCG, което в тези ранни дни е ниско.

Графиката ти е много хубава до момента, дано и занапред! :crossfingers:

Късмет ти желая!  yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
« Последна редакция: Юни 20, 2011, 11:14:42 am от Rejna »
............................Тайната на нашата вечеря............................
*
Re: Графиката на Foveri
« Отговор #618 -: Юни 20, 2011, 11:38:38 am »
Миличка, недей така да се отчайваш. Аз също като направих тест - първия беше почти с еднаква черта като контролната /и хем следобяда/, а на следващия ден със сутрешна урина почти не се забелязваше чертата.
Много силно се надявам, че този тест е фалшив и много ти стискам палци
*
Re: Графиката на Foveri
« Отговор #619 -: Юни 20, 2011, 12:18:32 pm »
Аз също споделям мнението на останалите момичета.Знаеш ,че има тестове ,които показват бременност в момента на имплантирането и после чак след закъснението поради HCG.Та не се очайвай,графиката ти изглежда доста добре и нетрябва да се придаваш.
ИСТИНСКИ ТИ ЖЕЛАЯ КЪСМЕТ И СКОРО ДА НИ ЗАРАДВАШ!!!НЕОСТАНА 2-3 ДНИ!! :D :bighug:
 :grouphug2: