0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    stertje

  • ****
  • 538
  • звездобройка
Re: Втора за годината късметлийска темичка (11.01.-17.01.2010)
« Отговор #40 -: Януари 12, 2010, 06:28:50 am »
Добро утро - ей това, е изненадка. Тити - честит имен ден със закъснение :balk_5: :balk_5: :balk_5:, Ани мерси за кафенцето, аз съм тая сутрин още по раннобудна, но заради Ванко, рано, рано се примъкна и вика боли ме гърлото, дано да е само настинка,а не грип, днес ще го оставя в къщи, а ако и утре не се е оправил, ще го закрам на лекар.
Аз да ви се оплача - вчера личната ми не поиска да ми пусне хормонални изследвания, много и се ядосах, аз и обеснявам, така и така на 29 съм при гинеколога ми е и и обеснявам и за предния месец, и за това че толкова месеци си следя температурата, а тя ми вика знам колко ти е трудно, и колко е чакано това дете(тя знае за предисторията ми), но аз така не мога да ти пусна изследвания, трябва да го направи гинеколога ти!Нищо не и коствало, но няма да ги пусне. Е, па нямам думи.... 8) Ето оплаках се, сега вече ми е по леко.

Мунки - 3

На болкничките да оздравяват, на ловуващите успешен улов, :D, на чакащите само добри новини! Лек ден момичета!
« Последна редакция: Януари 12, 2010, 06:58:35 am от stertje »
<br />[/url][img]http://ticker
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Втора за годината късметлийска темичка (11.01.-17.01.2010)
« Отговор #41 -: Януари 12, 2010, 07:12:30 am »
Добро утро,хайде да пийна и аз кафенце с вас преди да ида да бачкам.Благодаря ти Анмарче за кафенцето.
Стерчи,не се сърди на личната си,тя наистина не може да ти даде направление за хормони.Може да ти даде за гинеколог или ендокринолог и съответно някой от тях ако изобщо има направления да ти даде за хормоните.Аз лично от 2 год.следя пролактин и ГСХ и никога няма направления,плащам си.Само като пусках хормоните първоначално тогава ме огря,но и това не беше никак малко,има няма за 6 хормона минаха по ЗК.
Хайде лек ден от мен.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    stertje

  • ****
  • 538
  • звездобройка
Re: Втора за годината късметлийска темичка (11.01.-17.01.2010)
« Отговор #42 -: Януари 12, 2010, 07:17:48 am »
Не и се сърдя Маринка - не опира до парите, просто аз без нейното направление не мога да си пусна изследвания, тука всичко е по лекарско направление иначе не става, то тука не се плаща за направление и изследвания, но ти одират кожата всеки месец с медецинските осигуровки така или иначе.
<br />[/url][img]http://ticker
*
Re: Втора за годината късметлийска темичка (11.01.-17.01.2010)
« Отговор #43 -: Януари 12, 2010, 07:42:38 am »
Добро утро!
Мерси за апетитното кафебце!
Тити честит имен ден мила всичко най хубаво ти желая!
Айде лек ден на всички!
[/url]
*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Re: Втора за годината късметлийска темичка (11.01.-17.01.2010)
« Отговор #44 -: Януари 12, 2010, 07:43:59 am »
Добро утро,
Анмарче, мерси за кафенцето. Много ми харесва новия ти аватар, толкова е сабавен и сладък  :D
Тити, честит имен ден. Да си жива и здрава! Но моля те кажи ни какъв имен ден е днес защото и аз не знам  :oops:
Стерче, мило, не се притеснявай и не се сърди на личната. Гинеколога ще прецени кои хормони да ти пусне и как ще те следи. Важното е да знае, че често правиш ранни спонтанни аборти. Не се тревожи, щом започвате да търсите проблема, ще видиш, че ще го намерите и ще се справите с него.  :D  :crossfingers:
Анизка, аз със закъснение да ти благодаря за новата темичка и за бременелските вируси, които си ни изпратила. Дано да прихвана някой от тях, нали съм очакваща на 17.01.  :flower:
*
Re: Втора за годината късметлийска темичка (11.01.-17.01.2010)
« Отговор #45 -: Януари 12, 2010, 08:56:25 am »
Ха, Добро утро и от мен!
Анмарче, благодарности за кафенцето! Пиивам си с кеф!
Тити, Честит ти имен ден, а и на всички именници, носещи името Татяна - живи и здрави и скорошно сбъдване на мечтите!
Лек и спорен ден!
Re: Втора за годината късметлийска темичка (11.01.-17.01.2010)
« Отговор #46 -: Януари 12, 2010, 09:13:01 am »
Добро утро и от мен  :D
Титинкааа ама честит имен ден душа,да ти се слави името по света  :D
 Немога аз да не джурна една  :drunk: за твое здраве.
 Стерч  :D :wink:
 Лек ден от мен  :lol:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Втора за годината късметлийска темичка (11.01.-17.01.2010)
« Отговор #47 -: Януари 12, 2010, 09:16:48 am »
Добрутро ....
Тити и всички Таненца честит имен ден да сте жив и здрави!!!
Лек и според ден на всички
*
Re: Втора за годината късметлийска темичка (11.01.-17.01.2010)
« Отговор #48 -: Януари 12, 2010, 09:23:44 am »
Добро утроо!
Анмарче,много ранно кафенце си ни поднесла,мила. :lol:Благодаря,че си помислила за нас.
Стерче,нямам думи... можеше поне една рецепта за дуфастон да ти напише! :x
Дано Ванко се размине само с лека настинка и бързо да се оправя! :hug2:


Честит имен ден,Тити!
Бъди здрава,щастлива,обичана!
Много поводи за радост и усмивки,
а сълзите - само от щастие!
Късмет,успех и много постигнати цели!


"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
Re: Втора за годината късметлийска темичка (11.01.-17.01.2010)
« Отговор #49 -: Януари 12, 2010, 09:49:23 am »
Привет и от мен!
Честит имен ден на всички именници! На Тити специални пожелания за сбъднати мечти!
Лека и спорна на всички ви!
*
Re: Втора за годината късметлийска темичка (11.01.-17.01.2010)
« Отговор #50 -: Януари 12, 2010, 09:56:42 am »
Добро утро, милички  :sunshine:

Тити, Честит Имен Ден! Много усмивки и щастливи случвания, и най-вече сбъдване на най-голямата ти мечта  :babyflips:!
Нека се чувстват поздравени и всички останали именници днес!
Звездичке, толкова те мислих вчера  :hug2: и се опитвах да си говоря с твоята лична по телепатия, но явно не съм добра в това. :?  Поне си подсигурена с час при гинеколога, за него тежката артилерия  :balk_21: Бързо оздравяване на Ванко!
Мамче   :crossfingers: :crossfingers:
Момичета, срам не срам да си призная - не стига, че вчера целия ден се скатавах в офиса и дремах, ами спах и цели 12 часа тази нощ (заспах с кокошките в 7.30)  :oops: Почнах да се притеснявам  :?
Анмарче, благодаря за кафенцето! Ако може още няколко на равни интервали през деня, че да мога да изкарам :coffee:

Хубав ден, сладурчета!




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
Re: Втора за годината късметлийска темичка (11.01.-17.01.2010)
« Отговор #51 -: Януари 12, 2010, 09:59:17 am »
Ха дано това заспиване  с кокошките си има едно хубаво оправданиеее  :bfp1: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Втора за годината късметлийска темичка (11.01.-17.01.2010)
« Отговор #52 -: Януари 12, 2010, 09:59:40 am »
Олив, ти с тази прекрасна графика и този следобеден сън, нещо май, аааа Дано!
Стерче, скорошно оздравяване на Ванко!
*
Re: Втора за годината късметлийска темичка (11.01.-17.01.2010)
« Отговор #53 -: Януари 12, 2010, 10:31:07 am »
Добро утро, сладуранки :)

Олив, ха дано това спане те доведе до ++ :) Графиката ти изглежда супер, бре мацко! 

Честит празник, Тити ;) Жива и здрава и мноооого щастлива!

Стискам палци на всички чакащи и усмивки :)


*
Re: Втора за годината късметлийска темичка (11.01.-17.01.2010)
« Отговор #54 -: Януари 12, 2010, 10:36:49 am »
Момичета, срам не срам да си призная - не стига, че вчера целия ден се скатавах в офиса и дремах, ами спах и цели 12 часа тази нощ (заспах с кокошките в 7.30)  :oops: Почнах да се притеснявам  :?
Хич не се притеснявай,Олив!Така спях като бременеех.(12 часа нощем и още 2 денем) :wink:Чувствам,че ти ще ни откриеш годината с (+)!Дано! :crossfingers: yahoo_17

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
Re: Втора за годината късметлийска темичка (11.01.-17.01.2010)
« Отговор #55 -: Януари 12, 2010, 11:14:09 am »
Привет и честит имен ден на всички Ани!Маринка ,Мамче
 :crossfingers: yahoo_17 :crossfingers:вие сте на ход!Олив, айде дано този сън е на добро!

*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Re: Втора за годината късметлийска темичка (11.01.-17.01.2010)
« Отговор #56 -: Януари 12, 2010, 11:38:21 am »
Благодаря ви милички за пожеланията.Благодаря и за кафенцето на Анмар.А аз като Олив имам нужда от няколко дози.Вчера така се случи че останах без кафе до обяд и немога да ви опиша колко грешки съм направила в работата.Цялата смяна бях като пияна кокошка.
Стерче-дано успееш да се пребориш с тези ваши доктори.Аз и без рецепта мога да си взимам дуфастон,но какво от това?И с него и без него-нищо не се променя при мен.Освен годините ми и вече май трябва да забравя за бебе.Да е жива и здрава дъщеря ми и след някоя година да се радвам на внуци вече.
Лек ден милички,че и аз отидох вече в едно друго настроение.
  <br />
*
Re: Втора за годината късметлийска темичка (11.01.-17.01.2010)
« Отговор #57 -: Януари 12, 2010, 12:13:13 pm »
Сладурки, благодаря ви за коментарите, но аз съм вече малко разколебана. Въпреки стабилната БТ, ПМС се увеличават с всеки изминал ден..
Аз си мисля, че има някакъв проблем със съня, защото миналата седмица ставах преди първи петли, а тази - точно обратното. Както и да е, видьов ден наближава  :wink:
Стискам палчета за всички ни  :crossfingers: :crossfingers: :bfp1:
Тити и за теб! Въпреки годините, въпреки неуспехите, въпреки внуците (те са друга история)  yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17

Целувам ви!
« Последна редакция: Януари 12, 2010, 12:51:08 pm от ollivia »




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
*
Re: Втора за годината късметлийска темичка (11.01.-17.01.2010)
« Отговор #58 -: Януари 12, 2010, 12:45:34 pm »
Привет момичета ,отдавна не съм писала ,но ви чета всеки ден .Честито на ТАТЯНКИТЕ.Да са живи  и здрави .Лек и усмихнат ден за всички вас.
Re: Втора за годината късметлийска темичка (11.01.-17.01.2010)
« Отговор #59 -: Януари 12, 2010, 13:34:08 pm »
Здравейте момичета и честит имен ден на Тити и другите празнуващи!Да носите с гордост и здраве имената си!Аз цял ден се мотая из разни лекарски кабинети - взех и детето с мен, че малко кашля и в детската градина не искат кашлящи деца! Но за щастие няма проблеми, аз се оправям и ще работим по важните дела! :wink:А и работа в офиса си имам достатъчно- утре изчезвам на работа - болна-здрава това е положението!Успех на всички!