0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Късмет Вивка,радвам се че имаш датичка,сега бъди спокойна  :wink:
 А аз благодаря на тези който ми стискат палци и ме окуражават  :balk_21:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Вивка,успех и пак ти повтарям не се плаши и не се притеснявай за нищо.Стискам палци.
Цитат
А аз благодаря на тези който ми стискат палци и ме окуражават 
Ам какво да те правим,нъл си ни хубавата Маймунка и те обичаме бе.`Убавицата ми тя.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Маринка  :bighug: :balk_21:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Маймунски, всичко ще мине без проблем, ще видиш :)

Вивка, няма да се даваш на страха, всичко ще мине по мед и масло, а ние ще стискаме палците здраво :wink:

Момичета не мога да не споделя  :), днес бях на преглед и най-накрая чухме сърчицето на бебчо. Сега вече съм спокойна и мога с много радост и искрени чувства да ви пратя някое вирусче :P

 :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Сттинке, честито пулсче, мила!
Леки и безпроблемни месеци до финала! :D
Пльооооос!  :D Благодаря!
Ей, Маймун, ще стискаме и още как!  :D Та нали ти си ни най-сладката маймунка, която ни прави купоните!  :D :balk_21:
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Оле без малко да испусна вирусчетата от Радостинка.Веднага се подреждам и аз за зараза с тоя прекрасен вирус.И тук,Радостинче,искам да ти честитя тупкащото сърчице на бебчо.Лека и безпроблемна бременност ти желая и приятнооооооооо познай какво........драйфане :wink:,не злорадствам просто знам че това драйфане е хубаво и се прави с усмивка,както казваше мисля че ВиЛиЛи.
« Последна редакция: Януари 05, 2010, 19:35:56 pm от Марина75 »

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Хахахаххахаах Маринааааа лудо такава,хаахаххахах ох ще ме умориш.Благодаря ви на всички за куража вече съм Маймун безстрашен,ще влезна утре в кабинета мятам се на магарето свалям  :cul2: и  да се започва,ааа маха оххохооххохохо айде едно наздраве че от бъз чак ми се допи  :drunk:.
 Радостинчее ама и аз да чиститя това сладко тупкащо сърчице милааа,и както каза наща лудетина приятно.......бременеене хихииихихихих  :wink:

 оооо и в тези вирусчета се омотавам яко че скоро и аз ще съм  preggo mf_bounce8
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Радостче, честито сърчице,миличка и се наслаждавай на момента  :D
Мънки, Виви, успех на вас, милички и чакаме добрите новини  :D

*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Пльос и аз под вирусчетата на Стинка. Радостинка, честито ти  :heartbeat: Леко и приятно бременеене!
Маймунке, няма страшно, просто утре преди да се метнеш на магарето, метни и една биричка и нищо няма да усетиш  :beerdr:
Вивка, с теб сме  :crossfingers:. Ще видиш 21-ви ще мине и ще замине, всичко ще е наред, после само ще си спомняме за нервите и страховете, които сме имали  osi_14

Момичета,искам да ви напомня,че утре е Богоявление(Йордановден).Според народното поверие през нощта срещу Богоявление в глуха доба небето се отваря и всеки, който го види, ще получи от Бог това, което си пожелае. 
Мамче, къде да го видя това небе как се отваря? Искам да си пожелая желание!  osi_10
*
Радосттинка ,честито.Това сигурно е много голяма тръпка.Леки 9 месеца и  :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:
Виви , yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17Всичко ще мине добре!

*
Здравейте момичета  :D Честита Нова Година с пожелания за здраве и успехи през 2010 година и нека всички се сдобием с така чаканите рожби ако не тази година то поне другата и тази тема да остане пуста.Това че не пиша често не значи че не ви чета и не се моля за вас и вие да видите заветните 2 черти.Няма да забравя за помоща и подкрепата която ми дадохте преди време и най-вече Мънки  :D която ми отговаряше на всички мои въпроси изпълнени с тревога.Благодаря ви момичета.Пращам ви  :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: и се моля за всички ви скоро да сте  preggo
   Подай ръка, може би някой има нужда!
Eeeee трогнах се ама даже се и изчервих  :oops:  :D
 Мерсаж за вирусчетата ,дано са ужасно заразни та да прихвана и от тях охааааааа  :lol: :lol: :lol:
 :drunk: :bighug: :balk_21:

 И гледам ще си имате сини гащета  :D
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Да ще си имаме мъжленце  :D Мънки много се моля за теб и много чакам да се похвалиш и ти всеки път като влизам във форума първото нещо което поглеждам с голяма надеждата е към твоя профил искам и ти да си бременна, защото наистина го заслужаваш и съм сигурна че ще е скоро. :bighug: :pink_dust_1:
   Подай ръка, може би някой има нужда!
*
Чакайте и аз да се окъпя със вирусчета :shower: Благодаря!

*
Благодаря ви момичета !
Много сте ми свидни какво щях да правя  без тоя кураж дето ми вдъхвате ?!
Маймунке наша душице и ти си се притеснила нещо  миличка с теб съм и те мисля !
Радооост наша честито ти пулсчее !
Ха сега се успокой вече и се радвай на бременността си !
aemi  много се радвам за сините гащета честито ти мъжленце!

Целувки за лека нощ на всички

[/url]
Aemi мила много ти благодаря от сърце за пожеланието,божееее е са вече се разциврих хихихихихихих  :lol:
 Мнооогооо ви Обичкам ей,брей ама съм се разчуствала сеедно отвам на животоспасяваща се манипулация лелелеел  :? :) :D :oops: :lol: 8) :P
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    sonyas

  • ***
  • 224
  • Живота е хубав, защото е красив!
Ехо, Здравейте момичета мили, първо искам да Ви честитя Новата 2010 година да по-смирена, по-добра и повече  :bfp:,  много съм изтървала но сега ще наваксам. Днес се върнах от почивка, бяхме на планина няколко дни, прекарах си страхотно, заредена съм с много положителна енергия  :balk_104: и  искам да я предам и на васРадосттинка ,честито  :heartbeat:,леки 9 месеца и безпроблемна.   Раши кураж мила :balk_21:  , Мънки, Виви успех и на вас, милички  :bighug: , Моникс  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: , Стерчи, мерси за кафенцето и на всички други които не съм споменала имената големи прегръдки милички, много се радвам, че се завърнах,... мале щях да забравя да се цопна във вирусчетата  :a_cat_06: благодаря ви Аemi и  Радооостче, упс..много писах май. Лека  :balk_104: /почвам да ловувам/.
« Последна редакция: Януари 05, 2010, 23:54:08 pm от sonyas »

Това, което прави живота интересен е възможността да осъществим мечтите си! Животът не се измерва по броя на вдишванията, а по миговете, които спират дъха ти.
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Добро утро ,сладурките.Тая сутрин кафето е от мен,айде ставайте да пием по едно,че аз трябва вече да тръгвам за работа
За бременелките има чайче
Ама май голямо затишие е при нас,дано да е пред буря от положителни тестове,но все пак си мисля,че в Понеделник трябва някоя бременелка да ни пусне темата,че да я зарази едно хууууууубаво с бременелски вирус,та малко раздвижване да има.Ей го на скоро никой не се е хвалил.Радостинче,към теб е моята молба да пуснеш темата,предполагам че всички ще ме подкрепят.
Анизка нещо ми се губи в последно време.Аничка,как си душата,пиши,че те мисля и се притеснявам тъй като те няма при нас.
П.П.Маймунчето,с теб съм знаеш си,спокойно вдигай краката,стискам палци много силно.Айде лек ден,че Радостинка накрая ще ме скастри за дългия пост :wink:
« Последна редакция: Януари 06, 2010, 06:45:21 am от Марина75 »

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    stertje

  • ****
  • 538
  • звездобройка
Маринка - супер кафенце!Мммммм.
Радост - страхотна новина и страхотно усещане! Честито тупкащо сърчиценце. :lovedock: :heartbeat: :heartbeat: :heartbeat: Сега си поеми дъх и се радвай на бременноста си.
И аз като Мамчо - не знам какво е сондаж. но стискам палчета за Маймунката ни! Вив - 21 е скоро, ще мине и ще замине, знам че ще те е страх, но не го мисли много. :hug2:
Лек ден и само хубави мисли! :balk_5: :balk_5: :balk_5:
<br />[/url][img]http://ticker
*
Добро утро !
Маринче ранобудната ни!
Благодарим за кафенцето!
Лек и спорен ден на всички !
Маймунке с теб сме !
[/url]