0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Мони,може ову да ти е била по-късно и за това още да е бледа чертичката,дано да стане по-наситена  :crossfingers:
Мамунче,какви са тези цифрички накрая където ги пишеш,хапчетата ли броиш? :D
Дааааааа колко хапченца имам още  :lol:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Привет, момичета
Цвети, мерси за кафенцето, мила  :)
Олив, хайде дано има само хубави промени в работата  :)
Мони, ти каква марка тест прави?

хайде приятен петък  :wink:

*
Здравейте и от мен, милички!  :)

Мони, стискам палци душичко! Утре пак едно тестче, или направо отивай прави кръвен. Кой ден ти е след овуто, знаеш ли?


*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Момичета здравейте!Аз се върнах вече.През тези дни докато ме нямаше само ви четох от време на време.Сега да честитя със закъснение и темичката и Йорданов и Иванов ден на всички празнували!
Приятен ден засега.
  <br />
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Моникс,щом има втора чертичка значи теста си е положителен.Утре сутринта си направи и един с първата урина,по принцип най-добре е с първа урина.Ийде дано.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Ми тестовете са Шуър чек.А за ден от ову-то трябва да погледна календара-17ден май.Чакането си остава отново най-добрият вариант!Ще стискаме палци а аз душичка и така.До скоро  :grouphug:

*
Мони,бледа или не-щом я има си за тихичко честитене! yahoo_33

Днес е Бабин ден!
На Бабин ден се почитат бабите-акушерки,които са помагали на жените да родят.
Дай Боже скоро да се възползваме от услугите им,т.е. от тези на акушерите! :)

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари

Днес е Бабин ден!
На Бабин ден се почитат бабите-акушерки,които са помагали на жените да родят.
Дай Боже скоро да се възползваме от услугите им,т.е. от тези на акушерите! :)


Дай Боже  :)
Мамче, голяма си инфо агенция  :wink: :lol: :lol: Бравос!!

Ей Моникс ЧЕСТИТО!!!!!  :D
Много се радвам за теб, пък и отдавна чаках някой да се похвали тук за да отпразнуваме! Няма какво да си честитим тихичко, дайте да го направим шумно за да се затвърди!
Хайде и да повлечеш крак...
« Последна редакция: Януари 08, 2010, 16:00:23 pm от iced_lady »
*
Дай Боже!Абе момичета що не хапнете по един зародиш от яйце с мъжлетата си.Не искам да прозвучи бабешко или суеверно, но снаха ми и брат ми нямаха 2год.че и отгоре дечица.Хапнаха и то не че става веднага де но съм чувала че помага пък колко е вярно незнам.Ние също опропастихме някое зародишче,де.Ми поне ако не помогне няма да навреди. ПП Дано не е най-глупавият ми пост момичета.А за чиститката не смея още да се зарадвам. :oops: :oops: :oops:

*
Благодаря!Така ми е странно ,че ту ми се плаче ту и аз не знам дали е истина

Най-после здравейте и от мен! Липсвах цяла седмица - пътувах служебно и не ми остана време за вас - много ми липсвате и днес с удоволствие ви изчетох!Честито на всички, които са празнували през тези дни - живи и здрави да сте и ви е и близките ви! Около мен - предишния цикъл ановулаторен, сега си имам една  :witch: и започваме отново! Какво да се прави - няма място за отстъпление!Лека вечер и много  :crossfingers: :crossfingers: :bighug:
*

    stertje

  • ****
  • 538
  • звездобройка
Добро утро.

:D Кафенце за раннобудните като мене, нищо че почивам днес пак си станах рано днес, ама няма да ви кажа снощи в колко спинках вече. :oops: И моята дата е вече решена - ще е 29.01 и този пъ смятам да го подържа изкъсо и да не ми се измъкне пак с мотивът почакай от само себе си, още 2-3 месеца.
Мониксче - тихичко Честито, плюсчето си е плюсче, както казва моя личен, слабо или не щом го има си бременна. :D
« Последна редакция: Януари 09, 2010, 08:07:38 am от stertje »
<br />[/url][img]http://ticker
*
Добро утро!Мерси Стерче.Тази сутрин станах  още в 7 гладна като вълк, а дали ще е кафенце незнам.Да ви се връща на всички тук-нали вие стискахте въълшебните си палчета  :ballons: В понеделник съм на док.за още по сигулно и готово.

*
Добро утро !
Дами аз съм на работа днес !
Моникс продължаваме да стискаме палчета !
stertje  мерси за кафенцето  !
Какво ще има на 29.01 да стискаме палчета и за тебе (не съм разбрала извинявай )!
Е момичета вчера пуснахме предоперативните изследвани минахме консултация с анестезиолог и сега чакаме да му дойде времето за лапарото и дай Боже хубав резултат !
Лек ден на всички!
[/url]
*

    stertje

  • ****
  • 538
  • звездобройка
Вив - о, аз писах в темата за графиките, но става въпрос просто, че най накрая пак успях да си направя уговорка с гинеколога ми и този път, смятам да не му дам да ми се измъкне с мърморенето, да опитам дали ще стане от само себе си още 2-3 месеца! :oops:
<br />[/url][img]http://ticker
*
Добро утро,дами!
Стерче,пак чудесно кафенце си ни сервирала,мерси,мила. osi_9 Успех на прегледа на 29-ти,и ти си знаеш-по друг повод да бъде.
Моникс,ще стискаме палчетата докато доки не потвърди радостната новина. :crossfingers: :crossfingers:


Мамче, голяма си инфо агенция  :wink: :lol: :lol: Бравос!!
Наде,да така е. :lol: Интересувам се от православния календар и народните традиции.
Хубав уикенд на всички-работещи и почиващи!

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
Добро утро на бандата.Успех на всички във всичко което ви предстой.Стерч мерси за кафенцето :)
 7
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Добро утро и от мен, милички!
Стерче, ранобудница си ни ти, Благодаря за кафенцето! И стискаме палци за прегледа, дано всичко да е ОК!
Вив, мила, само така - напред , и всичко ще си дойде на мястото!
Моникс, и аз като другите момичета продължавам да стискам палчета!
Еха, Маймун, та то не останало , само 7 дни! Урааа!
Лек и приятен ден!
Задравейте,
Стерчи, мерси за кафето душичка  :)
оф, вече 3-4 нощ немога да спя добре.... будя се по 7-8 пъти на нощ  :( :( :(

Виви, ето че всичко е по план  :D

Днес ще е хубав ден, с една приятелка сме решили да видим какво е останало от разпродажбите, да пийнем кафенце да си побъбрим   :wink: , абе знаете как е  :lol:

Приятна събота на всички