0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Школа за бъдещи родители на Надя.
« -: Януари 13, 2010, 12:03:07 pm »
Момичета, знаете ли сега къде точно провежда часовете за бъдещи майки Надя, съпругата на д-р Стаменов.

Доколкото знам е някъде до самата клиника, но къде точно.
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Re: Школа за бъдещи родители на Надя.
« Отговор #1 -: Януари 15, 2010, 17:24:44 pm »
Като излизаш от клиниката пресичаш на отсрещния тротоар и тръгваш на дясно.Завиваш веднага в ляво и на около 100 метра в дясно има едни големи стъклени витрини  пише с дребни  бледи букви ниско долу "АРТ школа...".Вчера я видях.
Страхотно местенце,сътворено с много  надежди и  любов за бъдещи мами.
http://www.bgmaps.com/map.aspx?city=sofia&tip=1&lang=bg
В този район.
« Последна редакция: Януари 15, 2010, 17:45:22 pm от Vali :) »


Д-р Стаменов,обичаме ви!
Re: Школа за бъдещи родители на Надя.
« Отговор #2 -: Януари 15, 2010, 17:40:29 pm »
Много хубаво описание,само да поправя адреса да не се подведе някой по него:
ул.Проф.Д-р Д.Атанасов 8(бивша ул.Праскова).

тел.за записване:0889489768-Надя

*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Re: Школа за бъдещи родители на Надя.
« Отговор #3 -: Януари 15, 2010, 17:47:35 pm »
Редактирах.Аз нали съм от Варна и за малко :oops:


Д-р Стаменов,обичаме ви!
Re: Школа за бъдещи родители на Надя.
« Отговор #4 -: Януари 16, 2010, 10:59:30 am »
Момичета, има ли някоя от вас, която да посещава школата? Бихте ли споделили нещо повече - колко време е, кои дни, цена.
Ако се появят препятствия по пътя Ви - сменете посоката, а не крайната цел...





БЛАГОДАРЯ ВИ, Д-Р СТАМЕНОВ!
Re: Школа за бъдещи родители на Надя.
« Отговор #5 -: Януари 16, 2010, 13:56:11 pm »
Аз ще ходя на 25.01 за първи път.
Когато се обадих по тел.Надя ми обясни че ще се включа по средата с групата жени които са в моите седмици(16-17),тъй като не върви да се включвам във курс за начална бременност,а ако правилно я разбрах по тел.такъв започва на 18.01.Иначе курсовете започват от 10.00,забравих обаче да попитам колко трае като часове за деня курса и дали се заплаща нещо но предполагам,ако е така няма да е някаква голяма сума,а по-скоро символична,както е при другите такива курсове които се организират,иначе на две седмици един път се посещава.Попитах и за събота и неделя дали има вариант да се посещава школата за тези които и е невъзможно през седмицата но каза че засега не е имало желаещи з апочивните дни,а ако има трябва да са поне три за да е има по-голям ефект от занятията.
Обадете се и питайте,ако някой се интересува,много любезна беше и доста подробности ми обясни но не всичко запомних. :oops:
Като мине първата среща ще пиша пак.
« Последна редакция: Януари 16, 2010, 14:10:04 pm от ninkata1 »

Re: Школа за бъдещи родители на Надя.
« Отговор #6 -: Януари 17, 2010, 09:30:58 am »
На 18.01.2010 започва нова група за момичета в ранна бременност в 12.00 часа. Занятията са 6 и са през две седмици. Говорим си за развитието на ембриончето, за промените в тялото, начина на живот, хранене, работа, почивка, спорт. Не пропускаме и емоциите:-). На 25.01 ще бъде 4-тото занятие на текущата група.
На 20.01.2010 започва курс за напреднала бременност - подготовка за раждане и отглеждане на бебе, занятията са 10 и приключват в рамките на 4 седмици т.е. курса е интензивен и е желателно да сте близо до раждане(30-34 седмица за чакащите едно бебе и около 28-32 седмица за очакващите близнаци). Голямо внимание се обръща на кърменето и при желание на някое от момичетата - подготовка за естествено раждане, при нужда провеждаме и допълнителни занятия.Всяко занятие е с продължителност около два часа. Дано не сметнат това за реклама ... Цената на курса за ранна бременност е 200 лв, за напреднала бременност е 250 , заплащането за момента е по банков път, очаквам да завърши регистрирането на касов апарат за да се заплаща на място, няма значение дали в началото, в средата или в края на курса.
Поздрави!
Всеки има право да се бори за мечтите си !
Re: Школа за бъдещи родители на Надя.
« Отговор #7 -: Януари 17, 2010, 10:40:14 am »
Благодаря за изчерпателната информация!
Ако се появят препятствия по пътя Ви - сменете посоката, а не крайната цел...





БЛАГОДАРЯ ВИ, Д-Р СТАМЕНОВ!
Re: Школа за бъдещи родители на Надя.
« Отговор #8 -: Януари 17, 2010, 13:30:02 pm »
И аз Благодаря!:)

*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Re: Школа за бъдещи родители на Надя.
« Отговор #9 -: Януари 19, 2010, 09:40:17 am »
Благодаря и аз за информацията.

Докато бях в болница и не знаех на кой свят съм от притеснение, Надя ми звънеше да ме успокоява, за което съм и страшно благодарна, та ми се искаше някой път да мина да се видим с нея.

Аз посещавах курса през януари 2009 г., доста е интересно.
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.