0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    sonyas

  • ***
  • 224
  • Живота е хубав, защото е красив!
Re: Трета януарска седмична тема/18.01-24.01/
« Отговор #40 -: Януари 18, 2010, 15:56:43 pm »
Здравейте момичета и от мен. Стерче миличка тихичко честито, много се радвам  :balk_46: лека и безпроблемна. Маринче браво за темичката, лека ръчичка имаш. Честит именник Мамче да ти е жив, здрав и корав  :wink:.  Мънки, Гарджо, Мел стискам много палци  :crossfingers:  успех милички! Тина ,добре дошла ,дано си за кратко  :).  Дано продължим с още +++ тестчета момичета. От мен приятен ден!!!  :D
« Последна редакция: Януари 18, 2010, 16:02:08 pm от sonyas »

Това, което прави живота интересен е възможността да осъществим мечтите си! Животът не се измерва по броя на вдишванията, а по миговете, които спират дъха ти.
*
Re: Трета януарска седмична тема/18.01-24.01/
« Отговор #41 -: Януари 18, 2010, 16:46:50 pm »
Здравейте в 3-тата късметлийска новогодишна темичка!
Много съм щастлива за Стерчи :balk_21:
Нека всички в очакване да ни зарадват така  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Честит именик, Мамчо! Да ти носи още много години щастливи моменти и много любов!
Аз си блъскам главата в компютъра днес, че ми го върнаха от поправка и сега аз трябва да си го дооправям  :BangHead:
Добре, че влязох тук да си оправя малко настроението  :biglove:
Супер сте! :party:




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
*
Re: Трета януарска седмична тема/18.01-24.01/
« Отговор #42 -: Януари 18, 2010, 17:11:54 pm »
Тихичко Честито на Стерче .Дано този пат всичко е кактоп трябва ,стискам палци .
*
Re: Трета януарска седмична тема/18.01-24.01/
« Отговор #43 -: Януари 18, 2010, 17:20:21 pm »
Стерче, честито и от мен! Стискам палци всичко да върви по вода и само да се хвалиш очакваме от тебе!
Re: Трета януарска седмична тема/18.01-24.01/
« Отговор #44 -: Януари 18, 2010, 17:44:58 pm »
Стерче,честито  :ballons:. Лека и безпроблемна бременност и на финала едно красиво  ylinfant
 
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Re: Трета януарска седмична тема/18.01-24.01/
« Отговор #45 -: Януари 18, 2010, 18:08:29 pm »
Стерче успех миличка този път!

Маймуно на теб специално стискам палци и вярвам че скоро ще ни зарадваш много приятно!

Лека вечер момичета!
*

    sonyas

  • ***
  • 224
  • Живота е хубав, защото е красив!
Re: Трета януарска седмична тема/18.01-24.01/
« Отговор #46 -: Януари 18, 2010, 19:39:19 pm »
Привет момичета, хайде още положителни тестчета да има. Радостинче, моля да ме преместиш в очакващи положителния тест за 27.01  :balk_104:. Отивам да хапна нещо че треперя от глад. Лека вечер мили дружки

Това, което прави живота интересен е възможността да осъществим мечтите си! Животът не се измерва по броя на вдишванията, а по миговете, които спират дъха ти.
*
Re: Трета януарска седмична тема/18.01-24.01/
« Отговор #47 -: Януари 18, 2010, 20:57:04 pm »
Ехо момичета виждам раздвижване днес !
Аз вече съм на черешата за лапарото забравих и да питам кога ще ме изпишат ако ме изпишат в петък по-рано какво ще правя докато милия ми дойде да ме вземе !
Дали ще може да постоя там в Селена или трябва да си тръгвам незнам !
[/url]
*
Re: Трета януарска седмична тема/18.01-24.01/
« Отговор #48 -: Януари 18, 2010, 21:00:19 pm »
Охо, Вивка, мила - пак си с притеснения!  :(
Споко бе , ще мине и ще замине! А за убиване на времето - я виж колко Майнички има, все някоя ще ти прави компания до пристигането на твоичкият, нали момичета???
Ехооо, има ли момичета от Пловдив - да изпият по кафенце, че тая нашата Зара е пак на черешата  :D :D :D
Re: Трета януарска седмична тема/18.01-24.01/
« Отговор #49 -: Януари 18, 2010, 21:06:59 pm »
Ей Вивка,ах ти Вивкааааа,ще ядеш пердах  :lol:
 Момиче гепсай се за ушите и си знаеш рецептата,спокойно бе злато,няма да те изгонят,а и Петя е права се ще сръбнеш някое сокче с някоя мацка ( а може и мачок  :lol: :wink:).
 Айде са се успокой молятеееееее  :drunk: :bighug:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Трета януарска седмична тема/18.01-24.01/
« Отговор #50 -: Януари 18, 2010, 22:39:35 pm »
Добър вечер, момичета!
Нямаше как да се въздържа да не драсна нещо в толкова късметлийска темичка. Браво, Маринка, на голям късмет си  :lol:
Мамче, да ти е честит именника!
Вивка, успех на лапарото, всички ще е наред. Нали знаеш детската приказка - мечка страх, мен не!
Мънкис, започва се  :lol:
Стерче, караш ме да се усмихвам глуповато цял ден.  :D Браво, миличка! Боец си ти, да знаеш. Няма начин всичко да не е наред!
*

    stertje

  • ****
  • 538
  • звездобройка
Re: Трета януарска седмична тема/18.01-24.01/
« Отговор #51 -: Януари 19, 2010, 06:58:48 am »
Добро утро момичета. Кафенце?



Благодаря ви. :heartbeat: :heartbeat: :heartbeat: Много си ви обичкам и много ви следя всичките, ама вие това си го знаете. После ще си запиша час при личната. Сега наистина трябва повече да внимавам и да съм по спокойна. Моля се всичко да е наред този път!
Вив - спокойно, диагнастичнато лапаро минава много по бързо, утре ще е вече зад гърбът ти! Всичко ще е наред -поне след него ще си по спокойна защото ще знаеш какъв резултат е дало. Знам, че се притесняваш изпитала съм го на гърбът си макар моето да беше много по сложно и операцията ми беше около 2 часа, но ето оцелях. :wink: Усмихни се и смело напред. :crossfingers: yahoo_17 :crossfingers:

Скарлетче - наистина се боря винаги докрай, а и неуспехите са нещо нормално,живота не винаги е само цветя и рози.Ама и ние не се даваме! :balk_5: :balk_5: :balk_5:
« Последна редакция: Януари 19, 2010, 07:00:29 am от stertje »
<br />[/url][img]http://ticker
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Трета януарска седмична тема/18.01-24.01/
« Отговор #52 -: Януари 19, 2010, 08:18:07 am »
Добро утро,охо кафенце,мерсаж Стерчи,разбира се че веднага сядам да пийна.Нас във Варна ни затрупа снега,аз не отидах на работа.Съкровището ми отиде сутринта рано рано и то пеша,но на мен не ми е разрешено да излизам,че такъв вятър е ,може и да ме понадигне от земята.То и фирмата няма да работи де,то не може да вървиш,камо ли ти бусовете да излязат мляко да разнасят.Тъй оплака се Мара-подробната,сега да пожелая успех на Вевинка.Не се тревожи ,мила ,и в никакъв случай не се паникьосвай,всичко ще е наред.Пък и няма страшно,никой няма да те изгони от болницата.Вероятно към обяд ще те испишат,след като те прегледат и после естественно че ще може да изчакаш мъжо там.Стискам палци за отличен резултат.Айде аз ще съм тук днес,ще бъбрим.
П.П.Опи забравих нещо,взехме си билети за влака ,утре вечер в 22.30ч.тръгваме за София.Дано времето да не попречи,макар че не ми се вярва,влаковете си пътуват нали?
« Последна редакция: Януари 19, 2010, 08:22:51 am от Марина75 »

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Re: Трета януарска седмична тема/18.01-24.01/
« Отговор #53 -: Януари 19, 2010, 08:24:20 am »
Добро утро!
Стерче, пак, както винаги кафенцето е невероятно - веднага си пийвам! Хмм  :D
Маринче, то и при нас е така - заледено! Гледам колите се движат яваш яваш! :D
А и влаковете си пътуват, даааа! То остана и те да спрат, тогава какво??? Всеки по домовете на топло, а кой ще работи?
Лек и спорен ден момичета!
« Последна редакция: Януари 19, 2010, 08:26:08 am от petqst »
*
Re: Трета януарска седмична тема/18.01-24.01/
« Отговор #54 -: Януари 19, 2010, 09:19:48 am »
Добро утро и от мен !
Много студенкоо е на вън !
Благодаря ви момичета че ме успокоявате дано всичко мине по вода !
stertje моето лапаро няма да е диагностично мисля - на ЦС се оказа че едната тръба е запушена ,а другата пропуска под голямо налягане така че сигурно ще има каво да се прави дано се окаже малък проблем и да успеят да го отстранят!
Маринче приятна почивка днес!
Исе чакаме отчет душка- успех!
« Последна редакция: Януари 19, 2010, 09:21:28 am от viviq »
[/url]
Re: Трета януарска седмична тема/18.01-24.01/
« Отговор #55 -: Януари 19, 2010, 09:46:37 am »
Добро утро момичета, много благодаря за кафенцето  :lol:
Маринка75, като четох какво ще бъде времето при вас тръпки ме полазват.  :stuuud: Тук във Враца е тихо вали ситен снежец и не е натрупало много. :green_dust_1:
Хубав и спокоен ден на всички и си стойте на топличко с чаша гореща напитка. :coffee:
 
*
Re: Трета януарска седмична тема/18.01-24.01/
« Отговор #56 -: Януари 19, 2010, 09:57:41 am »
Привет дами!
Ето почна се с положителните резултати! Знаех си аз - този месец ще е запомнящ се! :D
Честито Стерче и само хубави новини от тук нататък!
Ей, групата на софиянки, ще организираме ли срещичка в чест на Надежд?
Анмарчо, къде си мила? Как си?
Прегръдки на всички и приятен ден!
/завиждам благородно на тези които са си в къщи/
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Трета януарска седмична тема/18.01-24.01/
« Отговор #57 -: Януари 19, 2010, 10:12:41 am »
Тинка,ние по морето сме тъй,вятър,вятър и пак вятър.Вали,навява,хич не е за излизане.Сега ходих до магазина,който е на 200метра от нас и едвам се придвижих,газиш преспите,вятъра те мятка насам натам.
Цитат
Ей, групата на софиянки, ще организираме ли срещичка в чест на Надежд
Аааааааа пък в моя чест среща няма а?Шегувам се.
Исе,не се ли прибра вече бе?Хайде изчака ми се чакалото вече.И скайпа на всеки 10 мин.проверявам ама няяяяяяяяяяяяма.
« Последна редакция: Януари 19, 2010, 10:14:54 am от Марина75 »

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Трета януарска седмична тема/18.01-24.01/
« Отговор #58 -: Януари 19, 2010, 11:17:25 am »
Стерче, честито миличка, желая ти от сърце да е успешна тази бременност с прекрасно бебче на финала! Вивка ,успех ти желая на лапарото и да се похвалиш в най-скоро време с добри новини!
*

    sonyas

  • ***
  • 224
  • Живота е хубав, защото е красив!
Re: Трета януарска седмична тема/18.01-24.01/
« Отговор #59 -: Януари 19, 2010, 11:40:01 am »
Здравейте момичета и от мен. Стерче както винаги кафенцето е невероятно рано рано си станала. Вив дано всичко мине успешно, не се тревожи мила. И на всички лек и спокоен ден, аз да бягам на работа. :)

Това, което прави живота интересен е възможността да осъществим мечтите си! Животът не се измерва по броя на вдишванията, а по миговете, които спират дъха ти.