0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Среща Пловдивчани
« Отговор #20 -: Януари 12, 2010, 20:50:41 pm »
Аз ще съм там към 18 часа.
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Среща Пловдивчани
« Отговор #21 -: Януари 12, 2010, 20:56:28 pm »
Това е утре нали? Сигурно ще се класирам и аз.
*
Re: Среща Пловдивчани
« Отговор #22 -: Януари 12, 2010, 20:57:30 pm »
Ако искате да остане за 18-18.30часа. И да има закъснели ние ще сме там.  :D
*

    vilimili

  • ****
  • 512
  • Ще ми липсваш много татко!Поклон пред паметта ти.
Re: Среща Пловдивчани
« Отговор #23 -: Януари 12, 2010, 20:59:11 pm »
Ако искате да остане за 18-18.30часа. И да има закъснели ние ще сме там.  :D
Ок Краси  :hug2:
*
Re: Среща Пловдивчани
« Отговор #24 -: Януари 12, 2010, 21:16:48 pm »
Да, става. Ама една печка ще чакам и ще видим кога ще се класираме.
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: Среща Пловдивчани
« Отговор #25 -: Януари 12, 2010, 21:24:06 pm »
Добре, значи да потвърдя тогава за ... утре 13.01. среща в Сентрал парк в 18.00 - 18.30 часа.
 За сега присъстващи deep, teodor, fauna, Pesheck, gulieta, vilimili, Liubomira* ...

Предполагам утре ще има нови попълнения.  

Лека вечер на всички!
« Последна редакция: Януари 12, 2010, 21:26:35 pm от deep »

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Среща Пловдивчани
« Отговор #26 -: Януари 12, 2010, 21:46:03 pm »
А някой има ли връзка с Мая, че с един куршум два заяка.

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
Re: Среща Пловдивчани
« Отговор #27 -: Януари 12, 2010, 22:10:33 pm »
Тъкмо прочетох темата /мерси Пете, че ми пусна линк на скайпа, че какъвто съм заплес бях я пропуснала/, ще дойда и аз момичета и ще донеса календарите които са останали при мен. Вероятно ще закъснея малко, че съм на док преди това.

Re: Среща Пловдивчани
« Отговор #28 -: Януари 12, 2010, 22:39:52 pm »
Аз утре съм в София на преглед.Часът ми е чак в 15.Ако няма закъснение и се прибера навреме,ще се опитам да дойда,а как ще ви позная? :ask:Като не познавам никоя от вас..


“Не се заблуждавай, че щом някой се опитва да те утеши, той живее безметежно сред простите и нежни думи, които понякога ти помагат. В живота му има много трудности и тъга, далеч надхвърлящи твоите. Как иначе би намерил подобни думи!?!" Райнер Мария Рилке
Re: Среща Пловдивчани
« Отговор #29 -: Януари 13, 2010, 08:06:31 am »
И аз ще гледам да дойда, то искало да пусна тема и да не присъствам.
*
Re: Среща Пловдивчани
« Отговор #30 -: Януари 13, 2010, 08:43:53 am »
Извинявам се, че се намесвам ама поне навреме се сетих май. Нали днес е срещата? Искам да ви напомня, че ДРЗ 2010 се прие с гласуване на членовете на Зачатие да е през юни в Пловдив тази година. Миналата година още януари бяхме запазили залите и ресторанта (не знам в Пловдив как стоят нещата), но в Бургас не са много подходящите за това места и сватбарите ги заемат 5-6 месеца по-рано. Ако нямате нищо против можете да обсъдите и това, да дадете идеи и предложения как и къде да протече събитието. Става въпрос на първо време - зала за презентации и официална част, подходяща зала или огромно фоайе за обособяване на консултативни места, ресторант за 60-70 човека, контакти с медии за отразяване и медийно партньорство. Изглежда рано, но не е на практика.  :D
« Последна редакция: Януари 13, 2010, 08:46:21 am от cygnus »
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Среща Пловдивчани
« Отговор #31 -: Януари 13, 2010, 10:17:11 am »
На първо четене се сещам за Панаира, Х-л Марица, Новотел...

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
Re: Среща Пловдивчани
« Отговор #32 -: Януари 13, 2010, 10:40:49 am »
И Лениннград?
А по темата за срещата- аз за жалост няма да успея днес :?много щях да се радвам да се запознаем...но при мен все с няколко дни по-рано трябва да са нещата...
Dum spiro,Spero!
нашите две ангелчета с две мисии са вече с нас!
Re: Среща Пловдивчани
« Отговор #33 -: Януари 13, 2010, 11:29:25 am »
Ейй, много сте бързи! :D Без малко да вляза в темата, след като срещата е минала :wink:
Бройте ме и мен, но ще ви цъфна към 18:30-19 ч.

На теория и практика, животът е едно. В действителност - съвсем друго.
Re: Среща Пловдивчани
« Отговор #34 -: Януари 13, 2010, 12:22:47 pm »
Мелито беше писала за Новотела май за добра оферта за зала. По мои спомени.
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Среща Пловдивчани
« Отговор #35 -: Януари 13, 2010, 13:24:47 pm »
Да и аз имам такива спомени.
А тя няма ли да идва? Дали да и звънна!?
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: Среща Пловдивчани
« Отговор #36 -: Януари 13, 2010, 22:48:16 pm »
Да дам отчет... всички медальони с изключение на зеленоочка са предадени.  :D С нея допълнително ще се уточним, явно ще е чрез Мели.

Извинявам се, че се намесвам ама поне навреме се сетих май. Нали днес е срещата? Искам да ви напомня, че ДРЗ 2010 се прие с гласуване на членовете на Зачатие да е през юни в Пловдив тази година. Миналата година още януари бяхме запазили залите и ресторанта (не знам в Пловдив как стоят нещата), но в Бургас не са много подходящите за това места и сватбарите ги заемат 5-6 месеца по-рано. Ако нямате нищо против можете да обсъдите и това, да дадете идеи и предложения как и къде да протече събитието. Става въпрос на първо време - зала за презентации и официална част, подходяща зала или огромно фоайе за обособяване на консултативни места, ресторант за 60-70 човека, контакти с медии за отразяване и медийно партньорство. Изглежда рано, но не е на практика.  :D

Умницата ни Дони! Добре, че ни " насмете " да се стреснем. Раздадохме си задачки и е време за тема ДРЗ 2010 - Пловдив.:D

 

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
Re: Среща Пловдивчани
« Отговор #37 -: Януари 14, 2010, 08:29:27 am »
Ето малко снимки от срещата .
Re: Среща Пловдивчани
« Отговор #38 -: Януари 14, 2010, 08:42:14 am »
Не можах да се включа,много се замотах,а ми се искаше да се запознаем.Но на следващата среща, се надявам да успея. :)


“Не се заблуждавай, че щом някой се опитва да те утеши, той живее безметежно сред простите и нежни думи, които понякога ти помагат. В живота му има много трудности и тъга, далеч надхвърлящи твоите. Как иначе би намерил подобни думи!?!" Райнер Мария Рилке
*
Re: Среща Пловдивчани
« Отговор #39 -: Януари 14, 2010, 10:50:41 am »
Е не нямах възможност да влизам в сайта два дни а вие сте успяли да се организирате за среща жалко този път пропуснах,следващия ще се включа надявам се  :)