0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #200 -: Февруари 05, 2010, 10:23:16 am »
Здравейте, и аз съм от одобрените и чакащи заповед, за втори опит съм , в клиника "Малинов".
 :) me4kata ме е изпреварила.
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #201 -: Февруари 05, 2010, 10:51:16 am »
Момичета, как мислите ще си пускате ли отпуски по време на стимулацията? и горе долу колко дни продължава тя?
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #202 -: Февруари 05, 2010, 12:11:53 pm »
Моя приятелка започна вече процедурата, но й дадоха болничен. Не зная как ще е при теб мила. Най-добре питай доки.
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #203 -: Февруари 05, 2010, 17:13:30 pm »
Здравейте ,да се запиша и аз в темичката ...одобрени сме и очакваме само заповедта.Искам да попитам като отивам за заповедта трябва ли да си запиша час в клиниката за преглед?
Успех на всички osi_9 yahoo_17
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #204 -: Февруари 05, 2010, 17:41:39 pm »
Здравей vavia! Като си занесох заповедта, Силвето ме посъветва да се кача на 4 етаж и да си запиша час при секретарките за първата инжекция, така че успех със заповедта и процедурата!
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #205 -: Февруари 05, 2010, 17:51:04 pm »
Здравейте ,да се запиша и аз в темичката ...одобрени сме и очакваме само заповедта.Искам да попитам като отивам за заповедта трябва ли да си запиша час в клиниката за преглед?
Успех на всички osi_9 yahoo_17
Да трябва да си запишеш 4ас за преглед и да си занесеш заповета при Силвия,а тя ще ти каже да предадеш на док. 4е си от фонда и 4е си и предала документа.
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #206 -: Февруари 05, 2010, 18:05:41 pm »
Здравейте!Аз ще бъда по-дълъг протокол с поставяне на инжекцията на 20-ти ден от цикъла.Но забравих да попитам трябва ли да си запазвам час за тази инжекция или директно отивам в клиниката? 8O
И аз съм като теб ,ами мисля 4е трябва да си запишеш 4ас за преглед и като се обадиш на секретарките ще и кажиш 4е искаш 4ас и доктора ти е казал да отидеш на 20 ден от цикала за първа инжекция. И като минеш при него след 1 4аса запо4ват да ги поставят така беше при мен сигорно и при теб.Успех
*

    isho75

  • ****
  • 533
  • Вярвай в чудеса
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #207 -: Февруари 05, 2010, 18:28:30 pm »
Момичета, как мислите ще си пускате ли отпуски по време на стимулацията? и горе долу колко дни продължава тя?
Стимулацията далу горе 14 дни и към това прибавяш още три или четири дни от пункция до трансфер,абе максимум 20 дни всичко.Но след пункцията ти дават болничин 30 дни.Успех.
Да заповядаш на себе си е най-голямата власт
http://misli.hit.bg/thedreams.html
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #208 -: Февруари 05, 2010, 18:29:40 pm »
 Аз също си мислех за това като теб,а на теб биха ли ти блокажа?На мен на 29.01 ми я сложиха и на 16.02 ще ходя за втората инжекция и съм по дълъг протокол, а ти кога ще ходиш?
Здравей Емили, на 07.02 ще ми слагат блокажа и на 21.02 за следващата инжекция (по дълъг протокол съм)... Много ми е притеснено и докато не започнат нещата не мога да се отпусна че всичко това се случва на мен... Като капак имам чувството че всеки момент ще ми дойде и ще си проваля блокажа. Рядко ми идва до 21вия ден, но по "Закона на Мърфи" нали знаеш - всичко е възможно... Така ми се иска да съм вътрешно спокойна...
Хайде успех на всички започващи - Да ви върви по вода без никакви спънки и проблеми и един ясно положителен краен резултат.
[/quote] Не се притеснявай няма нищо страшно и мен ме беше страх,а казах ли ти колко дни ще трябва да ти бият инжекции и ще трябва да си там ако не си от София моите ще са около 16 - по дълъг съм и аз.Мерси - успех и на теб
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #209 -: Февруари 06, 2010, 17:00:05 pm »
yours,emilli5 Благодаря Ви за отговорите......остава да ми се обадят :balk_602:
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #210 -: Февруари 07, 2010, 20:09:05 pm »
 Аз също си мислех за това като теб,а на теб биха ли ти блокажа?На мен на 29.01 ми я сложиха и на 16.02 ще ходя за втората инжекция и съм по дълъг протокол, а ти кога ще ходиш?
Здравей Емили, на 07.02 ще ми слагат блокажа и на 21.02 за следващата инжекция (по дълъг протокол съм)... Много ми е притеснено и докато не започнат нещата не мога да се отпусна че всичко това се случва на мен... Като капак имам чувството че всеки момент ще ми дойде и ще си проваля блокажа. Рядко ми идва до 21вия ден, но по "Закона на Мърфи" нали знаеш - всичко е възможно... Така ми се иска да съм вътрешно спокойна...
Хайде успех на всички започващи - Да ви върви по вода без никакви спънки и проблеми и един ясно положителен краен резултат.
Не се притеснявай няма нищо страшно и мен ме беше страх,а казах ли ти колко дни ще трябва да ти бият инжекции и ще трябва да си там ако не си от София моите ще са около 16 - по дълъг съм и аз.Мерси - успех и на теб
[/quote] Здравей, ходили да ти сложат блокажа?
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #211 -: Февруари 08, 2010, 12:18:27 pm »
Здравейте момичета,
 Вчера ми сложиха блокажа и живот и здраве на 21.02 продължаваме със стимулацията по дълъг протокол. Чудя се какво да кажа в работата, как да обясня предстоящите отсъствия и как да постъпя изобщо. Не съм сигурна дали някой ще ме разбере още повече че шефът ми е млад и няма още деца.... Най-гадното е че ако нищо не стане на мен ще ми бъде достатъчно гадно, а като си помисля как ще ме гледат под око и какви клюки ще има по мой адрес направо ми се свива сърцето.. Вие как ще постъпите?
п.п. Сори не съм много по темата,ама някъде из форума имаше подобна дискусия но не я намерих ...

Успех момичета и мнооого късмет.
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #212 -: Февруари 08, 2010, 12:58:39 pm »
Миличка, не е нужно да обясняваш. Аз например казах, че си имам здравословни проблеми и ще трябва да ходя на инжекции. Подготвих ги ,че след инжекциите ще ми правят оперативна интервенция и след това ще изляза в болничен.Е, като съм си предала болничния сигурно са се чудили какво ми е било, а може и да са се сетили, но недей го мисли. При мен също първия път не се получи. Сега правих на естествен цикъл и отсъствията ми бяха много по-малко. А болничен след процедурата не съм взимала. Надявам се да се получи този път. Тази седмица ще разбера.
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #213 -: Февруари 08, 2010, 13:14:21 pm »
Мила j_j_ana , каквото и да кажеш винаги ще има такива които да кажат нещо и да те засегнат. Но ти вдигни глава и не им обръщай внимание, няма нищо срамно. Трябва да си горда че си от жените които вървят по тежкия път в името да сбъднат мечтата си. На болничният лист, който издават от клиниката пише "стерилитет при жената". Аз не бях казвала първия път нищо, но от болничния разбраха и имаше доста приказки.Но въпреки това продължавам напред. Вторият ми опит за съжаление също завърши неуспешно и утре като се върна отново сигурно ще има приказки, но това не ме интересува. Желая на мен и на всички вас здраве и много сили по пътя и ще успеем.
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #214 -: Февруари 08, 2010, 13:16:57 pm »
Момичета, доколкото разбрах, инжекциите вече са на първия етаж. А пак ли са в понеделник, сряда и петък прегледите по време на стимулация?
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #215 -: Февруари 08, 2010, 13:19:46 pm »
Момичета, доколкото разбрах, инжекциите вече са на първия етаж. А пак ли са в понеделник, сряда и петък прегледите по време на стимулация?

Да, на първият етаж срещу новия кабинета за прегледи. При мен се е падало и вторник!  :D
Прегледите в стимулация са до обяд!
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #216 -: Февруари 08, 2010, 13:32:07 pm »
Да, знам че са само сутрин, затова и питам в кои дни са. Анмар, често ли ти се е случвало във вторник? Не е ли изключение или вече няма такова правило?
*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #217 -: Февруари 08, 2010, 13:40:32 pm »
На болничният лист, който издават от клиниката пише "стерилитет при жената".

На болничния лист първия път пишеше "стерилитет при жената, пункция на фоликули".
И някои любопитни колежки веднага в интернет бяха проверили какво е това пункция, и разбраха какво съм правила.

Не съм сигурна, но може би на болничния може да се напише само "стерилитет при жената", да не се пише втората част, и няма да се знае точно какво е, доста жени имат проблеми, но питай в клиниката за това.
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #218 -: Февруари 08, 2010, 13:58:25 pm »
Да, знам че са само сутрин, затова и питам в кои дни са. Анмар, често ли ти се е случвало във вторник? Не е ли изключение или вече няма такова правило?
Няма определени дни като понеделник, сряда и петък за прегледи на стимулациите. Обикновено са през ден след 4, 5- тия ден от началото на стимулацията и зависи какъв ден ще ти се падне от седмицата... Ако искаш да си направиш някакви планове спрямо това кога си на прегледи, отсега ще ти е трудно да го направиш. Пък и дните, в които си на прегледи, даваш и кръв за изследвания, спрямо които след 12. 30. часа ти излизат резултатите и новите дози лекарства, и така тези ти дни до около 14. часа са заети. Успех!
Човек трябва да обича избрания начин на живот точно толкова,колкото претенции ще му предяви подир време;и аз го обичам

 
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #219 -: Февруари 08, 2010, 14:00:19 pm »
Я аз да попитам:колко дни след блокажа се започва същинската стимулация,че съм забравила?И има ли точно определени дни ,които трябва да минат след поставянето на блокажа и започването на стимулацията или е индивидуално според цикъла на жената?