0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Уффф, да, естествено, че е жълтъчно, а не жлъчно. Тази нощ по едно време в главата ми се прокрадна мисълта каква глупост съм написала и тъкмо влязох да проверя дали наистина съм го направила.

Явно прословутото оглупяване на бременните при мен настъпва много рано :)
*
Момичета, бях на лекар на 20.01 и всичко е наред, видяхме бебчето-1,24см. от главичката до дупето! Много ви благодаря на всички за подкрепата и съветите  :bighug:
*
Момичета, бях на лекар на 20.01 и всичко е наред, видяхме бебчето-1,24см. от главичката до дупето! Много ви благодаря на всички за подкрепата и съветите  :bighug:


Страхотна новина!  :D
Леки оставащи месеци и здраво детенце!  :D
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Момичета, бях на лекар на 20.01 и всичко е наред, видяхме бебчето-1,24см. от главичката до дупето! Много ви благодаря на всички за подкрепата и съветите  :bighug:

Браво, страхотна новина. Леко бременеене ти пожелавам.


  
*
Браво миличка!Честито!
Лека и спокойна бременност ти желая!

*

    stertje

  • ****
  • 538
  • звездобройка
Страхотна новина, след целия стрес през който си минала, лека и спокойна бременност ти пожелавам.
<br />[/url][img]http://ticker
*
Благодаря Ви милички!!!  :D
Да ви се връщат хубавите пожелания!  yahoo_17 
Дано всички имаме хубави и здрави бебчета и да изживеем магията да бъдем майки!!!
   Здравейте, момичета. За съжеление, не знам нищо по темата, за симптоми на "кухо яице" или фалшива бременност. Моето участие тук е свързано единствени с молбата, ако може някой да ме посъветва как да се ориентирам в едно странно и объркващо положение. Случаят ми е следния, последната менструация ми беше на 8 Ноември 2010г. От тогава до сега нямам такава. Трябваше да ми дойде около 8 Декември 2010г. Закъсня ми и понеже страшно много искаме да имаме дете, още на 1 ден от закъснението си направих тест, който беше положителен. Зарадвах се и все пак реших да потвърдя резултата с втори тест - и той беше положителен. До ден днешен нямам мензис (28.12.2010г.) и според изчисленията трябва да съм в 7мата седмица от бременността си. Преди това, на 14.12 отидох на гинеколог, за да потвърди наличието на бременност. Той каза, че е рано, но е почти сигурен, че има такава. разбрахме се да отида днес - на 28.12. ... И тогава той казва, че не вижда бебе, а вижда кръгло образувание като киста... Sad
   Честно казано не знам какво да мисля. Възможно ли е след два положителни теста за бременност и поява на съответните симптоми (гадене, тежест в гърдите, липса на апетит, отвръщаване от конкретни храни...), доктора да не вижда бебето... Наистина не знам какво да мисля, нито какво да правя.
   Моля Ви, момичета, помогнете, ако някой знае нещо по въпроса. Ще Ви бъда благодарна и ако някой сподели, сходни на моите преживявания. Благодаря Ви предварително за отделеното време и внимание.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
отиди при друг гинеколог, да те прегледат с вагинален ултразвук. ако си бременна, вече трябва да има и плоден сак, и пулс. положителен тест за бременност не се връзва с кисти.
доктори всякакви - някои не виждат дори и пациентите си, като застанат пред тях. отиди при друг лекар, за предпочитане - читав.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Здравей, Джам :) Много ти благодаря за бързото отзоваване на моя проблем. Само информативно да ти кажа, че последвах съвета ти и отидох при друг гинеколог, само че с 3д видеозон. Той веднага ми каза, че имам бебе и всичко си му е наред. Също така и има плоден сак с ембрион вътре и със сърце :) Направо не бах на себе си от щастие. Още веднъж ти благодаря и успех във всичко ти желая.
*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Честито мила. Много се радвам за теб.  :) Това са най-хубавите новини по празниците.

Б.


  
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
честито, чудесна новина! и си имай едно наум отсега нататък - винаги търси и второ мнение, когато става дума за здравето ти!
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Благодаря Ви, момичета. От мен: Честита Нова 2011 година. Нека тя Ви донесе вскичко онова, което старата е забравила и Ви изпълни с много щастливи мигове. Желая Ви всички мечти и стремежи да станат реалност. Борете се за щастието и вярвайте в него. УСПЕХ!!!
Здравейте момичета,

не знам дали някоя от вас може да ми помогне с информация, нито пък знам дали това е правилната тема за моя въпрос...
И така накратко на 06.12.2010 г ми беше пункцията, на 09.12.2010 - трансфера.
На 20.12.2010 - положителен кръвен тест за бременност 62 miu/ml.
На 29.12.2010г.- ултразвуков преглед, който потвърди наличието на гестационен сак в матката, но бил малко малък 5,1 мм./в този ден ниво на чхг 1300 miu/ml/.
Днес бях отново на преглед- сакът е пораснал - 8,5 мм, док не беше много доволна- малък бил, въпреки,че има жълтъчна структура ./чхг днес 4328 miu/ml.
Много съм притеснена, моля ви кажете според вас как изглежда всичко това?
Това ми е 3 опит. Ще ви бъда благодарна, ако можете да ми дадете някаква информация.
 
 
*
Ани 999999 Отиди на др лекар нека и той да види . По изчисления трябва да си 5,6 седмица . Обикновенно това се вижда но лекарите не винаги виждат а пък и апаратурата може да не е била много добра. Или изчакай още една седмица но потърси и друго мнение ако нещо те притеснява
Аз мисля че всичко е наред
*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Здравейте момичета,

не знам дали някоя от вас може да ми помогне с информация, нито пък знам дали това е правилната тема за моя въпрос...
И така накратко на 06.12.2010 г ми беше пункцията, на 09.12.2010 - трансфера.
На 20.12.2010 - положителен кръвен тест за бременност 62 miu/ml.
На 29.12.2010г.- ултразвуков преглед, който потвърди наличието на гестационен сак в матката, но бил малко малък 5,1 мм./в този ден ниво на чхг 1300 miu/ml/.
Днес бях отново на преглед- сакът е пораснал - 8,5 мм, док не беше много доволна- малък бил, въпреки,че има жълтъчна структура ./чхг днес 4328 miu/ml.
Много съм притеснена, моля ви кажете според вас как изглежда всичко това?
Това ми е 3 опит. Ще ви бъда благодарна, ако можете да ми дадете някаква информация.
 
 
ЧХГто расте многоо добре, друго освен да почакаш много не може да направиш. Аз лично не виждам смисъл да се юркаш от лекар на лекар, но ако смяташ, че ще те успокои направи го. Проблема е, че понякога тези мерки може да не са много точно по таблицата, пък после всичко да си е наред. Ако пък не са, лекарите не могат да го променят това - няма лекарство, което да го накара да расте повече. Затова казвам, че по-добре според мен е да се опиташ да се поуспокоиш ( знам, че е много трудно)и да изчакаш една седмица и тогава пак на лекар. До тогава вече трябва да се види по-добре. Аз лично смятам, че ще е наред заради увеличаващото се ЧХГ. Когато е толкова мъничко понякога бъркат. Стискам палци!

Боби


  
*
Здравейте
Онзи ден бях на доктор след потвърдена преди това бременност. Трябва да съм към 7 г.с. Последния цикъл ми беше на 21,11,2010 г, но овулацията ми беше към 21-23-я ден. При преглед с ехограф ( обикновен) се видя плоден сак, но без ембрион. Възможно ли е да е твърде рано да се види, или става въпрос за кухо яйце


*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Здравейте
Онзи ден бях на доктор след потвърдена преди това бременност. Трябва да съм към 7 г.с. Последния цикъл ми беше на 21,11,2010 г, но овулацията ми беше към 21-23-я ден. При преглед с ехограф ( обикновен) се видя плоден сак, но без ембрион. Възможно ли е да е твърде рано да се види, или става въпрос за кухо яйце
Какво ще рече обикновен ехограф? През корема ли? Обикновено в толкова ранна бременност се гледа с вагинален.

Боби


  
*
Да, Боби, коремен, не се изразих правилно. А 7 седмица рано ли е? Много ми е притеснено


*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Да, Боби, коремен, не се изразих правилно. А 7 седмица рано ли е? Много ми е притеснено
Ами аз не знам какво се вижда с коремен, но знам, че миналата седмица ми отказаха коремен, защото било рано да се види добре.

Б.