0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #220 -: Февруари 08, 2010, 14:22:05 pm »
Я аз да попитам:колко дни след блокажа се започва същинската стимулация,че съм забравила?И има ли точно определени дни ,които трябва да минат след поставянето на блокажа и започването на стимулацията или е индивидуално според цикъла на жената?

Почваш ли вече?

Успех!
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #221 -: Февруари 08, 2010, 14:29:24 pm »
Доколкото си спомням 17 дни, не е индивидуално, но има значение дали ти е дошъл МЦ след блокажа
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #222 -: Февруари 08, 2010, 14:43:08 pm »
Няма определени дни като понеделник, сряда и петък за прегледи на стимулациите. Обикновено са през ден след 4, 5- тия ден от началото на стимулацията и зависи какъв ден ще ти се падне от седмицата... Ако искаш да си направиш някакви планове спрямо това кога си на прегледи, отсега ще ти е трудно да го направиш. Пък и дните, в които си на прегледи, даваш и кръв за изследвания, спрямо които след 12. 30. часа ти излизат резултатите и новите дози лекарства, и така тези ти дни до около 14. часа са заети. Успех!
Лоша работа, тогава :(
Предните два пъти прегледите ми винаги са били в понеделник, сряда и петък, както и хормоните. Обикновено се примолвах за много ранен час за преглед, давах кръв и отхвърчавах на работа. И вечер минавах да ми сложат инжекциите. А няма вариант да не ходя на работа по време на стимулацията, просто липсва такава възможност.
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #223 -: Февруари 08, 2010, 14:48:46 pm »
shanoar ,благодаря ти много.На мен ми се пада на 18-я ден след поставянето на блокажа да ми е първия преглед и предполагам първа инжекция,т.е ще ми е 8 ден от цикъла,което ми се видя доста късно.Просто не си спомням как ми беше при миналогодишния дълъг протокол.

Силве,почвам дааааа.Гледам,че и ти ще почваш  :PДано този ни опит да е успешен.От сега ме е стегнало под лъжичката  :lol:
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #224 -: Февруари 08, 2010, 14:51:15 pm »
:PДано този ни опит да е успешен.
Ще бъде  :bighug:
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #225 -: Февруари 08, 2010, 14:59:45 pm »
Лимонче,по какъв протокол ще си?
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #226 -: Февруари 08, 2010, 15:03:01 pm »
Лимонче,по какъв протокол ще си?
Още не съм започнала. Чакам резултат от биопсия. И заповед от Фонда.
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #227 -: Февруари 08, 2010, 15:06:18 pm »
А дано и резултатът да е добър и веднага да почнете щом си вземеш заповедта  :bighug:
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #228 -: Февруари 08, 2010, 15:15:28 pm »
Мече, Силванче, а и на всички останали - успех момичета!
И дано това да е вашият последен и успешен опит!
*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #229 -: Февруари 08, 2010, 15:48:06 pm »
От сега ме е стегнало под лъжичката  :lol:

И мен треска ме тресе от притеснение.

А ти и първия път ли беше по дълъг протокол?
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #230 -: Февруари 08, 2010, 15:50:02 pm »
Мече, Силванче, а и на всички останали - успех момичета!
И дано това да е вашият последен и успешен опит!
И аз ви пожелавам много успех момичета!!! yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17


Има три неща, които възрастните могат да научат от децата:
~ да бъдат радостни без повод;
~ винаги да са заети с нещо;
~ да се стремят с всички сили към това, което желаят;
(Паулу Коелю)

‎"Случва се нещото, в което наистина вярвате.
А вярата е нещото, което го кара да се случи."
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #231 -: Февруари 08, 2010, 15:53:06 pm »
Силве,първия път бях по къс,втория по дълъг и това ми е трети опит и пак ще съм по дълъг.По-добре реагирам на дългия протокол и яйцеклетките ми са по-качествени от него явно.

Петюшче,Мимижорка  :balk_21:
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #232 -: Февруари 08, 2010, 16:15:20 pm »
Мече, моят първи преглед след поставянето на блокажа беше на 14- тия ден, или 15- тия(на 07.11. блокаж, на 21.11. преглед), незнам как да ги броя вкл. деня на блокажа или не, затова така ти ги давам. Може би Док определя според дължината на цикъла, или е според вида на блокажа, не съм се интересувала. Както и да е- желая ти успех от цялото си сърце и баба Марта да те "погази" хубавичко с дойна радост!                                                                                 Силве, успех и на теб!
Човек трябва да обича избрания начин на живот точно толкова,колкото претенции ще му предяви подир време;и аз го обичам

 
*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #233 -: Февруари 08, 2010, 16:39:30 pm »
Благодаря ви!

Стискайте палци и на мен, и на сестра ми, моля ви!

Успех на всички!!!
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #234 -: Февруари 08, 2010, 17:53:48 pm »
Успех, момичета! Стискаме ви палци и влачим крачета!
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #235 -: Февруари 08, 2010, 17:58:37 pm »
Аз този път съм по къс протокол, 3 опит. Да се надяваме да е последен и успешен до финала.

Силве, като гледам двечките ще си ходим заедно май.

Кърмих близнаците си 1 год и 2 месеца!!!
За моите две ангелчета родени в 25 г.с.
9.09-11.09.2008
9.09-20.02.2009

Една година без мама...
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #236 -: Февруари 08, 2010, 19:37:33 pm »
Мили дами,да попитам и аз нещо.Тъй като работата ми е сезонна и не мога да отсъствам ,отложихме всичко за през пролетта.Сега смятат смятам и се очертава да продължим в началото на април.Днес разбрах,че на 4-ти април е Великден(може и да греша).
Бихте ли ми казали какъв ще бъде графикът по Великденските празници,или ако не знаете,много моля някои ако ходи тези дни в клиниката да попита.
Благодаря предварително :wink:
*

    isho75

  • ****
  • 533
  • Вярвай в чудеса
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #237 -: Февруари 08, 2010, 19:51:27 pm »
Мили дами,да попитам и аз нещо.Тъй като работата ми е сезонна и не мога да отсъствам ,отложихме всичко за през пролетта.Сега смятат смятам и се очертава да продължим в началото на април.Днес разбрах,че на 4-ти април е Великден(може и да греша).
Бихте ли ми казали какъв ще бъде графикът по Великденските празници,или ако не знаете,много моля някои ако ходи тези дни в клиниката да попита.
Благодаря предварително :wink:
На 18.02 ще ходя и ще проверя.Но до колкото знам те почиват чак август,така че според мен трябва да работят редовно.Но като отида ще проверя за по сигурно.
Да заповядаш на себе си е най-голямата власт
http://misli.hit.bg/thedreams.html
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #238 -: Февруари 08, 2010, 20:34:54 pm »
Стиснати палчета и успех и от мен за Силвето, Мечето, Силванчето , сестра  й ,Николинчето и на всички, на които скоро им предстои /надявам се съвсем скоро и на мен /!!!!
Много вяра и късмет желая на всички ни !
Да попитам нещо. Ако сам финансираш процедурата си, лекарствата за стимулацията и после след трансфера, от клиниката ли ти ги предлагат или се налага сам да си ги набавяш.Има ли във форума тема за набавяне на лекарствата / освен лекарства от Румъния /?
Успешна седмица на всички,добри резултати,успешни и леки процедури и мноооого добри новини !
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #239 -: Февруари 08, 2010, 20:50:33 pm »
Isho благодаря за бързият отговор,ще чакам да ми кажеш какво са ти отговорили(може да ми пишеш и на лични). :wink: