0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Re: Втора за годината късметлийска темичка (11.01.-17.01.2010)
« Отговор #200 -: Януари 17, 2010, 09:21:50 am »
Ами чоки,незнам кога ще дойде,ако имаш неин GSM да го дадеш да и звънна а? :lol: :lol: :lol:

Имам го разбира се, ще ти го изпратя на личния  :lol: Това са лични данни и няма да ги разпостранявам в нета.
Обади и се и се разберете, кажи и веднага да идва, а да не се мотае.
Така и така ще и се обаждаш, предай й моля те, че при мен може и да не идва - не е от канените гости.
Е, хайде, успех!
 :phone: :phone: :phone:
*
Re: Втора за годината късметлийска темичка (11.01.-17.01.2010)
« Отговор #201 -: Януари 17, 2010, 09:32:09 am »
Добро утро,ранобудните! :)
Стерче,пак разкошно кафенце си ни поднесла,благодаря ти!Графиката ти също е много добре(пу-пу),хайде скоро да ни зарадваш! yahoo_17 yahoo_17
Чоки,една прегръдка и за теб,мила! :bighug:
Гардже,ама как хубаво си ни усетила,а?

Усещах ви да знаете. Бяхте в спекулума, а някои надничаха и в мекия катетър  :lol: :lol: :lol: Всичко мина по мед и масло на спукан фоликул и според док е "чудесно"  :P
:lol: :lol: Радвам се,че всичко е минало добре,и скоро очаквам да подскачаш от щастие,нали! yahoo_33
Дениска,много неприятно.Тая вещица не знае ли,че трябва малко да се забави,амаха! :evil:


Днес е Антоновден!Да са живи и здрави именниците!
Да им се свети името и светецът им да ги пази!



"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
Re: Втора за годината късметлийска темичка (11.01.-17.01.2010)
« Отговор #202 -: Януари 17, 2010, 09:34:34 am »
Честито на всички именници,живи,здрави  :D
 Стерч почвам фитнеса,еи сега и баните щом казват старире  :wink:
 Чоки ей сега и звънкам на таз грозотия,ще и кажа да не идва не се притеснявай  :lol:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Втора за годината късметлийска темичка (11.01.-17.01.2010)
« Отговор #203 -: Януари 17, 2010, 10:26:24 am »
Добро утро!
Стерче, пак си ни поднесла прекрасно кафенце, благодаря! А за графиката - пупупупупу Дано! yahoo_17
Маринче, не се притеснявай ,мила - то ремонта ще отмине и ще си се кефиш на банятааааа :D :D :D/ и аз искам тази година да правим нашата, нооо ще видим/
Маймунке, какво стана, свърза ли се??? :D Я и се поскарай малко и и кажи , че е за последно при някоя от нас, край, точка, не може то така, да идва при теб и после дим да я нямя. :D :D :D
Чоки, съжалавам, мила!
На всички едно голямо гуууш :bighug:
Честит имен ден на всички именници - Живи и здрави!


*
Re: Втора за годината късметлийска темичка (11.01.-17.01.2010)
« Отговор #204 -: Януари 17, 2010, 10:47:41 am »
Добро утро приятелки!При мен сега ще има затишие този месец ,дано е пред буря!Чоки,стискам палци мила :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:Стерче късмет и на теб!Мънки,айде да идва и да се започват чудесата!Целувки и лек ден! :hug2: :hug2: :hug2: :hug2:

Re: Втора за годината късметлийска темичка (11.01.-17.01.2010)
« Отговор #205 -: Януари 17, 2010, 11:24:42 am »
Добро утро и от мен! Стерче кафето ти пак е разкошно - искренно благодаря! Честит имен ден Антонки и Антоновци! :balk_5:Да сте живи и здрави и да носите с гордост имената си! Аз ще наблегна тези дни на лова :bed:- крайно време е!То не бяха простуди, ангини и гадни антибиотици! На всички ви спокоен неделен ден и много  стиснати палчета на очакващите момичета!
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Втора за годината късметлийска темичка (11.01.-17.01.2010)
« Отговор #206 -: Януари 17, 2010, 13:33:32 pm »
Ами чоки,незнам кога ще дойде,ако имаш неин GSM да го дадеш да и звънна а? :lol: :lol: :lol:
 И аз вече едвам се здържам,то не е дно чакане беееее,ужассссссс  :(
Ей откачалке,чайкай бе жена само 2 дни са минали откак спря противозач.Инъче на оная й имам имейла ако искаш,мобилния съм й го изгубила :lol:

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Re: Втора за годината късметлийска темичка (11.01.-17.01.2010)
« Отговор #207 -: Януари 17, 2010, 13:51:54 pm »
Здравейте слдурки  :wink:

Как сте? Нещо на последък няма +++ тука  :(
Аз днес се разочаровах от поредния - тест! Много се надявах да има нещо като подарък за рождения ми ден който беше на 13ти и сватбата ни която беше на 10ти, но уви  :( пак разочарование!  За пореден път пак изпадам в депресия :(
Е поне хубавата новина е че първичния ми преглед при Владимиров наближава - трябва да съм там на 25ти.
Re: Втора за годината късметлийска темичка (11.01.-17.01.2010)
« Отговор #208 -: Януари 17, 2010, 14:12:50 pm »
Крика,мила абе стискаи зъби,още гледам не е дошло  :wink:
 Не се депреситай момиче  :D

 Ам Мари,да чакам ам кат неиздържам вечеееееееее  :lol: :lol: :lol:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Re: Втора за годината късметлийска темичка (11.01.-17.01.2010)
« Отговор #209 -: Януари 17, 2010, 14:15:27 pm »
Крика,мила абе стискаи зъби,още гледам не е дошло  :wink:
 Не се депреситай момиче  :D

 Ам Мари,да чакам ам кат неиздържам вечеееееееее  :lol: :lol: :lol:

Е не е дошла още защото ще се появи проклетницата чак на 20ти!

А ти стискай и ти малко зъбки че малко ти остава до голямото шоу :)
*

    sonyas

  • ***
  • 224
  • Живота е хубав, защото е красив!
Re: Втора за годината късметлийска темичка (11.01.-17.01.2010)
« Отговор #210 -: Януари 17, 2010, 15:10:57 pm »
Привет момичета, Гарджеее, браво мила а сега ще стискаме още по-силно палчета за положителен резултат  :crossfingers:.  Стерче хайде чакаме да удариш  :bfp:, Мунки един топъл душ и ще е веднага при теб без да ходи при другите. Криси не се притеснявай тя отива при Мунки  :wink:. Дениска много гуш и  :balk_104: Приятен ден на всички, аз отивам на разходка  :bighug:

Това, което прави живота интересен е възможността да осъществим мечтите си! Животът не се измерва по броя на вдишванията, а по миговете, които спират дъха ти.
*
Re: Втора за годината късметлийска темичка (11.01.-17.01.2010)
« Отговор #211 -: Януари 17, 2010, 15:20:38 pm »
Криска, такива хубави празници си имала съвсем наскоро  :D, дай по-ведро! Няма смисъл от това да се поддаваш на тъга и разочарование. Сигурна съм, че и сама знаеш - това само наранява теб лично и хората които те обичат, а са безпомощни в точно тази ситуация. Опитай да мислиш за всичко което е наред в живота ти, за всичко което имаш и те прави щастлива, а не да се фиксираш в единственото, което (за сега само) все още не ти се случва. Ето, наближава и срещата ти с Д-р Владимиров. От всичко, което съм чела и чувала за него и работата му, мога само да мисля, че скоро ще се преместиш в "бременната" тема. :) Врвай в това и ще се случи. Най-важното е, че си на прав път, потърсила си помощ на правилното място и несъмнено ще я получиш, ще постигнеш мечтания резултат!
Усмихни се и успех!
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Втора за годината късметлийска темичка (11.01.-17.01.2010)
« Отговор #212 -: Януари 17, 2010, 16:11:40 pm »
О, Криска - сватба ли е имало скоро ? Аз пак не съм усетила от почерпката  :lol: :lol: Щастлив живот за младото семейство !
Цунки
Хубава неделя на всички и .. утре пак на тръстиката  :lol: :lol: :lol:
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Re: Втора за годината късметлийска темичка (11.01.-17.01.2010)
« Отговор #213 -: Януари 17, 2010, 16:24:39 pm »
Стерче :crossfingers:, Гардже, Мунки, Чоки :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Крис, миличка тъй като гледам кога си отбелязала ову, ми то няма повече от 10 дни, дано да е рано за тестче и в началото на другата седмица да ни зарадваш с едно  :bfp:, тъй като гледам Чоки и Стерче ги е страх  :D или поне ще чакат, което до някъде е по-хубаво, така че в теб ми е надеждата /ако има някоя друга мадама дето очаква в началото на седмицата + тестче, да ме извинява пропуснала съм/
Аз малко съм шантава тоя цикъл и май ову още не е минала, което е добре и пак можеби щеимам един шантав цикъл под напрежение .
 :D Хайде лек и усмихнат ден :D
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Втора за годината късметлийска темичка (11.01.-17.01.2010)
« Отговор #214 -: Януари 17, 2010, 17:16:50 pm »
Ехооооооо бременните ни членове на бандата,днес е неделя,утре е понеделник,време за новата седмична тема,с риск да ми теглите по една майна и да съм супер нахална,напомням-утре сутринта някоя от вас да си мръдне д-то по-раничко и към 6 ч.да пусне седмичната тема.Защото Марина-суеверната я знаете нали....Айде лека вечер от мен.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Re: Втора за годината късметлийска темичка (11.01.-17.01.2010)
« Отговор #215 -: Януари 17, 2010, 18:08:07 pm »
Аз вече не съм в списъка на очакващите, спокойно може да ме махнете.
Имам си неканени гости!
Re: Втора за годината късметлийска темичка (11.01.-17.01.2010)
« Отговор #216 -: Януари 17, 2010, 18:14:39 pm »
Раз,два, три,едно на зад,две на пред,ча - ча - чаааааа,зацапа мииииииииии момичета е няма по щастлив човек от мен на светаааааа  :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :jump12: ,ами сега  :?,Ани каза да и звънна като ми дойде,ама сега да и звъня ми е мн неудобно,та мисля утре сутрин да и кална един GSM  :wink:
 Oлеле мн се развълнувах,дано да успея да заспя от вълнение  :D :D :D ,да не се ококоря ето така  8O :D
 
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Втора за годината късметлийска темичка (11.01.-17.01.2010)
« Отговор #217 -: Януари 17, 2010, 18:17:36 pm »
Чоки ,едно голямо гушшшшшшш от мен.И при мен стана така,мила.Другият месец е нашият!  :bighug: :bighug: :bighug:

*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Втора за годината късметлийска темичка (11.01.-17.01.2010)
« Отговор #218 -: Януари 17, 2010, 18:20:54 pm »
Исе звънни утре на Ани :) Когато видиш ярката кръвчица :)
Хайде, поемай щафетата - да няма празно ;)
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Re: Втора за годината късметлийска темичка (11.01.-17.01.2010)
« Отговор #219 -: Януари 17, 2010, 18:44:21 pm »
Ами Гарче,в този случай не се чака до ярка кръв,защото може и да няма такава.Но аз определено ще звънна уре че ми е неудобно сега,въпреки че тя ми каза на първата капка да и звънна ама.....в неделя толкова късноо
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...