0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    stertje

  • ****
  • 538
  • звездобройка
Добро утро дами :wink: Кафенце за всички:



Раши - важното е да се възстановиш, тя бебка ще почака за срещата ви, важното е ти да си добре. :bighug: :crossfingers:
Вив- чакането и неизвестноста са голям противник, не им се предавай, ще дойде момента за операцията и после всичко ще е зад гърбът ти, спокойно, знам го от личен опит. :goodluck: :bighug: :crossfingers:
iced_lady - дано по скоро да намерите котето, на мен нашето много ми липсва, беше ми голямо другарче.
Дени -  :bighug: :bighug: :bighug:
Петич -  :? :(, гони я тая чума и дано да те забрави, тая година! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Аз днес пак ще бъда в друг филиал, направо ми писна с тая гад моята шефка, но сериозно обмисля един разговор с районната ни, то така не се работи...
Лек ден слънчица! :balk_5: :balk_5: :balk_5:
<br />[/url][img]http://ticker
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Добро утро.Стерчи,в тоя студ направо ми стопли душата с туй кафенце на морето.Аз пак съм първа смяна,спи ми се 2 не виждам.Лек ден и много усмивки ви пожелавам.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Добро утро!
Стерче, благодарности за прекрасното кафе!
Веднага се включвам към компанииката! :D
Държа я здраво гадината и при никоя няма да я пусна, да знаете!
Лек и спорен вторник!
*
Добро утро и от мен!
stertje мерси за слъневото кафенце!
Аз малко късничко станах затова бягам вече лек ден!
[/url]
Добро утро Дами :)
 Стерч мерси за кафенцето,ама то найстина мн слънчево ;)
 Вивка чакаме да кажеш датата мила,дано е по скорошна та да не се притесняваш  :crossfingers:
 Хайде момичета при който е вещицата да я държи та да не ходи при другите ,а да ни зарадва някой вечееее,та да видиме в наща класация коя ще е бременилката на 2010  :lol: :P :D
 лек и според ден.

 10
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Добро утро и от мен  :sunshine:
Кафето днес е уникално и няма как да го пропусна - благодаря,Стерче, имам огромна нужда.
Аз имах супер странна нощ  :rockon: - легнахме си с кокошките вчера - 8.00, че моята половинка беше изкарал 20 часова смяна, а аз сутринта едва станах за първия си работен ден. По някое време се събудих и по светлината, която се процеждаше през щорите реших, че е към 5.30-5.45 - пак много рано за мен, но...Премерих си БТ и се мушнах в банята, за да се измия и да видя на светло колко е без да будя мъжа ми. Гледам - 37.4  osi_12 абсурд, вчера беше 36.9. Тогава ми просветна, че има нещо нередно...и то се оказа времето - беше само 11 вечерта :lol: Обратно в леглото и така до 3.30, когато повече неуспях да заспя :balk_153: Сега съм като "припикано мушкато"  :balk_134: и отивам да поплувам, за да се освежа и да изкарам някак деня.

Раши, миличка възстановявай се, но не бързай, че сърчицето е много важно и му трябва време, спокойствие и правилна храна  :balk_21: Сега си мисля, че косопада при теб може да е свързан със стреса покрай операцията. Аз още експериментирам със себе си, но скоро събудиха една заспала тема във форума. Ето линкче, ако не си я видяла още: http://www.zachatie.org/index.php?option=com_smf&Itemid=40&topic=5569.0

Дени, нормално е да тъгуваш и според мен винаги ще има една част от твоето сърце, която ще тъгува за това, което си загубила. Времето и тъгата ще ти помогнат да се възстановиш и да посрещнеш новата душица, която ще дойде при теб тази година  :hug2: :crossfingers:

Мънки, ти кога си на преглед?

Хубав ден, милички  :balk_102:




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
Ами има време още 10 хапчета Логест имам да изпия и после да дойде лелището и чак тогава ще съм на преглед ;)
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Добро утро,банда! :)
Стерче,пак си ни сервирала супер кафенце,благодаря ти. yahoo_33


Петич -  :? :(, гони я тая чума и дано да те забрави, тая година! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
osi_9

Днес палчетата са за Моникс!Хайде да открием 2010-та с първото :bfp: вече!
Хубав ден на всички!

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
Тези дни ще си я подържа малко при мен, за да не ходи при други.
А после мисля така да я прогоня, чееееееее да не се вясва при никоя от нас в близките 9 мес. :D
Хайде, дано Моникс да открие 2010г.
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Здравейте момичета  :D


Дени, нормално е да тъгуваш и според мен винаги ще има една част от твоето сърце, която ще тъгува за това, което си загубила. Времето и тъгата ще ти помогнат да се възстановиш и да посрещнеш новата душица, която ще дойде при теб тази година  :hug2: :crossfingers:


Благодаря ти мила  :balk_21:
Днес съм много по-добре  :D и тази бяла, снежна приказка навън направо е голяма красота.
Моникс  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Вив не се тревожи мила всичко ще е наред  :balk_602:
Желая ви прекрасен снежен ден.
*
Здравейте момичета,аз вчера сметнах ,че е време за тест,но беше  :bfn: (смятам че ако имаше бременност трябваше да се покажат 2 черти) температурата засега е висока,ще изчакам да видя до края на седмицата ще ме догони ли вещицата. Незнам след Прегнила дали ще е по различно.Лек ден на всички.


Момичета аз утре в 10ч.ще съм на сондаж,ауууу мн ме е бъз  :? ама поне се почна  :wink:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Момичета аз утре в 10ч.ще съм на сондаж,ауууу мн ме е бъз  :? ама поне се почна  :wink:
Споко бе,то даже не боли.Няма да се притесняваш,аз съм с теб.Е ако не бях на работа щях да дойда да ти държа ръката,че знам ли от страх да не се наложи и до 00 да бягаш а :wink:.Няма да се шашкаш,душата,всичко ще е ок.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Маймунке, стискам палци да започне и приключи с отличен  :D   :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*
Малко със закъснение,чак сега стигнах да вляза при вас ,но добър ден и от мен.Благодаря за палчетата !А пък  за късмет днес отивам и на нова работа.Дано тази темичка ни е на късмет дами.... :balk_21: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 Лек ден!

*
Добро утро, пилета :)

Стерчо, Олив, Вив, мерси за топлите думи! Благодаря и за кафенцето! :)

Мънки, душко, не се страхувай, всичко ще мине добре! Ще ти стискаме палци :)

Моникс, успех в новата работа!

Оливче, ще попрочета темичката да видим. То тя мойта коса голям инат - ту пада много навсякъде, ту спира. Знам ли и аз. Ще се режем май с нея!  :) :lol:

Прегръдки за всички ви ;)


Привет, момичета,
Стерчи, мерси за кафенцето :), при мен в момента е такова - слъчево, към 20 градуса е, ама както винаги духа гадно. Моля следващото кафенце да "по-снежно"  :wink: , че така ми липсва снега..... :?
Виж,миличка, ти се задействай с нещо, защото не е хубаво тая да те ядосва толкова  :x
Олив, много бързаш с термометъра бе, душичка,  :lol: :lol: :lol: . А относно косопада - аз съм така от почти 2 години :? , свиках вече. От всички мазила и серуми косата ми не спря да пада, но пък се сгъсти  :lol:. Сега пак втривам едим лосион всеки ден .... :?
Дени, то неможе да не ти се оправи настроението при тази зимна приказка  :D
Моникс, успех с новата работа  :)!
Виви, споко бе душа, всичко ще е наред  :D

Хайде, оставям ви за сега, че имам да пазарувам.... че и днес трябва да се яде  :lol:

*
Моникс,честита нова работа!Хайде и за друго да се похвалиш. :wink:
Маймунке,стискам палци,макар че не знам какво е сондаж?! :oops:

Момичета,искам да ви напомня,че утре е Богоявление(Йордановден).Според народното поверие през нощта срещу Богоявление в глуха доба небето се отваря и всеки,който го види,ще получи от Бог това,което си пожелае. 

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
Момичета вече имам дата - 21.01.2010 ще е лапарото ,сега в петък ще отивам в Пловдив да се срещна с анестезиолога и с докито за да ми даде кои предоперативни изследвания да пуснем !
Малко ме притеснява ,че О ще е минала тогава ,но док ме пита кога е дошла М и аз казах 01.01.2010 предполагам ,че това не е проблем щом са ме сложили тогава !
Сега в петък ще питам за това като ида само да не забравя ,че все забравям по нещо да питам !
Е , това е !
Сега остава само да дойде деня и Боже да ми помогне и докито също!
И още следващия месец да видя + тестче  :D
[/url]
*
И още следващия месец да видя + тестче  :D
Дано, Дано  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: