0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Графиката на Foveri
« Отговор #420 -: Октомври 29, 2010, 09:41:42 am »
Как си мила,как се чувстваш??Радоста е голяма,но незабравяй да се пазиш и не ни забравяй!Пиши ни информирай ни за слечващото с теб и бебо!! :bighug:Наистина много ти се радвам на новината за :bori_007:
*
Re: Графиката на Foveri
« Отговор #421 -: Октомври 29, 2010, 11:08:48 am »
Титко ,благодаря ти за вниманието .Добре съм ,все още не съм ходила да доки ,но на 02.11 имам час за личната и от там вече ще видим кога ще е часът за доктор да потвърди .
Разбира се ,че няма да ви забравя .
Всички ви чуствам като мое семейство.
На теб много :crossfingers: :crossfingers: :bighug: :bighug: това да е твоя месец
*

    vitanova_1981

  • ***
  • 418
  • аз съм твоя подарък,пази ме
Re: Графиката на Foveri
« Отговор #422 -: Октомври 30, 2010, 13:29:42 pm »
Foveri виждам,че имаш зацапване бързо на лекар било то и на часно,колкото и да е безобидно,толкова може да е опасно.Аз мисля че е добре да те види спициалист,ако не друго поне ще ти изпише но-шпа и повече почивка пък и ще те успокой.Хайде успех и мисли само позитивно :bighug: :bighug: :bighug:
*

    vitanova_1981

  • ***
  • 418
  • аз съм твоя подарък,пази ме
Re: Графиката на Foveri
« Отговор #423 -: Ноември 01, 2010, 11:57:00 am »
Фофи по-добре си нали,а ходи ли на лекар?Почивай си повечко.Хайде чакаме хубави  :bighug:новини
Re: Графиката на Foveri
« Отговор #424 -: Ноември 01, 2010, 12:25:11 pm »
Фовчо, как си миличка. Надявам се всичко при вас да е наред:) Чакаме новини!


*
Re: Графиката на Foveri
« Отговор #425 -: Ноември 01, 2010, 16:44:21 pm »
Здравейте момичета .Ами и аз незнам как съм , в събота ми прицапа някакво св.кафеникаво и ужасни болки в двата Я и ниско долу и ходихме във спешното -та ЧХГ беше 4040 ,но доктора не видя нищо -имал съмнения ,че е или ниско долу или е извън матачно ,но не сложи диагноза ,знам ,че е било рано .Като ситрагвах от там ,ми казаха да лежа и да ида в понеделник ,Днес ЧХГ е 7230 ,незнам дали той е видял нещо ,но за по сигурно ме викат пак в спешното в сряда .Все още никой не иска да каже окончателно ,какво става и дали се вижда нещо .Та това е от мен .Лежа си и чакам .Направо много се ядосвам ,че живея в Испания ,но ..................
« Последна редакция: Ноември 01, 2010, 16:46:07 pm от foveri »
*
Re: Графиката на Foveri
« Отговор #426 -: Ноември 01, 2010, 17:23:31 pm »
Ох Фовчи,дано бебчо си е на мястото и всичко е моментно :crossfingers: :bighug:

Re: Графиката на Foveri
« Отговор #427 -: Ноември 01, 2010, 19:26:49 pm »
Фовче миличка дано всичко е наред с бебо.Лежане и само лежане,мисли позитивно и бъди спокойничка и ще чакаме добри новини в сряда  :crossfingers: прегръщам те много и с бебораните ти пращаме най положителната енергия  :hug2:

Вярвам!!!!
Re: Графиката на Foveri
« Отговор #428 -: Ноември 01, 2010, 19:34:04 pm »
Фови, силно се надявам, че тоя доктор не е  добре с очите. ЧХГ-то според мен се движи доста добре, особено за ранна бременност, както е при теб. Дано всичко да е наред и бебко си е където трябва! Ще се моля за теб и те  :bighug: :bighug:


*
Re: Графиката на Foveri
« Отговор #429 -: Ноември 01, 2010, 19:54:50 pm »
Не се ядосвай Фовчи!Дано в сряда видят бебо вече и нещата да се наредят за да си караш спокойно бременността :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
   
*
Re: Графиката на Foveri
« Отговор #430 -: Ноември 01, 2010, 20:27:46 pm »
Фовче, дано не е нищо обезпокоително и да се види бебо в Сряда! Сега си почивай!!! И както е казала бебешори преди мен, мисли позитивно!!! ! Прегръдки!  :bighug:

*
Re: Графиката на Foveri
« Отговор #431 -: Ноември 01, 2010, 23:01:53 pm »
Милите ми приятелки ,Благодаря ви за подкрепата .Добре ,че сте вие ,за да ми давате  кураж.

Ренка ,мила ,ами незнам ,ама и двата дни в спешното бяха различни докторите .
 :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Графиката на Foveri
« Отговор #432 -: Ноември 01, 2010, 23:35:52 pm »

 :bighug: :bighug: :bighug:

Всичко ще се оправи миличка, бебчо ще е на мястото си, ние сме с теб
Re: Графиката на Foveri
« Отговор #433 -: Ноември 02, 2010, 07:24:17 am »
Фовчи,най-искрено и сърдечно се надявам всичко да е наред.Мен такива неща много ме разстройват,оставам без думи и не знам как да си изкажа съпричастността.Прегръщам те силно,мила.Опитай се да не се разстройваш много,защото това се отразява на бебо
[/url]
*
Re: Графиката на Foveri
« Отговор #434 -: Ноември 02, 2010, 09:07:08 am »
Фови, всичко ще бъде наред, стискаме палци.
ЧХГ-то се движи повече от чудесно, БТ стои мирно, пък и зацапването е било моментно. Стой но топло, лежи си и на следващия преглед ща се види бебо.
Прегръдки!
*
Re: Графиката на Foveri
« Отговор #435 -: Ноември 02, 2010, 09:23:14 am »
фОВИ,не се притеснявай,ние сме с теб!!!Всичко ще се оправи!!!Графиката не показва,нищо лошо,пък и съм сигурна,че всичко ще отмине и ще останат само радостта за бебо!!! :crossfingers:
 :bighug:    :bighug:    :bighug:
Re: Графиката на Foveri
« Отговор #436 -: Ноември 02, 2010, 09:27:08 am »
Фови, надявам се, че днес се чувстваш много добре :) Сигурно бебо се е бил скрил и докторите не са го видели.. И аз мисля като другите, че графиката ти е супер. Мисли позитивно, за да може и бебо да го усеща :):)


*

    vitanova_1981

  • ***
  • 418
  • аз съм твоя подарък,пази ме
Re: Графиката на Foveri
« Отговор #437 -: Ноември 02, 2010, 11:14:14 am »
Фофи съдбата понякога ни праща изпитания като това в момента което ти преживяващ,кара ни да се чувстваме несигурни,унили,отчаяни,но всъшност по този начин ни прави по-борбени,упорити и твърди.Аз не се съмнявам,че един ден ще си спомняш с усмивка как не са видели бебо,еми още е рано може би,затова мила не се отчайвай,бъди спокойна,мисли позитивно и всичко ще си дойде на място :P :babyflips: osi_9
А казаха ли ти да пиеш но-шпа?Все пак не е зле да пиеш,най-вече заради зацапването :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Графиката на Foveri
« Отговор #438 -: Ноември 02, 2010, 11:20:53 am »
vitanova_1981 Благодаря ти .че ме наглеждаш.ами да ти кажа ,не са ми дали никакви хапчета .Но аз си имам но-шпа и когато много ме боли пия по едно .
Даже незнам дали тука в Испания ги има тези хапчета .
*

    vitanova_1981

  • ***
  • 418
  • аз съм твоя подарък,пази ме
Re: Графиката на Foveri
« Отговор #439 -: Ноември 02, 2010, 11:39:40 am »
фофи не е зле да пиеш 3х1 ,но-шпа не позволява на матката да прави контракции откъдето идват и тези течения,но-шпа няма да ти навреди само може да ти помогне,заместител на но-шпа е папаверин.Ако утре всичко е наред в което не бива да се съмняваш,лекаря най-вероятно ще ти го изпише,може да не са същите но с еднакво деиствие.Хайде чакамете с хубави новини :P