0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Трета януарска седмична тема/18.01-24.01/
« -: Януари 18, 2010, 07:06:59 am »
Светът е пълен с магия, просто трябва да го повярвате..
Така че, пожелайте си нещо! Пожелахте ли си?
Добре! Сега го повярвайте..... с цялото си сърце!
Време е през тези седем дни да се случат много хубави неща!
Време е желанията да започнат да се сбъдват...сега!
ОЧАКВАЩИ ДА ВИДЯТ        :bfp:                      


Вики Ват - 23.01  
My Bebe - 23.01  
sonyas - 27.01  
Гарджето - 30.01
ПетяСт - 30.01

ЛОВУВАЩИ:      :pleasantry:
 
Mims82  
dageya
Вивия
Титибар
dgina
Blue angel
iced_lady
Dianka
Никид
Мамче

ВИДЯЛИ +++ за месец Януари  preggo
Стерче yahoo_17

Ами добро утро,ей на чаках,чаках ,но бременелките ни пак спинкат до късно/простено им е/ и тъй като вече трябва да тръгвам за работа,реших аз да пусна седмичната.Гледам и Стерче се повърта и чака.Радостинче ,украсите по списъка оставям на теб,че нямам време.

От мен лек ден и нека седмицата на всички да е пълна само с усмивки,хубави преживявания и разбира се най-сетне да започнат да валят добрите новини за 2 черти.

П.П.Искам да питам Софиянки,тъй като хич не познавам София,какъв автобус да хванем от ж.п.гарата до центъра по хигиена?Понеже решихме с влак да пътуваме,тъй като се очертава кофти време,пък аз представа нямам даже къде се намират авто и ж.п.гарите.Казаха ми от автогарата какъв автобус отива до фонда,но ж.п.гарата до автогарата ли е?Оф и да ми се смеете и да не ми се смеете,не съм ходила,моля пишете ми на лични,как да стигнем да фонда,че много се притеснявам,тъй като всичко ми е непознато.Благодаря.
« Последна редакция: Януари 24, 2010, 15:09:31 pm от radosttinka »

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    stertje

  • ****
  • 538
  • звездобройка
Re: Трета януарска седмична тема/18.01-24.01/
« Отговор #1 -: Януари 18, 2010, 07:19:27 am »
Добро утро слънчица.
Маринка мерси за темичката, ама аз преди тебе не пускам, като знам какво мислиш по въпроса. :D :wink: :balk_5:
Слагам веднага и прясно кафенце:



Лека и усмихната нова седмичка милички! :goodluck: :crossfingers: :goodluck:
« Последна редакция: Януари 18, 2010, 07:21:32 am от stertje »
<br />[/url][img]http://ticker
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Трета януарска седмична тема/18.01-24.01/
« Отговор #2 -: Януари 18, 2010, 07:22:44 am »
Цитат
Добро утро слънчица. Маринка мерси за темичката, ама аз преди тебе не пускам, като знам какво мислиш по въпроса.
Въй засрами ме бе,душата.Аз като съм суеверна,не сте длъжни да се съобразявате с мен.Решиш ли,пускаш тема,хич да не ти пука :wink:

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    stertje

  • ****
  • 538
  • звездобройка
Re: Трета януарска седмична тема/18.01-24.01/
« Отговор #3 -: Януари 18, 2010, 07:26:01 am »
А, не - това е казано с усмивка.  :balk_70: :balk_602: :balk_5:

 Днеска ще стискаме много Палчета и за Мелодийката, която има инсе - нали момичета?

 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
<br />[/url][img]http://ticker
*
Re: Трета януарска седмична тема/18.01-24.01/
« Отговор #4 -: Януари 18, 2010, 07:43:09 am »
Добро утро  и от мен !
Честита ни нова темичка !
Тази седмица ще е тежка за мен дано поне да е успешна !
Лек ден на всички!
[/url]
*
Re: Трета януарска седмична тема/18.01-24.01/
« Отговор #5 -: Януари 18, 2010, 08:08:41 am »
Добро утро, мацки!
Маринкааа, дано ти е лека ръчичката и тази темичка да се напълни с много +++++
Стерче, мерсаж за кафенцето! Веднага си пийвам!
Вив, с теб сме, нали знаеш - всичко ще е ОК! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Мелоди, стискам палци днес! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Лека и спорна седмица
Re: Трета януарска седмична тема/18.01-24.01/
« Отговор #6 -: Януари 18, 2010, 08:39:16 am »
Добро утро калпазанки  :D
 Хоп да се цопна в новата темичка,мерси Маринче   :lol:
 Стерче,чудни кафенца правиш брее,лелеле немога да им устоя  :P
  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: на всички който им трябват  :wink:
  Хайде лек ден дами  :D
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Трета януарска седмична тема/18.01-24.01/
« Отговор #7 -: Януари 18, 2010, 08:42:42 am »
Здравейте и от мен  :lol: Благодаря за кафенцето. Хубава и успешна седмица на всички. Моля да ме сложите в очакващи за 24.01. Има ли от вас някоя да ходи на процедури при д-р Стаменов? Аз броя дните до заветния час при него.В него ми е надеждата  yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 Ние така и не се запознахме миналия път. Аз отправям питане приемате ли ме във вашата компания?Много  :bfp1: ви желая тази седмица.
 :grouphug2:
« Последна редакция: Януари 18, 2010, 08:45:42 am от tina799 »
 
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Re: Трета януарска седмична тема/18.01-24.01/
« Отговор #8 -: Януари 18, 2010, 08:45:31 am »
Добро утро, момичета!
Да ни е честита новата темичка и дано вече да се открие сезона на +++++++четата.
Стерче мерси за кафенцето.Вивка не се настройвай така,мисли положително,всичко ще е наред,ще видиш.Гардже с теб сме, искаш-не искаш, постоянно ще ни усещаш,когато имаш нужда от нас. Мелоди, успех миличка :crossfingers: yahoo_17. Мънки, айде да се започва,че по-бързо да идва резултата  preggo.
Аз миналата седмица бях при док за преглед след първа М /след абразиото/, каза че се възстановявам чудесно и след следващата М може да подновим опитите. :D
Re: Трета януарска седмична тема/18.01-24.01/
« Отговор #9 -: Януари 18, 2010, 09:11:53 am »
Добро утро :D

Честита ви нова седмична тема.
Дано студеното време на вън не помрачи веселото настроение тук :wink:

Гардже, много ще стискам палците за теб  yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17. Слагам те даже във вълшебния списък, че отдавна не съм те виждала там :wink:, а сега е точния момент :)

Исе, маймуно луда, чакаме да кажеш какво говорихте с Ани, айде и ние нямаме търпение вече.

Лек и весел ден на всички :)

П.П. Маринка, ти да вземеш да починеш малко, стига с това чистене!
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Re: Трета януарска седмична тема/18.01-24.01/
« Отговор #10 -: Януари 18, 2010, 09:27:35 am »
Добро утро момичета и честита ни нова темичка!Вивка до 21 трябва да си в супер кондиция мила.Всичко ще е ок :crossfingers:Гарджето също има моите :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:Стерче ,ма много е хубав кафенцето и с каймак........ :coke:хихихи.Радостче,как сте с бебока?И пак аз да питам за Надеж? osi_10Маринка браво за темата дано третата да ви е на късмет!/че аз нали знаете,с мъжо сме в почивка засега osi_7

Re: Трета януарска седмична тема/18.01-24.01/
« Отговор #11 -: Януари 18, 2010, 09:28:03 am »
Така,така.....сега се чух с Анито,разбрахме се утре 9.00 ч. да съм в АГ,да си нося 3 бр.Гонала или писалката както аз преценя и да се почвамеееее  :lol: :lol: :lol:.Ами това е утрешния ден ще е моя старт,и дай боже всичко да върви добре до самия край накойто да си видя тичицитее  :D
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Трета януарска седмична тема/18.01-24.01/
« Отговор #12 -: Януари 18, 2010, 09:31:14 am »
Супер Маймунче!
Започва се - Урааа! Ха дано всичко да е ОК! :D
Ще стискаме палци: :crossfingers: :crossfingers:  :crossfingers:
Ние така и не се запознахме миналия път. Аз отправям питане приемате ли ме във вашата компания?Много  :bfp1: ви желая тази седмица.
 :grouphug2:
Добре си ни дошла Тина!  Дано в скоро време и да се прехвърлиш в бременилската темичка! Успех!
« Последна редакция: Януари 18, 2010, 09:36:38 am от petqst »
Re: Трета януарска седмична тема/18.01-24.01/
« Отговор #13 -: Януари 18, 2010, 09:33:56 am »
Така,така.....сега се чух с Анито,разбрахме се утре 9.00 ч. да съм в АГ,да си нося 3 бр.Гонала или писалката както аз преценя и да се почвамеееее  :lol: :lol: :lol:.Ами това е утрешния ден ще е моя старт,и дай боже всичко да върви добре до самия край накойто да си видя тичицитее  :D
Стискам ти палци маймунке
*
Re: Трета януарска седмична тема/18.01-24.01/
« Отговор #14 -: Януари 18, 2010, 09:35:07 am »
Добро утро!
Честита нова тема,благодаря Маринка! :)
Тина,добре дошла! :welcome_1:Скорошно преместване в бременната тема ти желая.
Много късмет на всичките ни Очакващи,няма да ви изброявам-вие си знаете! :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17


Днес е Атанасовден!Да им е честито името на именниците!
Със здраве да си го носят!
А аз си имам именник и ви черпя за негово здраве:(Да ми е жив,здрав,прав и... :P)


« Последна редакция: Януари 18, 2010, 09:36:54 am от Мамче »

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
Re: Трета януарска седмична тема/18.01-24.01/
« Отговор #15 -: Януари 18, 2010, 09:50:48 am »
Да се разпиша в новата тема и аз!
Късмет и успешни процедури на всички! Като гледа много активен месец се очертава и скоро ще вали дъжд от ++++!
Стискам палци на всички ви!
Честит имен ден на всички именници!
Лек и успешен ден!
*
Re: Трета януарска седмична тема/18.01-24.01/
« Отговор #16 -: Януари 18, 2010, 09:53:36 am »
Честита ни жълта седмична  :D

и мерси за разкошното кафенце!

Много ме радвате, заредени с толкова ентусиазъм, всеки подхванал някаква процедура  :crossfingers: yahoo_17

Весел празник на всички, които имат повод!
*
Re: Трета януарска седмична тема/18.01-24.01/
« Отговор #17 -: Януари 18, 2010, 10:00:06 am »
Браво, Мънки!Мамче,да ти е жив и здрав именника!Весел празник!

Re: Трета януарска седмична тема/18.01-24.01/
« Отговор #18 -: Януари 18, 2010, 10:13:55 am »
Честит ти именник мамче,жив здрав,прав и ....... нали така беше  :P :wink:
 Айде по една за него  :drunk: :drunk: :drunk:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Re: Трета януарска седмична тема/18.01-24.01/
« Отговор #19 -: Януари 18, 2010, 10:19:16 am »
Мънки, браво мило. Вълнувам се заедно с теб. Да ни държиш в течение!  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Мамче, честит ти именник, да ти е жив и здрав и много да те радва.  :ballons:
Мелодийке, нека днес ти е щастливия ден и днес процедурата ти да бъде успешна. Скоро ще чакам да се похвалиш, надявам се! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

Лек и щастлив ден на всички! Честит ви "понеделник"! Успешна седмица!