0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Добро утро и от мен! Стерче благодаря за чудното кафенце - пийвам си с удоволствие! Моникс  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: - дано всичко е наред!Днес се очертава да мързелувам - но ми се полага - изминалата работна седмица ми разказаха играта!Приятен уикенд на всички!
*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Моникс, хайде дано скоро се похвалиш с +++, че да отсрамиш моята темичка. Иска ми се все пак да е завършим с  :bfp: Дано бледата ти чертичка станат по-наситена.
Стерче, мила, не му отстъпвай вече на твоя доктор. Дръж си на своето и бъди по-настойчива. Ти ако не помислиш за себе си, няма кой друг да го направи.
Вивка, ще видиш, че всичко ще бъде наред  yahoo_17
А аз съм болна и цял уикенд ще си изкарам в кревата  :balk_137: Много ми е тъжно ...
Хайде, приятен уикенд на всички!
*
Не стискайте палчета.От 10 мин сълзите си текат сами.Как може да ми дойде а дори и милото видя втората черта.Много ми е гадно момичета,а така си повярвах.  :( :( :(

*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Еееееее, съжелявам мила Мони  :balk_144:
*
Е беше прекалено хубаво да е истина

*
ОООО  Мони много съжалявам !
Знаем как се чувстваш мила !
Но нов цикъл нов късмет - бъди силна!
[/url]
Мони ,съжалявам много ....Само да ти кажа че аз преминах през това ,което ти преживяваш сега и те разбирам много е тежко .Бях показала бледата си чертичка на приятелки на милото на сестра ми -след което ми дойде ... :( Но още следващия месец чертичката стана реалност и сега ме поритва .Затова миличка приеми го като пророк.Следващия месец е твоя ...Успех и горе главата ...
 
Монии мила,мн съжалявам,уфффф незнам какво да ти напиша.... гушкам те злато не унивай,вдигай се още от сега на крака и дано найстина стане както госката казва :)
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Мони, съжалявам, мила! :(
Дано Госката да излезне права и още следващият месец да си най-щастливата жена! Дано!
*
Много ви благодаря мимичета ,на Госката също.Незнам дано имаме всички това щастие и да ни поритва някой в нас ,а не само да ни се свиват душичките.То пък освен другото а и е ужасно болезнен цикъл. :balk_145: :grouphug2:

Мони,съжалявам ,мила! Дано съвсем скоро видиш така очакваните две чертички и усетиш радостта от едно растящо коремче! Пожелавам на всички момичета от сърце и душа успешна 2010година!Не съм се включвала отдавна ,за това с много закъснение честитя и на всички именници празнували тези дни!
*
Чоки оздравявай бързо.Мънки мерси за гуш,Пете,Вив и всички /да не пропусна някой/ -човек наистина има нужда от такива думи.Вече съм малко по-добре.Обичкам ви и лека вечер. :heartbeat:

*

    sonyas

  • ***
  • 224
  • Живота е хубав, защото е красив!
Как сте момичета, пак ли няма кой да ни зарадва, Мони миличка  :balk_21:, следващият месец ще е!!! Чоки не се залежавай в кревата, оздравявай по-бързо. Вив дано всичко е на ред. Аз нямам за какво да се похваля все още, на всички Лека и целувки.

Това, което прави живота интересен е възможността да осъществим мечтите си! Животът не се измерва по броя на вдишванията, а по миговете, които спират дъха ти.
Лелелелел тука бомба е паднала  8O ,мен нещо не ми се спинкаааа  :lol: :lol: :lol:,ооо и си имам бирена детелинка за късмет,пък дано и на вас донесе късмет  :D
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Моникс  :goodluck: стискам палци за следващия месец :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Щом си била толкова близо до успеха, значи скоро ще го постигнеш!
*

    stertje

  • ****
  • 538
  • звездобройка
Добро утро дами. Днеска ви предлагам от това чайче:



Мони - толкова добре те разбирам, точно предния месец минах през това, няколко дена преди Коледа :( с малката разлика, че аз имах 6 дена положителни тестове, по тъжана Коледа не съм имала никога, дай си време и после смело пак напред, ако не си правила изследвания, виж дали няма и някаква друга причина, например нисък прогесторон, както аз се съмнявам за себе си, ако е нещо от тоя род си има хапчета, тоест - надежда има винаги! :bighug: :bighug: :bighug:
Лек ден милички.
Мунчо - 6!
« Последна редакция: Януари 10, 2010, 08:14:16 am от stertje »
<br />[/url][img]http://ticker
Добро утро милички Стерч ама много мерси за кафенцеду душа :)
 Божеее аз съм с някакво уникално весело настроение днес,незнам защо хахахаха ххохооххохоох ;)
 Охооо благодаря за броенето миличка дааа 6 :D
 Айде сега да рзцъкам другите темички,докато поспаланките станат  :D
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Добро утро,мадами.Стерчи,мерсаж за чая,само че аз сутрин ако не пийна едно кафе,ще убия някого.
Маймунке,къде ти е аватара бе душа?Тъй не ме кефиш,то все едно не си ти,само цвят лила те издава.Я да слагаш нещо готино,че само като отворя форума и да ми се набиваш в очите.
Радостинче,дала си обещание за понеделник,нали помниш,чакам темата от теб.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Добро утро, милички :sunshine:
Звездичке, страхотно чайче си направила днес  :balk_21: но аз ще си пия кафето, че при мен е още тъмно и главата ми не го побира: какво правя аз толкова рано в неделя?!  :rockon:
Мони, съжалявам за това, което ти се случва  :hug2: Опитай се да го приемеш като поредната крачка към успеха  :crossfingers: :crossfingers:
Чоки, как си миличка? Оздравяваш ли вече?  :balk_5:
Надеж, как беше по рапродажбите?
И аз имах планове за обиколки, но ми пропаднаха, че мъжлето ми си остана вкъщи и искаше да го поглезя малко  :wink:

Хубава и уютна неделя!




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
Момичета вижда ли ми се снимката на аватара ?
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...