0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Трета януарска седмична тема/18.01-24.01/
« Отговор #140 -: Януари 22, 2010, 10:39:46 am »
Добро утро пилета :)


Титинка, честит рожден ден мила! Само хубави неща и най-желаното да ти се сбъдне! :)

Браво, Маринче, видя ли как лесно си се оправила в София. Само дето се притесняваше излишно ;)

Исе, ти шари яйцата, ха така :)

Благодря на всички бременелки за това, че ни пуснаха вирусчета!

Малвинка, леко раждане и от мен ;)

П.С. Да се посмеете малко. Снощи от много акъл, като се изкъпах, и както съм  бе очилата, се подхлъзнах и бам на земята. Ударих се в един леген (слава богу не в мивката) и си натъртих и охлузих във низходящ ред: веждата, носа, двете ръце и левия крак. Сега съм много 'красива' - синя и зелена отвсякъде и веждата ми стърчи 3 сантиметра от лицето ;) Хехе

« Последна редакция: Януари 22, 2010, 10:49:38 am от Раши »


*
Re: Трета януарска седмична тема/18.01-24.01/
« Отговор #141 -: Януари 22, 2010, 10:42:49 am »
Добър ден, момичета!И аз съм от 28.12 професия домакиня и  е много кофти.Така ,че ние с Мънки те разбираме Тине :hug2:       Тити :hbirth:  Много здраве, щастие и едно бебенце да те радва!Скарлет, мерси за вирусната атака :bubblebath: :bighug:
« Последна редакция: Януари 22, 2010, 10:44:51 am от moniks_s »

Re: Трета януарска седмична тема/18.01-24.01/
« Отговор #142 -: Януари 22, 2010, 10:43:56 am »
 Тина,ами аз съм такаааа,и какво правя....ами по цял ден само щуротий измислям.Намирам си работа,като да претапицирам столовете и т.н. ,излизам на кафенце с прителки,равчя се из нета и общо взето това е  :wink:[/color][/i]
[/quote]

ами и аз така... :lol: оффф направо се успокойх че не съм само аз :wink:
 
*
Re: Трета януарска седмична тема/18.01-24.01/
« Отговор #143 -: Януари 22, 2010, 10:57:12 am »
Момичета, какво правите в този мразовит ден освен че сте на работа? Аз съм засега вкъщи и се чудя какво да правя?
Аз съм с тази "професия" от октомври 2008-ма... :?Писна ми,ама и друг изход няма за момента.
Като си изпия кафенцето,(ако има с кого),ошетвам вкъщи и на компа-форум,филмче,игрички...и така минал денят.
Благодаря ви бремелинки за вирусчетата,дано най-после ме зарази този най-мечтан вирус. :a_cat_06:
Малвина,леко и безпроблемно раждане и от мен! osi_9


Тити,честит рожден ден и тук!
Изпращам ти честитка една-сбъдване на най-съкровената мечта! :balk_7:

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Трета януарска седмична тема/18.01-24.01/
« Отговор #144 -: Януари 22, 2010, 11:19:38 am »
Ей Маймунке,знайш ли как ще те накефя аз на студа и снега.Аз тука съм се вкочанила,тя се кефи нашата откачалка.Пък ако си нямаш какво да правиш цял ден във вас,иди в нас бе,работа има колкото си щеш :lol: :wink:
Честит рожден ден,Тити.Няма да прекалявам с пожеланията ,че ще ни се скарат.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Трета януарска седмична тема/18.01-24.01/
« Отговор #145 -: Януари 22, 2010, 11:36:05 am »
Здравейте момичета в този мразовит ден!  :stuuud:И при нас е-10, но съм на работа! При мен е топличко, шефовете ги няма и се вмъкнах да ви прочета! Лошо е останеш без работа - не го пожелавам на никого. Аз когато искам да се разтоваря - взимам гоблена! Не усещам как минава времето, увлича и резултата е красив!Ако съм полезна - ще се радвам!Раши внимавай - в банята е гадно да паднеш и може да има лоши последици! Да минава днешния петък - много го обичам по принцип, защото е последния работен!Успешен, по-топличък и спокоен ден на всички!
Re: Трета януарска седмична тема/18.01-24.01/
« Отговор #146 -: Януари 22, 2010, 11:39:43 am »
Тити  :balk_19:
Мерси момичета,скоро и към вас да отправяме такива пожелания! :goodluck:
:bighug:

Re: Трета януарска седмична тема/18.01-24.01/
« Отговор #147 -: Януари 22, 2010, 12:04:12 pm »
Рашииии, душа, ти се претрепала  :( , миличката... Това нали не променя срещата ни в неделя??? Нищо че си синьо-зелена  :lol:

Аз май съм "най-старото куче" с професия домакия от октомври 2007  :lol: :lol:
Спретнала съм си един ритъм на живот и много ми допада. Едно дете съм и съм свикнала сама да си се забавлявам и никога неможе да ми е скучно като съм сама, по скоро е възможно да ми е скучно като съм някой отколкото сама  :lol:
От два месеца съм на вълна месене на питки, хляб, солени торти и други такива и много ми харесва. Това за гоблените хич не е за нервната ми натура  :? При мен нещата трябва да стават бързо и да се вижда резултата веднага  :lol: :lol:
« Последна редакция: Януари 22, 2010, 12:09:38 pm от Надеж »

*
Re: Трета януарска седмична тема/18.01-24.01/
« Отговор #148 -: Януари 22, 2010, 12:17:47 pm »
Ехеее, то много изписано тука, брейй  :D
А и аз да си кажа, че от октомври 2008 си смених работата, офисът ми е в къщи и от време на време пропътувам стотици километри  :D
Сутрин си пия кафенцето с вас, прослушвам някой и друг клиент, и уча английски език - и въобще не ми е скучно!  :D Свекито готви и шие гоблени, няма да сме конкуренция де  :D
Рашии, милата тя!  :( Какво правиш, бе душо, ке се претрепиш  :D
Това ми напомни и мой случай преди години, и аз така се подхлъзнах, ама на теракот и бях с ожулени лакти една седмица - хахаха :D :D :D
*
Re: Трета януарска седмична тема/18.01-24.01/
« Отговор #149 -: Януари 22, 2010, 13:08:58 pm »
Привет в днешният мразовит ден!
Честит Рожден Ден Тити! Живи и здрави и със сбъднати мечти!
Раши и аз съм го правила този фал! Много е кофти!
Гледам,че си организирате срещичка, а аз  не знам! :(
*
Re: Трета януарска седмична тема/18.01-24.01/
« Отговор #150 -: Януари 22, 2010, 13:12:45 pm »
Тези дни имам повечко време да ви наглеждам защото съм в отпуск тази седм.Иначе съм доста ангажирана работейки до 18 часа - затова все вечер се включвам.... Да пожелая на Тити честит РД и много здраве- всичко друго човек може да постигне когато е здрав!  :bighug: Раши, хубаво е че гледаш от към смешната страна на нещата, но падането в банята е кофти- дано не те болят много сининките...
п.п вече може да ме махтене от списъка в очакване - яхнала съм метлата  :witch: за пореден път  :(
*
Re: Трета януарска седмична тема/18.01-24.01/
« Отговор #151 -: Януари 22, 2010, 14:44:59 pm »
Здравейте, сладурки  :sunshine:
Настроението ви е отлично, така като ви чета  :balk_103:
Аз избягвам да пиша тези дни, че съм се разкиснала нещо и не ми се иска да скапвам атмосферата.
Раши, миличка, ми то не е смешно. Внимавай в банята, че моя приятелка си счупи крака така.
Тити, честит рожден ден!!! Бъди много щастлива и усмихната!
.
.
два часа по-късно
още не съм си постнала написаното :balk_113: Момичета, понякога мноооого ми се иска да съм безработна и да се чудя как да си запълвам деня. Мечтая си за момента, когаот коремчето ще ми е мноооого голямо и няма да си стигам клавиатурата, и по цял ден ще си лежа вкъщи с хубава книжка в ръка :balk_177:




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Re: Трета януарска седмична тема/18.01-24.01/
« Отговор #152 -: Януари 22, 2010, 16:25:39 pm »
Милички благодаря ви за пожеланията.От половин час и повече само чета честитки и пожелания.Сърдечни благодарности,а сега бегом в кухнята че и гости ще имам.
  <br />
*
Re: Трета януарска седмична тема/18.01-24.01/
« Отговор #153 -: Януари 22, 2010, 17:11:31 pm »
Еййй, милички, сега ви видях, колко много сте писали. Много благодаря, че сте така добрички и ме мислите! :) Целувам ви всичките.

Наденка, срещата ни остава, не се притеснявай. Не съм много шарена вече, па и като сложа малко фо дьо тен. Само ми е подуто и си мажа с крем само половината лице :) Като някакъв Квазимодо съм. Важното е, че имах късмет и не си счупих нищо, дори дългия нос.

Муцуни, и аз искам в къщи да си постоя, ама да не съм, нито болна нито безработна. Не е готино като почивката продължи твърде дълго. Аз лично започвам да изперквам. Най-добре да си у дома поради отпуск за бременност и раждане ;) Пожелавам го на всички ви! :) ЦуУн


*

    stertje

  • ****
  • 538
  • звездобройка
Re: Трета януарска седмична тема/18.01-24.01/
« Отговор #154 -: Януари 22, 2010, 17:42:01 pm »
Еййй, милички, сега ви видях, колко много сте писали. Много благодаря, че сте така добрички и ме мислите! :) Целувам ви всичките.

Наденка, срещата ни остава, не се притеснявай. Не съм много шарена вече, па и като сложа малко фо дьо тен. Само ми е подуто и си мажа с крем само половината лице :) Като някакъв Квазимодо съм. Важното е, че имах късмет и не си счупих нищо, дори дългия нос.

Муцуни, и аз искам в къщи да си постоя, ама да не съм, нито болна нито безработна. Не е готино като почивката продължи твърде дълго. Аз лично започвам да изперквам. Най-добре да си у дома поради отпуск за бременност и раждане ;) Пожелавам го на всички ви! :) ЦуУн
Раши - пази се миличка, направо изтръпнах докато те четях, а ти от веселета страна гледаш. :bighug:
Оли - и аз така! На мене края на март ми изтича договора и не знам дали ще ми го продълват, ама с тия моите пътувания всеки ден, май ще е по добре да не го, пък и ако не го продължат ще съм на борсата за 6 месеца и ще ми плащат 75% от сегашната ми заплата.
Йони - мислих те днеска.  :hug2: :balk_5:
Наде - ако знаеш оня ден каква питка направих, мека като памук, направо мечта. :cheerleader:
Мамчо - дано! И колкото може по скоро! :crossfingers: yahoo_17 :crossfingers: :bubblebath:

<br />[/url][img]http://ticker
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Трета януарска седмична тема/18.01-24.01/
« Отговор #155 -: Януари 23, 2010, 06:12:26 am »
Добро утро.Ще взема тая сутрин аз да ви забъркам съботното кафенце.Да си го пийнем ей тука еееееееееех какъв кеф.Само дето сме на климатик и след 1 час излизам на бъхъра и отивам да бачкам.Не знам в другите градове,но във Варна пак е задухал един як вятър,как ще се замъкна до работа не знам,има да ме подмятква насам натам.Айде лек ви ден,на почиващите приятна почивка и си стойте на топличко и се гушкайте.На тия като мен,дано да не е дълъг работния ден,че в туй време при нас е дъста дългичък.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    stertje

  • ****
  • 538
  • звездобройка
Re: Трета януарска седмична тема/18.01-24.01/
« Отговор #156 -: Януари 23, 2010, 07:29:26 am »
Маринка - супер кафенце и обстановка, направо се размечтах...жалко, че и аз съм на работа днеска. Леки почивни дни момичета. :balk_5:
<br />[/url][img]http://ticker
*
Re: Трета януарска седмична тема/18.01-24.01/
« Отговор #157 -: Януари 23, 2010, 10:38:39 am »
Ехоо, то добър ден станало, а никой не пие кафе!!!! :?
Аз от 2часа се мъча с моя комп- не иска и не иска да се включи  8O
Рестарт, рестарт, и накрая го излъгах  :D :D :D
Ей , Маринка, ранобудната ни душичка отново ни е спретнала кафенце, е хайде и аз при вас  :D Благодаря, за което!
Много сте работни, брейй!!! Аз пък ходих до магазина и сега ще си спретна едно тесто за пица  :D :D :D
То и при нас студ, а и вчера и понатрупа малко снежец :D
Момичета, аз да се оплача - до сега такова нещо не е било - моята БТ пада, а не се вдига!!! 8O Може и да не съм имала О. :? Но нищо следващият тираж!  :D
Е, хайде отплеснах се: Лек и спорен ден на работещите, а на почиващите - картинката на Маринка е подходяща и е супер за сезона!  :D
Re: Трета януарска седмична тема/18.01-24.01/
« Отговор #158 -: Януари 23, 2010, 11:31:05 am »
Добър ден на всички! Я то обяд станало а то найстина няма никой :lol: Сигурно се гушкате сега в този мразовит ден на топличко под юргана :lol:.
Маринче, мерси за кафенцето тъкмо си сипвам. :coffee:
Желая на всички приятни почивни дни! :hug2: :balk_177:
 
*
Re: Трета януарска седмична тема/18.01-24.01/
« Отговор #159 -: Януари 23, 2010, 11:47:16 am »
Здравейте, момичета!Маринка кафенце си пийвам,че как иначе.Нещо тези дни тук е голямо затишие  :ask:Радост мила ,не ме слагай в очакващите сега,но другия месец обезателно.Виж януари имаше ефект вълшебното списъче макар и замалко ,де :(Възлагам надежди за февруари :crossfingers:Приятна почивка на всички :bighug: