0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Втора за годината късметлийска темичка (11.01.-17.01.2010)
« Отговор #180 -: Януари 16, 2010, 08:51:19 am »
Добро утро :)

Гледам има доста раннобудни момичета :wink:

Искам много силно да прегърна Маринка и да и пожелая скорошен старт на процедурата и успешен финал :). Мила, знаеш, че те мисля и през цялото време ще стискам палци  :cuddle:

На Гарджето също много успех днес. А за теб специално, не забравяй положителното мислене, но и не прекалявай :). Знам че си реалист и ще намериш златната среда :wink: С теб съм :)

Чоки, не знам с какво да ти помогна, но пиши в тази тема, там със сигурност ще се отзоват повече момичета :)
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=37038.msg664234#new

Приятен уикенд момичета :)
« Последна редакция: Януари 16, 2010, 09:35:32 am от radosttinka »
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Re: Втора за годината късметлийска темичка (11.01.-17.01.2010)
« Отговор #181 -: Януари 16, 2010, 09:33:24 am »
Добро утро!
Гардже,успех днес! yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 И след 2 сед. да не забравиш да се отчетеш тук? :wink:
Стерче,дръж положението.Продължавам да ти стискам палците, и да очаквам твоят преглед да е по друг повод. :crossfingers: :crossfingers:
Оли,как си? :hug2:
Хубава събота на всички-и работещи и почиващи!

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
Re: Втора за годината късметлийска темичка (11.01.-17.01.2010)
« Отговор #182 -: Януари 16, 2010, 09:45:28 am »
Добро утро!
Аз си поспинках неспокойно тази сутрин - събуждане заспиване пак събуждане и така накрая реших да се вдигна от топлото легълце!
Марине мерсаж за кафенцето!
Днес мисля да заформя малко шопинг и така !
Гардже днес успех душо!
Лек ден на всички
П.П . Петя на съм мярнала днес още а след обяд имаме среща ...
[/url]
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Втора за годината късметлийска темичка (11.01.-17.01.2010)
« Отговор #183 -: Януари 16, 2010, 09:46:53 am »
Здравейте  :D отдавна не съм писала ама си ви чета редовно.
Гардже успех мила стиснала съм палците и няма пускане  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Маринка честита ви заповед мила, кога ще стартирате?
Маймунке и на тъб късмет миличка  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Аз да ви се оплача какви каръци сме с мъжо, вчера за пръв път от както се е родил(5 години) майка ми взе малкия да спи у тях  :D и ние с моя кеф ще си правим каквото си искаме и нали се сещате де  :oops: а то кво стана, връхлетя ме вещицата  :x направо как може за първи път от 5 години сме сами и то....... :witch: иде ми да  :BangHead:
Айде приятен уикенд на всички.
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Втора за годината късметлийска темичка (11.01.-17.01.2010)
« Отговор #184 -: Януари 16, 2010, 10:05:20 am »
Благодаря ви отново ,момичета.Радостинче,знам душата че ме мислиш и аз теб разбира се,и много се притеснявам тъй като не пишеш тука бе.И в скайпа не мога да те засека вечер,значи за убиване си,знайш ли как ми е притеснено за теб.Добре си нали?
Дениска,за стартирането мисля да е на пролет,че сега е голям студ.Пък знам ли до тогава може и зайчето да искочи и да не се налага да прамив инвитро/блаженни са вярващите и аз покрай тях,но надеждата нали никога не умира :wink:/.Пък и толкова много бременелки ми пожелават успех,и нъл съм си суеверна....,едната даже ме плюе с вирусчета през скайпа :lol:,казах й за по-сигурно и да препишка скайпа ,ама не ще.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Re: Втора за годината късметлийска темичка (11.01.-17.01.2010)
« Отговор #185 -: Януари 16, 2010, 10:14:17 am »
Хооооп, Добро утро и от мен!
Много сте ранобудни днеска, ейййй  :D
А аз пък си поспинках, по-точно и аз като Вив, въртях се, въртях и накрая скочих - хахаха  :D Е, Вив, разбира се че ще се видим, не се притеснявай - има време :D
Маринка, благодаря за готиното кафенце, веднага се включвам в компанията  :D
Стискам палчета за скорошна и положителна процедура! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Маймунче, днес вече е 0 , а дано те навестява оная, че да се започва същественното действие! :D :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Гардже, с теб смееееее
:crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Стерич, то и моята ми прави някакви шменки капели, но ще видим  :D
:crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Всички ви обичкам, да знаете, гууууууш :bighug: :balk_5:
*
Re: Втора за годината късметлийска темичка (11.01.-17.01.2010)
« Отговор #186 -: Януари 16, 2010, 10:23:47 am »
Ами то кафенцето се разляло, ама нищо ... бързо разтърквам очи, че имаме да стискаме много полчета днес.

Гардже
:crossfingers:
Re: Втора за годината късметлийска темичка (11.01.-17.01.2010)
« Отговор #187 -: Януари 16, 2010, 10:25:39 am »
Соняс, подкрепям Криска напълно, по-скоро може да има проблем с износнането ако жената в действителност е мнооого слаба, но за забременяване не смятам че е проблем  :wink:
Успех на всички сладурки и приятна вечер  :)
Споделям мнението ти напълно! osi_9
Благодаря за кафенцето! Аз пак кукнах рано-рано - защото съм в почивка, ако съм на работа едва вдигам глава сутрин!Успешен ден на работещите и спокоен почивен ден на почиващите!
« Последна редакция: Януари 16, 2010, 10:29:00 am от Radka_Marinova »
Re: Втора за годината късметлийска темичка (11.01.-17.01.2010)
« Отговор #188 -: Януари 16, 2010, 10:32:23 am »
Здравейте и от мен,аз станах рано днеска,но да си призная мързеше ме да пиша и само си четях  :oops:.
 Маринка мерси за кафенцето,дано не стигнете до пролетната процедура  :lol:
 Аз сега само се моля да не реши лелището да дойде след седмица чеее ще изкукам направооооо  :D :D :D
 Радостинчееее Гушшшш и Цунннн  :D
 Абе не знам за вас,ама аз така като гледам графиките имам чувството че изведнъж ще се изсипе небето само с ++++++,ама и така трябва ,че след такова затишие.... :lol:
 На всички мн успех,но днеска най вече на Пернатото същество,да и върви по мед и масло,иииииииии Гарчееее две филийки моля,двеееее  :D :D :D :D.Стискам мн палчетата за всички ви  :crossfingers:
 И искам сърдечно да благодаря на всички ви ,че ама хич не ме забравяте Обичкам си ви  :D :bighug:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Втора за годината късметлийска темичка (11.01.-17.01.2010)
« Отговор #189 -: Януари 16, 2010, 15:24:10 pm »
Браво, Гардже!

Но продължавам да стискам палци до .... +++ тест  :crossfingers: да знаеш!
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Втора за годината късметлийска темичка (11.01.-17.01.2010)
« Отговор #190 -: Януари 16, 2010, 15:25:03 pm »
Момичета, сърдечно благодаря на всички, които ми стискаха палци и бяха с мен. Усещах ви да знаете. Бяхте в спекулума, а някои надничаха и в мекия катетър  :lol: :lol: :lol: Всичко мина по мед и масло на спукан фоликул и според док е "чудесно"  :P Цялата работа около самото ИНСЕ не е страшна, а даже е интересна, а на мен даже ми се доспа по едно време.  :wink:
Маймун, док. те чака и е наточил едни игли, едни "оръдия на труда". Само да му паднеш в ръчичките и започва да оформя малкото маймунче (хибрид "пиле")  :lol:
После твойто пиле и мойто гардже заедно ще му ги водим  :lol: :lol: :lol:
Успех на всички очакващи двете чертички, а на ловуващите ( Денискаааа и ти  :wink: ) много приятни мигове с любимия  :P
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Re: Втора за годината късметлийска темичка (11.01.-17.01.2010)
« Отговор #191 -: Януари 16, 2010, 16:55:12 pm »
Еееее браво Гарчееее,цял ден чакам тези новини ,супер че всичко е било ток и жица  :D
Маймун, док. те чака и е наточил едни игли, едни "оръдия на труда". Само да му паднеш в ръчичките и започва да оформя малкото маймунче (хибрид "пиле")  :lol:
После твойто пиле и мойто гардже заедно ще му ги водим  :lol: :lol: :lol:
Е тука вече ме разби хаахахаххахаа,ами ще ги водим че как иначе ;),сега остана само обратното броене мила и хубавия резултат  :wink:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Втора за годината късметлийска темичка (11.01.-17.01.2010)
« Отговор #192 -: Януари 16, 2010, 19:32:34 pm »
Добър вечер, мацки!
Гарджеее, браво мила! Ето че всичко отмина, а сегаааааа ще стискаме още по-силно :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: за положителен резултат, а аз знам, че ще е такъв!  :wink:
Re: Втора за годината късметлийска темичка (11.01.-17.01.2010)
« Отговор #193 -: Януари 16, 2010, 21:49:31 pm »
Всички явно на релакс сте го отдали  :lol: ,браво само така.Аз пък мисля да си легна вече,чаках ,чаках тая гад лелището тя неще да дойде ееееее инато същество бре,а дано утре дойде  :D :D :D
 Лека вечер от мен,утре ще пиеме кафенце  :lol:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    stertje

  • ****
  • 538
  • звездобройка
Re: Втора за годината късметлийска темичка (11.01.-17.01.2010)
« Отговор #194 -: Януари 17, 2010, 07:45:40 am »
Добро утро. :D Слагам кафенцето за всички след мене.



Тъй е като заспивам още преди 9ч.(към 10 се изнасям към леглото и пак заспивам) и сутрин рано се ококорвам. :oops:
Лек почивен ден на всички.
П.п Чоки - ти ще правиш ли тестче днеска? Стискам ти палци. :crossfingers: yahoo_17 :crossfingers: :bfp: За себе си не знам, тест май няма голям смисъл да правя понеже доколкото знам би отчел и от предния месец малко, замислям се за кръвен, но мога и да изчакам и до 29 направо в болницата при гинеколога ми, пък ако ми дойде през това време ще си пусна направо всички изследвания.Този месец нямам стреса от предния, каквото Господ е решил! yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
<br />[/url][img]http://ticker
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Втора за годината късметлийска темичка (11.01.-17.01.2010)
« Отговор #195 -: Януари 17, 2010, 08:26:43 am »
Добро утро и от мен.Стерчи,идвам и аз на кафенце,за което ти лагодаря.Не се паникьосвай наистина,както си казала ,каквото Господ реши,от нас остава да сме с теб и да те подкрепяме.
Маймунски,какво става бе,няма ли я гадината.Айде от мен си отива,ще я пратя при тебе,ей ся ще й поговоря малко :lol:.
[/b][/color]
Аз пък днес ще се опитам да преведа малко къщата в ред,че с тоя ремонт на банята вече ще откача,още една седм.ще сме без баня,но поне мога да изчистя,че от къртенето на плочките цялата къща е побеляла,ужас пред нерна криза съм вече.Айде стига съм се оплаквала,желая ви приятен неделен ден и си стойте на топличко,гушкайте се и нали знаете секса му е майката.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Втора за годината късметлийска темичка (11.01.-17.01.2010)
« Отговор #196 -: Януари 17, 2010, 08:29:26 am »
Добро утрооо :)
 Стерч както го обичкам е кафенцето,мерсажжжж  :wink:
 А тва с господ го остави ти,то не е достатъчен само той понякога,направи си ти един кръвен,та да си реагираш адекватно на време(не го казвам с лошо,напротив,да не стана криво разбрано),и дано имаш хубав  :wink:
 Чокиии айде злато метни един тест,ако си решила че с тва затишие нестава то така  :D
 Спорен ден милички :)

Маринка,ам праштай я бе,стягай и багажа и да се пренася насам,че......още я нямааа гадината му с гадина.А ти с тая баня ,намини през нас поне един душ метни бе жена,още седмица лелелеееее  8O :lol: :lol: :lol: :lol:,айде чисти чисти  :P
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Re: Втора за годината късметлийска темичка (11.01.-17.01.2010)
« Отговор #197 -: Януари 17, 2010, 09:02:04 am »
Добро неделно утро!
Сигурни няма да се похваля точно тази седмица. Леко ми зацапа - лелката идва. Трябваше да отсрамя темичката, ама на.... гадината не иска да ме подмине.
Стерч, мерси за кафенцето.
Маринка, не се ядосвай, скоро ще се наслаждаваш на хубавата си и нова баня.
Маймунке, в теб ни е надеждата. Кога ще трябва да дойде лелката при теб? Дано е по-скоро - вълнувам се заедно с теб и нямам търпение да се започва голямата офанзива.
На всички останали желая спокойна и приятна неделя. Починете си и се наслаждавайте на това, което обичате да правите.
Re: Втора за годината късметлийска темичка (11.01.-17.01.2010)
« Отговор #198 -: Януари 17, 2010, 09:05:40 am »
Ами чоки,незнам кога ще дойде,ако имаш неин GSM да го дадеш да и звънна а? :lol: :lol: :lol:
 И аз вече едвам се здържам,то не е дно чакане беееее,ужассссссс  :(
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    stertje

  • ****
  • 538
  • звездобройка
Re: Втора за годината късметлийска темичка (11.01.-17.01.2010)
« Отговор #199 -: Януари 17, 2010, 09:16:04 am »
Ами чоки,незнам кога ще дойде,ако имаш неин GSM да го дадеш да и звънна а? :lol: :lol: :lol:
 И аз вече едвам се здържам,то не е дно чакане беееее,ужассссссс  :(
Мунки - коремни преси и топли бани помагат казват по старите кучета. :balk_185: :bed: :bubblebath: :bighug: ...
<br />[/url][img]http://ticker